Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#24101) Lackooo84 válasza vbalint77 (#24099) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ahogy nézem inkább a domborzat, a hegyek zöldek.

The Truth is out there...

(#24102) 4Grider válasza Lackooo84 (#24101) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azok a szép zöld alföldi hegyek. :D

(#24103) Lackooo84 válasza 4Grider (#24102) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az alföldön nem nagyon látok zöldet, de akkor is domborzat. Tisztán látszik nálunk pl a gerecse körvonala.

The Truth is out there...

(#24104) pjen válasza Lackooo84 (#24103) üzenetére


pjen
félisten

Kecskemét mellett is komoly hegyek vannak.

(#24105) 4Grider válasza Lackooo84 (#24103) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom egy lefedettségi térképről beszélünk. Én elég sok zöldet látok az Alföldön.
http://digi.hu/mobil/lefedettseg
Nagyíts rá a sötétzöld területekre, megjelennek a fa szimbólumok. Logikusan a Gerecsén is, ha egyszer a nagyobbik felét erdők borítják.

(#24106) Lackooo84 válasza 4Grider (#24105) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nem tudom, szerintem sokkal több zöld terület van, mint ezen a térképen.

The Truth is out there...

(#24107) andor80 válasza #08176384 (#24091) üzenetére


andor80
senior tag

Nemrég még az indulást is hihtetlen hazugságnak gondolták egyesek.Ne kezdjük ismét.Majd megvitatjukj időarányosan a tényeket.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#24108) DevKiller


DevKiller
senior tag

Milyen jelei vannak, hogy egy torony a DIGI-é?
Megjelentek a sulim előtti társasházon és pont oda néznek./ahol kültéren is elég gyér a lefedettség)/
Képet is akartam csinálni, de az érettségi pörgés miatt elfelejtettem :/

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#24109) Diák66 válasza DevKiller (#24108) üzenetére


Diák66
őstag

1. Előbb érettségizz le!
2. Igen egyszerű, a diginek 3-6 antennája van csak és az RRU emlékeim szerint egy kis téglatest szerű valami Ericsson felirattal (sajnos a felirat alig észrevehető).

Nem nagyon téveszthető össze másik szolgáltatóéval.

(#24110) DevKiller válasza Diák66 (#24109) üzenetére


DevKiller
senior tag

A nehezén túl vagyok :)
De holnap lefotózom és beküldöm a képet

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#24111) forgat


forgat
tag

A vowifi miatt a routerben az adott telefon QOS preferáltra van téve, de még így is többször kimarad a hang hívás közben. Rosszabb így használni mint a digi saját 4g lte hálózatán?!?!?
Mit kéne még állítani? Két helyszínen, 2 telefonnal, is kipróbálva, mind két helyen a digi van bekötve optikával és mind a két helyen TP link router osztja a wifit.

(#24112) Czimby


Czimby
addikt

Van már arról infó mennyibe fog kerülni a mobilnet ha vége az ingyenes időszaknak?
Ill az egyéb szolgáltatások ára fog változni?

Digi mellett fölösleges a voda kártyám így vissza is adnám, ha digi egy árban lesz vele vagy olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#24113) viktorhu válasza forgat (#24111) üzenetére


viktorhu
veterán

A qos elég nagy terhelés a routernek, ha mellette komoly adatforgalommal is megpörgetitek, attól már simán akadhat. Első körben azt lenne érdemes kikapcsolni teljesen, hogy a hardveres natolás működhessen.

(#24114) rothfb válasza Czimby (#24112) üzenetére


rothfb
veterán

Vodánál biztosan olcsóbb lesz szerintem. Itt csak az a kérdés, hogy amerre jársz, van e Digi. Még nagyon sok helyen az országban plusz házon belül is elérhetetlen lehetsz. Ezért nálunk a családban nem kérdés, hogy marad a Telekom.

