Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#23751) rothfb válasza Lackooo84 (#23749) üzenetére


rothfb
veterán

A 1272-t felhívtam és automata mondja be, hogy Tatabánya, Oroszlány és Győr szolgáltatási területeken hálózati karbantartás folyik, kérik a szíves türelmünket.
Írták a honlapon is:
link

[ Szerkesztve ]

(#23752) bksgbr válasza rothfb (#23751) üzenetére


bksgbr
tag

Pedig ott van:
[link]

(#23753) rothfb válasza bksgbr (#23752) üzenetére


rothfb
veterán

Már eszméltem...:D

(#23754) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ami érdekesség, hogy másik telóról adtam wifit, és a Digi felcuppant vowifire, és 3G-t írt mellé. Lestem is, hogy miafsz...

The Truth is out there...

(#23755) szaboi6512 válasza Sp@rtacus (#23748) üzenetére


szaboi6512
őstag

Ezekkel próbáld meg, mindet telepítsd.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#23756) trec12 válasza rothfb (#23745) üzenetére


trec12
addikt

Félre értetted ugyanis én is arra értettem, hogy mégcsak normális lefedettsége sincsen 4G-vel. Na ez a probléma...

(#23757) rothfb válasza trec12 (#23756) üzenetére


rothfb
veterán

Ja értem, akkor egy véleményen vagyunk.:K :R

(#23758) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A koronavírus témával a koronavírusos topikba menjetek!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23759) Diák66 válasza Lackooo84 (#23754) üzenetére


Diák66
őstag

Valószínűleg bedobhatta a telefont segélyhívásba és valahogy kintragadt a 3G ikon.

(#23760) pjen válasza philoxenia (#23758) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem,ha a korona vírusos totyikban elkezded részletezni,hogy a vírus miatt nem Tudsz 5G s telót venni,vagy legalábbis nem ez a fő csapás,elhajtanak a francba. :)

(#23761) trec12 válasza pjen (#23760) üzenetére


trec12
addikt

Ez nem igaz! :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#23762) philoxenia válasza pjen (#23760) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az egy off topik, mindenről lehet beszélni. Ez ellenben szakmai topik.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23763) Miska0330


Miska0330
tag

Mai tapasztalat, hogy megéri bejelenteni bármiféle hibát a hálózattal kapcsolatban. Ma párom hívott, hogy nincs térerő Nyárlőrinc -en. Pont ma 7:30 -tól áramszünet van az egész településen. Leadtam az űrlapon a hibát, hogy nem elérhető a hálózat. 11-kor adtam le. 12:30 -kor már újra elérhető lett a hálózat, annak ellenére hogy még mindig áramszünet van az egész faluban.

(#23764) dethroner válasza rothfb (#23750) üzenetére


dethroner
veterán

Aludni kell már olyankor, nem az eszközöket nyomkodni :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#23765) Kronos3000 válasza Kronos3000 (#23662) üzenetére


Kronos3000
senior tag

Legnagyobb döbbenetemre tegnap hívtak hogy elhárították a problémát. A másik nagy csoda hogy tényleg, este a "csúcs" időben is rendben működik minden.
Nem is tudtam hogy így felhívnak, hogy problem solved.

Wasabi...

(#23766) prozodus


prozodus
őstag

Na, ilyen sem volt meg: v feloraja meghalt a digi... Meg 2G se nagyon van, de a 4G teljesen elszallt. Remelem, visszajon reggelre...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#23767) Lackooo84 válasza prozodus (#23766) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Gondolom ott is valami karbantartás van.

The Truth is out there...

(#23768) prozodus válasza Lackooo84 (#23767) üzenetére


prozodus
őstag

En is ebben remenykedtem. Es ugy is nez ki, most a jelek szt minden rendben.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#23769) Zoli_2010


