Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6501) rt06 válasza execute93 (#6500) üzenetére


rt06
veterán

decard cain
egyszer rosszul lepsz vele (nem is kell hozza csata, eleg egy lepcso), mar ki is fordult a csipoje....

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6502) sith7 válasza execute93 (#6500) üzenetére


sith7
nagyúr

Witch doktor, Demon Hunter

Nagyobb csoportosulás, boss - okkal kiegészítve kemény dió nekik

(#6503) execute93 válasza sith7 (#6502) üzenetére


execute93
őstag

Köszönöm a válaszotok, egy laikusnak szerintetek mivel érdemes elkezdeni? 1-el elkezdem én már nem válogatok:)

Szerk.: Aki akart, de nem jutott neki CE az itt még vehet:[link] Adnak hozzá Authenticatort is.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#6504) wikings2 válasza execute93 (#6500) üzenetére


wikings2
őstag

Milyen az a mikrózás? :D
Nekem Dh a kedvencem monk mellett.
Régebbi coop (bazki de fura coop nak írni a Diablo 2 es "party" elnevezés után amit közel 10 évig használtam....) videókban sokkalta keményebbnek tűnt a monk mint ahogy most bétában produkálok vele.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6505) execute93 válasza wikings2 (#6504) üzenetére


execute93
őstag

Mikrózás alatt azt értem, hogy klikk-klikk attack klikk-klikk. Mint az SC2-ben az egységekkel:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#6506) sith7 válasza execute93 (#6503) üzenetére


sith7
nagyúr

Kinek mi jön be .... :F

Közelharc, távolsági harc ... ?
Talán monk ?

(#6507) Rizzo válasza execute93 (#6478) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Demon Hunter, Witch Doctor és Wizzard.
28

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#6508) Cybertrone válasza sith7 (#6506) üzenetére


Cybertrone
veterán

Barbár, wizard :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6509) execute93 válasza sith7 (#6506) üzenetére


execute93
őstag

Nekem főleg a távolsági. De mind kettőre írnál egy példát?

Köszi a válaszotok

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#6510) DeckardCain válasza Gyuri27 (#6486) üzenetére


DeckardCain
senior tag

27

Kis sz*rosnak érzem magam itt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6511) Ptech válasza rt06 (#6501) üzenetére


Ptech
őstag

(#6512) sith7 válasza execute93 (#6509) üzenetére


sith7
nagyúr

T: Démonhunter

K: Barbár

(#6513) bolha23 válasza sith7 (#6506) üzenetére


bolha23
aktív tag

Wizard, Demon Hunter, Witch Doctor

Inkább a távolsági harc.

(#6514) havasa válasza Cyberbeni (#6471) üzenetére


havasa
aktív tag

Az, hogy melyik kari lett gyenge vagy erős majd max. lvl-en és Inferno fokozaton fog kiderülni, mert az ottani balance-ra van inkább fektetve a hangsúly(eddig így volt).
Low lvl, alacsony nehézségi fokozat senkit nem érdekel, átszaladsz rajta és kész. :)

30

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#6515) rt06 válasza Ptech (#6511) üzenetére


rt06
veterán

pont igy gondoltam en is, pedig eskoszum, nem lattam meg ezt a videot

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6516) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Tudjátok mi a legjobb az egész játékban?:D hogy mindenki uj reggel indít,akkkkármilyen nevet tudtok adni a kariknak, mert nem foglalt...tuti azzal fogom kezdeni, hogy bruce lee monk, darth vader baba meg chuck norris baba meg ienek hogy enyémek legyenek a legjobb nevek:D:D:D:D:D

YNWA

(#6517) ddekany válasza BoC1ka (#6516) üzenetére


ddekany
veterán

Hm... de ha törlöd a karakteredet, akkor felszabadul az a név? Mert akkor így lehet vele csencselni... ;]

(#6518) Nesti


Nesti
tag

Amugy kinek mi a véleménye a játékról,,, a diablo 2-hőz viszonyitva...??
Meg most akkor végülis egy wow keveréket kapunk a blizzard-tól?? :D :C

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#6519) -conrad- válasza BoC1ka (#6516) üzenetére


-conrad-
addikt

Na mondjuk konkrétan EZ a hsz. egy 12 éves szinten van... :)

[ Szerkesztve ]

