Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#22601) dchard válasza DarkByte (#22588) üzenetére


dchard
veterán

Értem az állsápontodat. Természetesen nem köteles ingyen adni, de ha abból indulunk ki, hogy ez nem szeretetszolgálat, és ennek ellenére "ingyen" adják, az azért sokat elárul arról, hogy a cég saját maga mennyi értéket társít a jelenleg elérhető színvonalhoz. Elhiheted: ha úgy gondolnák, hogy elfogadható lemorzsolódással el lehetne ezért kérni mondjuk 1000Ft-ot, akkor megtennék. De pontosan tudják azt, amit a piackutatók már számtalanszor bebizonyítottak: a magyar telekom piacon nagyon nehezen mozdulnak az emberek. Ha most pénzesítik, sokan eltűnnek majd a pocsék minőség miatt, és akkor sem jönnek vissza, ha majd jobb lesz. Nem az a kérdés, hogy van-e pár ezer ember, aki fizetne ezért 1-2000Ft-ot, hanem hogy van-e ilyenből fél-1 millió. Ezt kéne megérteni. Az országos szolgáltatásnak van egy méretgazdaságossági minimuma, ami nem pár tízezer előfizetőt jelent. De aki úgy gondolja, hogy ez megér neki havi 1000Ft-ot, most is megteheti, hogy bemegy és szerződést köt és nem ingyér használja :)

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#22603) sifarr válasza dchard (#22601) üzenetére


sifarr
senior tag

Sok igazság van abban, amit írsz, de az igazságnak csak a fele.
Levezetésed szerint a DIGI csak akkor indulhatna, ha a hálózatának minősége megközelíti a jelenlegiekét. Azaz minimum 95 %-os lakossági és 90 %-os területi lefedettség, plusz a beltéri elérhetőség és a kapacitás növelése. Ehhez viszont freki kell 700-on és 900-on, 1800-on is.
Ez bizony még évekbe telhet.
Szeintem viszont a DIGI júliusban, de legkésőbb 2021. januárban elindul. Az indulási küszöb szerintem olyan 75 %-os lakossági lefedettség lesz.
A tesztidőszak legfeljebb 40 %-ban irányul a műszaki tesztre, a nagyobb rész ügyfélszerzési és beszoktatási célokat szolgál. Jelenleg kb. 200 ezer teszt-sim van forgalomban. Ezeket használják a "tesztelők". Ha állandóan hálózati problémát, elérhetetlenséget tapasztalnának, akkor értelmetlen lenne tesztelőnek lenni. A topicban sem főleg erről írnak, sokkal inkább arról, hogy mikor bővül itt és itt a lefedettség. És az is igaz, hogy a legtöbben és időben legtöbbször a lakás-munkahely-bolt relációban használják a mobilt is. A használhatóságot ez határozza meg legjobban.
Más helyzetből indul a DIGI, mint anno a másik három. Igaz, magasabbak a műszaki elvárások, de a DIGI nem nulláról indul. Milliós meglevő ügyfélbázisa van a vezetékes szegmensből. Az induláskor a Westelnek is a Matáv és a 0660 léte adott lehetőséget az előnyszerzésre a Pannonnal szemben. És a DIGI mind a 4 szolgáltatást tudja csomagban adni. Ennek az üzletpolitikai és ügyfélszerző, -megtartó szerepe a Telekomnál és a Vodánál is egyre hangsúlyosabb.
A DIGI kvázi "fapadosként" fog indulni. Érezhetően gyengébb, de egyáltalán nem használhatatlan műszaki paraméterekkel. És ebben nem az objektív, mérhető paraméterszint, hanem a szubjektív lesz a döntő. Ehhez igazítja a majd tarifáit is.
Az induláskor szerintem lesz egy előfizetéses csomag, amely a vezetékes/műholdas előfizetőknek, csomagban lesz elérhető. 500-ért 5 giga net, a percdíj pedig marad 5 forint, + 500-ért a net 50 gigára nő. Ez a meglevő ügyfélbázisnak, mint célcsoportnak szól.
Szerintem lesz prepaid is. Ugyanis a másik 3 négymilliós prepaid szegmense is célcsoport. Nekik 10 forintos percdíj, havi ezerért 5 giga net.

