Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#32001) ACE- válasza 4Grider (#31991) üzenetére


ACE-
addikt

Megfogtad a lényeget a hátrányok közül (hát nem). Értem, hogy nincs pénz/igény jobbra, de akkor ne legyenek elvárásaitok. Ez ilyen egyszerű.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#32002) FeRkE


FeRkE
őstag

Magyar Digi mobilrol probalt vki spanyol Digi mobilt hivni? Tenyleg halozaton belulinek szamit? Most inditottam egy teszthivast Digi spanyol->Digi magyar mobilra es sima international callnak szamitott.

(#32003) zelikocc válasza FeRkE (#32002) üzenetére


zelikocc
senior tag

magyar DIGI -> román DIGI irányába próbáltuk, sajnos január 1-től nem számít hálón belülinek VoWIFI-ről sem, viszont beleszámít a 200 perc lebeszélhetőségbe, így nem generál plusz költséget.

A román Digi.Mobilról hívva a magyar DIGIMobilt szintén beleszámít a 200 ingyenes nemzetközi percbe, de 2020 március óta más magyar szolgáltatót hívva viszont nem számít bele, így azok 0,012 EUR/perc (~4,3 Ft) tarifával hívhatóak a havi előfizetési díjon felül

(#32004) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Vashosszúfalu, folytatódik 8-as út lefedése. Újabb állomás.

(#32005) FeRkE válasza zelikocc (#32003) üzenetére


FeRkE
őstag

Oksa, koszi az infot! Szerencsere itt Spanyolban is van a 40 gigas csomagban 2000 international perc, igy vegulis ingyen volt :)

(#32006) KRoli92 válasza Soma01 (#30559) üzenetére


KRoli92
tag

Sziasztok!

Erről tud valaki valamit? Valóban nem adnak csak sim kártyát saját nevemre, ha az adott lakcímen rokon nevén már van Digis szolgáltatás? Tavaly ezért lett vissza adva 1db sim kártya mert nem lehetett a saját nevemen, de most látom, hogy már elméletileg lehet vezetékes szolgáltatás nélkül is igényelni sim kártyát 1.500 Ft/hó áron, de itt a topikban azt olvastam, hogy ha a lakcímen más nevén van már, akkor nem adnak. Egy előfizető lehet csak egy lakcímen. Decemberben vissza mentem a Vodához flottába, de ha lejár a hűség és marad a Digi, vissza mennék mert jóval kedvezőbb, de ez még nem most lesz. Csak érdekelne, hogy jelenleg hogy működik. De ha csak egy előfizető lehet egy lakcímen, akkor nem értem, miért nem tudják egyértelműen feltüntetni, mert erről nem látok infót sehol a honlapjukon.

(#32007) Lajosnagy17 válasza leo81 (#31994) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

2021.02.15-től 2021.02.18-ig Sopronban és környékén a mobil hálózatunkon karbantartást végzünk, ez időszakban mobil szolgáltatásunk rövidebb ideig szünetelhet, illetve előfordulhat minőségromlás.

Gércei és a kónyi állomás is beüzemelésre került.

Úgy tűnik, minden állomást beüzemelnek ezen a felén az országnak,amelyre engedélyük van.

Remélem most már nincs megállás.

(#32008) baly81 válasza Lajosnagy17 (#32007) üzenetére


baly81
aktív tag

Én is bízom benne, hogy "kékülni fog az ország"! Remélem nem adják fel a harcot és könnyebb dolguk lesz a hálózat bővítésében, fejlesztésében... Hogy nem gördítenek eléjük újabb akadályokat...
Bár én a keleti régióban vagyok, és itt elég jó lefedettség van, amivel én/mi 100% meg vagyok/vagyunk elégedve. Remélem a nyugati régiót is sikerül mihamarább felzárkóztatniuk!