Zoli_2010
tag

Írták páran korábban, hogy mennyire megemelte a DIGI a vezetékes szolgáltatások díjait. (3.000 >> 6.000) Szerintem nemúgy van az... persze sokan a 3.990,- et is következetesen 3-nak mondják.
Nálam kb. így volt/van: 11,5 évig nyögtem a T jármában (12.500 -- 18.900). Aztán jött a DIGI pár (4?) éve, és akcióval rögtön beköttettem. TV,tel,net együtt volt 3.290,- (vagy 3.490,-) az akcióban és 100Mbit/s helyett 1Gbit/s. ... 2x annyi TV csatorna, sokkal több HD, no STB, sokkal jobb minőség. + egy teljesen használható ZTE wifi router.
Aztán persze lejárt a hűség! DE ez az akciós idő itt nem 1-2-3 vagy 6 hónap volt, hanem 2 év!! Tehát sose volt nekem 3000, hanem kicsit több és 2 évig akciós és 100 helyett 1000Mbit...
Bementem hűségidőt hosszabbítani, de erre azt mondták, hogy nem érdemes, mert úgy maradtam, -- és még egy bő fél évig az akciós áron kaptam. Aztán persze megemelték, most 5.999,-, de nem lett 100Mbit, hanem maradt az 1000/300. Most nézem új ügyfélként már a DIGI is csak 1hónapig 3100, aztán 6. :(
Most néztem a számlát, apósék 62-es körzet, (néha félórás hívások), simán benézték Invitelnek, pedig T... Sokáig 0-t számláztak rá, most utolsó hónapban rájöttek, hogy fizessek érte, de nem reklamáltak.
Vettem megyei matricát SMS-ben 02.25-én. Ugye rögtön adtak 20 ezres keretet, nem mint a sóher T. Most láttam a számlában: 0 Ft-ot írtak rá az 5000 helyett! :F (írtam nekik mailt)
Legutóbbi számla két havi, nem tudom miért, de nem kell most április végén fizetni, csak május végén. Szóval hibáznak sokat, de nem az én káromra, szerencsére! ;]
Bocs a hossza miatt, röviden: a hűség nélküli 5.290-et emelte a DIGI 5.999-re kb 3 év után.

[ Szerkesztve ]

(#23770) snooze válasza Zoli_2010 (#23769) üzenetére


snooze
veterán

nekem a digi majd egy éve két hónaponként számláz..te most kerültél sorra..😀😀

GO Gunners!!!

(#23771) riki


riki
senior tag

Sziasztok. Vásároltam a Digitől egy R2-est. Én nagyon megszerettem a fintorgókkal szemben. Még mielőtt valaki azt mondja ,hogy még nem láttam jó telefont ,van itthon mi9 ,mi8,A50.Egy problémám volt vele ,az istennek sem akart menni a Vowifi . Alapértelmezés szerint az enyémen a frimware -ban ki volt kapcsolva,ezen segített az mtk engineer,már engedélyezve lett,de még most sem ment.Némi olvasgatás után ajánlották ,az Wifi Calling /Widget7/-et,azóta öröm és boldogság.Remélem aki beleszalad ebbe ,segít neki. :U

(#23772) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Csak egy érdekes eset, hátha a hozzáértők megmondják mi áll a háttérben.
A fővárosból északnak tartva a Dunakanyar felé Szentendre után Leányfalu Tahitótfalu környékén Digi lefedettség térképen ha foltosan is, de van térerő.
Adott két telefon:
1) Sony Ericsson k320i /Tri Band (900/1800/1900)/ amely működik Digivel rendben a fővárosban, de Szentendre után nincsen térereje a környéken.
2) Navon Mizu BT-180 /900 MHz,1800 MHz,1900 MHz, 850 MHz/ pedig gond nélkül működik Digivel Leányfalu-Tahitótfalu környékén is.
Mi lehet ennek az oka?

(#23773) Jester01 válasza snooze (#23770) üzenetére


Jester01
veterán

Én is most kerültem sorra, de benne van a tájékoztatás a számlalevélben. Szóval ez nem hiba.

Jester

(#23774) Sp@rtacus válasza szaboi6512 (#23755) üzenetére


Sp@rtacus
csendes tag

Nem tudom letölteni, valami gikszer van a megosztással...

(#23775) szaboi6512 válasza Sp@rtacus (#23774) üzenetére


szaboi6512
őstag

[link]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#23776) ggabor02


ggabor02
aktív tag

Kellemes húsvétot mindenkinek.
Pár napja láttam, hogy erre a Telekom bázisállomásra is betelepül a Digi. A Digi feliratos elektromos szekrény ott virít a kapu mögött, éppen azon szerelgettek valamit. Az antennák már a helyükön. (Bp XVIII. ker)

[link]

(#23777) Kisérletező válasza trec12 (#23714) üzenetére


Kisérletező
csendes tag

az 5G-hez eleve sokkal sűrűbben kellenek majd tornyok A torony sűrűség a frekvencia miatt kell ( minél magasabb annál jobb rálátás kell) és nem az 5G miatt.

(#23778) anglergab válasza Kisérletező (#23777) üzenetére


anglergab
addikt

Illetve a kapacitás/szegmentálás miatt is.

