Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#22801) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

Tegnap kihoztam egy simet, de nem bírom a netet működésre bírni.
Hiába állítom be az itteni leírás alapján az APN-t, el sem menti
Xiaomi Mi A1-ről van szó. Stock android.

Mi lehet a baj?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#22802) pjen válasza Fr@nkieWilde (#22801) üzenetére


pjen
félisten

Nem ismerem a telót,tudja a 4G t?

(#22803) rothfb válasza pjen (#22802) üzenetére


rothfb
veterán

Tudja. Nem olyan régi telefon. Snapdragon 625 van benne.

(#22804) Laccoss válasza Fr@nkieWilde (#22801) üzenetére


Laccoss
addikt

Ha el sem menti, akkor ott más gond lesz, mivel bármit beleírhatsz. Mit ír ki mikor mentenéd? Más szolgáltató APN-jét elfogadja?

(#22805) Fr@nkieWilde válasza Laccoss (#22804) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Egy vodás kártya van sim1-ben, annak az adatait tartalmazza. Az működik is, a sim 2-ben van a digi kártya, ott amúgy nincs is lehetőség új apn megadására, csak a sim 1-nél, ahol a vodás van. Itt rámegyek a plusz jelre az apn-nél, megnyitja, beírom az adatokat, menteném, és semmi.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#22806) rothfb válasza Fr@nkieWilde (#22805) üzenetére


rothfb
veterán

A 2-es sim esetében is 4g-n van a telefon? Úgy értem, hogy engedélyezve van a 4g? Nem maradt véletlenül 2g-n?

(#22807) Fr@nkieWilde válasza rothfb (#22806) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Úgy írja, hogy 4g LTE mód be van kapcsolva, más 4g-t nem látok a 2-es sim alatt.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#22808) Per Me válasza Fr@nkieWilde (#22805) üzenetére


Per Me
tag

Beállítások - Hálózat és internet - SIM kártyák:
itt a Cellular data-t tedd a DIGI-re.
Ezután a Hálózati beállítások - Mobilhálózat - DIGI HU alatt megjelenik a Hozzáférési pontok nevei. Itt a + és hozzáadhatod, amit kell.

(#22809) Kenderice válasza Fr@nkieWilde (#22807) üzenetére


Kenderice
senior tag

Mindkét SIM foglalatban tudja a telefon a 4G-t?
Cseréld meg a kártyákat és úgy is teszteld le.

(#22810) Janusz001


Janusz001
őstag

Én is egy a1 Ben próbálkozom,nem akar összejönni,csak a digi kártya van a SIM 1 Ben.

(#22811) rothfb válasza Fr@nkieWilde (#22805) üzenetére


rothfb
veterán

Nem kell ezeken a kínai csodákon külön kóddal bekapcsolni a 4g-t a sim foglalatokra? Vagy az csak a Volte-re, Vowifi-re vonatkozik? Lehet, hogy be kellen kapcsolni a Volte-t a 2-es simre, ha tudja a telefon. Habár ennek nem szabadna bejátszania. A Volte-nek nincs köze az internethez közvetlenül.

(#22812) Per Me válasza rothfb (#22811) üzenetére


Per Me
tag

Tudja. Nálam működik ezen a típuson a leírtak szerint. 2. a DIGI, de elsőben is ment.

(#22813) Fr@nkieWilde válasza Per Me (#22808) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm a segítséget, így valóban a digi alatt is megjelent a hozzáférési pontok. Így már az apn-nél benne is voltak az adatok gyálliag, de nem megy a net így sem.
Megpróbálok itt is új apn-t létrehozni kézzel, beírom az adatokat, de nem menti el, hanem ismét a már előre beállított apn-t használja, amúgy csak annyi a különbség, hogy ez:
-APN típus: default vagy default,supl nem így van, hanem nincs megadva van beállítva.
- Illetve nincs ilyen opcióm: Hitelesítés típusa: PAP

Természetesen 4g képes a második sim is, valamint arra is van beállítva (ezt a többi kérdezőnek írtam.)

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#22815) Quchy


Quchy
csendes tag

Sziasztok! Két lépcsős azonosításhoz nem érkezik meg a kód smsben Digi mobil hálózaton! Esetleg valaki tudna segíteni. (Tehát adott egy fiók amihez a megfelelő jelszó beírása után smsben küldenek egy megerősítő kódot a belépéshez)

(#22816) RoyBatty válasza Quchy (#22815) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Igen, lesz ilyen. Jelezd a szolgáltatás nyújtójának, hogy nem megy át az SMS a Digi hálózatába, neki kell lépnie.

