- Yutani: Yutani Retró Hangkártyái: AdMOS AdWave 32
- bitpork: Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- user2: Kia Ceed Gold 160 1.5 T-GDI MY2024
- Kempingezés és sátrazás
- gerner1
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február
Aktív témák
-
defeated22
újonc
Nem lett jó magától.
1.1.1.1 miatt lett jó.
Csekkoltam nekem is hasít ezzel a DNS-ssel! -
radi8tor
MODERÁTOR
Beállítottam a korábban említett DNS-t: 1.1.1.1 de azt vettem észre nem ez oldja meg a gondot.
defeated22: most nekem megy, vagy a 1.1.1.1 miatt jó itt?
-
defeated22
újonc
Megerősítem, Óbuda kuka....
-
minimanjaro
újonc
20ker is elesett...
-
radi8tor
MODERÁTOR
Most Óbudán kezdte el az akadozást.
-
Manka76
senior tag
Helyreállni látszik it a 18ban
-
konci79
őstag
Valami központi hiba lehetett, Nyíregyházán most lett net , semmilyen böngésző sem működött.
-
Strezi
őstag
Cloudfare dns (1.1.1.1) megoldotta.
Update. Prohardver jó, más oldalak be se jönnek..
-
bendegruz
őstag
hello mindenki!
látom, akkor nem nálam van a hiba
a speedtest szerint fullon van a sávszélesség, de percekig tölt be minden oldalt..
játszani meg kb lehetetlen... -
MasterMind
tag
válasz
Fitzgerald #83685 üzenetére
Cloudflare-rel itt is tökéletes. Azt hittem, nálam van a hiba...
-
Strezi
őstag
Google 8.8.8.8?
Vagy 4.4.4.4.Sajnos nekem ez nem oldotta meg.
-
Csinálhatnának már végre és rendbe rakni az inernetet!
Bp. Örs vezér tér FTTB 1Gbit
-
Armi5
tag
válasz
Fitzgerald #83685 üzenetére
Az jobb mint a Google? Mert akkor szívesen áttérek rá a mindennapok során is
IPv6on vagyok nem 4
-
Armi5
tag
Nálam se jó legalább éjjel 2 óta. Budapest X. Ker 1000mbit
Google DNSre váltottam és minden normáis lett. Ott lehet a hiba .
-
inteltunder
tag
remek, felkelek és minden 1 óra amig betölt
-
Strezi
őstag
Digi ffth elesett? Tatabánya, szervert, dns-t látszólag kap, debott vége...
Szokatlan.. -
viktorhu
veterán
válasz
Intruder2k5 #83659 üzenetére
Egyszer belinkeltem itt egy OLT dokumentációját, ami azt írta, hogy az ONT csatlakoztatásakor automatikusan telepíti a profilt az OLT az ONT-ra, amihez viszont kompatibilis eszköz kell. Gondolom a más típust manuálisan tudnák beállítani, de nyilván nem fogják.
-
-
nrg_52
addikt
válasz
szabonagyur #83676 üzenetére
+1 tobbszor gariztattam naluk, korrektek voltak minden alkalommal.
-
szabonagyur
félisten
Erdekes, nekem meg pont ok a legrugalmasabbak. Volt TPlink routerem amit vettem regebben amikor 5 ev garival voltak. Gari jegy nem jol volt kitoltve mivel ott 2 volt, de a szamlan meg 5 szerepelt. Gond nelkul elkuldtek javitasra amibol csere vagy ar levasarlas lett mindig.
-
Ez valami hihetelen, hogy fél óra alatt lejön egy 200gigás játék a battle.netről
-
mojito000
lelkes újonc
Oké, hogy véletlen se legyen gond: https://edigital.hu/router/tp-link-archer-c6-ac1200-ketsavos-gigabites-wifi-router-p723958?utm_source=arukereso.hu&utm_medium=price-comparison&utm_term=723958 ez amit konkrétan kinéztem.