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#32009) p2pp


p2pp
őstag

Mobil Bázis Építési Engedélyek
Nagybörzsöny, Valkó, Füzesabony, Bér
[link]

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#32010) JÓZSFM


JÓZSFM
csendes tag

Én korábban készítettem a technika fejlődése rovatunkba egy riportot a Digi mobilról a Délelőtti Szieszta Magazinba [link]

(#32011) UHHH


UHHH
senior tag

Mik a tapasztalatok, a 30 gigabyte tényleg 30 gigabyte? Mikor van a fordulónap, ha esetleg mindenkinek ugyanakkor van? A korlátozás úgy jön, hogy vígan töltesz gyorsan, aztán belassul? Újrakonnektál, mielőtt belassul? Köszi.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#32012) DevKiller válasza UHHH (#32011) üzenetére


DevKiller
senior tag

DIGIMobil tesztelők facebook csopiba valakit taán 16 giga után lassítottak a 15 gb-os csomagban. De egyszer jött neki az SMS, hogy elfogyott, és csiga lassú lett az egész. Az, hogy újrakonnektálna, ilyet nem írt. A számlázás mindig hónap első napja -> hónap utolsó napja..

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#32013) #76519680 válasza JÓZSFM (#32010) üzenetére


#76519680
törölt tag

Nagyon jó kis riport ! :K
Köszönöm neked !!! :R :R :R

(#32014) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Devevcseri lefedettség elég gyengús, sík terep. Azt vártam, hogy sokkal nagyobb lesz a lefedettség.

(#32015) rider01


rider01
lelkes újonc

Érdemes megnézni:
https://www.opensignal.com/reports/2021/02/hungary/mobile-network-experience

(#32016) 4Grider válasza rider01 (#32015) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért aranyos, hogy nyerő a Digi 4G elérhetőség tekintetében, csak ugye ezt a 4G lefedettséggel (aminek az értéke csak 3) együtt szabad csak nézni, meg úgy, hogy itt nincs 3G sem.

(#32017) p2pp


p2pp
őstag

Tényleg furcsa, de visszavettek tényleg az optimizmusból. :)
Vki aki Devecseren jár lőjön 1 jó képet.
Vajon hány szektoros bázis lehet ott?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#32018) Lajosnagy17 válasza p2pp (#32017) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Valaki nézte az új állomást Gércén, mintha csak egy irányba működne,kelet felé, még a falut sem fedi le, pedig kicsi a falu Eredetileg azt gondoltam, hogy a 84-es út lefedése a cél,meglepődtem nem.

Kóny is hasonló cipőben jár.

(#32019) djsunstealer


djsunstealer
aktív tag

Feltöltőkártyás megoldás szerintetek mikorra várható? Ha egyáltalán. Lenne létjogosultsága? JÓZSFM! Jó riport volt! Köszi! :)

(#32020) herdsman12 válasza djsunstealer (#32019) üzenetére


herdsman12
őstag

Nem hiszem, hogy szeretnének versenyezni a T-vel.
(2 ezres feltöltés, 2 évre + 100 GB net?)

(#32021) djsunstealer válasza herdsman12 (#32020) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Persze nyilván, csak egy kósza ötlet volt.

[ Szerkesztve ]

(#32022) fateless válasza djsunstealer (#32019) üzenetére


fateless
veterán

Ilyen előfizus csomag mellett nem gondolom, hogy lenne értelme a feltöltőkártyás csomagnak részükről.

herdsman12:
2 ezres feltöltés, 2 évre + 100 GB net
Ez a telekomnál, vagy példaként írtad opciónak digihez.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#32023) rothfb válasza fateless (#32022) üzenetére


rothfb
veterán

Ez példa lehetett. Telekomnál nincs ilyen.:D

(#32024) AnonymusX


AnonymusX
senior tag

Opensignal jelentés a magyar operátorok összehasonlításáról. Látszik, hogy a Digi top sebességben és lefedettségben elmarad, de egyébként nincs szégyenkeznivalója.

