Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#43001) CirrMee válasza losslessonly (#43000) üzenetére


CirrMee
addikt

Nagyjából a használjuk / lemondjuk opció van jelenleg.
Sok sikert... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#43002) blueye válasza losslessonly (#43000) üzenetére


blueye
veterán

Ilyenre nincs lehetőség.

(#43003) Ákinard válasza losslessonly (#43000) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Nem írnak át előfizetést. Nekem azt mondták, korábban sem volt erre általános gyakorlat, amióta megszűnt a mobil értékesítése azóta végképp nem érdemes ezzel próbálkozni.

(Én családon belüli átadás lehetőségére kérdeztem rá, de azt is offolták. Így sejtheted idegentől mennyire menne :D )

[ Szerkesztve ]

(#43004) ACE- válasza Roppy (#42999) üzenetére


ACE-
addikt

Hát akkor nincs más megoldás mint keresni másik szolgáltatót aminek a közelben van a tornya...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#43005) Dagatt válasza riki (#42988) üzenetére


Dagatt
csendes tag

Mai adalék, hogy új munkatársam panaszkodott arra, hogy a munkavégzésünk helyszínén (a gyártócsarnokban) gyakorlatilag nem tudja használni a mobilnetet. - Ahh... milyen szolgáltatós vagy? - Vodafonos.
Akiknél elfogadhatóan működik a dolog, azok a Telekom rendszerén vannak.

(#43006) dredjudge84 válasza Dagatt (#43005) üzenetére


dredjudge84
őstag

Könnyű úgy jobbnak lenni, hogy bizonyos tornyokon és frekvenciákon osztozik a Telekom és a Yettel. Így nekik a lefedettség is jobb.

(#43007) mucsgyver70 válasza dredjudge84 (#43006) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Senki nem kényszerítette a digi hálózat lelövését.

(#43008) dredjudge84 válasza mucsgyver70 (#43007) üzenetére


dredjudge84
őstag

Ezt kifejtenéd?

(#43009) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Jó nagy fos ez a vodafos szolgáltató. Mutatomafakkot! Azt gondoltam, jobb lesz, mint amilyen a Digi volt, vagy legalább olyan (amivel a térerőtlen helyek kivételével elégedett voltam. Hát bizony a lába nyomába sem ér ez a fostalicska vodafone. A vezetékes ex-Invitel szolgáltatás is bődületesen romolott. Az biztos, hogy direkt rakták szopó ágra az digis-inviteles ügyfeleket. Letekerték a központbna a potmétert meg a prioritymétert, meg mindenmétert.
Köszi szépen! Rohadjatok meg!

(#43010) prozodus válasza Ákinard (#43003) üzenetére


prozodus
őstag

És a költöztetés? Ideiglenesen átjelentkezel a családtaghoz, és viszed az új címedre?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#43011) mucsgyver70 válasza dredjudge84 (#43008) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

2 hálózata is lenne a diginek, ha nem lövik le és a vodát is használhatja. A yeti meg t meg csak osztozkodnak közös b20-on.

(#43012) cs_dy válasza Rodzser Mór (#43009) üzenetére


cs_dy
tag

Szvsz a Fidzse célja az emberek állandó stresszben tartása, hogy ne tudjanak fejlődni, mert ilyen cégekkel kell foglalkozniuk mint pl. a Vodafos.

AMD RYZEN 5 5600, 32 GB RAM, 1TB SSD, RTX 3060 TI

(#43013) Ákinard válasza prozodus (#43010) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Hát ezt passzolom. Annyira nem is érdekelt a dolog, nővérem nevén van, ő ezt vállalta, én meg 3 havonta átutalom neki az előfizu díját. Csak épp ott jártam a Digi környékén, bementem, rákérdeztem.
Amúgy nincsenek nagy terveim vele, Vodafoneos nem leszek, ha nagy váltás lesz, akkor tesómmal áthordoztatom a T-hez, ott a nevemre veszem, és Dominosként megtartom a hívószámot. "Egyszer volt ilyen is" jeligére...

(#43014) losslessonly válasza Ákinard (#43003) üzenetére


losslessonly
csendes tag

Mindenkinek köszönöm a válaszát a témában.
Azért ha van valaki, aki megunta és átadná a digis előfizetését lemondás helyett azért tennék egy próbát.