(#24115) forgat válasza viktorhu (#24113) üzenetére


forgat
tag

köszi az infót, de én abban a tudatban éltem, hogy a QOS pont arra való, hogy elsőbséget biztosítson adott eszköz számára a többvel szemben

(#24116) viktorhu válasza forgat (#24115) üzenetére


viktorhu
veterán

Arra való, így van. Hasznos lehet egy 20 megabites dsl kapcsolatnál, hogy a kis sávszélességből maradjon valami egy adott alkalmazásnak, de egy gyorsabb otthoni netet már nem nagyon fog tudni így kiszolgálni egy átlag otthoni router, mert így a hardveres natolás nélkül, szoftveresen kell kergetnie a csomagokat.

(#24117) Lackooo84 válasza forgat (#24111) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sajnos a digi vowifije nálam is ilyen kaksi, én ki is kapcsoltam. Volte hang mindig jó, ott sosem szakadozik, de a wifi egy katasztrófa. Ja, és alapból ilyen, nem kell terhelni a routert, meg tölteni semmit, hogy ilyen legyen.

The Truth is out there...

(#24118) DevKiller válasza Lackooo84 (#24117) üzenetére


DevKiller
senior tag

Nekem semmi problémám sincs a VoWIFI-vel, pedig nálunk itthon még DIGI térerő sincs, úgyhogy átállni sem tud a teló. A másik felet simán hallom, és kristálytiszta a hang is.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#24119) forgat


forgat
tag

Nálunk az egyik helyen volte-ról vált-válthat vowifi-re, a másik helyen zéró 4g térerő helyett megy a vowifin. Azt szeretném kideriteni, hogy miért megy nálad hibátlanul és miért akadozik nálam 2 rendszeren is, vagy Lackooo84-nél is?!?!

(#24120) qnadam válasza Czimby (#24112) üzenetére


qnadam
veterán

kétnaponta megkérdezi valaki.
nem, senki nem tudja. aki mégis, az nem fogja itt megosztani.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#24121) DevKiller válasza forgat (#24119) üzenetére


DevKiller
senior tag

2 SIM-et használsz?
nálam az A50 gyakran szenved a két SIM-mel. Ha az egyiken nincs megfelelő jel, akkor valamiért kihat a másikra is... Nem egy hívásom ment el amiatt Vodás SIMről amin nyílván volt jel, mert a DIGI-n nem volt VoWIFI és vagy térerő...
Szóval csak egy tipp: Egyedüli SIM-ként próbálkozz a VoWIFI-vel.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#24122) forgat válasza DevKiller (#24121) üzenetére


forgat
tag

köszi, igen 2 sim van benne, az 1-es a digi, kipróbálom és jelzek vissza

(#24123) Czimby válasza qnadam (#24120) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor bele kell írni az összefoglalóba :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#24124) rothfb válasza Czimby (#24123) üzenetére


rothfb
veterán

Mi legyen beleírva?
Hogy a fórum nem jósda?:DDD

(#24125) badabum válasza Czimby (#24123) üzenetére


badabum
tag

Igen, még senki nem tudja. Romániában 2, 3, 5 eurós csomagok vannak ahol még a hálózat is sokkal jobb mint itt.

(#24126) Czimby válasza rothfb (#24124) üzenetére


Czimby
addikt

Normálisan megkérdeztem, hogy van-e már infó róla.
Bátorkodtam feltételezni, hogy már lehet tudni valamit, mivel már nem sok van hátra az ingyen időszakból.

Elég lett volna annyit írni, hogy "Nem, még nem tudni."
Mint ahogy te is tetted.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#24127) pjen válasza Czimby (#24126) üzenetére


pjen
félisten

Lehet,hogy a teszt időnek se lesz vége.

(#24128) rothfb válasza Czimby (#24126) üzenetére


rothfb
veterán

Ha lesz bármi amiről tudnunk kell, az először a Digi honlapján lesz elérhető. Magyarul felkeresed a digi.hu/mobil weboldalt és olvasol. Ott előbb lesz valami, mint itt a fórumon. Vagy még a digi ászf mobilos részében lesz leírva. Egyelőre nincs semmi a lehetséges díjakról. Szerintem amúgy meg fogják ismét hosszabbítani a teszt időszakot. De ez csak magánvélemény.