[ Szerkesztve ]

(#32025) Diopapa válasza Lajosnagy17 (#32014) üzenetére


Diopapa
addikt

Most mi a szisztéma? A 8-as út mentén próbál a Digi lefedettséget elérni, vagy a "nagyobb" városok között szisztematikusan a kisebbeket is fedné le mint kelet Mo-on?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#32026) forgat


forgat
tag

A Didi lefedettségi térképe sokkal kevesebbet mutat mint ahol valóban elérhető a szolgáltatás, pl az M6-os úton az M0-tól a Digi Pécsig teljesen rendben van végig /kivéve a 3 alagút/. .... de pl. Pécstől dél felé is Turonyig van használható lefedettség, bár a Digi térkép szerint nincs.
Harkány nem sokára kap lefedettséget, Pécs felől Harkányba érve az 58-as úti körfogalom melett már áll a Digi torony igaz még nincsenek rajta antennák.

[ Szerkesztve ]

(#32027) Lajosnagy17 válasza forgat (#32026) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Baksa és Téseny között is van egy új állomás. Bővülünk Pécs környékén is.

(#32028) poci76 válasza forgat (#32026) üzenetére


poci76
aktív tag

A Didi lefedettsége nem elhanyagolható szempont a választásnál. ;]

(#32029) dchard válasza poci76 (#32028) üzenetére


dchard
veterán

Vagy éppen fedetlensége :)

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#32030) DevKiller válasza dchard (#32029) üzenetére


DevKiller
senior tag

Azért a többieket sem kell félteni.
Vannak olyan indokolatlan fedetlen lyukak mindegyik szolgáltatónál(nem a prérin), hogy igazán nem értem, miért nem lehet megtámogatni egy toronnyal. Végülis 2G van, jólvan az. Ha netezni akar akkor megy máshova, vagy tesz fel jelerősítőt.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#32031) rider01


rider01
lelkes újonc

Itt van magyarul is:
https://www.hwsw.hu/hirek/62934/opensignal-telekom-vodafone-telenor-5g-digi-4g-halozat-benchmark.html

(#32032) dchard válasza DevKiller (#32030) üzenetére


dchard
veterán

Próbáld már meg a leírtat kontextusában az előzményével együtt megérteni. Senki nem beszélt itt hálózati lefedettségről. Még egyszer: olvasd el hogy mire válaszoltam.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#32033) DevKiller válasza dchard (#32032) üzenetére


DevKiller
senior tag

Értelmeztem és értem, hogy mire írtad.
De a fedetlenség is "helyfüggő". Tudok mondani olyan helyet ahol DIGI van, többi 2G, és természetesen fordítva még többet.
Alföld pl elég szépen fedett, nem úgy mint nyugat.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#32034) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag


Újabb engedélyezés Vas megye 8-as út. Alsóújlak.

(#32035) dchard válasza DevKiller (#32033) üzenetére


dchard
veterán

Ezek szerint nem sikerült megérteni. Elmagyarázom. forgat kolléga elírta a Digi nevét, és véletlenül Didi-t írt. Erre poci76 kolléga felhívta a "figyelmet", hogy a "Didi" lefedettsége nem elhanyagolható szempont. Erre írtam én, hogy "vagy a fedetlensége". Tehát női keblekről szólt a diskurzus.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#32036) DevKiller válasza dchard (#32035) üzenetére


DevKiller
senior tag

:R

Tényleg hülye vagyok ma :(
és természetesen elnézést kérek ezért.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#32037) djsunstealer válasza Lajosnagy17 (#32034) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de az engedélyezés után mennyi idő a teljes beüzemelés? :)

[ Szerkesztve ]

(#32038) kiro76 válasza dchard (#32035) üzenetére


kiro76
tag

És erre jött a válasz David2135-től, a "fedetlen lyukakról és azoknak a toronnyal történő megtámogatásáról" :C

(#32039) Lajosnagy17 válasza leo81 (#31994) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Most már felkerültek a térképre, sőt egy újabb is. Most nézem ezek te általad kerültek fel. :C