(#23779) Sp@rtacus válasza szaboi6512 (#23775) üzenetére


Sp@rtacus
csendes tag

Köszönöm. teljes siker! :DD :DD :DD :R :R

[ Szerkesztve ]

(#23780) szaboi6512 válasza Sp@rtacus (#23779) üzenetére


szaboi6512
őstag

:C

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#23781) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Már én is kipróbálnám a digi-t de itt nálunk talán soha nem lesz. Pedig körülöttünk már lassan van mindenhol. Kazincbarcika

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23782) betelgeuse


betelgeuse
csendes tag

Sziasztok! Csak a tapasztalataimat szeretném megosztani a DIGI hálózatával kapcsolatban. Mind a 4 simet használom. (Bp.en 13. kerület és ujpest) A párom Vodás volt Red díjcsomaggal 1GB :O nettel. A lakásban és a munkahelyén is jobb a DIGI lefedettsége mint a Vodáé volt. Páromat szándékosan kértem, hogy beszéljen ugyan annyit mint amikor korlátlan volt a csomagja. 3eft lett a DIGI számlája. Adatforgalma 51GB lett (Netflix és otthon nincs vezetékes net). Eddig remegve mert megnézni 1-1 weboldalt, mert ha elfogyott az 1GB akkor az adatforgalomba be nem számított aplikációk se mentek. Gyakran kellett plusz adatot vásárolni. A többi kártyával is a családba váltottunk ki többnyire feltöltős vodafone kártyákat (19ft perc) Ahogy számoltam jelenleg kb. 20 eft ot takarítunk meg havonta a DIGIvel és jobb szolgáltatást kapunk! (Nem kell a 1GB os keretre vigyázni, stb.) Na ez ment eddig extraprofitként a vodához.

(#23783) 4Grider válasza betelgeuse (#23782) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem kétséges, hogy a red a többségnek lehúzás. Mivel én flottát üzemeltetek egy kereskedelmi cégnél, tökéletesen látom, hogy a legtöbbet beszélőknek is cinkes a red, főleg ha 5 Ft-os percdíjjal hasonlítjuk össze. Viszont a Digi Mobil a redhez képest közel sem teljes értékű szolgáltatás, rengeteg helyen nincs még térerő, a sávszélesség pedig annyi, amennyi.

(#23784) DevKiller válasza 4Grider (#23783) üzenetére


DevKiller
senior tag

Csak reménykedhetünk, hogy a járvány nem nagyon lassítja le az építkezést :(
Én Romániában voltam a határ melett, ahol az összes szolgáltató, tehát mindkét ország részéről bármelyik hálózat jelen van. A Magyar DIGI is bejött, de megkelett választanom a helyet ahol próbálkozom. Sikerült speedtestet is lőni, 5/1-eset. Azt vetettem össze fejben, hogy úgy sikerült internetet kifacsarni, hogy 1800 MHz míg a többieknek nyílván 800-900-a volt jelen. Ha sikerül nekik frekit szerezni, nagyon szép egybefüggő lefedettség fog kialakulni ahol jelenleg is lefedettnek számít egy terület.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#23785) trec12 válasza DevKiller (#23784) üzenetére


trec12
addikt

"Ha sikerül nekik frekit szerezni, nagyon szép egybefüggő lefedettség fog kialakulni ahol jelenleg is lefedettnek számít egy terület."

Hát ez az ami nem sikerült. Ha jövő tavasszal tud 900-at szerezni - amire a másik 3 már kijelentette, hogy meg akarja tartani (persze ebbe az nmhh-nak is lesz beleszólása) - azt csak 2022-ben tudja használatba venni. Ennyi. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#23786) DevKiller válasza trec12 (#23785) üzenetére


DevKiller
senior tag

Nem a mostanira gondoltam mert tudom, hogy ennek annyi esélye van minthogy megnyerem az ötös lottót úgy, hogy nem is adtam fel szelvényt :U
Nem késik akkor sem szerintem a lényeg, hogy legyen :K

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#23787) betelgeuse


betelgeuse
csendes tag

Nem tudjátok h mennyi lehet a "végződtetési" díj vagy hogy nevezik. Szóval ebből az 5Ft ból a DIGI mennyit fizethet a másik 3 nak 1-1 hívásért percenként? Vagy létezik még ilyen egyáltalán?

(#23788) 4Grider válasza betelgeuse (#23787) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hívás esetén nettó 1 Ft körül van percenként.
SMS esetén nettó 8 és 10 Ft között változik.

(#23789) Zoli_2010


Zoli_2010
tag

Még egy jó pont a DIGI-nek, bár nem tartozik szorosan ide...
Az ügyfélszolgálat 5*! Telefonon bejelentettem, hogy kérem átkapcsolni bridge módba az ONT-t. Egyik szerdán kora délután -- és rögtön felvették, amint választottam menüt. Igaz, hibabejelentést választottam, mert nem volt pont ilyen menüpont... Azonosítás után mondták, hogy max. 48 óra. Felmentem átöltözni. Mire lejöttem, már nem volt WiFi... Tiszta 21. század! (aztán nekem volt bő fél óra beállítani az új routert...)