(#43015) Sdi válasza ACE- (#42998) üzenetére


Sdi
addikt

Ilyeneket azért ne írjál senkinek, hogy szar helyen lakik mert a voda nem jól műkszik nála. Főleg úgy ne, hogy ő nem voda előfizut választott, hanem digit, ami jó volt a lakhelyén.
Értelmesebb emberek, akkor váltottak digire, ha a mozgáskörzetükben az megfelelően működött és ezek az emberek nem tehetnek arról, hogy a mostani váltással egy kupac kakát kaptak voda néven. Én a munkahelyemmel jártam így, a digi majdnem teljesen jó volt, a voda szar. Tudom, szar helyen dolgozom :(

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#43016) domper2015 válasza Sdi (#43015) üzenetére


domper2015
senior tag

És a VoWifi sok helyen jó megoldás volt akár külföldön is.., mostmár az sincs.

(#43017) lazac_ válasza Sdi (#43015) üzenetére


lazac_
tag

+1, a digi eddig mind a lakóhelyemen, mind a munkahelyemen szuper volt, simán kiváltotta a vezetékes netet, ha úgy adódott (akár torrent film linux distro letöltésre is). Most mindkét helyen erősen kompromisszumos lett a használata, yt levált 240p-be, már amikor hajlandó elindulni, felfelé irányban is gyötrelem kivárni, mire elmegy egy kép messengeren. A közeli mol kúton az app csak teker-teker, alig akar betölteni. A céges telefon vodafone, annál a beszéd 2G (bugyborékoló sz@r), szerencsére a magán digis telefonon megy a VoLTE roaming, az kap elég sávszélt (vagy prioritást), mert gyorsan felépül a hívás, és kristálytiszta is.

Ráadásul az átállás előtt 2 hónappal a 2 sim kártyából az egyikre kértem a nagyobb netet az "ingyen" percek helyett (plusz->max), de sikerült az ügyintézőnek mindkét simet átállítani. Mire visszamentem, hogy én csak az egyikre kértem (és eltűnt az invitel előfizu miatti kedvezmény is), már nem tudta visszacsinálni, mert megszűnt az értékesítés. Kézzel íratott velem egy kérelmet a kedvezmény visszaállítására, amit azóta sem sikerült meglépniük.

(#43018) MasterDeeJay

Most már elérte azt a szintet a digis mobilnet hogy használhatatlan a legtöbb helyen ahol vagyok. Youtube totál nem megy, PH még úgy ahogy de képeket ne is várjak. Persze dual simes vagyok és átkapcsoltam a yettelesre az jó csak talán 5gb-om van vagy mennyim és az egy két hét alatt kimerítem.
Elérték a céljukat, kénytelen vagyok lemondani.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#43019) Tonyk válasza MasterDeeJay (#43018) üzenetére


Tonyk
veterán

Én ebben a pillanatban mondtam le mind a 4 előfizetésemet. Szegeden akárhol jártam a városban használhatatlan volt net. Egyedül otthon ment (külvárosi terület) , de ott meg minek....

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#43020) Sarcophagus


Sarcophagus
csendes tag

Sziasztok!
POCO M3 Pro 5G,eddig kóddal se működött a VoLTE,tegnap jött a telefonra frissítés azóta működik a VoLTE. :)

(#43021) losslessonly válasza MasterDeeJay (#43018) üzenetére


losslessonly
csendes tag

És azt ugye tudjátok, hogy a Vodafone tulajdonában nincs egyetlen torony sem, az átjátszó hálózatot egy holland cégtől bérlik (eredeti Vodafone tulajdonos kiszervezte egy külön cégbe az összes tornyát, de ezt megcsinálta más országokban is).
Ennek fényében külön érthetetlen miért lőtték le a Digi tornyait, amit csak üzemeltetni kellett volna tovább, csodálkoznék ha a bérlés jobban megérné, mint a saját meglévőt üzemeltetni.

(#43022) MasterDeeJay válasza losslessonly (#43021) üzenetére

Azt látom hogy nem kellenek a digis ügyfelek, azaz nyilván most ezekkel a lépésekkel sorra fogja mindenki lemondani.
Nem is ajánlottak fel vodás csomagot. Most így az amúgy sem jó hírüket rontják tovább.
Cégnél volt eddig szívás az upc átállással, a számlázásukkal, a mobilnetükkel, igazából talán a vezetékes telefonnal nem de azt nem is használjuk. Csak hát nincs más itt mint a voda. (Balatonfüred külterület, business mikrós lenne még de drágán)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#43023) 4Grider válasza MasterDeeJay (#43022) üzenetére


4Grider
nagyúr

Arról volt szó, hogy év vége felé kapunk új csomagokra ajánlatot. A dunántúli Digis tornyokkal a voda lefedettsége úgy lement volna, hogy sok százezer előfizetője rámegy.

