Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#23401) Diák66 válasza ÁrPi2 (#23398) üzenetére


Diák66
őstag

Igen azt, és a tesztidőszakot követően bármelyik DIgi szerelőtől, értékesítőtől , dolgozójától tudsz majd venni ilyen SIM-et. A díjcsomag(ok) még nem ismertek.

(#23402) Hosssszu válasza DrBubo77 (#23400) üzenetére


Hosssszu
őstag

Értettem, sorry! :R

(#23403) ÁrPi2 válasza Hosssszu (#23399) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Aham...A dolog szövegtervezetét átfutva a magam részéről nekem teljesen letisztult hogy (ha

nyitom is arra utal amire te) akkor ittföntebb ő milyen választásról teszi az azért igen durva hipotézisét...

(#23404) Lacarr1 válasza Diák66 (#23401) üzenetére


Lacarr1
csendes tag

Teszt üzem alatt is bármikor kérhetsz ennek semmi köze a havidíj bevezetéshez, ne írj hülyeségeket. Pont az a lényege minél több ember használja most is.

[ Szerkesztve ]

(#23405) Diák66 válasza Lacarr1 (#23404) üzenetére


Diák66
őstag

Ember! Jelenleg csak akkor igényelhetsz teszt kártyát, ha digi (vagy invitel) előfizető vagy és a digi által lefedett területen élsz. Ráadásul csak személyesen az ügyfélszolgálati irodákban.
Ez a teszt időszak után meg fog változni. Kérheted majd csak sim kártyával, csak mobil előfizetéssel, ráadásul nem csak személyesen, hanem várhatóan online is. Továbbá bárhol, bármikor, bárkinek...... vagyis nem lesz feltétel a meglévő más digi szolgáltatás és a lefedettségi terület sem lesz fontos. (vélhetően a VoWifi megoldás miatt).

Szóval nem beszélek hülyeségeket!

(#23406) trec12 válasza Diák66 (#23405) üzenetére


trec12
addikt

Ha ez már június után lesz bírni fogja a hálózat?

(#23407) Diák66 válasza trec12 (#23406) üzenetére


Diák66
őstag

Kettőt és könnyebbet. :DD

(#23408) Cyberbeni válasza nyitom (#23388) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Sok helyen csak a királyi tévé adók elérhetőek, onnan szerzik az emberek az információkat, a választási rendszer is ehhez van igazítva. Sok jóra ne számíts.

(#23409) #72755712 válasza ÁrPi2 (#23398) üzenetére


#72755712
törölt tag

+1 én is kifizetném még az adat sim mellé a telefonban lévőre is azt az 1-2 K-t, mondhatni nem is bánnám, ha a teszt időszak azonnal végetérne, annak reményében, hogy akkor a meglévő sávszélességen kevesebben osztoznánk. :)
Szerintem akár az elméleti felső sebességhatár is feljebb mehetne, jóval kevesebb felhasználó esetén.
A napi aktualitások esetében pedig már 2000 éve megírta Tacitus az Annalesekben, hogy miért lesz valakiből politikus. :)

(#23410) ÁrPi2 válasza #72755712 (#23409) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Most akkor részemről zárásként hadd idézzem a kis thread-ünk (beszélgetés szálunk) lokális tetejét, ... nicktől:

"Most akkor dobhatom majd ki a sim kártyámat? "

Majd június 30-án sem tutira, de hol van az most még!?

(#23411) DevKiller válasza trec12 (#23406) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ha ténylegesen fizetős lesz, akkor nagyon sok ember szerintem vissza adja majd. Ezzel csökkenhet a hálózat terheltsége. Ha fizetős lesz akkor járni fog mellé külföldi és belföldi perc is. Ha jelképes(mint ahogy írták már itt) 1-2 ezret kérnek el érte én is megtartom. Nagyimmal beszélgetünk és csak a DIGI-n tehetjük meg ingyen(Román - Magyar DIGI). Ugyanakkor ez a jelképes összeg is fontos, mivel spórolni kell a kövi tenderre. Ha meg a 900-asnál indulhatnak na ott ténylegesen "vér fog folyni", nem kevés suska kell majd.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#23412) trec12 válasza DevKiller (#23411) üzenetére


trec12
addikt

Már érintettük itt ezt a témát de ha itt nem rúgtak labdába akkor mi várható a 900-as tenderen?