(#22604) Lajosnagy17 válasza sifarr (#22603) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Én is elkezdtem írni az érveimet és ugyanilyen konklúzióra jutottam.

Már nem kell befejeznem, hála neked.

(#22605) n00n válasza dchard (#22601) üzenetére


n00n
őstag

Azt is tegyük hozzá, hogy az a fejenként 1000 forint jelenleg elég aprópénz lenne nekik, sokkal jobban megéri most ingyen adni, ezzel bevonzani ügyfeleket az elején.

(#22606) #79813376 válasza sifarr (#22603) üzenetére


#79813376
törölt tag

Amit írtál, az melyik kategória:
- éjszakai álmod
- dephoi jósda
- vágyaid
- közgazdász/hálózatépítő mérnök vagy és kiszámoltad a költségeket
- belsős infó ez nem, hiszen azt írtad "szerintem"
?

(#22607) Kuter válasza #79813376 (#22606) üzenetére


Kuter
senior tag

Úgy is odaver a többinek,már csak a szemétkedés miatt is.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#22608) Renwick válasza sifarr (#22603) üzenetére


Renwick
őstag

Nem lesz itt júniusban semmi eget rengető változás, de még jövő januárban sem...

I see you blaming each other -- And I love you still

(#22609) #79813376 válasza Kuter (#22607) üzenetére


#79813376
törölt tag

Az egyértelmű, hogy a legolcsóbbak lesznek.
De a konkrét "szerintem ennyi Ft lesz" típusú hsz-eknek mennyi a szakmai jogosutsága/értelme?
Renwick....ez szomirú.... ha te írod, azt félig már komolyan kell venni. Megint csicsergett a "pacsirtád"?

(#22610) zichie válasza AlienM (#22596) üzenetére


zichie
senior tag

Mobilon nem adnak szerintem publikus ip-t. Vezetékes neten is csak korlátozottan tudnak adni, ha az összes vezetékes előfizető kérné, akkor nem lenne annyi szabad ip címük, hogy adni tudjanak. Jobb megoldás lenne, ha végre bekapcsolnák az ipv6-ot mobilneten is, ott nincs NAT probléma. Ha az ip cím NAT-olva van, az ipv6-os ip cím akkor is publikus és bárhonnan (távolról) elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#22611) sifarr válasza #79813376 (#22606) üzenetére


sifarr
senior tag

Amit írtál, az melyik kategória:
- sosem emlékszem az éjszakai álmaimra,
- a delphoi jósdánál picivel (!) több,
- mobilfronton nincsenek álmaim, mert jelenleg is kijövök <1500-ból,
- nem vagyok sem egyik, sem másik.

De visszakérdezek: nem jóslás, ha többen azt állítják, hogy nem indul el? Idén biztos nem, de jövőre sem. Akkor mikor?
Ha frekit nyer 700-on és/vagy 900-on (a kettő közül legalább az egyik nagyon kéne!)? És ha nem nyer? A 700-at félig-meddig vagy egészen bebukta. Ha bebukta, ki tudja? A 900-on a két T erősen azzal érvel, hogy nekik kell az eddigi freki az üzembiztonság, az ügyfelek érdekében. Eddig elég erős volt az érdekérvényesítő képességük. És ha ott se nyer a DIGI?
Akkor indul, ha eléri pl az ötszázezres tesztelő számot? Mikor éri el? Még 1-2-3-4 év? És addig marad az ingyenes tesztüzem? Nem kell közgazdásznak lenni, hogy az ember tudja, az üzemeltetési költségek folyamatosan nőnek. És ez nem évi pár tíz- vagy százmillió. Ez is megy hitelből? Meddig? Meddig bírja finanszírozni részben vagy egészben a többi üzletág a mobilt? Ezzel ki számolt, amikor a "marad a teszt, mert még nem jó a háló" álláspontján van?
Nyugodtan minősítsd jóslásnak, amit írtam. De nem kevésbé az az ellentétes prognózis sem.