-
-
mojito000
lelkes újonc
Köszönöm a válaszokat! Ha jól értem, akkor csak a router volt a gyenge. Árukeresőn a TP-Link Archer C6-ot találtam ( https://www.tp-link.com/hu/home-networking/wifi-router/archer-c6/ ), ár érték arányban ez tűnik jónak, ha jól látom ezen a megfelelő portok lesznek. Nem is merem mondani mióta van már így bekötve az internet
-
válasz
mojito000 #83664 üzenetére
Ahogy Laccoss kolléga írja:
Ethernet Ports
1× 10/100 Mbps WAN Port
4× 10/100 Mbps LAN PortsWiFi Speeds
2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n)Tehát ha a masina a router-re van rádugva a vezetékes megoldással, akkor meg is van a "nyertesünk".
Ha nem akarsz sokat költeni a cserére, akkor szúrj egy TP-Link 1043 V2, vagy V3-as router-t használtan, akár itt a Hardveraprón... 6-7eFt.
-
mojito000
lelkes újonc
Sziasztok!
Én csak egy hozzá nemértő érdeklődő vagyok... De szerintem nem jön ki a matek a letöltési és feltöltési sebességnél, amire elő vagyok fizetve.
DIGINet 1000 (FTTH) ami 1000 / 300 Mbit/s ígér és 300 / 75 Mbit/s garantál.
Most itt remélem, hogy nem mondok hülyeséget de kis túlzással 10x lassabb (symbol Mbit/s or Mb/s, often abbreviated "Mbps") a letöltés mint kellene. Elég egyértelmű, hogy a fel és letöltés sebessége megegyezik szóval valami limitálja a sebességet (vagy a kábel, vagy a router.. valami..).
A digi anno egy zte zxa10 f625g típusú modemet szerelt be és a régi TL-WR841N típusú tp-link router-rel lett szétosztva.
A bekötés a gépbe úgy történt, hogy a modem a router-rel van összekötve és azzal tovább a számítógépbe. Na most annak ellenére hogy a router 300mbps (gyorsabb mint ami jelenleg az elért maximum sebesség) megpróbáltam a modemet direct-be a gépbe kötni, hogy nem-e ezzel lenne a gond. Erre azt a hibaüzenetet dobta a hibaelhárító, hogy "A(z) Ethernet nem rendelkezik érvényes IP-konfigurációval"... de gondolom nem is ez a megoldás, mert akkor a szakemberek miért a router-re kötötték volna rá a modemet... (csak ha meg is lenne valahogy oldva, akkor esetleg a 300mbps maximáls router teljesítmény nem lassítaná-e majd).
A lényeg az, hogy valamilyen korlátja van a letöltési és feltöltési sebességnek és nem tudom, hogy mi lehet az...
PC config : r5 3600 processzor és SSD
-
-
berisz
újonc
válasz
Intruder2k5 #83659 üzenetére
Igen! Hasonló képpen gondolom.
-
cof
veterán
válasz
Intruder2k5 #83659 üzenetére
Értem köszönöm. Szóval laikusan ami nálam van a lakásban az csak a fele a rendszernek, a másik fele az optika másik végén lóg, és így alkotnak egy egészet.
A felhasználóval és jelszóval akkor gondolom lehet variálni, de akkor annak nem sok értelme van. Esetleg csak az mondjuk ha a felhasználó névhez van párosítva a sebesség is.
Gondolom igen, mert UPC-nél is az az előfizetői .cfg jön le amire beregisztrálom a modemet.
@berisz Ki kell próbálni, hátha működne a módszer. Ezzel már meg tudod, hogy az eszközök között van-e a különbség, vagy csak a hálózatban.
-
berisz
újonc
-
Ez itt sajnos másképpen működik. Nem biztos, hogy egy eltérő típusú eszköz működni fog másik OLT-n is, illetve kérdés, hogy az eszköz regisztrációja hol történik, magában az OLT-ban, vagy valami központi rendszerben, ami minden OLT-al kapcsolatban áll. Ennyire nem ismerem a GPON működését. Ha előbbi eset, akkor nyilván teljesen esélytelen a csere.