(#23413) DevKiller válasza trec12 (#23412) üzenetére


DevKiller
senior tag

Nem akarom ismételgetni magam, de ha el is tudnak indulni a tenderen akkor is sok money kell.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#23414) Lacarr1 válasza Diák66 (#23405) üzenetére


Lacarr1
csendes tag

Frissítsd az infódat :DDD bármelyik karbantartótól igényelhetsz kártyát akár a telepítés napján is, a feltétel az amit leírtál :))

(#23415) Diák66 válasza Lacarr1 (#23414) üzenetére


Diák66
őstag

Mármint milyen karbantartók? Akivel Te találkozhatsz a lakásodban/házadban az Telekommunikációs technikus (vezetékes) Antennatechnikus (műhold) stb..... Náluk már van SIM, de elvileg ők még nem köthetnek szerződéseket. Csak jelezheted nekik az igényedet, esetleg formanyomtatvány is van náluk, amit kitölthetsz.

(#23416) Lacarr1 válasza Diák66 (#23415) üzenetére


Lacarr1
csendes tag

Konkrétan Antennatechnikus és köthet szerződést, már új ügyfélnél is.

(#23417) rfszabi


rfszabi
tag

Már online is lehet kérni Digi SIM-et az ügyfélkapun.

(#23418) Castell


Castell
aktív tag

Sziasztok,

jelenleg nincs digi-s sim karink, de a kisvárosunkban elérhető a szolgáltatást. Merjünk úgy rendelni kártyát, hogy a telefonnal több helyen is próbálva szinte sehol sem találok jelet, ez egyébként mennyire ad valós képet, hogy van-e digi-s térerő vagy sem?

(#23419) qnadam válasza Castell (#23418) üzenetére


qnadam
veterán

ha a hálózatkeresés se látja, akkor szinte biztos, hogy nem használható.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#23420) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Valaki múltkor kérdezte

Somogybabod

"Értesítés építési engedély megadásáról – CP/2820-25/2020. számú határozat: SO34479 Agrofema kódnevű antennatartó torony"

Somogybabod

(#23421) #72755712 válasza qnadam (#23419) üzenetére


#72755712
törölt tag

Már amenyiben 4G-s a telefon;

(#23422) dethroner válasza rfszabi (#23417) üzenetére


dethroner
veterán

Honnan az infó?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#23423) 4Grider válasza dethroner (#23422) üzenetére


4Grider
nagyúr

Belépsz, és kiválasztod a szolgáltatások menüben a digimobil megrendelés menüpontot...

(#23424) Castell válasza #72755712 (#23421) üzenetére


Castell
aktív tag

4g-s a telefon. Akkor ez így nem nyert, sajnálom. Nem értem az egészet,ennyire gyér az egész, elvileg full kék az utcánk és körülötte, még sincs még 2g sem, csak elvétve,az is csak kültéren :(((

(#23425) Diák66 válasza Lacarr1 (#23416) üzenetére


Diák66
őstag

Akkor úgy tűnik van, akivel kivételeznek.... gondolom akik olyan területen vannak, ahol már van lefedettség, megtehetik.

(#23426) trec12 válasza DevKiller (#23413) üzenetére


trec12
addikt

Lehet féltre értjük egymást de itt sem a money hiánya volt a probléma. :( Ha elviszik a mobilt addig a tenderig akkor lóvé is lesz rá feltételezhetően. Nagyon kiváncsi vagyok a folytatásra.

[ Szerkesztve ]

(#23427) dethroner válasza 4Grider (#23423) üzenetére


dethroner
veterán

Hát ott engem ez a mondat fogad:
A megrendelt SIM kártyák átvételéhez, kérjük keresse fel az Önhöz legközelebbi DIGI Pontot
Ennek így semmi értelme, ha nem jön házhoz a sim kártya.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#23428) Soma01


Soma01
veterán

Nektek működik a 1357 hívása? (digis hálózatból)
Kell valamit állítani, vagy tiltva van valami az előfizetésemen?