(#22612) #79813376 válasza sifarr (#22611) üzenetére


#79813376
törölt tag

Köszönöm a nyugodt hangvételű viszontválaszt, ritka manapság!
Akkor vegyük sorra amit írtál:
"mobilfronton nincsenek álmaim, mert jelenleg is kijövök <1500-ból,"
-ez esetben sorstársak vagyunk: 2000 Ft-ot fizetek egy vodás flottában, a tarifában 10 ujjmegnyalós tartalommal. Van digis sim-em, de csak arra használom, hogy alkalomadtán külföldi számot hívjak vele. A digimobil inkább (telekommunikációs)hobbi szinten érdekel.

"nem jóslás, ha többen azt állítják, hogy nem indul el? Idén biztos nem, de jövőre sem. Akkor mikor?"
Attól függ, kitől származik ez a hsz. Vannak akik bennfentesek, iparági kapcsolatokkal. Rájuk érdemes figyelni.

"A 900-on a két T erősen azzal érvel.... És ha ott se nyer a DIGI?"
Akkor már tényleg felejtős a digimobil, de azért ennyire ne szaladjunk előre. Ki tudja mit hoz a jövő. Lehet, hogy valamilyen érdekegyezés folytán a digi és telenor közeledni fog egymáshoz, vagy bármi más pozitív fejlemény.

"Akkor indul, ha eléri pl az ötszázezres tesztelő számot?"
Nem hiszem, hogy lenne ilyen elképzelés. Inkább frekvencia kérdése.

"És addig marad az ingyenes tesztüzem? ... Ez is megy hitelből? Meddig?"
A végtelenségig biztosan nem. Lesz idén egy tender, és egy 2022 áprilisában. Ha egyiken sem tud a digi elindulni/nyerni, és a telenor "közeledés" sem jön össze, akkor a digi részvényesek eldöntik mi legyen.

(#22613) Renwick válasza #79813376 (#22612) üzenetére


Renwick
őstag

22 áprilisában kötve hiszem, hogy lenne tender, akkor már lejárnak a GSM licencek. Az EU-s jogszabályok értelmében ezeket a sávokat ha jól tudom a lejárat előtt legalább másfél évvel illene megpályáztatni, vagyis benne van a pakliban, hogy idén elindul a GSM-aukció is - de legkésőbb 21 első felében.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#22614) #79813376 válasza Renwick (#22613) üzenetére


#79813376
törölt tag

Köszönöm a helyreigazítást. Tényleg elnéztem. Vagyis a digi már idén tudni fogja a "sorsát"

(#22615) sifarr válasza #79813376 (#22612) üzenetére


sifarr
senior tag

Lehet, hogy valamilyen érdekegyezés folytán a digi és telenor közeledni fog egymáshoz,
Ezen jót mulattam! :C
Bő másfél évvel ezelőtt írtam ezt. Persze szigorúan laikus jóslat volt a részemről! :K
Az alaphelyzet azóta sem változott, csak némileg tisztult a kép. És bonyolódott. :))
Nemrég dethroner felvetésére, miszerint beszédes a hallgatás, ntomka beletrafált a lényegbe.
Na, ez folyhat most ezerrel a háttérben. De ebben nem csak a DIGI, Telenor és az állam a résztvevő. Komoly érdeksérelmet szenvedhet a Telekom is, ezért valamilyen formában kihagyhatatlan. A Telekomot a T-Systems meg(nem)vásárlása kapcsán már megszivatták. Még egy erős konkurens "felépítésetől" a Voda mellé - mondjuk állami segédlettel, AH tulajdonrész vásárlásával a DIGI-ben - akár be is sokallhat. A Telekom meg ugye DT tulajdon. A németek meg nem szeretik, ha érdekeik sérülnek. Merkel mama is szólni szokott érte. Ki tudja, miről is beszélgettek legutóbb ... ;)
Szóval érdekes lesz a DIGI "indulása". És nem a hálózat minősége miatt.