-
válasz
M_AND_Ms #83637 üzenetére
Ahogy írtam is, nem voltam jelen a kábel behúzásakor. Bridge mód igazából csak akkor kell szerintem, ha szervert akarok üzemeltetni mögüle. Majd megnézem a menüjét van-e port forwarding. Sebesség reggelre felgyorsult 100Mbps-ról, most 850/350Mbps mértem. Teljesen korrekt, pláne, hogy ugyanannyit fizetek mint eddig
A saját routerem pedig okosan kötöttem be, így a bridge mód ráér. A huawei eszköz gigabites kimenetét kötöttem be a gigás routerem LAN portjába, illetve letiltottam a DHCP-t benne. Így úgymond egy gigabites switchként megy beépített AC wifivel. A saját routerem többi LAN portjába meg az eszközök vannak szépen sorban felkötve. Elég komoly itthon az informatikai struktúra 7 eszköznek kellett netet adni, úgyhogy frankón meg van csinálva minden megfelelő switchekkel.
-
M_AND_Ms
veterán
válasz
Laccoss #83643 üzenetére
....és, ha nem rakatom bridge-be, akkor mikor is derül ki, hogy pl valami gond van sebességgel?
Másnap, mert akkorra kapcsolják át ténylegesen a a sebességet.Szépen a szerelőnek jelzed a bridge igényt, aki amúgy is betelefonál, hogy aktiválják az ONT eszközt és így egyben beállítják a bridge-t. A szerelő minden esetben szépen megvárja, amíg én nem mondom neki, hogy rendben van a kapcsolat , a tv és a telefon. Ennyi!
De ha neked mindenképp kedved van, hogy másnap is felhívd a Digit, ám tedd azt. Nekem van jobb dolgom is, mint a menüjükben botorkálni, zenét hallgatni stb, stb.., majd várni hogy ténylegesen mikorra rakják át.
-
cof
veterán
válasz
berisz #83654 üzenetére
Hát én csak UPC-ből tudok kiindulni, de ott bárhova elvitted a modemet ahol volt UPC előfizetés szintén, és simán fel tudtad regisztrálni a hálózatra.
Szerintem mivel ez PPPOE, csak betárcsázni kell, és tök mindegy, honnan tárcsázol be, csak nyilván Digis hálózatban legyél, Digis eszközzel.
-
Nyelvtanóra vége.
-
berisz
újonc
válasz
Laccoss #83645 üzenetére
kb. annyira, mint ahogyan az "Útválasztó" != "Router", de egyébként aki nem ismerné ezt a szót, annak leírtam hogy kommunikációs kontextusban mit értünk alatta. Ezzel ezt részemről lezártnak tekintem.
Esetleg az eredeti problémával kapcsolatban valami érdemi hozzászólás?
-
Laccoss
addikt
válasz
4Grider #83639 üzenetére
De honnan tudod, hogy nem gyenge, ha nem próbáltad ki router módban az ONT-t, és Bridge módban meg alacsony a sebesség?
Brige módnál beraksz egy plusz kábelt, meg egy routert, és máris 2 hibalehetőség. Persze ha értesz hozzá, megoldod ügyesen, de a fórum alkalmi látogatói nem ilyenek.
-
Dragon3000
nagyúr
válasz
qqcqqc #83640 üzenetére
Jó lesz az 1Gb/s-nek is, durva lenne az 1GB/s
Én átkötés előtt jeleztem már, hogy bridge-be kérem, nálam nem kellett várni se, mert előtte is gigabites netem volt, csak az optikai aktiválásnak az idejét, a szerelő 1 órát mondott rá, ezt nem tudom meddig tartott, mert utána el kellett mennem. -
válasz
Laccoss #83638 üzenetére
Nálam az átkötéskor a szaki ránézett a routeremre (MI3G) és rögtön javasolta a bridge átállítást. Be volt minden állítva az addigi szolgáltatáshoz. A bekötést teszteltük előszőr az ő laposán, valami mester belépési kóddal. Megvolt a 1GB/s, utána bridge, az enyém felépítette a kapcsolatot. Akkor minden rendben. 2 nap volt, mire nekem is meg lett az ezres (péntek délután volt az átkötés, én voltam aznap az utolsó). Azóta sem volt gondom.
