Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#45001) Per Me válasza p.riky22 (#44999) üzenetére


Per Me
tag

Én biztos nem. Szegény digis ügyfélszolgálatosokat sajnálom, mert itt nálunk legalábbis nagyon jó fejek.

(#45002) p.riky22 válasza trec12 (#45000) üzenetére


p.riky22
csendes tag

Kétszer újra próbáltam és mindkétszer rám bontották a vonalat egy furcsa zaj után. Ez kemény első tapasztalásból. Ahogy elmondtam a kérdésem onnantól nem hallottam már az ügyintézőt hiába halóztam majd mintha letette volna a kagylót megszakadt a vonal. :Y

(#45003) trec12 válasza p.riky22 (#45002) üzenetére


trec12
addikt

Ha tényleg az történt amit írtál akkor az kemény valóban....

(#45004) yanna válasza trec12 (#45003) üzenetére


yanna
őstag

Ha szándékosan történt, akkor gusztustalan.

(#45005) p.riky22 válasza trec12 (#45003) üzenetére


p.riky22
csendes tag

Miért ne lenne valós?
Két percig halóztam a telefonba mint egy hülye, kérdeztem hall-e engem, itt van még hölgyem? Senki nem válaszolt. Majd cákk megszakadt a hívás de hallottam egy zajt közvetlen előtte.
A másik eset hasonló volt de az üresjárat nem volt csak fél perc kb, miután az automata elkezdte mondani a mondókáját újra, hogy: Új előfizetés megrendelése 1es gomb. Meglévő előfizetés mósdosítása 2es gomb. Mondom mi van? Ez most komoly? Előbb még az ügyintéző türelmet kért és mondta várjak utána néz és egyeztetünk. Erre ez történt. Visszadobott az IVR-ba. ... :F

(#45006) dzf007 válasza p.riky22 (#44996) üzenetére


dzf007
aktív tag

Kaptak információt ők is január 11.- vel! 1270- es számon hívtam a vodás számomról. 1- es gomb Új előfizetés megrendelése. Felvették és beszélgettünk 17 percet.. [kép]

(#45007) p.riky22 válasza dzf007 (#45006) üzenetére


p.riky22
csendes tag

Úgy néz ki te egy normálisabb ügyintézőt kaptál el. 😐 cöh... Én 4-ből 4-el zsákutcába futottam. Ebből 3 esetben "megszakadt" a hívás, egy pedig el kezdte ajánlani nekem a Red MAX 5G-t mert ő más tarifacsomagokról nem tud. És ha van ilyen hogy Digiseknek szóló ajánlat akkor menjek be személyesen, ott megmondják nekem, és nagyon gyorsan elköszönt és mire elköszöntem volna én is már bontva volt a vonal. Akkor most mi van?
Ha így fogják kezelni a dolgot az nem hogy gáz hanem ahogy írták egyenesen gusztustalan. :(((

(#45008) domper2015 válasza p.riky22 (#45007) üzenetére


domper2015
senior tag

Az ügyfél a legfontosabb :)
Szabadulni akarnak a filléres Digisektől.

(#45009) snooze válasza domper2015 (#45008) üzenetére


snooze
veterán

ez várható volt,nem meglepö,minden téren igy van ez..🤮

GO Gunners!!!

(#45010) rothfb válasza p.riky22 (#44999) üzenetére


rothfb
veterán

Nem. Nem akarsz és pl én sem. Max tuti prepaid érdekel, de az meg van is, szóval fizessen elő a hóhér.;]

(#45011) kinder93


kinder93
aktív tag

Beszéltem én is vodafone ügyfélszolgálatossal. Le a kalappal előtte… Ő teljesen képben volt. Mondta is rögtön, hogy publikus csomagokból nem tudna olyat ajánlani ami megéri, de nézi is, hogy mi van a Digiseknek. Elsorolt párat, zömmel amik fentebb is előfordultak. Viszont szerintem korlátlan belföldi hívás, plusz 5+2GB net 3500-ért nem olyan rossz. Nekem legalábbis ezen a kártyán a percek fontosabbak.