(#22817) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Nah sikerült!
Újraindítottam a telefont, utána már engedte a mentéseket, mindent beállítottam, elmentette, most már megy végre :)

Amúgy bent vagyok Pesten a belvárosban, a vodának itt maxon van a térereje, a digisnek meg néha el is megy :(
Illetve kicsit lassabbnak találom a netet, mint a vodánál.
Kérdésem az lenne még, hogy ha mindkét kártyán be van kapcsolva az adat, akkor melyiket fogja használni a telefon?
Illetve az úgy működik e, hogy a vodáson kikapcsolom és a digis káryát pedig csak erre a célra használom?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#22818) Per Me válasza Fr@nkieWilde (#22817) üzenetére


Per Me
tag

A Beállítások - Hálózat és internet - SIM kártyák - Cellular data-nál választhatod, hogy melyik legyen a net.
A másik két pontban pedig az SMS-t és a hívást értelemszerűen.

(#22819) Fr@nkieWilde válasza Per Me (#22818) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Jogos, ezt kikövetkeztethettem volna magam is már :)

Másik kérdésem.
A vodás számhoz van rendelve egy viber applikáció is.
A kérdésem annyi, hogy ha a vodás kártyának ki van kapcsolva a nete, akkor is megérkezik a viberes üzenet, ha digi adata van bekapcsolva?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#22820) Zoli_2010


Zoli_2010
tag

Sziasztok!
Nem tudom, van-e "digis" petíció, de kellene egy kis nyomásgyakorlás a döntéshozókra. Legyen FREKI! Mindenki érdeke, hogy olcsóbb legyen a mobilnet és a telefonálás is. Az államnak sem érdeke, hogy a három kartellező cég kivigye a hasznot és külföldön dotálja belőle a felhasználóit és a tulajdonosait.
Amit nem a mobilozásra költünk, azt majd úgyis elisszuk, azon meg még jövedéki adó is van, = + bevétel a NAV-nak is. (pl.: T 8ezer - Digi 2ezer = +6ezer!) Uff.

(#22821) Per Me válasza Fr@nkieWilde (#22819) üzenetére


Per Me
tag

Keresgéltem kicsit, de ez itt már OFF lesz szerintem.

(#22822) crue válasza Fr@nkieWilde (#22819) üzenetére


crue
őstag

A vibernek teljesen mindegy hogy honnan kapja a netet.

(#22823) dchard válasza vbalint77 (#22797) üzenetére


dchard
veterán

Az, hogy mi ezt itt fejben hogy osztjuk el kevés köze lesz a valósághoz. Én pusztán azt írtam le, hogy műszakilag mennyi kéne az életképes szolgáltatáshoz. 10mega alacsony freki, 20mega magas freki (1800-tól felfelé). A másik műszaki alapvetés, hogy 5MHz akármilyen frekin sosem lesz gazdaságos, mert a licenceken kívül minden mást ugyanúgy meg kell venniük, mint ha 10 vagy 20MHz-en szolgáltatnának. Ez a méretgazdaságossági része a dolognak. De ez igaz a többire is, nem Digi specifikus: a voda sem véletlenül tolta ki baromi gyorsan 10 majd 15megában 1800-on az LTE-t. A kicsi, elaprózott spektrum minden szempontból rossz a cégeknek és nekünk előfizetőknek is.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#22824) trooper44


trooper44
csendes tag

Sziasztok!

Whatsapp aktiválására van valami trükk digis simről? Se az sms, se a hívás nem érkezik meg.

Írtam az ügyfélszolgálatnak, de hiába, sablon válasz jött.

(#22825) Laccoss válasza trooper44 (#22824) üzenetére


Laccoss
addikt

Nincs másik kártyád? Digis SIM-et szerintem még nem érdemes fő kártyának használni.

(#22826) adman válasza trooper44 (#22824) üzenetére


adman
tag

pár hete már (még) működött az aktiváló sms

(#22827) trooper44 válasza Laccoss (#22825) üzenetére


trooper44
csendes tag

gyereknek kell(en), én még nem 'fő'kártyának használom a digit

(#22828) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Sziasztok?
Ha két digi sim az egyik németben a másik osztrákban,akkor ingyen beszél a két digis ügyfél egymással 2G-n?

(#22829) n00n válasza pusi1981 (#22828) üzenetére


n00n
őstag

Szerintem igen. Mikor én Angliában voltam, a feleségem meg itthon, akkor ingyen beszéltünk egymással. Gondolom ez akkor sincs másképp, ha a másik fél is külföldön van valahol. Viszont nyilván azt figyeli, hogy ez csak eseti dolog legyen. :)

(#22830) 4Grider válasza pusi1981 (#22828) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen.
EU-s roaming közben is ingyen van másik Digis hívása. Ilyenkor leggyakrabban 3G-n hívják egymást.