(#22617) Renwick válasza sifarr (#22615) üzenetére


Renwick
őstag

Teljesen sansztalan a peren kívüli megegyezés szerintem. Nem látom a mögöttes érdekeket.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#22618) poci76 válasza #72445440 (#22616) üzenetére


poci76
aktív tag

Alacsonyabb frekvencián más a jelterjedés, kevesebb torony kell, ill. beltéren is jobban terjed, tehát kellene az a 700 vagy 900 MHz.

(#22619) Lajosnagy17 válasza poci76 (#22618) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

To ish4d0w

Ez igy van. Nézd meg a Cellmapperen.
Ha nem is mutat minden tornyot, világosan mutatja, hogy vidéken csak BAND 20-at (800Mhz) használnak a nagyok, mert jobban terjed és kevesebb torony kell a jobb lefedettséghez.

[ Szerkesztve ]

(#22620) anglergab válasza Lajosnagy17 (#22619) üzenetére


anglergab
addikt

Attól függ, mit értesz vidék alatt.
Vidéken is használnak B3, B7-et.
Kapacitás és lefedettség is növelhető további állomásokkal és frekvenciasávokkal.
A 700 és 900 MHz esetén pedig sokat számít még a készüléktámogatás.
A legtöbb telefon EU régióban B20, B8, B3, B1, B7 bandokat támogat 4G-n.
5G-n a B42 és B43 az első támogatott bandok.

(#22621) bkvbusz


bkvbusz
csendes tag

Nem tudom, hogy csak én fogtam-e ki, de az R2-es telefon, amit múlthéten vettem már most az őrületbe kerget. Lassú, gyenge az érintőképernyő érzékelője, még a kaputelefonom is jobb képet csinál.
Néha lefagy, de inkább random módon újraindul.
Elrettentő példának is rossz.

(#22622) trec12 válasza Renwick (#22608) üzenetére


trec12
addikt

Akkor már csak az kérdés meddig lehet tartani gazdaságilag ezt a tesztüzemet? Nekem mondjuk bejött frankón ki tudom használni. :K

(#22623) sfdrakex válasza bkvbusz (#22621) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mit vártál tőle? Átcímkézett Oukitel valami.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22624) #79813376 válasza trec12 (#22622) üzenetére


#79813376
törölt tag

Szerintem az idei év. Esetleg még 1év, ha a 900-1800MHz-es tenderen nyilvántartásba veszik őket. Ha a tudsz, nézz rá az elmúlt évek adózás utáni eredményükre.

(#22625) adika4444 válasza 4Grider (#22599) üzenetére


adika4444
addikt

Meg a Telekom-nál :D
Igaz, elég körülményes kipasszírozni belőlük.

üdv, adika4444

(#22626) trec12 válasza #79813376 (#22624) üzenetére


trec12
addikt

Tudom, hogy ezerszer foglalkoztunk már vele de eddig úgy tűnik a Digivel jól elbántak (esetleg ők saját maguk is követhettek el hibát) mi a garancia arra, hogy megint nem így járnak? Mert a 900 Mhz-re igényt tartanak a regnáló szolgáltatók hallani sem akarnak róla, hogy másé is legyen. Én amúgy nagyon kíváncsian várom mi lesz az idei tenderből...tudom borítékolható, hogy a Digi nem rúg labdába. Vagy?

[ Szerkesztve ]