(#45012) p.riky22 válasza kinder93 (#45011) üzenetére


p.riky22
csendes tag

Most jöttem ki az Etele Vodafone üzletből ahol érdeklődésképp voltam. Konkrétan szemberöhögtek hogy mit akarok itt és miről beszélek ők erről nem hallottak. Majd elém tette a nyilvános lakossági szórólapot amiből választhatok.
Most fel teszem magamnak a kérdést: kell ez az őrület? Hol lehet akkor hiteles információt kapni?

(#45013) DevKiller válasza p.riky22 (#45005) üzenetére


DevKiller
senior tag

... Egy bizonyos szolgáltatónál ezért elbocsátás jár... :)
(Voltam én is ügyfélszolgálatos, csak nem a Vodkánál, de ilyet nem lehet csinálni)

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#45014) yanna válasza p.riky22 (#45012) üzenetére


yanna
őstag

Legközelebbi nekifutásig a helyedben meginnék valamit.

(#45015) zsolt_64 válasza p.riky22 (#44999) üzenetére


zsolt_64
senior tag

A Vodafone ügyfélszolgálatáról csak annyit hogy amikor a netfone-tól mentem át a Digi-be
a számhordpzás 9 hónapig tartott , mert a nefone aza a vodánál valami flotta és egyszerűen nem akaták kiadni a számomat , be kellett utaznom Bp.re vidékről és elmenni egy központba ahol hosszas kínlódás után megegyeztünk hog kötök valamo csomagot , oda átviszik a számomat és onnan maj el lehet hordozni. Megtörtént, de persze elbxtak vmit és utána Engem nem lehetett hívni, mert valami nem kapcsolhatóblbabla volt, de a kimenő hívás működött... Mivel tökúj voltam itt, fogalmalm semvolt semmiről, 1 semmilyen papírt nem adtak, modták hogy weboldal regisztrájak stb. ezt megtettem, utána hívtam a voda ügyfélszolgálatot ahol körülbelül fétucatszor az alábbi épületes beszélgetés zajlott: jónapot ... vagyok.. problémám hogy engem nem tudnak hívni BIZTOnSÁGI KÓDOT KÉREK .. hát azt nem tudom, de élő szerződésem van és engem nem tudnak hívni , tessék kipróbálni ... BIZTONSÁGI KÓDOT KÉREK... anyádat.
Több napig tartott ez mígnem egyszer hajnali ötkor végre találkoztam 1 értlmes fickóval aki 1 perc alatt elhárította a hibát.. sohatöbbévodafone

[ Szerkesztve ]

(#45016) zsolt_64 válasza p.riky22 (#45012) üzenetére


zsolt_64
senior tag

"Most jöttem ki az Etele Vodafone üzletből" ja igen énis ott voltam , válogatottan idióta brigád ... lásd elősző bejegyzésem

[ Szerkesztve ]

(#45017) ferob válasza p.riky22 (#45012) üzenetére


ferob
őstag

Ahogyan az a tájékoztatóban is egyértelműen megtalálható, 2024. március 1-jétől lesz közvetlenül igénybevehető, valamint ekkortól lesznek elérhetőek a jelenlegi díjcsomagokban foglalt adatkerettel és lebeszélhetőséggel megegyező új díjcsomagok is.

Minden egyéb ajánlatnak a fentiekben említettekhez nincs köze.

(#45018) trec12 válasza zsolt_64 (#45016) üzenetére


trec12
addikt

Márkabolt?

(#45019) ACE- válasza p.riky22 (#44996) üzenetére


ACE-
addikt

Gondolom ezt nem vette senki figyelembe:
"Kérjük, figyelje februári tájékoztatóinkat, és a DIGI honlapját, ahol megismerheti a
szolgáltatóváltás részleteit!"