(#22831) StLui


StLui
veterán

Sziasztok, érdeklődnék, hogy listában nem szereplő Xiaomi MI A3 telón hol kellene keresnem a VoWIfi beállítási lehetőséget, érdemes-e keresnem, vagy kizárt, hogy működjön? (lakásban nincs térerő, és gondolom ez segítene)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#22832) n00n válasza StLui (#22831) üzenetére


n00n
őstag

Tárcsázóban: *#*#869434#*#*

Ez feloldja a menüt, utána a beállításokban keresd. Az viszont nem biztos, hogy működni is fog. Nekem Xiaomi Redmi 5 Pluson nem működik rendesen. Feleségem Redmi Note 5 Pro-ján viszont igen.

(#22833) Kenderice válasza n00n (#22832) üzenetére


Kenderice
senior tag

Hogyan oldottad meg az 5 pro-n, hogy működjön?

(#22834) n00n


n00n
őstag

"Az alábbi szolgáltatások nem fognak működni a DIGIMobil hálózatán:
• MMS
• emelt díjas szolgáltatások
• mobilvásárlás, mobilparkolás"

Mobilparkolást ki lehet szedni az összefoglalóból :)


Kenderice: Ment alapból, de most kicsit elbizonytalanítottál :) Te próbáltad azon? (Este megnézem)

[ Szerkesztve ]

(#22835) DrBubo77 válasza n00n (#22834) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Köszi, töröltem.
Az összefoglalóba már hétfőn bekerült a mobilparkolásról szóló infó. De nem olvastam végig az összefoglalót, hogy valahol szerepel-e még. :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#22836) StLui válasza n00n (#22832) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, este tesztelem is :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#22837) pjen válasza DrBubo77 (#22835) üzenetére


pjen
félisten

A vásárlást is törölheted,matricát például lehet venni.

(#22838) DrBubo77 válasza pjen (#22837) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ha elolvastad volna, akkor láthattad volna, hogy már csak az MMS és az emelt díjas szolgáltatások nem működnek.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#22839) pjen válasza DrBubo77 (#22838) üzenetére


pjen
félisten

Én sem olvastam végig,Rólad vettem példát. :) :P

(#22840) Lacarr1


Lacarr1
csendes tag

A DIGIMobillal már autópálya matricát is vásárolhatsz egyszerűen, mobilról
[link]

(#22841) Watt25 válasza Lacarr1 (#22840) üzenetére


Watt25
veterán

Gratulálok!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#22842) snooze válasza Lacarr1 (#22840) üzenetére


snooze
veterán

jó reggelt igy délután..😀😀😀

GO Gunners!!!

(#22843) UHHH


UHHH
senior tag

Lelkes újonc, aki most kelt, most mit izéltek vele?! :)

Mindig kérdezi az üszi-s, amikor fizetem a számlát személyesen, hogy jó-e a digi mobiltelefonos szolgáltatás? - Hát persze!

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#22844) Kenderice válasza n00n (#22834) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nem próbáltam, mert nincs.
Redmi 5 plus van, de azon mókolás nélkül nem megy, mókolni meg nem akarok.
Ezért keresek valami olcsóbb telefont, amin alapból működik.

(#22845) FistXL


FistXL
aktív tag

Sziasztok, erre valaki?

Megvan az összefoglalóban :)

[ Szerkesztve ]

(#22846) Lacarr1


Lacarr1
csendes tag

Nem nyálazom a fórumot sorry :DDD Területi karbantartóktól is lehet már sim kártyát átvenni igényelni akár a telepítés napján is feltételek ugyan azok mint ha üszire mennél terület legyen a listában és bla bla bla..

(#22847) FNZ


FNZ
őstag

Sziasztok!

A Digi K2 telefon mennyire jó készülék? Nézegettem teszteket, de az teszt és nem tapasztalat.
Ahogy nézem, itthon ezt az oukitel y4600-at nem is árulják hivatalosan sehol csak a Diginél. Még topik sincs róla itt a fórumban.
Milyen lehet vajon a supportja, frissítések, bug javítás, stb?

(#22848) fuwiradis


fuwiradis
tag

idejet nem tudom mar mikor tetettem magam varolistara az adatsimhez kerheto stickert (merthogy nem volt naluk stick) es azota sincs semmi hir.

ajanljatok mar digi adatsimhez valami hordozhato mifi routert vagy sticket, mert ennyi ido alatt akar mar talalni is lehetett volna valamit. koszi!

(#22849) #72755712 válasza fuwiradis (#22848) üzenetére


#72755712
törölt tag

Például ez elég jó áron is van.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.