(#22627) sifarr válasza Renwick (#22617) üzenetére


sifarr
senior tag

Teljesen sansztalan a peren kívüli megegyezés szerintem. Nem látom a mögöttes érdekeket.
Én szívesen elhinném, hogy nincs mögöttes érdek. Csak furcsa a frekipályázat körüli hallgatás.
A DIGI bíróságra ment, és egyben kérte a per idejére a pályázati eljárás felfüggesztését. Elvben utóbbi kérelmet 15 napon belül el kellett volna bírálni, akár pro, akár kontra. Semmi hír. Pedig ez az info nem államtitok.
De semmi hír a pályázat folytatásáról sem. A pernek csak akkor van felfüggesztő hatálya, ha a bíróság ezt kimondja, egyébként folytatható az eljárás, de semmi.
A hatóság részéről racionális lenne, ha - bíróságtól függetlenül - jegeli az eljárást, mert egy esetleges kártérítést ezzel megúszhat. Volt már, hogy az államot hasonló perben elkaszálták, itt szerintem nagyobb a összegről lehet szó. Viszont az államnak kellene a frekik díja. Minél hamarabb. Ez is érdek. Vagy kivárják, amíg a DIGI esetleg elmegy az EU-ig, ahogy ígérte? Hát az nem 1-2 hónap várakozás lesz.
A telekomcégek eddig azt mondták, nagyon kell a frekvencia. 700-on az 5G-s lefedettséget látványosan lehetne növelni. Sok készüléket nem szolgálna ki, de a pr is "üzleti érdek". Várnának a fejlesztéssel, szolgáltatás bevezetésével addig, amíg a DIGI és a hatóság lemeccseli a pert? Nem ez az érdekük.

Jegelés, hallgatás - gyanús ez. Valami biztos van a háttérben.

(#22628) #79813376


#79813376
törölt tag

Mai cikk:

"Ennek kapcsán jutott a Világgazdaság tudomására, hogy
a Digi két közigazgatási pert is indított az NMHH ellen a kizáró határozat hatályon kívül helyezése érdekében.

A bíróság azonban mindkét eljárásban elutasította a Digi azonnali jogvédelem iránti kérelmet, vagyis azt, hogy a jogerős ítélet meghozataláig függesszék fel az NMHH határozatának a végrehajtását. A Digi az egyik elutasító végzés ellen fellebbezett, a másikat tudomásul vette, de egyúttal újabb hasonló tárgyú kérelmet adott be. Amennyiben a bíróság nem ad helyt a Digi kérelmének, nincs akadálya a frekvenciapályázat folytatásának."

(#22629) sifarr válasza #79813376 (#22628) üzenetére


sifarr
senior tag

Na, legalább annyit megtudtunk, hogy jelenleg még a bíróságon folyik a csörte.

(#22630) pjen válasza sifarr (#22629) üzenetére


pjen
félisten

Tőlem lehetne még 10 évig teszt üzem.

(#22631) Lajosnagy17 válasza #79813376 (#22628) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Azért érdekes, hogy senkinek sem volt információja erről. Mintha titkosítva lenne.

(#22632) rothfb válasza sifarr (#22603) üzenetére


rothfb
veterán

"Az indulási küszöb szerintem olyan 75 %-os lakossági lefedettség lesz."

Fogalmazzunk úgy, hogy a térkép 75%-ban kék lesz. A lefedettség nem lesz ennyi. Sok helyen beltéren használhatatlan a szolgáltatás. Ez így ebben a formában nem érett meg arra, hogy fizessek érte. Még úgy sem, hogy ingyenes a hálózaton belüli beszélgetés. Végülis nem a 90-es években vagyunk, ahol örültünk ha van mobiltelefon szolgáltatás egyáltalán. A forgalomban lévő 200000 tesztsimből hirtelen negyed annyi sem lesz. Sokan kihozták a megengedhető 4 sim/háztartás, előfizetés mennyiséget. Ha havidíjjat fognak kérni, ezekben az esetekben jó, ha egy meg fog maradni a lefedetlenség miatt. Nagyon oda kell figyelnie erre a Diginek. Sokminden múlik azon, mikortól és mennyit kérnek havidíjként majd. Bukhatnak nagyon sok potenciális előfizetőt, de ha jól időzítenek és jól áraznak (mint általában), akkor sokat nyerhetnek is.

(#22633) Đusty válasza pjen (#22630) üzenetére


Đusty
addikt

:K tőlem is.

[ Szerkesztve ]

(#22634) sifarr


sifarr
senior tag

Nem mobil, de DIGI.

Ma reggel kiment a vezetékes tv és internet szétválasztó kütyüjének tápja. Du. 3 körül bejelentettük. Két órán belül kijöttek, kicserélték, működik. :C
Ügyfélszolgálatból kitűnő!