[ Szerkesztve ]

(#32040) DevKiller válasza kiro76 (#32038) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ha nem ismerem el bénaságom, akkor jobban is kijöhettem volna a történetből ezekszerint :))

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#32041) DevKiller válasza djsunstealer (#32037) üzenetére


DevKiller
senior tag

Nem megmondható, mert lehet, hogy kivan adva az engedély a toronyra, de valami okból nem tartják fontosnak.
Legjobb példám erre: 3-as főút Miskolcon A Zsolcai Auchannál, vagy Decathlon(azon van jelenleg a bázisa a DIGI-nek). Van saját tornyuk a másik oldalon(metro) oldala, és még sincs üzembe helyezve, na az nagyon régóta csak ott áll(eszköz nélkül, csak maga a lefestett szerkezet van meg) Minek helyezzék üzembe? Van lefedettség, gondolom a helyért éves díjat fizetnek, szóval akkor teszik át amikor tényleg át kell, addig had álljon üresen. Szóval a prioritás mindenképpen meghatározza.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#32042) djsunstealer válasza DevKiller (#32041) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Köszönöm szépen a választ! Keleten nem vagyok annyira ismerős, inkább a Balaton és annak is a keszthelyi csücske, ott egész jól állnak.

(#32043) p2pp válasza Lajosnagy17 (#32018) üzenetére


p2pp
őstag

Gérce talán földrajzi okok lehetnek. De megnézem egy rendes térképen.
Kóny na itt is padlót fogtam.
Húztak mindkét helyen 1 vonalat.
Bázistól (Nyugatra) balra semmi. Jobbra (Keletre) meg minden.
Na ezeket kéne igazán lefotózni!
Ezeken a helyeken mire gondolt a költő? 🙂🙂🙂

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#32044) rin33 válasza DevKiller (#32033) üzenetére


rin33
senior tag

Ja, Orosháza és Békéscsaba között vonaton végig erősebb a Digi mint a Voda B20. Csal egy ponton ment el a jel (A Voda B20 itt -120dBm volt) de pár méterrel arréb gyorsan visszacsatlakozott. 2G egyszer se volt. Sebességben meg 18-20 mbit volt bázisok közelében (Békéscsabán is).

(#32045) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Digi felfedezte a Dunántúlt. Több piros és zöld pont jelent meg a térképen mint fél év alatt.

(#32046) leo81 válasza Lajosnagy17 (#32039) üzenetére


leo81
aktív tag

Ma is jártam arra...most volt térerő, hétvégén semmit nem volt... ezért írtam, hogy miért rajzolgat a Digi baromságokat. A 4858-ast nem láttam, hogy hol van...
Viszont a másik kettőt mezőgazdasági telephelyekre tették, érdekes hogy nem a gabonasilókra telepítettek, hanem külön acéltornyot építettek pedig elég magasak lennének a silók és a Z-netnek is van ott antennája.

(#32047) GRatta


GRatta
újonc

Sziasztok! Ezeket a térképeket a tervezett fejlesztésekről hol lehet elérni? Kíváncsi lennék terveznek-e a közeljövőben Pécsvárad környékén tornyot.

(#32048) DevKiller válasza GRatta (#32047) üzenetére


DevKiller
senior tag

Szia!
Cellmapperen láthatod. De ezt nem a DIGI szerkeszti, hanem bárki, tehát nyílvános. Vedd wikipédia alapúnak, tehát bárki szerkesztheti, de azért elég jó. Piros nem működik, csak torony hely van meg, zöld az működik már.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#32049) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Kerepes lefedetlen részeiről (Szilasliget) tud valaki valami infót, hogy várható-e fejlesztés, vagy esélytelen?

Köszönöm :R .

(#32050) bociusz válasza DevKiller (#32048) üzenetére


bociusz
aktív tag

A piros is működik, csak nem ott van a pötty, ahol a valóságban a torony.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.