Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#22401) Márton válasza 4Grider (#22400) üzenetére


Márton
nagyúr

+1
ennek semmi köze a magyar nyelvhez, bármely más országban sem lenne egyértelmű, ha egy névvel, rövidítéssel több dolog is rendelkezik...

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#22402) dethroner válasza 4Grider (#22400) üzenetére


dethroner
veterán

Pécsen élek, mégis tudtam. Akkor én vagyok az a bizonyos négybőlegy? :DDD

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#22403) Lacarr1


Lacarr1
csendes tag

Több mint száz újabb területen érhető el a DIGIMobil! [link]

(#22404) Lajosnagy17 válasza Lacarr1 (#22403) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Lefedettségi térképen nincs változás.

Módosították a szabályokon?

Emlékszem, hogy 80-90%-os lefedettség kell, hogy engedélyezzék.

Találtak több mint 100 települést. :C Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#22405) sfdrakex válasza dethroner (#22402) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Én Kecskeméten és én is tudtam. 😃

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22406) Ginderek1 válasza sfdrakex (#22405) üzenetére


Ginderek1
csendes tag

Kakasd ,Bonyhád (Tolna Megye) már több hónapja ",bekékült" . Bonyhád lehet,hogy nem teljesen lefedett. De a közelében Börzsöny lefedett.Még azóta sincsenek a listán.Lehet hogy többen is tudnak ilyen településeket.Aki tud megírhatja.

(#22407) sfdrakex válasza Ginderek1 (#22406) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért nekem?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22408) Hosssszu válasza Lacarr1 (#22403) üzenetére


Hosssszu
őstag

Ahol lakom most már ott is elérhető.
Az lenne a kérdésem hogy az ezer forintos mobilnetes SIM-hez is kell más Digi előfizetés, vagy az csak a teszt SIM-hez kötelező?

(#22409) Ginderek1


Ginderek1
csendes tag

Bocs ,Nem ide akartam.De remélem a többiben egyetértünk?

(#22410) Jester01 válasza Hosssszu (#22408) üzenetére


Jester01
veterán

Kell ahhoz is sajnos.
Köszönöm a Diginek, hogy kegyeskedett végre bővíteni a listát. Bosszúból az ingyeneset hoztam el, pedig fizettem is volna ha ahhoz nem nézték volna a listát (főleg, hogy nem is a telepítési címen használom, de ezt már kitárgyaltuk párszor). A régi telenoros koprodukcióra elő voltam fizetve csak azt ugye megszüntették így fél évig nem volt mobilnet. De ami jobban zavart, hogy digionline se - azt vajon miért kötik net előfizetéshez ha amúgy használni bárhonnan lehet, nem csak digis hálózatból :F A műholdasokkal jól kitolnak.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#22411) Lacarr1 válasza Hosssszu (#22408) üzenetére


Lacarr1
csendes tag

A DIGINet Aktív 50 szolgáltatás igénybevételének feltétele a DIGI, vagy Invitel vezetékes televízió, internet és telefon, valamint műholdas szolgáltatásaiból legalább egy szolgáltatás igénybevétele, vagy amennyiben az Előfizető még nem rendelkezik ilyen szolgáltatással, akkor vállalja, hogy legalább egy ilyen szolgáltatásra előfizetést köt a DIGI-vel vagy az Invitellel.
Ha van ismerősöd aki rendelkezik valamelyikkel hozass vele egyet.

[ Szerkesztve ]

(#22412) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek a választ. :R
Akkor nem lesz ilyen 50 gigás előfizum.

[ Szerkesztve ]

(#22413) dchard válasza Lajosnagy17 (#22404) üzenetére


dchard
veterán

Azért nincs, mert egy csomó település Kelet-mo-n már eleve rajta volt, csak a hivatalos település listába nem került még be. Ebből az is kiderül, hogy a lefedettségi térkép hamarabb frissül, mnt a település lista.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#22414) Jester01 válasza dchard (#22413) üzenetére


Jester01
veterán

Igen, és hiába mutogattam a térképet az ügyfélszolgálaton amíg a listába nem vették fel addig nem adtak kártyát.

Jester

(#22415) n00n válasza Jester01 (#22410) üzenetére


n00n
őstag

Jól megmutattad a Diginek:D Kicsit fordítva ülsz a lovon.:D

(#22416) manoarc


manoarc
senior tag

Sziasztok, androidos tv okosítóval próbálta esetleg vki a sticket ?
Ügyfélszolgálattal beszéltem, azt mondták a működése nem garantált, de lehet,hogy működik.

{。^◕‿◕^。}

(#22417) 4Grider válasza manoarc (#22416) üzenetére


4Grider
nagyúr

Már hogy azt szeretnéd, hogy egy androidos médiabox az usb modemet használja az internet-eléréséhez? Ha igen, simán működhet, de felénk már csak 2 Mbps környékén tart a Digi, ha tehát nálatok ettől jobban is működik pillanatnyilag, ezzel a hozzáállással rendelkező cellatársaidnak köszönhetően egyre kevésbé fogod élvezni az online streaminget.
Magyarra fordítva csak azt akarom írni, hogy elég a tornyodon 10-15 ilyen ötletes ember, és máris elmegy élvezhetetlenbe a mobilnet. A Digi mögött még nincs elég frekvencia, amíg nem szerez, nem kellene megfullasztani...