(#23790) 4Grider válasza Zoli_2010 (#23789) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem is visszajeleztek fél órán belül, csak épp elfelejtették átállítani az ont-ot (vagy másét állították át bridge-be). Másodjára már viszont 10 perc alatt sikerült...

(#23791) ggabor02


ggabor02
aktív tag

Kilenc év alatt háromszor hívtam őket, egy alkalommal a (sok év után először megjelent) natolt ip helyett kértem normálisat, 15 perc alatt kész volt. Kétszer volt hibabejelentésem, egyik alkalommal a vezetékes telefon nem működött, központilag megoldották. Egyszer pedig volt internet hibám. A társasházi végberendezésükön ment tönkre a port, amelyiken éppen én voltam. Három órán belül itt volt a szerelő. Megállapította a hibát, átdugta, lepróbáltuk, ment a dolgára. Most hirtelen nem is tudnám, hogy milyen számot hívjak, ha éppen valami bajom lenne.

(#23792) Dracula72 válasza ggabor02 (#23791) üzenetére


Dracula72
senior tag

1272 :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#23793) n00n


n00n
őstag

Budapest, 2020. április 14. – Újabb 20 településen tette elérhetővé mobil telekommunikációs szolgáltatásait a DIGI, így összesen már 549 városban és községben tesztelhetik a DIGIMobil szolgáltatást a cég ügyfelei.
A DIGI ütemezett hálózatépítési stratégiájának köszönhetően hétről hétre bővül a lefedett területek listája és ma már több mint ötszáz településen érhető el a DIGIMobil szolgáltatás. A társaság honlapján folyamatosan nyomon követhető, hogy mely területeken válik újonnan elérhetővé a DIGIMobil, amelyről további információk a digi.hu/mobil oldalon érhetők el.

Az újonnan bekapcsolt területek:
Ásotthalom, Baj, Bodroghalom, Bükkábrány, Dombóvár, Dunaszentgyörgy, Enying, Etes, Farmos, Hegyeshalom, Hejőkürt, Kisújszállás, Mezőgyán, Nagymágocs, Nyírmeggyes, Pusztaszer, Sarkadkeresztúr, Sényő, Tápiószele, Verpelét

Forrás: [link]

(#23794) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy a digi mobilt lehet használni “nem telefonban”? Nekem csak a mobilnetjére lenne szükségem egy két hónapra. Működhet? Köszi

"If you're good at something, never do it for free!"

(#23795) radio100jozs válasza betelgeuse (#23787) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nekem is ez a fura amúgy, mert magánszemélynek 2 Ft, cégnek 3 Ft/perc adót is meg kell a szolgáltatóknak fizetnie. Bár Diginél tudomásom szerint céges mobilelőfizetés még nem lehet. Így ott a max 800 Ft/hó adómaximum is belép egy előfizetésnél. Céges előfizetőkben kizártnak tartom a 3 Ft/perc adó mellett, hogy 5 Ft-al próbálkozzanak.

[ Szerkesztve ]

(#23796) pjen válasza gboszi (#23794) üzenetére


pjen
félisten

Működni működik.Nekem lassan egy éve egy sony tabletben van.

(#23797) gboszi válasza pjen (#23796) üzenetére


gboszi
senior tag

Na szuper. Akkor izzitom a családot. Mi ennek a menete? Lehet ezt otthonrol kérni most a korona alatt? Vagy van még ügyfélszolg? :F
tudja valaki?

"If you're good at something, never do it for free!"

(#23798) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Sziasztok!
Van egy TP Link MR6400 as routerem.
Ebbe használom már egy fél éve a diginek a netes sim kártyáját.
Az utóbbi két hónapban csak napi ujrainditasok után hajlandó működni a router és benne működni a digi netes sim.
A roter nem fagy le az működik rendesen viszont valamiért csak ugy működik ha random ujrainditom a routert majd kb. egy napig jó utana megint újraindítás és ez igy megy már két honapja.
Előtte tökéletesen működött hónapokig.
Nem tudjatok mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#23799) 4Grider válasza pusi1981 (#23798) üzenetére


4Grider
nagyúr

A szokásos: Egyre többen vagytok egy publikus ip mögött, és idővel elfogynak a szabad portok. Gondolom egy- két cellatársad torrentezik, az pl. zabálja a portokat.

[ Szerkesztve ]

(#23800) pusi1981 válasza 4Grider (#23799) üzenetére


pusi1981
aktív tag

És erre valami megoldás létezik?
elég komplikált a helyzet, a router két webkamerát szolgál ki internettel,egy építkezést figyel.
elég macerás mindennap fatert le küldeni az építkezéshez hogy indítsa újra mindennap a routert.
Ez nem valami modern megoldás ...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.