Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Zoolee1976


Zoolee1976
aktív tag

Most nem akarom leírni hogy kontrollerrel ez a kocsi mekkora szopó volt,de valami ordasan nagy!:)Félgáz után úgy elkezdte szedni a pacskert hogy álltalában csak az árok vagy az útmenti fák voltak neki akadály.Kár hogy nincs olyan opció a játékban hogy plusz súlyként lefolyó fedőt vagy homokzsákot lehetne bedobni a csomagtartóba!Akkor legalább talán egyben végig mentem volna egy kis panoráma autózással.A harmadik szakaszon próbáltam valahogy végig terelgetni de a kerekek úgy álltak hogy talán tetőn gyorsabban csúszott volna ha kap egy kis vaxot.Aztán persze a harmadik esti szakaszon még eldobtam a refit is és onnantól volt ám Wonder style meg ádzseszkóóó.Aztán kaptam egy defektet is hogy teljes legyen a sztédzs.Beérve szembesültem avval hogy ebbe az autóba előbb költözik a baromfiudvar mint hogy még guruljon valahova,de a szerelőimnek "hála" a negyedik szakaszt el tudtam kezdeni,bár ne tettem volna!
A harmadik szakaszomról készítettem egy videót hátha valakit érdekel,alant a linken látható!:)))
https://www.youtube.com/watch?v=qbdSX8LQDMM

Zoolee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.