-
Laccoss
addikt
válasz
M_AND_Ms #83637 üzenetére
Szerintem bekötéskor még nem érdemes kérni. Bekötik, megnézed, minden rendben van e, megkapod e az 1Gbites sebességet, nem rossz semmi. Majd ezután kérheted a bridge módot, mert ha egyből bridge-be kéred ki sem tudod a netet próbálni, majd mondják, hogy az a gép gyenge, vegyél jobb routert stb.
-
Sziasztok! Előre is elnézést, ha volt már téma a következő. Ma húzták be a lakótelepen az optikát a lakásba. Eddig 100as netem volt, UTP kábelen érkezett. Most viszont optikán is szintén csak a 100MBit megy. Egy Huawei beltérit raktak be 4 LAN porttal. Az 1000-es nethez esetleg szolgáltatói engedélyezés is kell vagy ennek automatán gyorsulnia kellene a régi sebességhez képest? Én sajna nem voltam itthon mikor behúzták, így nem tudtam megkérdezni. Az asztali gép azt írja 1000MBit a kapcsolat az UTP csatin.
-
berisz
újonc
válasz
qnadam #83632 üzenetére
Elképzelhető, hogy a Szaturnália haverja.
Amennyiben viszont komolyan kédezted:
A látens szó rejtett, lappangó-t jelent.
DE! A(z) (adat) kommunikációban (picit pongyolán fogalmazva) azt a mérhető időtartamot jelenti ami egy kérés kiküldése, és a ráadott válasz között eltelik. -
Loretto
veterán
válasz
szabonagyur #83620 üzenetére
Sajna egyikben sincs signál a mostanin kívül. Esetleg újra kell ilyenkor indítani? Feltételezem letiltva nincsenek.
-
Loretto
veterán
Sziasztok
A HG6544C melyik portjai gigásak? Ma voltak 1000-es netet kötni, bridge mód aktív, mögötte Asus AC65P, de ezt látom.
Vagy nincs összefüggés?Köszi a segítséget!
-
pw12345
aktív tag
válasz
adika4444 #83577 üzenetére
3. gépet pofoztam életre, hogy nem-e nálam van a gond mielőtt
felhívtam a Digit, hogy hát b-ik lenni netnek. Maaarha nehezen kibogozta a csávó, hajnal kettőkor, hogy valami helyi buherálás van, de nem kaptam meg hírlevélben, amit, ugye nem kapok, hiába iratkoztam fel?
Meg, hogy neten meg tudom nézni... de ő is rájött, hogy hülyeséget mondott. Mire befejeztük már éledezett a net. Másnap jönnek a szomik, hogy nálam sem volt net és mennyi kötbért kapunk? Mondom nem volt, de be kellene jelenteni, hogy legyen...Kötbért, ja.
Haver 2 7-ig ázott intenzíven, mert a felső lakó eltűnt másfél hónapra
és szétment a nyomóvezeték. 5 nap után került elő a szövi, de nem zárták le a vizet, mert, akkor a felső emeletek is víz nélkül maradnak és hová vezetne az? Leoltották a kismegszakítókat az előszobában és a vizes blokkban, hogy ne baxxa meg őket az áram,
gumicsizmában, vödörben hordták a koszos vizet a retyóba.
Király lehet bokáig érő vízben, sötétben, fejlámpával gittelni, miközben ömlik rád a mocskos víz.(#83579) iMaverick
Erre mondják, hogy xar ügy.
A társasházi villany miatt már több készülékem ment tönkre és adatvesztésem is volt.Ráadásul nekem nincs hozzáférésem a trafószobához. Majd minden készülékem zavarszűrős osztón van, de az csak túláram és túlfesz ellen véd, a barmok ellen nem. Meg az ellen sem, ha apránként megy el az áram, meg, ha tizedmásodpercre, nullszakiról nem beszélve. Ha hunyorog a kijelző már látom, hogy itt az adatvesztés.