Szóval azért nem tudnak még reóla az ÜFSZ-on, mert majd februárban lesz valahogy megoldva...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#45020) zsolt_64 válasza trec12 (#45018) üzenetére


zsolt_64
senior tag

asszem igen az akkor frissen nyílt etele pláza volt, mert csak ott ügyintéznek ilyen "bonyolult" dolgokat...

Még arra emléxem hogy tökúj volt a helység körberakva iszonyat méretű kijelzőkkel, és mivel én problémás ügyfél voltam akire nem lehet rásózni semmit kb 40 percet ücsörögtem, és nem tudtam hova nézni , hogy ne villogjon valami trágya reklám a
szemembe. Komolyan mondom hogy a végén már szédültem, és a okádás határán voltam.
sohatöbbévodafone

[ Szerkesztve ]

(#45021) domper2015 válasza ferob (#45017) üzenetére


domper2015
senior tag

Egyébként érthetetlen ez f@kodás.

Miért nem szántják be a Digit, lenne x fajta Vodás csomag amiből lehetne választani.
A hálózatot milyen simán lelőtték.
Kíváncsi lennék az mennyire szolgálta az ország érdekét.
Azt is hagyják majd szétlopni.

(#45022) beach head válasza neopeti (#44991) üzenetére


beach head
senior tag

duplara emeleik a szolgaltatas árát (nekem meg 1480 ft a digimobil) se se normalis mobilnet sebesség, se 5g , csak ez a roamingolos baromsag marad tovabbra... köszönjük...

Van barmi mas olyan flotta, amibe erdemes3bb inkabb csatlakotni ezen az áron?

(#45023) kl122


kl122
tag

Azért a Netfoneról annyi, hogy az 1 év hűség után automatikusan listaáron adják a tarifát annak ellenére, hogy ezt jogszabály tiltja. Ha nem mész bele akkor pedig felmondják veled a szerződést.
Ja és ugyanez a "csodálatos" hálózat jár hozzá az összes hibájával, nyűgjével hiába külön szolgáltató.
Így gondolkodjatok a Netfoneról mint opcióról.

(#45024) zsolt_64 válasza kl122 (#45023) üzenetére


zsolt_64
senior tag

És tedd hozzá a fenntebb elmesélt 9 hónapig tartó számhordozási kalandomat. [link]
Mindenki erre számítson aki ki akar jönni a netfone-tól

(#45025) 4Grider válasza kl122 (#45023) üzenetére


4Grider
nagyúr

A hűség leteltét követően valóban jelentősen és jogszabályellenesen emelnek, de messze nem a listaárakra.

(#45026) zsolt_64 válasza p.riky22 (#44994) üzenetére


zsolt_64
senior tag

" leirták itt páran és küldött a Digi tájékoztató levelet is a januári számla mellé"
Könyörgöm holvan eza Digi tájékoztató levél ? nekem 2 db számlám van nyitva
2024.01.31 és 02.29 , de sehol nem látok semmit :O

[ Szerkesztve ]

(#45027) darál0w


darál0w
Jómunkásember

fog jönni tájékoztatás a vodánál elérhető díjcsomagokról vajon?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45028) Raijin válasza zsolt_64 (#45026) üzenetére


Raijin
tag

Az e-mail-es számla értesítő [mellékletében] található a tájékoztató.

[ Szerkesztve ]

Live long and prosper.

(#45029) dzf007 válasza zsolt_64 (#45026) üzenetére


dzf007
aktív tag

Nekem emailbe jött 2 tájékoztató is pdf- be.

(#45030) gabor9991 válasza ACE- (#45019) üzenetére


gabor9991
őstag

Ha nem tudnak róla akkor ez hogy lehetséges? [link]

(#45031) kinder93 válasza p.riky22 (#45012) üzenetére


kinder93
aktív tag

Mondta a telefonos ügyfélszolgálatos, hogy szerinte üzletbe ez nem működik (még). És most engem simán áttett volna egy fentebb leírt flottába, számhordozással, ha kérem. Szóval simán menne ez már most is, nem csak februárban vagy március 1. után.

