Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#24801) 4Grider válasza erdeidaniii (#24800) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az sms olyan régi szolgáltatás, hogy ott nagyjából kizárt a telefonmodell oldali probléma. Ha ilyen jellegű hiba lenne, akkor semmilyen sms-t sem kapnál meg.

(#24802) Ferdzsoo válasza erdeidaniii (#24800) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én a paypaltól senkivel nem tudok érdemben se beszélni/se írni.
Jahogy a digit- hívtad fel?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#24803) anglergab válasza 4Grider (#24801) üzenetére


anglergab
addikt

Lehet SMS kapcsán telefon oldali gond is.
Pl. 4G-n mehet az SMS IP-n vagy NAS jelzés csatornán. Illetve mehet 2G/3G SMS csatornáján is.
Lehet hogy a telefon ragaszkodik a 4G SMS konfigjához, de az hibás. Akkor nem fog működni.
Vagy hiányzik a 4G SMS konfig/profil de 4G only-n van a telefon. Vagy megvan a 2G/3G-s profil, de nem tud átkapcsolni 2G/3G-re az SMS miatt.

[ Szerkesztve ]

(#24804) 4Grider válasza anglergab (#24803) üzenetére


4Grider
nagyúr

Így nem csak a paypal sms-eket nem kapná meg, hanem semelyiket sem.

(#24805) bendegruz


bendegruz
őstag

Van valami lehetőség a lebeszélt idő illetve a pillanatnyi egyenleg lekerdezesere online?
Nem találok ilyen opciót sehol.

Asus Rog Strix Scar III

(#24806) 4Grider válasza bendegruz (#24805) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nincs

(#24807) erdeidaniii


erdeidaniii
csendes tag

Igen, a Digi-vel beszéltem, nem a PayPal-al.
Ami azt illeti úgy emlékeztem, hogy jó pár oldallal működik, mint pl a Facebook + Instagram, de most néztem, és az utóbbival sem küldi ki a kódot. Lehet mégis készülék/beállítás gond lesz.
Igazából nem hinném, hogy hálózat típus gond lenne, mert alapból automatán van (4/3/2G), de próbáltam csak GSM/4G-n, ugyanaz a végeredmény.
VoWiFi-n vagyok ha WiFi elérhető, de anélkül sem jó.
Itt egy kép az APN beállításaimról, esetleg itt volna valami bibi?
[APN kép]

Mindenesetre később kipróbálom egy másik telóban, hátha..

(#24808) Ferdzsoo válasza erdeidaniii (#24807) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Most beszéltem velük én is, érezzék a törődést. :D
Igen az APN beállításokra én ia gondoltam.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#24809) anglergab válasza erdeidaniii (#24807) üzenetére


anglergab
addikt

Ez nem APN, hanem SMS profil.
Magadnak tudsz SMS-t küldeni?

(#24810) Ferdzsoo válasza anglergab (#24809) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Persze, de a külföldiek nem jönnek meg.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#24812) erdeidaniii válasza anglergab (#24809) üzenetére


erdeidaniii
csendes tag

Tudok, és meg is kapom ha a saját (50-es), illetve az elsődleges számomról (30-as) írok is.
Most megpróbálom egy másik telóban.

(#24813) egykori válasza erdeidaniii (#24800) üzenetére


egykori
őstag

Nekem januárban még működött, a PayPaltól és más külföldi (Yahoo, Norton stb.) szolgáltatóktól megjöttek az 50-es számomra az SMS-ek. Viszont most próbaként ellenőriztem, és nem jön. Úgy látszik, ezt is megfertőzte a vírus... :F

(#24814) erdeidaniii válasza egykori (#24813) üzenetére


erdeidaniii
csendes tag

Szomorú, hátha valamennyivel okosabb leszek/leszünk a nap végére, mivel mondták hogy még ma értesítenek valamilyen módon.
Kipróbáltam másik mobilon 2 digi-s számmal is, és azon sem műküdik, szóval diginél lesz a bibi. 30-as számomra pár másodpercen belül megjött a +44-es számról, ami brit ha jól tudom.

(#24815) egykori válasza erdeidaniii (#24814) üzenetére


egykori
őstag

Sajnos, nem tudom, kinek a sara...
Itt van egy január 20-ikai üzenet:

(#24817) Ferdzsoo válasza #72445440 (#24816) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Paypal kuka. Akkora ökörnek néznek és egy Loop-ba kerülsz hogy félelmetes. Én ma majdnem elküldtem őket a ....