Túlfesz védőm is már megadta magát a kiváló hálózat miatt, látom, hogy a többi házban van áram én meg lapítok a sötétben.
-
berisz
újonc
válasz
adika4444 #83607 üzenetére
A sebességet nem tudom, hogy megvan-e.
DIGINet 1000 (FTTH), a Router-em szimmetrikusan koppan ki kb. 170Mbit/s-nál.A "ping" viszont nálam nem "ugrik" meg.
A standard deviáció 0,7 körül mozog.
Pontosan ez a bosszantó, hogy stabilan gyenge az érték, főleg a ZTE ONT-hoz hasonlítva, már az első hop-nál.
Ezt az értéket a koaxos hálózataim is tudják a hozni.Sajnos a Digi-nél nem sikerült egy hozzáértővel sem beszélnem.
-
Dragon3000
nagyúr
Ez a szokásos hülyeség, bátyámnak a telekomnál mondták ugyanezt, hogy se a wifi nevét se a jelszavát nem lehet megváltoztatni, az usb nem használható, mert az csak szervizhez van... Beléptem és megváltoztattam neki mindent úgy, ahogy kérte és a frimware alapján még hálózati megosztást is tudott az usb-s eszközről, mondjuk arra van külön nas neki is.
-
cof
veterán
válasz
Dragon3000 #83611 üzenetére
Az eszköz alján szerepel nálam is, így nem nagyon kellett szivárogtatni
Gyárilag? Nálam csak a Wifi SSID meg a jelszó van rajta semmi több a ZTE F618-on.
Ahogy feljebb is írtam, csak az autokorrekt kicsit félrement, nekem a szerelő azt mondta, hogy a Wifi kódot sem lehet megváltoztatni amikor rákérdeztem, hogy lehetséges-e.
Szóval ezek alapján nagyon féltik a cuccukat. Vagy csak a szerelő kapott már sok kiszállást a nem hozzá értő userek miatt akik belepiszkáltak, nem tudom.
Na de... rá is jöttem a miértjére. Már a mgerendelés visszaigazolásánál is promózták, hogy vehetek routert akciósan az usanotebook-on, gondolom kapnak egy kis jutalékot ha az ő kódjukkal vásárol valaki.
-
Dragon3000
nagyúr
Van egy alap beállítás náluk, amit a user nem tud babrálni, ezen nem fognak senki kedvéért változtatni max a bridge módot, így ha van valami gond, mindenkinél egységes a beállítás, mondjuk lehetne az alapértelmezett, hogy a lanok látják egymást, de ez van. Ha nem tetszik az embernek, 3700-ért lehet venni 5 portos gigabites switch-et és megvan oldva a gondja vagy drágábban egy normális routert, ahol mindent szabadon lehet állítgatni..
Szóval ezek alapján az user/digi párost sem kötik a felhasználó orrára csak valahogy kiszivárgott gondolom vagy kitalálta valaki.Az eszköz alján szerepel nálam is, így nem nagyon kellett szivárogtatni
-
cof
veterán
válasz
CirrMee #83608 üzenetére
Azt megértem, hogy nem adják a kezembe, azért admin. Viszont azt nem, hogy akkor kérésre miért nem unbindelnek. Vajon mi hátránya származik a szolgáltatónak abból ha én itthonról, itthon elérem a belső hálózatomat. Nem értem.
Aztán még azt sem tudom, hogy egy szerelő/technikus is tudja-e az admin kódot, hogy át lehessen vele állítani itt helyszínen. mert egyébként a PPPOE kapcsolat módosításához nem kell admin jog. Viszont nekem pl. bekötésnél azt mondta mikor kérdeztem, hogy a Wifi kódot meg lehet-e válaszolni, és nemleges választ kaptam. Nem láttam miket csinál, mert a telefonjával állította be.
Szóval ezek alapján az user/digi párost sem kötik a felhasználó orrára csak valahogy kiszivárgott gondolom vagy kitalálta valaki.