(#45032) p.riky22 válasza kinder93 (#45031) üzenetére


p.riky22
csendes tag

Az egyiknek sikerül a másiknak nem? 🤔 Kit kell kérni, hogy segítsen is? 😄

(#45033) 4Grider válasza p.riky22 (#45032) üzenetére


4Grider
nagyúr

Majd ha mindenki megkapja és elolvassa az ezzel kapcsolatos információkat, akkor a másiknak is menni fog. Sietsz valahova?

(#45034) isx1


isx1
csendes tag

Én még reggel beszéltem a digi ügyfélszolgálattal. Meglepően jó beszélgetés volt.
- 45 nap felmondási lehetőség: digi mobilt nem értinti ott nincs hűség
- a voda valami flottás megoldáson gondolkodik, még semmit nem tudni, azoknak lesz ajánlat, akik március 1-én digisek. Addig egyégként is marad a mostani díj, érdemes megtartani
- február vége felé lehet, hogy már ismert lesz, lehet, hogy csak március 1-től
- a voda kiemelten kezeli ezt - érts: a digisek is fogják tudni és időben

"Meg akarnak szabadulni a digisektől" Dehogy! Csak jól fizetőként szeretnék őket látni. Ha a diginek megérte X-ért, a többi meg 5-10x-ért adja ugyanazt és eladja, akkor nyilván ők ezt szeretnék. Csak tipp: ha a 100k ügyfélből van 10, aki kellően dörzsölt és kitapos egy utat, majd ezt megosztja a többiekkel, akkor veszíthet sokat a voda. Nekem pl a mostani használatommal ha áttérnék a Tuti+100-ra, pontosan ugyanott lennék.
Ha 3000 lesz, az határeset (5db van). Ha több, akkor nézelődni fogok.

Az aszf-ben tényleg van olyan, hogy "mostantól annyit emelünk, amennyit akarunk és ez nem ok a hűség felmondásához"?

(#45035) 4Grider válasza isx1 (#45034) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az ÁSZF-ben az éves inflációkövető áremelés van. Ez nem teljesen azt jelenti, hogy annyit emelünk, amennyit akarunk, hanem amit a KSH kihozott a múlt évre. És egyébként mivel benne van már régóta az ÁSZF-ben, nem ok a határozott idejű felmondásra.

(#45036) ACE- válasza gabor9991 (#45030) üzenetére


ACE-
addikt

Nem tudom, de ha elolvasod ÚJRA a levelet, akkor abban benne van, hogy az ÁSZF-ben szereplő AZONOS feltételekkel kínálják, ezért az idézett ÜFSZ-os inkább túlbuzgó volt, de nem a DIGI-seknek a legutóbbi közleményben jelölt csomago(ka)t ajánlotta...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#45037) gabor9991 válasza ACE- (#45036) üzenetére


gabor9991
őstag

" nézi is, hogy mi van a Digiseknek"
Ezen mit olvassak el újra?

(#45038) kinder93 válasza gabor9991 (#45037) üzenetére


kinder93
aktív tag

Igen, ez megütötte a fülem, mert direkt mondta, hogy “ezt tudja adni a Digiseknek”.

(#45039) zsolt_64 válasza Raijin (#45028) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Óbakker énmeg az ügyfélkapuban kerestem, de az kapufa volt :C

Na el is olvastam gyorsan, tehát a márc 1-i digis csomag átmegy vodásba , és meg lehet szabadulni a roamingtól és a 2g től, ha jól értettem. Hát ez is valami, és talán a számhordozást is ideértik, bár simm cseréről nem esik szó...