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#24818) slice14 válasza egykori (#24815) üzenetére


slice14
veterán

Hozzá akartam adni a PayPal 2FA-hoz a Digi-s számomat kíváncsiságból. De nekem sem érkezett meg az sms. Amúgy nálam alap 2FA a Google Hitelesítő, valamint a Telenor-os számom.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#24819) egykori válasza slice14 (#24818) üzenetére


egykori
őstag

Ma az 50-es kudarca után a 20-as számra azonnal megjött a kód. Szerencse, hogy hagytam menekülő utat, pedig akkor azt hittem, hogy innen kezdve teljes értékűként kezelhető a digis kártya (itt a fórumon le is hurrogtak ennek hangoztatásáért, és sajnos igazuk lett).

[ Szerkesztve ]

(#24820) bendegruz válasza 4Grider (#24806) üzenetére


bendegruz
őstag

Hát az elég szégyen.

Asus Rog Strix Scar III

(#24821) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Veszprem es Budapest kozott vonaton eleg lyukas a lefedettseg, es ahol van ott is gyenge. Azert Szekesfehervar utan tobbet vartam mivel az firgalmasabb utvonal a balaton miatt. Remeljuk zaros hataridon belul azert javulni fog a lefedettseg igy hogy ujraindultak a melosok mindenutt.

[ Szerkesztve ]

(#24822) 4Grider válasza bendegruz (#24820) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ennyi pénzért ez jár. De talán lesz ez még jobb is (főleg ha már lesz havidíj is).

(#24823) 4Grider válasza Lacccca87 (#24821) üzenetére


4Grider
nagyúr

Vonaton amúgy is sokkal vacakabb szokott lenni a több vas miatt a térerő, mint autóban. Ráadásul minden mobilszolgáltató először az autópályákat és autóutakat fedi le először a nagyvárosok mellett.

(#24824) fokati válasza fokati (#24755) üzenetére


fokati
csendes tag

Sziasztok!
Közel egy hónap telt el amióta ezt a levelet kaptam, legalább ötször kértem az aktiválást a levélben leírt módon (1272). Azt mondták visszahívnak a nem digis telefonszámomon.Egy alkalommal megcsörgettek, mire kivettem a telefonom a zsebemből le is rakták azóta semmi visszahívás. Valakit visszahívtak már aki így postán kapott nem aktivált SIM kárttyát? Vagy csak egy reklám kamu az egész?

Kedves Érdeklődő,
Szívesen segítek a SIM Kártya aktiválásában, kérlek küld el a telefonos elérhetőségedet és felveszem veled a kapcsolatot.
Üdv.,
Mariann

Sziasztok!
Már több alkalommal írtam a "hűséges ügyfeleknek postán küldött SIM kártya" aktiválásával kapcsolatosan. Valóban azt gondoltam a tegnapi napig, hogy ez a SIM kártya dolog egy reklám kamu, de lássatok csodát!
Tegnap kapcsolatba kerültem "Mariann1979" felhasználóval, aki felajánlotta a segítségét.
A mai napon felhívott egy kedves hölgy a DIGI-től, igazi ügyfélszolgálatoshoz méltóan minden felvilágosítást megadott, valamint aktiválta a SIM kártyát is!
Nagyon szépen köszönöm Mariann 1979-nek és a kedves ügyfélszolgálatos hölgynek!
(lehet a két személy ugyan az :) )

Tehát ha valaki ilyen módon postán kapott SIM kártyát az ténylegesen jelezze a 1272 telefonszámon az aktiválási szándékát, később az ügyfélszolgálat visszahívja és a telefonbeszélgetés alkalmával aktiválni fogja a SIM kártyát!
Üdv., Attila

(#24825) erdeidaniii válasza egykori (#24815) üzenetére


erdeidaniii
csendes tag

Jött az SMS, hogy megoldották, amire kicsit ferde szemmel néztem, de valóban, szinte abban a pillatban megjött az Instagram kód, bár az belföldi 30-as számról jött.
Utána PayPal-nak akartam nekiállni, ott még mindig nem jó, szóval félsiker.. Holnap nekiugrok mégegyszer az ügyfélszolgálatnak és/vagy a PayPal-nak, bár az utóbbinak nincs sok értelme az itt olvasottak alapján.