(#24129) viktorhu válasza Czimby (#24126) üzenetére


viktorhu
veterán

Ezt a választ megkaptad, mielőtt a kérdést feltetted. Tényleg túlzás minden nap megkérdezni, nem változik óránként a helyzet. Ha pedig mégis történne valami váratlan esemény, biztos, hogy az egész fórum arról beszélne. Nem úgy működik, hogy egy nap alatt eldőltek a dolgok, és csak azt várják a bejelentéssel, hogy újra megkérdezze valaki.

(#24130) Lackooo84 válasza forgat (#24122) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem is 2 sim van, na majd megnézem vmikor 1 simmel.

The Truth is out there...

(#24131) DevKiller válasza Lackooo84 (#24130) üzenetére


DevKiller
senior tag

Bőven elég addig a másikat kikapcsolni a sim kártya kezelőben.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#24132) Lackooo84 válasza DevKiller (#24131) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Úgy gondoltam én is.

The Truth is out there...

(#24133) leo81


leo81
aktív tag

Én a tesztidőszak hosszabbítására szavazok. Legalábbis ez esetben tartom meg a kártyákat. Ilyen lefedettséggel nem nagyon tehetnek mást. Csak a Dunántúlt kell megnézni. Voltam a közelmúltban Balatonon, de semmi változás, még folyamatban lévő építkezést vagy új, de még nem működő antennákat sem láttam. A meglévő hálózatnál a bázisok közti távolság miatt túl nagyok a cellák így a sebesség 1-3 Mbit volt és akkor hol a nyár amikor esetleg még többen lesznek a parton... Jelen díjak mellett eszemben sincs reklamálni vagy visszaadni a kártyákat, de ha ezért fizetnem kell akkor csökkenteni fogom a kártyák számát.

[ Szerkesztve ]

(#24134) DevKiller válasza DevKiller (#24110) üzenetére


DevKiller
senior tag

Itt vannak a képek remélem, hogy gyenge fotós ismereteim ellenére sikerül kivenni a lényeget:
[kép] [kép] [kép]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#24135) adman válasza DevKiller (#24134) üzenetére


adman
tag

ez digi. csak a tartó és az antenna

(#24136) DevKiller válasza adman (#24135) üzenetére


DevKiller
senior tag

na akkor korlátlan net on szeptemberbe a suliba :'D

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#24137) crue válasza DevKiller (#24136) üzenetére


crue
őstag

Egyelőre június 30-ig van a tesztidőszak, szóval még ne kiabáld el.

(#24138) dethroner válasza #08176384 (#24091) üzenetére


dethroner
veterán

Minek ezt túlkombinálni? A Digi létrehozott és üzemeltet egy ingyenes mobilszolgáltatást a legjobb előfizetők szűk körének. Pont.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#24139) DarkByte


DarkByte
addikt

Amúgy szerintem még a vírus időszak is beleszólhat a hosszabbításba. Ha éles csomagok váltják a tesztet szerintem új szerződést kell írni, amit alá kell íratni, stb-stb. Megszűnés esetén nem hiszem vissza kellene küldeni a SIM-eket. De jelenleg nem úgy néz ki, hogy feladják.

Ötletem sincs most hogyan tartanak nyitva a Digi ügyfélszolgálatai. Szerintem ők sem erőltetik és amit lehet telefonon lehet csak intézni. De szerintem új szerződést nem lehet telefonon, vagy lehet tévedek. Nekem kézenfekvőbb lenne őszig hosszabbítani a teszt időszakot már csak emiatt is mindenesetre. De hamarosan kiderül.