(#43024) Rodzser Mór válasza MasterDeeJay (#43022) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

"Azt látom hogy nem kellenek a digis ügyfelek"

Legalábbis 1500-ért (Digi) nem, mert nem akarnak olyan csomagot adni, amit a 3 kartellező (Y, T, V) 5-6000 Ft-ért ad, amivel maguknak nem kívánt árversenyt generálna.

Lölö összes vagyonában fogadok rá, hogy ha a Digi csomagja forintra annyi volna (+/- 100 forint), mint a voda megfelelő csomagja, akkor nem szivatnák a Digiseket.

[ Szerkesztve ]

(#43025) MasterDeeJay válasza 4Grider (#43023) üzenetére

Már most kellett volna hirdetni valamit. Meg a többi szolgáltatónak is akciót ha digiről jön át akkor ennyi meg ennyit kap. Vodás nem leszek, nem azért mert a digit szétcseszte hanem az az előtti baromságai miatt. Telekomos lefedettség ahol vagyok ott gyenge. (céges telóm olyan) Marad a Yettel.

Rodzser Mór
Igen, mindenképpen bukok vele. Yettelem van fő kártyának 5990ft-os totál minimum csomag (azaz ilyen 5-6eft-ot fizetek átlag) asszem talán 4 vagy 5gb net, azt kellene felvinnem +1500ft-ból legalább 15gb-os netre.
Nekem elég lenne 120-150 perc + ~15gb net max 7-8eft-ból. Megyek majd be a yettelhez mit tudnak adni.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#43026) Sdi válasza lazac_ (#43017) üzenetére


Sdi
addikt

Azért is érdekes ez az über fos net, mert a váltás után 1-2 napig nagyon jó sebességeket mértem, aztán csináltak valamit, és azóta szinte az őskorszak köszöntött rám. 0,64 letöltés, a feltöltésbe már belehalt a mérőprogram.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#43027) DrBubo77 válasza MasterDeeJay (#43025) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Érdemes előtte megnézni a Kedvező Üzleti Flotta ajánlatát. Ők Yettel hálózaton működnek. Az Aktív csomagban 275 perc van benne. 13 GB nettel kijön 4e alatt, de 24 GB sincs 5e.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#43028) dredjudge84 válasza MasterDeeJay (#43022) üzenetére


dredjudge84
őstag

Kicsit le lett terhelve a voda hálózat a digis ügyfelekkel. Nem feltétlenül gondolnám hogy szándékosság van a háttérben amikor nem jó a net, hanem csak egyszerűen nem bírja el a hálózat.

(#43029) Sdi válasza DrBubo77 (#43027) üzenetére


Sdi
addikt

Köszi, erre én is ránézek. Amíg Telenoros voltam, sehol sem volt problémám.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#43030) MasterDeeJay válasza DrBubo77 (#43027) üzenetére

Ez nem lenne rossz de nem tudom bevinni alá a yetteles számomat (amit meg kellene tartanom). Digi nekem csak a mobilnet miatt kellett.
Tehát most van:
120 perc + 5gb (azt hiszem ennyi) 6eft-ért yettel és
30Gb Digi mobilnet. 1500Ft1
Ezt kellene összehoznom valahogy hogy jó legyen. yetteleset tudom bővíteni felfele talán az a legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#43031) TMhun válasza Sarcophagus (#43020) üzenetére


TMhun
tag

Szia!

Megnéznéd kérlek, hogy jelenleg melyik szoftver verzió fut a telefonodon?

Köszi!

(#43032) anita67 válasza MasterDeeJay (#43030) üzenetére


anita67
tag

Yetteles számot a Kedvező Üzleti Flottába át lehet vinni, ha előtte csinálsz egy számhozdozást valamelyik szolgáltatóhoz. Ezután már simán átvihető a KÜF-höz a telefonszám. Mi is így vittünk át 3 yetteles tel.számot a flottába.

(#43033) prozodus válasza DrBubo77 (#43027) üzenetére


prozodus
őstag

Itt csak te latod az arakat, pedig biztosan erdekelne par embert, de azt irja, jelentkezz be, az meg, ha jol sejtem, tagoknak nem megy?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#43034) 4Grider válasza prozodus (#43033) üzenetére


4Grider
nagyúr

A kezdőoldalon ott a regisztráció. Mihelyst regisztráltad magad, máris be tudsz lépni...