[ Szerkesztve ]

(#24826) Ferdzsoo válasza erdeidaniii (#24825) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Engem felhívtak a Paypalos -al kapcsolatban a digisek. És megállapították, hogy nem is érkezett a központba semmilyen üzenet. Szerintük a paypalosok állítottak át valamit.
le is zárták ezzel. Szóljak a paypalnak :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#24827) egykori válasza erdeidaniii (#24825) üzenetére


egykori
őstag

Eszembe jutott, hogy annak idején, amikor SMS-ek el kezdtek működni, nekem is várni kellett egy ideig: ITT.

(#24830) Lackooo84 válasza erdeidaniii (#24800) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Digit hiába cseszteted ezzel, nem az ő saruk. Paypallel kell felvenned a kapcsolatot, ami mostanság igen nehéz, a telefonos ügyfélszolgálatuk tudja törölni a 2 lépcsős azonosítást, majd beállíthatsz pl. egy vodás számot, az tökéletesen működik. Angolul kell beszélni, de a PP topikban találsz bővebb infot, ott kitárgyaltuk mik történtek. Én április eleje óta küldözgettem nekik az emaileket ITT, mire nagy kegyesen felhívtak írországból, és megoldották a problémát. Jelenleg ez a webes kitöltős email forma az egyetlen lehetőség velük kapcsolatba lépni.

Egyébként mindenhol máshol tökéletesen üzemel a DIGI sim, mindenhonnan megjönnek rá az sms-ek. Paypal szarakodik, nem csak DIGI felé, de olvastam a külföldi fórumot sok más szolgáltatóval is bajban vannak most.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#24831) wwenigma válasza #72445440 (#24828) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Anno nekem egy orosz banknál volt ilyen, nem jött az sms. Live supporton elmondtam mi van, aszonta várjak és ha jön valami írjam meg a számot. Talán a 8as volt, azaz elkezdte cserelgetni a szolgáltatókat felém. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24832) M.Ildiko


M.Ildiko
tag

Tudnátok olyan készüléket ajánlani, ami max 5"-os, és tudja a volte és vowifit? Már rengeteg mindent átnéztem, de szinte csak tablet mértű telefonok tudják. a legjobb valami 4.5-4.8-as androidos lenne, második telefonnak. A volte lenne a fontosabb, mert vidéken ahonnan a legtöbbet használom, szakadozik a beszéd, és (naivan) azt gondolom, ez segítene. Köszönöm.

(#24833) viktorhu válasza M.Ildiko (#24832) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem nagyon csinálnak már olyan méretű telefont. Próbálj meg a kimovil.com -on szűrni a feltételekre.

(#24834) 4Grider válasza M.Ildiko (#24832) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az egyre nagyobb méretű telefonokat azért preferálják a gyártók, mert a kis telefonokban a nagy teljesítményű processzorok hőelvezetését egyre nehezebb megoldani. No meg a tápellátásukat. Hiszen kis hely = kis kapacitású akkumulátor. És persze az sem jó, hogy ha az antennákat be kell zsúfolni 1-2 cm2-be.

(#24835) egykori válasza Lackooo84 (#24830) üzenetére


egykori
őstag

Én csak azt nem értem, hogyha év elején jó volt, működött, akkor most miért nem, mi romlott el?

(#24836) 4Grider válasza egykori (#24835) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egyik hazai szolgáltató sem fogadja el összeköttetési díj megfizetése nélkül az idegen hálózatokból érkező sms-eket. Az összeköttetési díj ui. többször annyiba kerül, mint a percenkénti hívásvégződtetési díj.
Ha tehát ebből indulsz ki, akkor kettőn áll a vásár: A Digi azon dolgozik, hogy ne fogadja el azokat az sms-eket, amik olyan irányból jönnek, ahonnan senki nem fizet azok végződtetéséért. A küldő abban érdekelt, hogy minél olcsóbban megússza ezeket az sms-eket, így esetleg olyan központokra bízza az sms-ei továbbítását, aki a legolcsóbb, bár nem feltétlenül van minden címzett szolgáltatójával végződtetési megállapodása.

(#24837) bopeti98 válasza M.Ildiko (#24832) üzenetére


bopeti98
őstag

Galaxy A20e vagy A40. A kijelző ugyan közel 6 colos, de maga a telefon kompakt méretű, nem sokkal nagyobb mint egy régebbi 5 colos kijelzős készülék.