(#23429) DevKiller válasza trec12 (#23426) üzenetére


DevKiller
senior tag

Nyílván nem de az sem egy utolsó dolog.
(ez mind saját gondolat és semmi alapja nincs): Egyébként azon gondolkodtam, hogy azért zárhatták ki őket, hogy a 700-as frekit megmentsék az 5G számára. A DIGI ha hozott volna, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy 4G-re építette volna így elvéve a lehetőséget az 5G-től. Más freki meg nem volt alacsonyabb MHz-en szóval innentől fogva max sebességnövelés-re lett volna jó.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#23430) zsola400 válasza Soma01 (#23428) üzenetére


zsola400
aktív tag

Digi hálózatán tiltva van az emelt díjas hívás.

(#23431) sifarr válasza bociusz (#23365) üzenetére


sifarr
senior tag

Laikus vagyok, a kérdésem is az.
Azt írod, hogy 700-on elkelt mind.
Viszont te linkelted későbbi hsz-edben az aukció előtti állapotot. Ebben már szerepelnek az aukció eredményei is. Eszerint nyert a Telekom 2x10-et, a Telenor 2x5-öt és a Voda 2x10 MHz-et, ez összesen 2x25.
Viszont 2x30 MHz-t jelez a szürke sáv. Így elvileg maradt 2x5 MHz. Ezt tartalékolta volna a hatóság? Vagy műszaki okból nem írta, nem osztotta ki? Vagy nem jó a 30-as szám szürke sávban?

(#23432) Soma01 válasza zsola400 (#23430) üzenetére


Soma01
veterán

Ez adomány vonal. Nem emelt díjas szám. De ezek szerint ez sem megy.

(#23433) dchard válasza DevKiller (#23429) üzenetére


dchard
veterán

Csak azt tudnám, hogy mitől ez a magabiztosság amivel tolod ezeket a fantazmagóriákat. Aki most 700-on nyert frekit, arra használja majd amire akarja. Senki nem írja elő az 5G-t a három nagynak sem. Én például egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a három nyertes majd mind 5G-vel fog elindulni, mert 700-on ilyen kevés spektrummal nem sok értelme van. A meglévő 800-as állomásokat olcsón és gyorsan át lehet alkaítani úgy, hogy 4G-t toljanak 700-on is. Ellenben 5G-hez biztosan kell BB bővítés, új RAN főverzió, és nem utlsó sorban kompatibilis telefon, amiből lófütty nincs. Az első 2-3 évben valószínűleg parktikusabb is volna a 700-at is 4G-n haszálni, mert ilyen telefonból egyre több van a közép kategóriában is, később meg fokozatos BB bővítéssel át lehet állítani 5G-re, ha majd a terminál penetráció ezt indokolja. (évek múlva).

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#23434) radio100jozs válasza sifarr (#23431) üzenetére


radio100jozs
őstag

700 MHz 5 db 10 MHz-es értékesítési egység 5x2x5 MHz 50 MHz [link]

(#23435) sifarr válasza radio100jozs (#23434) üzenetére


sifarr
senior tag

Azt én értettem eddig is, hogy 5x2x5 MHz-t írt ki értékesítésre a hatóság, nem erre utalt a kérdésem.
Ezen a linken a 700-as frekinél 2x30 MHZ szerepel, mint ami rendelkezés áll, azaz kiosztható.
Erre vonatkozott a kérdés. Nem jó a linken szereplő adat, 700-on a 2x30? Vagy tartalékoltak belőle? Vagy műszaki ok van a ki nem osztás hátterében?
Ezek a kérdéseim.

(#23436) dchard válasza sifarr (#23431) üzenetére


dchard
veterán

Igen, tartalékolták, nincs műszaki ok. Jó a 30-as szám. Máshol eladták mind a 30MHz-et. A 700-as sávban kialakított blokkok nagyon haosnlóak a 800-as-hoz: mind a két esetben 30MHz-nyi duplex sáv áll a rendelkezésre.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#23437) #72184064 válasza n00n (#23393) üzenetére


#72184064
törölt tag

Néhány itteni fórumozó már 2014-ben látta azt, hogy:
- az 5 Mhz duplex semmire sem lesz elég
- ha az állam nem kötelezte a 3 telkó céget belföldi roaminra a '14-es tenderen, akkor azok önszántukból nem fogják azt a diginek biztosítani
- '14-ben kellett volna mind a 3*5 MHz-es duplexet elhozni 3*10 milliárdért (soha vissza nem térő alkalom), és akkor azonnal lehetett volna értékelhető szolgáltatást nyújtani