(#6520) wikings2 válasza -conrad- (#6519) üzenetére


wikings2
őstag

Ha tényleg tradelhetőek lesznek a karakterek akkor sokat lehet vele kaszálni diablo 2 őt alapul véve.
Nem rég feldobtak d2jsp-re egy olyan nevű paladint hogy: Paladin és elkelt közel 5000fg ért (150 dollár kb)
Hm mondjuk ha szimplán tárolom a karaktert a névvel és ha valaki érdeklődik hogy kéne neki a név akkor letörlöm némi juttatás ellenében akkor így is megoldható :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6521) Hanok válasza -conrad- (#6519) üzenetére


Hanok
senior tag

Nem mindenkit a játék vonz... :DDD

wikings2: és miért nem lehet ezt a játékot csak játszani? Mindíg ez a nyerészkedés meg mindenből csináljunk pénzt... :(((

[ Szerkesztve ]

(#6522) Ilsyde válasza wikings2 (#6520) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ezek után még van aki kételkedik az AH létjogosultságán?

(#6523) execute93


execute93
őstag

Konzolok Szervize még aznap kihozatja a játékot? És mikortól lehet majd aktiválni?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#6524) BoC1ka válasza -conrad- (#6519) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Hát most na:D MINDIG is azért fogunk játszani játékokkal, hogy örömet okozzon, lekössön jóé érezzed magad. ha engem pl az tesz boldoggá hogy dekrvjo neve van a karakteremnek:) fiatalabban felnőni akartam hamarabb..most kettő közt vagyok,,, és nembaj ha az ember néha gyerekes:D De akkoris nekem lesznek a legjobb nevű karakterek:D

YNWA

(#6525) BoC1ka válasza ddekany (#6517) üzenetére


BoC1ka
senior tag

DE ha lehet eladni venni karaktert is akkor nagy biznisz:D

YNWA

(#6526) execute93


execute93
őstag

Mivel még 1 diabloval sem toltam, ezért megkérdem: Mivan akkor ha a karakteremnek elfogy az összes élete??

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#6527) Wolverine válasza BoC1ka (#6516) üzenetére


Wolverine
félisten

Ismerve a Blizzardot az ilyen nevek tiltva lesznek, hogy ne kelljen nekik pereskedniük jogsértés miatt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6528) Dreamie válasza execute93 (#6523) üzenetére


Dreamie
őstag

Szerintem megjelenés napján 0:00-tól. Aznap ki szokták szállítani kora délután vidékre legalább is.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#6529) Cyberbeni válasza execute93 (#6526) üzenetére


Cyberbeni
addikt

meghalsz, visszatérsz a legutolsó checkpointhoz, és minden rajtad levő tárgynak romlik a durabilityje. (legalábbis én így tudom, de még nem próbáltam ki)
vagy hardcore módban vége a játéknak.

(#6530) BoC1ka válasza execute93 (#6526) üzenetére


BoC1ka
senior tag

meghalsz, kinyul egy kéz a monitoron és levágja a t*k*d:D

YNWA

(#6531) WayneGace válasza Dreamie (#6528) üzenetére


WayneGace
őstag

Aktiválni lehet, de szerverek azt hiszem csak reggel 9-től indulnak majd. Mindenhol egyszerre lesz a start és meg kell várnunk az amcsi éjfélt.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6532) Cicero


Cicero
őstag

20 vagyok.

dió1-től kezdve követem az eseményeket, amit 1997-re datálok. emlékszem, az első karakterem egy warrior volt, és csak str-re pakoltam, mivel az tűnt csak logikusnak. Level 9-ig jutottam, ott legyaktak egy csapással ...

amúgy vezessetek meg ha nincs igazam, de én úgy tudom, hogy bárki bármilyen nevet adhat majd a charnak; a korlátozás csak az akkon belüli karakterekre fog vonatkozni.

ezt a topik módijának rajzoltam:

na sziasztok egy hét múlva :B

[ Szerkesztve ]

(#6533) maross válasza BoC1ka (#6516) üzenetére


maross
veterán

Egy alom valik valora ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6534) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

amugy nem lehet PH!-s csapatot csinalni?:D pl aki a PH! olvasója meg minden, es egy csapatba akar tartozni, az a neve végére igy _PH!, vagy névtől független lehet clan nevet rakni?

YNWA

(#6535) Ptech válasza wikings2 (#6520) üzenetére


Ptech
őstag

Ilyen nem lesz, mert a karakternevek nem lesznek egyedüliek, hanem hasonlóan mint a SC2-ben, tartozik majd hozzájuk egy azonosító szám is.
Így csak a karakternév miatt nem fog megvenni senki semmit. Plusz, mivel az egész AH anonim és karaktert csak azon keresztül fogsz tudni eladni, valószínűleg nem látod, hogy mi a neve az eladásra kívánt karakternek.
Amikor megveszed azért biztos el is nevezheted majd mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#6536) Dreamie válasza WayneGace (#6531) üzenetére


Dreamie
őstag

Jó lenne legalább lesz alvás... :C

33 vagyok.