(#22635) csacsi67 válasza sifarr (#22634) üzenetére


csacsi67
addikt

Nem mobil de Digi 2019 .11.10 -én le adott kábeles bekötést ma sikerült nekik teljesiteni. Még egy függöben lévö ügyünk van novemberben le adott dijcsomagváltást még a mai napig nem sikerült nekik teljesiteni.

[ Szerkesztve ]

(#22636) rothfb válasza csacsi67 (#22635) üzenetére


rothfb
veterán

Gondolom neten adtátok le a dolgokat a Digi felé...:U

(#22637) csacsi67 válasza rothfb (#22636) üzenetére


csacsi67
addikt

Neten is telefon is.

(#22638) rothfb válasza csacsi67 (#22637) üzenetére


rothfb
veterán

Neten nem szabad. Kényelmes, de sokszorosát kell várni annak az időnek, mintha személyesen intéznétek. A Diginél mindent bizony személyesen érdemes intézni. Sokkal gyorsabban jön el végeredmény.

(#22639) Luna73


Luna73
tag

Sziasztok. Tud valaki valami infót arról,hogy Pétfürdőn is lesz mostanában adótorony? Most kezdték a vezetékest és Tv adókat is értékesíteni!

(#22640) qnadam válasza Luna73 (#22639) üzenetére


qnadam
veterán

nem függ össze.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#22641) Luna73 válasza qnadam (#22640) üzenetére


Luna73
tag

Tudom csak kíváncsiság! 🤔

(#22642) fradi81


fradi81
veterán

Hali
Kaptam számlát, van rajta egy normál és egy nemzetközi sms, én nem küldtem semmit csak mobilnetre használom a digis kártyát. Van valami email cím ahova lehet írni nekik?

moto g72, Ninebot d28e

(#22643) 4Grider válasza fradi81 (#22642) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolhatod, hogy egy számlázási rendszer nem ad hoc/véletlenül számlázgat tételeket. Amiket leszámláz az alap, hogy meg is történtek. Mert pl. olyan eszközbe tetted a kártyát, ami új sim használata esetén be van állítva igazoló sms küldésére. Első körben tehát ennek kellene utána nézned, és csak azt követően zaklatnod (feleslegesen) bármilyen szolgáltató ügyfélszolgálatát.

(#22644) Lajosnagy17 válasza Luna73 (#22639) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

Iszkaszentgyörgy van engedélyezés alatt, ami legközelebb esik hozzád. Habár ha nem kell engedély akkor lehetséges.

(#22645) Ludovicus válasza Lajosnagy17 (#22644) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Az összefoglalóban van egy pontatlan infó: számla havonta készül.

Szerk: bocs Lajosnagy17, nem csak neked ment.

[ Szerkesztve ]

(#22646) fradi81 válasza 4Grider (#22643) üzenetére


fradi81
veterán

Lehetséges, bár nyoma ennek nincs, de megvárom a következő számlát ha azon már nem lesz semmi akkor majd kiegyenlítem.

moto g72, Ninebot d28e

(#22647) sfdrakex válasza fradi81 (#22646) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért nem nézed meg milyen számra ment az sms? Abból lehet tudni hova küldted.

Nálam hiába a Telenoros az alap hívó sim, smst alapból Digiről akar küldeni a telefonom, erre is érdemes figyelni.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22648) fradi81 válasza sfdrakex (#22647) üzenetére


fradi81
veterán

A telón ugye nincs semmi nem szoktam sms-t küldeni. A számlán meg csak az én számom látszik, lehet tényleg valami aktiválásos történet.

moto g72, Ninebot d28e

(#22649) 4Grider válasza fradi81 (#22646) üzenetére


4Grider
nagyúr

A xiaomi telefonok pl. szoktak sim cserekor sms-t küldeni. És van egy rakat nyomkövetős/telefonkeresős szoftver is, ami ilyenkor automatikusan küld. Ezeket nem feltétlenül találod meg az elküldött üzenetek között, mert nem feltétlenül az sms alkalmazással küldik őket.

(#22650) sfdrakex válasza fradi81 (#22648) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hívásrészletezésnél látszania kellene a számnak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.