[ Szerkesztve ]

(#45040) ACE- válasza gabor9991 (#45037) üzenetére


ACE-
addikt

Mert amikor átvették a Digiseket akkor üzletpolitikailag csináltak nekik csomagokat, ha valaki átmenne hozzájuk akkor azt tudják felajánlani... de az egyik irat szövege üti a másikat, ha a legutóbbit vesszük alapul akkor az ÜFSZ-os valami egész mást nézhetett...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#45041) ACE- válasza zsolt_64 (#45039) üzenetére


ACE-
addikt

Igen, és ez is benne van: "Kérjük, figyelje februári tájékoztatóinkat, és a DIGI honlapját, ahol megismerheti a szolgáltatóváltás részleteit!"

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#45042) Grid001


Grid001
csendes tag

Üdv mindenkinek. Most voltam a budapesti Árkád vodában, számhordozással átviszem a digi mobilt. Az ügyintéző srác nagyon képben volt, segített mindenben. Volt több csomag, a legkisebbet választottam. Nem lesz rajta infláció követés, illetve a 100 perc után bruttó 9 Ft a percdíj.

(#45043) zsolt_64 válasza Grid001 (#45042) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Nevezd meg a csomagot lécci...

(#45044) dzf007 válasza Grid001 (#45042) üzenetére


dzf007
aktív tag

Írd már meg a csomagokat, árakat! Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#45045) zelikocc


zelikocc
senior tag

Az a helyzet, hogy valamit nagyon félreértett valaki.
A DIGI tájékoztatója szerint a jelenlegi csomagunkkal megegyező feltételekkel lesz ajánlat a vodánál március 1-jét követően.
A jelenleg kínált csomagok valószínűleg a Digi dolgozói flotta csomagjaival megegyezőek és ezek nem azok az ajánlatok amik majd később lesznek, szóval érdemes inkább várni.

[ Szerkesztve ]

(#45046) nyitom


nyitom
aktív tag

Én nemrég voltam az Etele plázában a vodánál, de ott nem is hallottak digiseknek szóló díjcsomagokról viszont az üfsz os megkérdezte, hogy honnan van az infó mert már más is kérdezte. :(( :(((

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#45047) nyitom válasza nyitom (#45046) üzenetére


nyitom
aktív tag

Illetve a voda honlapján sincs semmi digis infó.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#45048) Grid001 válasza zsolt_64 (#45043) üzenetére


Grid001
csendes tag

Flotta Basic 1 GB Special- bruttó 2000Ft/hó. Van hozzá plusz 1GB megújuló adat,tehát összesen 2GB. 1 év hűséggel, 100 perc+bruttó 9ft/perc a 100 perc után ahogy írtam is.A többi csomagot nem néztem mert aki ezt használja majd még csak nem is internetezik,így nem érdekelt a többi, bár volt még vagy 5-6- csomag ezen kívül úgy láttam. Hálózatob belül korlátlan hívás.

[ Szerkesztve ]

(#45049) kinder93 válasza Grid001 (#45048) üzenetére


kinder93
aktív tag

Másik csomagok:
- Korlátlan belföldi hívás, 1+1GB net - 3000
- Flotta Premium 5 GB Extra, korlátlan belföldi hívás, 5+2GB net - 3500
- Korlátlan belföldi hívás, 25+2GB net - 5000

illetve elvileg vannak olyanok, amelyek hasonlóak de csak vodafone-on belül korlátlan a hívás, alacsonyabb havidíjakkal. Nekem ezeket mondta az ÜFSZ

(#45050) dethroner válasza kinder93 (#45049) üzenetére


dethroner
veterán

És vajon március 1 után is maradnak ezek az árak, vagy ezekre is megy az áremelés?
2024. 03. 01-től a flottás ügyfelek részére a díjkorrekció a KSH által mért adatok alapján automatikusan meghatározott 22,01%-os mértékében kerül megállapításra. Azon havidíjakat és kedvezményeket, amelyeket a publikus lakossági előfizetések esetén alkalmazunk, flottás előfizetőinknél szintén 15,4%-kal növeljük.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.