[ Szerkesztve ]

(#24838) Ferdzsoo válasza Lackooo84 (#24830) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

És megtörtént a csoda. Felhívtak a PP-tól és kikapcsolták, Igaz tegnap este már egy elég csúnya mailt küldtem nekik. Nem értem hogy szép szóval miért nem ment, miért kell fenyegetőzni hogy foganatja legyen. Mindenesetre értelmes volt a csaj, és azt mondta hogy tovább eszkalálja az 50-es magyar számok problémáját a technikai csapatnak. Mindezt persze az után hogy mondtam neki hogy a diginél kiderítették hogy már ők sem kapnak tőlük semmit, és nem a diginél van a hiba.
A legviccesebb hogy kevesebb infót kért a beazonosításomhoz mint pl a chat-es arcok és így kikapcsolta. Azért itt is látok némi security lyukat.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#24839) Lackooo84 válasza Ferdzsoo (#24838) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát szerintem nem hiszem, hogy tudnának jobb és biztonságosabb beazonosítást annál, hogy arról a számról beszélsz, ami a fiókodhoz van rendelve. :DDD

The Truth is out there...

(#24840) Ferdzsoo válasza Lackooo84 (#24839) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Egy baj van, a csaj mikor felhívott azzal kezdte hogy van e még hozzáférésem a 2FA számhoz. :U Mondom most is azon hív. :DDD Úgyhogy nem ebből indulnak ki.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#24841) Lackooo84 válasza Ferdzsoo (#24840) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát akkor aki felhívott az nem a legélesebb kés volt a fiókban... :DDD

The Truth is out there...

(#24842) viktorhu válasza Lackooo84 (#24841) üzenetére


viktorhu
veterán

Vagy csak nem nézte meg, hogy milyen szám van regisztrálva híváshoz, és milyen a 2FA-hoz, mert egyszerűbb volt megkérdezni, mint kikeresni.

(#24843) Ferdzsoo válasza Lackooo84 (#24841) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Meg is kapták most a feedbacket a supportjukkal kapcsolatban, rábasztak hogy engem kérdeztek. :DDD 10/1. Csak azért mert megoldották.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#24844) viktorhu válasza Ferdzsoo (#24843) üzenetére


viktorhu
veterán

Azzal szúrsz ki így, aki megoldotta. Akinek a nevén van a ticket, annak a KPI-jába fog beleszámítani.

(#24845) Ferdzsoo válasza viktorhu (#24844) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

4 ember kezén ment át a jegy. Az első három lesz valagbarúgva mert ők nem tudták megoldani, memóba beleírtam hogy a negyedik tudta, (valszeg lvl2 support) Ennyi.
De a lvl1-nek is elsőre kellett volna tudnia hogy ez lvl2-es szintű és egyből a megfelelő helyre továbbítani, nem pedig használhatatlan, fals infókat dobálni rám 3x.
Dolgoztam supporton (sajnos tudom is hogy a first lvl 50%-a álltalában debilekből áll.)tudom hogy megy ez, minden logolva van és visszakereshető kik/hol b@szták el. És legyenek is leb@szva mert idióták.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#24846) M.Ildiko válasza bopeti98 (#24837) üzenetére


M.Ildiko
tag

Köszi megnézem

(#24847) bendegruz


bendegruz
őstag

Konkrétan percekig nem volt szolgáltatás.Szoval sem hívni nem tudtam, sem engem hívni nem tudtak..
Én értem, hogy tesztuzem, de azért ez meredek…
Mobilnet azóta sincs, de az nem zavar annyira.
Budapesten ráadásul…
Volt valakinek ilyen már?

Asus Rog Strix Scar III

(#24848) Intruder2k5 válasza bendegruz (#24847) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezek szerint mégse érted... Tesztüzem. Lehet próbálgatnak valamit, állítgatnak, újraindítanak, akármi. Ha fél napig nem menne, akkor se lenne semmi.

[ Szerkesztve ]

(#24849) bendegruz válasza Intruder2k5 (#24848) üzenetére


bendegruz
őstag

Mit nem értek?
Az hogy leáll az egész percekre azért kemény.Nem mintha fontos ember lennék csak kicsit ijesztő.

Asus Rog Strix Scar III

(#24850) Intruder2k5 válasza bendegruz (#24849) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Van garantált rendelkezésre állás az ÁSZF-ben? Nem néztem, mert nincs DIGI mobilom így nem érint, de kétlem, egy tesztszolgáltatás esetén. Ezt jelenleg használhatod ingyen, de nincs garantálva semmi. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.