-
szabonagyur
félisten
Ha már mindenki méricskél, gondoltam megnézem most mit tud itt a net NYH-n.
Sajnos a gépem semmi extra, C2 Q6600 4GB RAM, 128-as SSD Archer C6 routerrel, Huawei HG8121H a DIGI cucca
-
-
cof
veterán
válasz
Calogero #83605 üzenetére
Igazad van, nem fogalmaztam elég pontosan, ez volt a válasz.
Tisztelt Ügyfelünk!
Tájékoztatjuk, hogy a Szolgáltató által kihelyezett eszköz jelenleg routed módban működik. Az eszköz felhasználó által korlátozottan elérhető firmware felülettel került kiadásra, egyszerű, otthoni felhasználásra alkalmas beállításokkal.
Abban az esetben, ha Önnek nem felel meg a routed módban működő ONT eszköz beállíthatósága, szíveskedjen saját eszközt (routert) használni, és kérje kihelyezett eszközünk úgynevezett bridge módba történő átállítását.
Szolgáltató részről további beállítás nem lehetséges, azt Önnek egyedileg kell megoldani.
Szolgáltatásainkkal kapcsolatban bármilyen jellegű kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal. Munkatársaink a nap 24 órájában elérhetőek a 1272-es telefonszámon.
Köszönjük megértését!
Kiemeltem a lényeges részt, csak nem értem akkor, hogy miért nem tudják azt fránya pipát kivenni kérésre...
-
cof
veterán
válasz
Laccoss #83597 üzenetére
Igen, ez az egyetlen probléma van csak a Digis eszközökkel, hogy minden csatlakozást elszeparál a másiktól. Egyébként teljesen használhatóak lennének a szolga eszközök is, már akinek nem kell az 5 GHz Wifi, mert pl a ZTE F618-nál is mind a 2 port Gigabites, ellentétben azzal amit olvastam róla, hogy a LAN2 csak 100-as.
Én rákérdeztem, hogy nem lehetne-e megoldani. Azt a választ kaptam, hogy alapból már ilyen firmware kerül rá amihez csak user felhasználó van, szóval nincs admin felhasználó sem, hogy távolról esetleg ők be tudnák állítani. Aztán, hogy igaz-e azt nem tudom.
-
berisz
újonc
Üdv mindenkinek!
A véleményeteket szeretném kérni, hogy lehet-e reklamálni a túl magas látens idő miatt:
Adott két különböző helység.
Mindegyikben DIGI FTTH.
ONT-k bridge-ben.A NIC névszerveréhez a látens idő:
Egyikben: 4,9ms / ZTE ZXHN F668
Másikban: 11,1ms / Huawei HG8143A5Ha indítok egy traceroute-ot (a BIX-en keresztül megy):
Az első hop minden esetben a 10.0.0.1 címen történik:
Egyikben: 1,1ms / ZTE ZXHN F668
Másikban: 6,8ms / Huawei HG8143A5
És ez a nagyon durva eltérés!!!A DIGI-nél megreklamáltam.
A válasz:
"Az Ön által jelzett problémára, jelen esetben a magas ping értékekre sajnos nincsen konkrét garantált értékünk, így arra felelősséget nem tudunk vállalni."- Szerintetek okozhatja-e a Huawei gyengesége, a ZTE-hez képest?
- Lehet-e esetleg kérelmezni, hogy egy másik típusú eszközt kapjak?
- Lehet-e saját optikai SFP modult használni?
- Bármi ötlet?
Aktív témák
Hirdetés
Olvasd el az összefoglalót!
Társtopikok:
● DIGI kábel TV
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
Router kérdésekkel ezekbe a topikokba fáradjatok!
● Milyen routert?
● Router gondok
- Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Yutani: Yutani Retró Hangkártyái: AdMOS AdWave 32
- EAFC 25
- Nintendo Switch 2
- BestBuy ruhás topik
- Macron betiltatná az EU-ban a közösségi médiát a 15 év alattiaknak
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Autós topik
- Horgász topik
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B85M Pro4 B85 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
- Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE 45mm, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5500 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470 - i5-G6 I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged