Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#23865) sifarr válasza DevKiller (#23864) üzenetére


sifarr
senior tag

De még egyszer ugyanabba a hibába nem fognak beleesni.
Ezt én is remélem. De a múlt hibái adnak okot félelmekre.

a vodás számom az egy teleszemetelt szám amit pont nekem osztott a Voda.
Számot tudatosan kell választani, a szolgáltatókat is vizsgálva. A Telekom a teljes számspektrumot használatba vette 200 fölött és folyamatosan bővít alatta is. Itt a legkisebb az esélyed, hogy rövid ideig pihentetett számot kapj. Nálunk a főszám mindenkinek elsőként használatba vett szám. Most tartalékszámot a Telekomtól vettem. Nem is kaptam sms-eket, hívott rajta senki. Kivéve Győrffy Pált karatén ügyben. :DD Tehát a szám jó.

Egyébként szerintem 10 gigás csomag lesz. Csomó belföldi perccel és eu-s percekkel.
A 10 gigát sokallom. Kifejtettem, miért. Az 5 mellé opcióként +5-10 vagy több beleférhet, de + díjért.
Nem hinném, hogy olyan lesz a csomag, miszerint pl. 2 ezerért 5 giga és 1000 perc belföldi és EU-s hívás. Ez a DIGI-nek nem érné meg. Alacsonyan kell tartani az előfizetői díjat, mert ez a vonzó. Főleg a prepaid-es célközönségnek, akik arra szocializálódtak, hogy eldönthetik, hogy mennyit költenek. Az 5 forintos percdíjjal többet lehet elérni átlagosan, mint egy hangalapú előfizetői díjrésszel. Ha sok benne a perc, akkor sokaknál a "nem használom ki" érzetet növeli. Ha csak 5 a percdíj, akkor ez a "beszélhetek sokat úgyis olcsó" érzést erősíti és növeli a fogyasztást.
Ebben is jobb lett volna mondjuk 8 forintos teszt percdíjjal indítani és az élesnél csökkenteni a percdíjat 5-6-ra.
Valamint legfeljebb 2 csomag lesz. 1 a fullcsomag (3 szolgáltatás) mellé, 1 pedig az 1-2 szolgáltatást használók számára.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.