(#22418) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Pillantsatok rá Csorna lefedettségére.
Én meglepődtem, hogy felvették a listára.

(#22419) kano válasza 4Grider (#22417) üzenetére


kano
nagyúr

Az okosítás szerintem nem online streaminget jelent, hanem kártyasharing-et. Ott pedig pár kB ami közlekedik csak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#22420) sfdrakex válasza kano (#22419) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ő szerintem arra gondolt, hogy olyan androidos kütyübe dugja a sticket, amivel a tvje olyan lesz mint egy okos tv, tehát youtube, netflix, bármi megy rajta, és ha azokhoz a Digis netet használja, karcsú lehet ahogy 4Grider írta. Mit értesz kártya sharing alatt? Ha az okosító onnan kap netet, akkor szerinted mit szeretne rajta?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22421) qnadam válasza sfdrakex (#22420) üzenetére


qnadam
veterán

+1, reklámokban is szokták okosítónak nevezni ezeket a médiadobozokat.
amennyire tudom, a card sharinget nem androidos eszközökkel szokták intézni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22422) sfdrakex válasza qnadam (#22421) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Így így.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22423) manoarc válasza sfdrakex (#22420) üzenetére


manoarc
senior tag

Igen igen,erre gondoltam.
Van egy ilyen androidos tv boxom amin ugyebár van usb port,viszont nincs sim foglalat.A digis sticket tennèm bele, ès így nèznèm pl az hbo go-t.

{。^◕‿◕^。}

(#22424) qnadam válasza manoarc (#22423) üzenetére


qnadam
veterán

elvi esély van a dologra, de biztosra csak azzal tudsz menni, ha kipróbálod.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22425) manoarc válasza qnadam (#22424) üzenetére


manoarc
senior tag

Ha kipróbáltam megírom ide, hátha mást is èrdekel.
Kár,hogy erre nincs valami hivatalos info

{。^◕‿◕^。}

(#22426) qnadam válasza manoarc (#22425) üzenetére


qnadam
veterán

millió plusz egy androidos box van, teljesen esélytelen mindre tesztelni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22427) Kenderice


Kenderice
senior tag

Hát én rájuk írtam, hogy Mezőtúr nincs benne a településlistában de a lefedettségi térképen kék. Erre azt válaszolták, hogy mivel nincs teljes lefedettség a városban, így még nem tették bele a településlistába.
Visszaírtam nekik, hogy talán ha nem a városól 800 méterre, külterületen lenne a torony hanem valahol belterületen, akkor meglenne a 100% lefedettség is.

Visszaküldtek egy sablonszöveget... :D

(#22428) PBA válasza Kenderice (#22427) üzenetére


PBA
aktív tag

Jól megaszondtad nekik! Gondolom, hobbiból rakták oda azt a tornyot, vakarták a fejüket, hogy "hogyan b@sszunk ki velük"? Aztán: "Á,megvan, tegyük el a pitlákba a tornyot!"
Minden bizonnyal így történhetett. De most hogy megírtad, hogy ez nem okés, újra fogják gondolni szerintem.

(#22429) fornettisuti válasza Kenderice (#22427) üzenetére


fornettisuti
veterán

Fel fogják venni a kapcsolatot veled, hogy mikor és hová tegyék le a tornyot, ahol megfelel neked.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#22430) zzola válasza fornettisuti (#22429) üzenetére


zzola
félisten

:DD

(#22431) Zeki válasza fornettisuti (#22429) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nemzeti Összefogás kell.
#engedjakertedbeegyDigitornyot

(#22432) sfdrakex válasza Kenderice (#22427) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az eszedbe se jut, hogy a torony azért van ott ahol mert nem a várost akarták vele lefedni hanem a 46os főutat pl? Majd ha odajutnak hogy a várost is lefedjék, akkor lesz torony máshol is. Vagy szerinted ők ész nélkül csak teszik a tornyokat valahova? . . .

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22433) twollah1976 válasza Kenderice (#22427) üzenetére


twollah1976
őstag

Ha ennyire tudod osztani az eszt, miert nem jelentkezel a DIGI csapataban valami nagyfejunek?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22434) rothfb válasza sfdrakex (#22432) üzenetére


rothfb
veterán

Ahová sikerül...:DDD

(#22435) dethroner válasza rothfb (#22434) üzenetére


dethroner
veterán

Vagy ameddig a villanyvezeték elér :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#22436) Lajosnagy17 válasza Lacarr1 (#22411) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Mikor kezdik az újabb tornyok aktiválását? Ha készlet van, remélem hamarosan.

(#22437) csacsi67 válasza Lajosnagy17 (#22436) üzenetére


csacsi67
addikt

Eddigi gyakorlat szerint 2-3 hónap volt. De szerintem most már gyorsabb .