(#43035) MadMancs válasza MasterDeeJay (#43030) üzenetére


MadMancs
veterán

Kiviszed pl egy Telekom prepaidra yetteles számod, és mehet vissza KÜF. Maximum plusz 1 hét a folyamat, de marad a számod így.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#43036) MasterDeeJay válasza MadMancs (#43035) üzenetére

Hűséggel van a yetteles számom, szerintem úgy nem mozgathatom.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#43037) MadMancs válasza MasterDeeJay (#43036) üzenetére


MadMancs
veterán

Úgy valóban nem igazán működik. Vagyis de, de igencsak drága mulatság lenne.

Akkor megvárod míg lejár a hűség, utána tudsz ezzel a számoddal jobbárasítani.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#43038) Sarcophagus válasza TMhun (#43031) üzenetére


Sarcophagus
csendes tag

Szia!
Tessék: [kép]

(#43039) DarkByte válasza Tonyk (#43019) üzenetére


DarkByte
addikt

Érdekes ez. Szintén Szeged (felsőváros rész), S21 FE, 4G+-al rendszerint 30 / 30Mbps megvan.
Amíg ilyen marad én még tartani fogom ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#43040) djsunstealer


djsunstealer
aktív tag

Dunántúl, Balatongyörök.
Isten óvjon a (szarfosh) Yetteltől, térerő szinte a fél faluban tré.
Marad a Voda, nálam az átállás óta semmi bajom vele, sőt Horvátországot is megjártam már kétszer.
Úgyhogy én nem állok neki szidni semmit, senkit, nekem jó így és béke van. :)

(#43041) 4Grider válasza DarkByte (#43039) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szegeden vajon hány bázisállomáson mérhettek teljesen más értékeket...

(#43042) kw3v865 válasza DarkByte (#43039) üzenetére


kw3v865
senior tag

Szintén Szeged: korábban általam soha nem látott sávszélességeket mérek, leginkább letöltésben, de a feltöltés is javult azért. Összességében elégedett vagyok. Számomra pozitív a mérleg: jobb szolgáltatást kapok a pénzemért, mint korábban.

(#43043) Tonyk válasza DarkByte (#43039) üzenetére


Tonyk
veterán

Pár napja, délelőtt kellett volna nagyon az egyik biztosítónál (Radnóti gimivel szemben) - tök kuka. Weöres suli környékén kuka. Rókusi Tescoban kuka. Kossuth Lajos sgt-on az MVM-nél úgy tudtam netezni, hogy fél percenként ki-be kapcsolgattam a mobilnetet és akkor volt fél percig kb. Tarjánban a Csongor téren ill. a béketelepi részen ok volt, de ott meg otthon vagyok ezért nem kell. Nem csak nálam, 4 előfizu volt lányaim szerteszét a városban is azt mondták, hogy inkább nem megy, mint megy.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#43044) prozodus válasza 4Grider (#43034) üzenetére


prozodus
őstag

Nekem nem dobott fel reget, csak elfelejtett jelszot. Majd talan a laptopon.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#43045) TMhun válasza Sarcophagus (#43038) üzenetére


TMhun
tag

Köszönöm!

Ezen Global ROM van és nem EEA. Magyarországon vetted a telót?

(#43046) Sarcophagus válasza TMhun (#43045) üzenetére


Sarcophagus
csendes tag

Szia!
Igen itthon,még a mobilcsereprogramban vettem.

(#43047) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Kezdődik nálam is. Délelőtt észrevettem hogy nem volt a hálózaton a telefon, azt írta felül hogy nem regisztrált SIM kártya. Most az előbb amikor ránéztem akkor meg azt írta ki a telefon hogy nincs SIM kártya. :W Telefon ujrainditas megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#43048) prozodus válasza dredjudge84 (#43047) üzenetére


prozodus
őstag

Nekem a yetis csinalja ezt rendszeresen, csak tudnam mitol...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#43049) Yany


Yany
addikt

Digi @ Bp. III. 1 perce mértem.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#43050) gabor9991


gabor9991
őstag

Digi mérés nálam [link] ugyanott egy perc múlva [link] Nem hinném hogy a központban csinálnának báromit Is csak hogy engem bosszantsanak :D

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.