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#6537) bpx válasza BoC1ka (#6534) üzenetére


bpx
őstag

gratulálok, feltaláltad a spanyolviaszt :)

(#6538) Cicero válasza BoC1ka (#6534) üzenetére


Cicero
őstag

sohase bírtam az ilyen súlyos mértékű klánozást, még anno diablo.hu-n voltak srácok, akik csak úgy engedték hogy tag legyél, ha az accod tartalmazta a klán kezdőbetűit. nem volt baj, hogy másikon már volt egy lvl 90-es sorc..

valami community cucc biztos lesz, gondolom az SC2-es srácok jobban vágják már a bnet2 témát, tőlük kéne kérdezni.

amúgy jó lenne, egy ph! csapat/klán. +1

(#6539) Ptech válasza bpx (#6537) üzenetére


Ptech
őstag

Ne bíztasd :U

ON: klánt meg skill alapján kell csinálni, azzal elkerüli az ember a megőrülést. Amúgy valami infó arról, hogy lesz-e egyáltalán klán support a kiadás idejében, vagy csak később? Valaki hallott már valamit egyáltalán klán supportról?

(#6540) Cicero


Cicero
őstag

nekem sikerült mindig olyan klánokba keverednem, ahol nem volt más csak price alatti item trade, vagy freezés.

(#6541) rt06 válasza Ptech (#6539) üzenetére


rt06
veterán

imho, ha az sc2-be - ahol az e-sport miatt ertelme is lenne - nincs, itt sem igazan lesz

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6542) Wolverine válasza BoC1ka (#6534) üzenetére


Wolverine
félisten

Felesleges és illúzióromboló.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6543) Cicero válasza Wolverine (#6542) üzenetére


Cicero
őstag

milyen illúziót is rombolunk vele? ja, az emberi összetartóképességet? értem már!..

(#6544) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

figyi, egy ötlet volt csak. nem találtam fel semmit:) de ha nem hát nem. téma lezárva:)

YNWA

(#6545) biggamer


biggamer
veterán

háááj ... az Authenticatort az asztali PC-hez nem kell +venni ugye ??? :B

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#6546) Dreamie válasza biggamer (#6545) üzenetére


Dreamie
őstag

Az Authenticatort az accodhoz veszed meg, nem a pc-hez vagy a laptophoz. Acc lopást lehet vele megakadályozni.

Van már androidos telóra is, nekem bevált, amíg volt nem törték fel az accom. :)

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#6547) Ptech válasza rt06 (#6541) üzenetére


Ptech
őstag

Oké, csak nekem van 15 ismerősöm aki tud gombokat nyomkodni, akikkel mégis jó lenne, ha nem kellene külön szervezgetést csinálni hanem lenne egy használható keretrendszer.
Mondjuk egy közös chat channel meg TS szerver, esetleg weblap nem a világ vége.

(#6548) Wolverine válasza Cicero (#6543) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerinted mi illik jobban a világba, egy Dryssan nevű karakter, vagy egy PH!_HunPistibarbár nevű?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6549) rt06 válasza Ptech (#6547) üzenetére


rt06
veterán

szeeintem itt is meglesz a lehetoseg chatszobak letrehozasara (sot, en azt is tudnam dijazni, ha atjarhato lenne a dolog, tehat ha felmegyek sc2-ben a PH csatira*, latom azokat is, akik d3-bol vannak fent)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6550) WayneGace válasza rt06 (#6549) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha real id-vel vetted fel, akkor elvileg tudtok közös chaten beszélni többen is. Úgy, mint sc2-ben, de sima d3 chatre nem hiszem, hogy be lehet lépni sc2-ből.

(#6551) Cicero: Úgy működik, hogy van real id-vel való barát hozzáadás és van battletag-gal. Ha real id-vel veszel fel valakit, akkor látod a rendes nevét, azt is hány órája lépett ki, be és azt is, ha másik játékban játszik. Azaz jelenleg te sc2-zöl, a barátod wow-zik, akkor tudtok egymással beszélni.
Vannak külön chat szobák, de létre is lehet hozni, így akár lehet külön PH szoba is. A chat szobák később került bele az sc2-be patchel, lehet d3-nál is így lesz, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.