(#24140) sifarr válasza DarkByte (#24139) üzenetére


sifarr
senior tag

Ha éles csomagok váltják a tesztet szerintem új szerződést kell írni, amit alá kell íratni, stb
Nem kell. :N
A DIGI jogilag pont olyan szolgáltató, mint a másik 3. Ugyanolyan feltételek és jogszabályi kötelezettségek vonatkoznak rá is.
Minden mobilos ügyfél határozatlan idejű szerződést kötött DIGI-vel, nem szerepel benne semmiféle lejárati, "teszt időszak vége" határidő.
Megszűnés esetén ...
A DIGI július 1-től nem kapcsolhatja le a hálózatot, ehhez 30 nappal korábban fel kellene mondania minden mobilszerződést. De "megszüntetést" biztos nem tervez a DIGI.
Az ÁSZF-ben a teszt szó csak a díjcsomag elnevezésében szerepel. Maga az üzem nem teszt, mégha így is szokták hívni. Most is "élesüzemről" beszélhetünk.
Az "éles csomagok" bevezetéséhez nem kell új szerződést kötni.
Bevezethető két formában is.
1) Július 1-től új csomagok, új előfizető csak erre szerződhet, "tesztelőknek" marad a régi.
2) Július 1-től új csomag(ok), a "teszt csomagot" egyidejűleg lezárják és kivezetik. A tesztelők átkerülnek új csomagba.
Ezeket elég 30 nappal korábban hirdetményben közzétenni. Ügyfélnek joga van felmondani, ha nem fogadja el a változást.
Persze biztos "barátságosabban" fogják levezényelni a változást.

Ettől még meghosszabíthatja a "teszt időszakot", de annak nem a járvány lesz az oka.

(#24141) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok!
Szeged, felsővároson elhasalt a Digi mobil.
Lehet tudni valamit?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#24142) JÓZSFM


JÓZSFM
csendes tag

Xiaomi redmi note 8 pro készülékkem van és működik rajta VoLTE, VoWIFI, LTE is működik.

(#24143) DevKiller válasza Doggy dog (#24141) üzenetére


DevKiller
senior tag

Lehet, hogy csinálnak valamit...
Ha nem jönne vissza, akkor majd jelentsd be.
Láttunk már olyat, hogy egy torony "meghalt"...

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#24144) vszaby4


vszaby4
csendes tag

Sebességmérésnél a Telekom azt jelenti, hogy arról a toronyról kapom a netet?

(#24145) csacsi67 válasza vszaby4 (#24144) üzenetére


csacsi67
addikt

Kb nálam is hasonlok az adtok.

(#24146) qnadam válasza vszaby4 (#24144) üzenetére


qnadam
veterán

azt jelenti, hogy a znet telekom zrt. mérőszerverével készült a mérés. szó nincs telekomról, és miért kapnál tőlük internetet a digi kártyáddal?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#24147) p2pp válasza vszaby4 (#24144) üzenetére


p2pp
őstag

Alul a szervert Digire szoktam állítan, ha már úgyis a Digit mérjük.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#24148) Doggy dog válasza DevKiller (#24143) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Lokális probléma volt, segítettem több előfizetéssel produkálni is nekik.
Város más pontján minden ok.
Azóta elvileg megoldódott, de emailt nem kaptam róla.
Lehet vissza sem jeleznek ilyenkor.

Hibajegyre hivatkozva jeleztem, hogy máshol minden rendben van.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#24149) forgat válasza JÓZSFM (#24142) üzenetére


forgat
tag

igen mükődik rajta mind a kettő, de én több ilyen készüléknél is tapasztalom, digi-s netten, hogy a vowifi hangja többször ki-ki maradozik

(#24150) betyarr válasza forgat (#24149) üzenetére


betyarr
veterán

én rendszeresen vowifin tolom a hívásokat.a feleségem hétköznap napi szinten hív,de még sosem volt vele semmilyen probléma.tökéletes a hang,semmi szakadozás.digis netem van nekem is.de más nettel is oké.a telefon op 7pro.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.