(#22438) rothfb válasza dethroner (#22435) üzenetére


rothfb
veterán

Tesznek mellé egy szélerőművet.:DD

(#22439) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

A hozzáadott településekkel együtt a lakosság 64%-át elérik. Megyénként

BAC 60%
BAR 51%
BEK 70%
BOR 47%
BUD 100%
CSO 65%
FEJ 51%
GYO 53%
HAJ 82%
HEV 65%
KOM 63%
NOG 52%
PES 56%
SOM 49%
SZA 55%
SZO 68%
TOL 33%
VAS 45%
VES 51%
ZAL 48%

(#22440) Kenderice válasza sfdrakex (#22432) üzenetére


Kenderice
senior tag

Mindenesetre teljesen logikátlan a helyszín.
A városhoz közelebb is le tudták volna fedni. Lehet elég lett volna egy is, de így kell mégegyet telepíteni.
Az ellenpélda kétpó, ami a 46-os úttól vagy másfél kilométerre van. Oda van telepítve a "főutat" lefedő torony.
Akkor miért nem tették a főút mellé?

Helytelen az érvelésed...

(#22441) Kenderice válasza twollah1976 (#22433) üzenetére


Kenderice
senior tag

Tehát józan paraszti ésszel való gondolkodás az neked már észosztás.

Hát te meg zseni vagy... :D

(#22442) Lacarr1 válasza Lajosnagy17 (#22436) üzenetére


Lacarr1
csendes tag

Készlet van, most rohamozzák meg a nyugati országrészt.

(#22443) sfdrakex válasza Kenderice (#22440) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gondolod a Digi ész nélkül dobálja le a tornyokat? Ameddig a hosszabító elér oda levernek egyet? Helytelen az érvelésem? Tudod, hogy melyik torony mekkora területet fed le? Tudod, hogy hogyan tudnak lefedni egy főutat? Gondolod ekkora beruházásnál nincs pontosan kiszámolva minden? Te otthonról a fotelből jobban tudod mint a szakemberek, hogy hova kellene tenni a tornyokat? Tényleg ennyire hülyének nézed őket? Bár gondolom van egy 180+os IQ-d és kened vágod a hálózatokat.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22444) dchard válasza sfdrakex (#22443) üzenetére


dchard
veterán

90-es IQ-ja van, és így is elérte amit akart: generált 20 teljesen fölösleges hozzászólást...

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#22445) rothfb válasza Kenderice (#22440) üzenetére


rothfb
veterán

Szerintem ez nem úgy működik, hogy ahova éppen nekik tetszik, oda építenek tornyot. Magyarországon amúgy is hatalmas a bürokrácia. Megvannak a helyek, ahol építkezhetnek, de oda is engedély kell, környezettanulmány, áram. A föld birtokosával is meg kell egyezniük, legyen az az állam, az önkormányzat vagy magántulaj. Vannak szabványok, szabályok, amiket be kell tartani. Nem vagyok építésügyi szakember, de el tudom képzelni mennyire bürokratikus lehet az ilyesmi. És, hogy mennyi pénzbe kerülhet.

(#22446) Kenderice válasza sfdrakex (#22443) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nézd meg a cellmapper térképén, hogy a mezőtúri torony mit fed le.
Pont a 46-os főutat a legkevésbé...

(#22447) Kenderice válasza dchard (#22444) üzenetére


Kenderice
senior tag

Te biztos tudod mennyi az IQ-m.
Ja, te vagy a megmkndóember... :D

Mellesleg 135, de már vagy két éve lett mérve...

(#22448) Kenderice


Kenderice
senior tag

A digi dilettantizmusáról meg csak annyit, hogy amikor megjelent a lefedettségi térképükön Mezőtúr és arra jártam, akkor leteszteltem.
GSM sávon a hívás működött, de 4G-n semmi adatforgalom nem volt, hiába csatlakozott a telefon.
Amikor továbbmentem és elértem a törökszentmiklósi körzetet, szépen működött a 4G is.

Ezt leírtam nekik mire visszaírták, hogy szar a telefonom APN beállítása.

Kérdem én, ez már mi a rák, ha nem inkompetencia???

(#22449) tahepa


tahepa
senior tag

A Digi oda teszi a tornyait ahova akarja és ahova törvényileg engedélyezik neki. Neked vajmi közöd van az egészhez.Ha nem tetszik a dolog akkor el lehet tolni a biciklit egy másik szolgáltatóhoz és a problémád megoldva!
Fejezd be a fingreszelést ha kérhetem!
Senki sem kíváncsi az agymenésedre!

[ Szerkesztve ]

(#22450) sfdrakex válasza Kenderice (#22448) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gondolod az tervezi a hálózatot aki neked visszaírt? Csak mert a helpdesk leráz, a hálózat tervezők még tudhatják mit csinálnak. Azért mert a suliban a takarítónő nem old meg 5 ismeretes egyenleteket, a matektanár még ért hozzá. A hálózat építés nem annyi, hogy valahova lebaszok egy tornyot, ezt értsd már meg.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.