"Nekik nincs annyi eszük, mint itt néhány fórumozónak? Sokkal jobban átlátják ezt, mint mi."
Igazad van. :U

[ Szerkesztve ]

(#23438) wwenigma válasza #72184064 (#23437) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A varjak mindig kárognak.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#23439) sifarr válasza dchard (#23436) üzenetére


sifarr
senior tag

Köszönöm az egyértelmű és világos választ. Hiába, aki profi, az profi! :C

Akkor jöjjön egy kis konteo! :F
Nem lehet, hogy a hatóság már eredetileg, a kiírásnál is számolt a Telenor DIGI-t kizáró észrevételére? Nem lehet, hogy a hatóság előre felkészült egy EU-ig elmenő perre a DIGI-vel?
Ha pedig a DIGI a perrel elmegy az EU-ig, ha 1-2 év múlva ott a DIGI nyer (állam veszít) és kártalanítást ítélnek meg nekik, akkor ott a 2x5 MHz mint kompenzációs alap. Mondjuk akár úgy, hogy a frekikért nem kell akcós díjat sem fizetni. :)
Lehet, hogy a digiseknek mégis érdemes lesz olyan mobilt venni, amelyik ismeri a 700-as frekit?

[ Szerkesztve ]

(#23440) #72184064 válasza wwenigma (#23438) üzenetére


#72184064
törölt tag

ha már cáfolni nem tudsz, marad a személyeskedés....hiába na, mindenki képességei szerint...

(#23441) DevKiller válasza dchard (#23433) üzenetére


DevKiller
senior tag

Semmilyen fantazmagória sincs, és magabiztosság sincsen abban amit írok, tudod ha elolvastad. Csak gondolkodtam... De bocsi ha rosszul gondolkodtam elvégre ezért a fórum, hogy beszélgessünk a témáról :K
A fantazmagóriákról meg annyit, hogy ismerem a DIGI-t elvégre nem egy országban használom a szolgáltatásukat. Azt gondolom, hogy nem mondtam sosem itt akkora baromságot és amikor benyomtam az "indulni fog nemsokára" szöveget nem egy ember állt nekem, hogy perszeee és no lám :)

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#23442) dchard válasza DevKiller (#23441) üzenetére


dchard
veterán

A fantazmagória az, aminek nulla alapja van. Például ez: "azért zárhatták ki őket, hogy a 700-as frekit megmentsék az 5G számára". Gondolokozni persze azon is lehet, hogy a Digi majd menetrend szerinti járatot indít a Holdra. Pont annyi alapja van, mint amit leírtál.

"ismerem a DIGI-t elvégre nem egy országban használom a szolgáltatásukat"

Ha ezt nem írtad volna le, most nem kérdezném meg, hogy hány év távközlési tapasztalatod van (nem mint előfizető, természetesen). A tanulság az, hogy az elképzeléseinket próbáljuk már meg közelíteni a műszaki, gazdasági (politikai) racionalitáshoz, és végiggondolni, hogy meg tudjuk-e őket érvelni. Én megtettem, amire semmi választ nem sikerült adni.

"indulni fog nemsokára"

A mai napig nem indult el. Az ingyenes teszt az nem elindulás. Ugye ez egy vállalkozás. Az sem véletlen, hogy a 100.000 "előfizetős" szám közlésekor lemarad, hogy ebből hány fizet a szolgáltatásért.

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#23443) #72184064 válasza dchard (#23442) üzenetére


#72184064
törölt tag

Van magyar digis számom, volt román, és spanyol is: én nyertem a házi vetélkedőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23444) DevKiller válasza dchard (#23442) üzenetére


DevKiller
senior tag

Laikus vagyok és tapasztalatom sincsen. De mivel nem mondták meg és valószínűleg sosem fog kiderülni, hogy mégis mi volt az az eget rengető ok amiért mégis ez történt, gondolkodnék és keresném azt az okot. Jogilag te is tudod, hogy elindult más kérdés, hogy mégis hogy.
Az én érvem az, hogy szerintem nem éri meg felépíteni valamit(700 MHz-es 4G) és azt átépíteni. De sokkal több tapasztalatod van(nyílván) így nem vitatkozom.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#23445) wwenigma válasza #72184064 (#23440) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Megis mit cafoljak? Van par ember aki folyamatosan károg ugy hogy senkit nem erdekel a hulyeségük. Az ilyen milettvolnaha meg mernemeztcsinaltakakkor dolgokkal egyebkent nagyon elorebb vagyunk.

Tovabbi kellemes károgást, senki nem kivancsi ra.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#23446) dchard válasza DevKiller (#23444) üzenetére


dchard
veterán

"Az én érvem az, hogy szerintem nem éri meg felépíteni valamit(700 MHz-es 4G) és azt átépíteni."

Na látod, ez már valami. Ugyan tévedés, de legalább valami konkrét :) Az antenna ugyanaz, a BBU ugyanaz, az egyetlen különbség egy extra BBU kártya, ami csak az 5G-hez kell. Tehát nem kell semmit átépíteni, mi több a jelenlegi meglévő állomásokba egyszerűen beköthető 4G-n. Ez igaz a Digi-re is, meg a másik háromra is, ilyen szempontból nincs különbség. Az 5G-s BBU kártyák és SW licencek jelenleg drágák, telefon alig van, és ezen a sávon nincs jelentős klönbség a 4G és az 5G spektrális hatáfoka között. Ezek összessége adja a racionalitást a 4G mellett. Az 5G mellett meg a marketing érték (beltéri lefedettség).

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#23447) DevKiller válasza dchard (#23446) üzenetére


DevKiller
senior tag

Mostmár vágom. Az NMHH oldalán semmi értelmeset nem lehet olvasni erről, csak az 5G megy. Így növekszik majd gondolom a letöltési seb. ha ezeket a frekiket is bekapcsolják. Mennyire? Elméletileg mivel alacsonyabb frekiről van szó még a lefedettség is nőhet?

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#23448) dchard válasza DevKiller (#23447) üzenetére


dchard
veterán

Ha 4G-vel indítanak, akkor a voda-telekom (10MHz-et nyertek) kb. annyival gyorsul, mint a meglévő 800-as hálózatuk (100-110 megabittel maximum) per 10MHz, ezt - ahogyan a többi sávval is - össze lehet aggregálni a meglévő kapacitásokkal. A telenor 5Mhz-ben a felével (érdekes lesz látni, hogy mit fog csinálni a telenor). Ha 5G-vel indulnak el, akkor az elméleti maximum 130-140megabitre nő (2x2MIMO, 256QAM, nincs BF) per 10MHz.

Azonos teljesítmény mellett a 700MHz valamivel jobban terül mint a 800MHz, tehát igen, nőhet 10-15%-kal a lefedettség.

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#23449) Diák66 válasza DevKiller (#23447) üzenetére


Diák66
őstag

Szerintem megválaszoltad magadnak a kérdésedet. :) Persze attól függ, hogy milyen magasabb frekvenciára gondoltál. A 800 MHz ugyan magasabb, mint a 700 MHz, de érdemben ne várj javulást tőle. Ha a 3600 MHz-hez hasonlítod, már jelentős lehet a területi lefedettség különbsége, természetesen a sávszélesség rovására.

(#23450) #72184064 válasza wwenigma (#23445) üzenetére


#72184064
törölt tag

"Megis mit cafoljak?"

Pl. ezt:

Néhány itteni fórumozó már 2014-ben látta azt, hogy:
- az 5 Mhz duplex semmire sem lesz elég

"Az ilyen milettvolnaha...."
Tévedésben vagy: nem utólagos "mi lett volna ha" típusú megjegyzésekről beszélek. Nem 5 év elteltével mondták, hogy a digi mindhárom frekvenicablokkra ajánlatott kellett volna tegyen, hanem még a tender lezárása napján mindenhonnan az folyt, hogy minimum 15MHz duplex kell egy értékelhető szolgáltatáshoz!

"Van par ember aki folyamatosan károg ugy hogy senkit nem erdekel a hulyeségük"
Viszaolvastam a "hozzászólásaid": ha valaki logikai síkon próbát neked valamit megmagyarázni, akkor te rendre lehülyézed a másikat, személyeskedsz. Érveid évek óta nincsenek. Ebben a műfajban neked van rutinod, így a továbbiakban bármit is írj: igazad van....

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.