Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7701) JSaN válasza execute93 (#7700) üzenetére


JSaN
addikt

Teljessen magyar volt, az utca embere is meg erti. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7702) Ptech válasza Kal-El (#7698) üzenetére


Ptech
őstag

Most már a partyban átlagolódik a MF, nem külön-külön van mindenkinek számolva.

(#7703) Wolverine válasza Kal-El (#7698) üzenetére


Wolverine
félisten

Elfelejted, hogy a loot játékosra szabott és egyedi lesz partyban is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7704) warcat


warcat
veterán

Ejj ez a másfél hónap állatkínzás,de jó lenne most 15-én játszani :)

EA: It's in the crate!

(#7705) Hanok válasza Ptech (#7699) üzenetére


Hanok
senior tag

Szerintem felesleges már kiforgatni a dolgokat...Nem írtam gold-ról csak pénz-ről és már a legelején jeleztem hogy erre a részére gondoltam, majd erre válaszoltál, nyilván úgy vettem, ha hozzászólsz akkor ehhez szólsz hozzá. Én végig ezt a gondolatmenetet követtem. Az meg hogy fentebb miről volt szó hogy jön ide? Reagáltam egy hozzászólásra:

Ilsyde: Szerintem az lesz hogy 60-as szintig nem erdemes penzt/aranyat/alapanyagot pazarolni semmire.

(#7706) thesound


thesound
őstag

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#7707) Kal-El válasza Ptech (#7702) üzenetére


Kal-El
senior tag

Tudom, épp ezért írtam, ha nincs MF-ed, akkor jobban jársz ha partyban vagy, mivel tőlük kaphatsz MF-et.
Viszont, ha neked egész sok MF-ed lesz, akkor nem éri majd meg más csapattal menni, csak ha nekik is közel annyi lesz, mint neked. De hát ezt honnan tudja az ember? Jobban jársz ha inkább egyedül mész olyankor.

Mondjuk az már más kérdés, ha teli pakolod magad MF-es cuccokkal, akkor hellen már lehúzhatod a rolót.

(#7708) execute93 válasza JSaN (#7701) üzenetére


execute93
őstag

Aha, csak én nem:D Most komolyan, valaki leírná nekem magyarul?:D :R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7709) Ptech válasza Hanok (#7705) üzenetére


Ptech
őstag

Igen, és abban, amire reagáltál, sem csak az RMAH-ról volt szó.
De hagyjuk is, mert semmi értelme ezen vitatkozni.
Vegyen vagy ne vegyen mindenki amit akar.
Viszont majd meglátjuk, hogy ki lesz hamarabb 60 ;]

NxAlex: Oké, csak akkor meg téged boostol mindenki. De jól írtad, csak én néztem félre, sorry :B

[ Szerkesztve ]

(#7710) Huma válasza execute93 (#7708) üzenetére


Huma
addikt

MF-es varázstárgy = Olyan varázstárgy ami megnöveli annak az esélyét, hogy varázstárgyat találj pl egy szétvert hordóban vagy leölt szörnyben.

Pl +5% Magic Find = 5%-al nagyobb esély hogy varázstárgy pottyan ki valahonnan.

Ha úgy van ahogy írták akkor co-op-ban átlagolódik.
Ha pl neked van 4% a haverodnak meg nulla, akkor 2% -lesz mindkettőtöknek.
Így jobban megéri single-ben nyomnod mert az +2% neked.
A haverodnak viszont pont fordítva. Neki akkor +2% ha veled játszik együtt.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7711) -conrad- válasza execute93 (#7708) üzenetére


-conrad-
addikt

Magic find tulajdonság a cuccokon: nagyobb eséllyel találsz ritka itemeket.
Nyilván a combat statoktól esel el ha ez van rajtad, gyengébb lesz a kari.
Ha neked van 20% MF-ed, a többinek a 4 fős partyban meg nulla, akkor 5%-al növelt eséllyel esik neked valami. A többinek meg nulla 0% növelt esély helyett szintén 5%-os lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7712) Hanok válasza Ptech (#7709) üzenetére


Hanok
senior tag

Biztos nem Én.. :( Egész héten meló..De az biztos hogy utazó kofferek lesznek a szemem alatt egész héten a 3-4 óra alvás miatt...Még azt sem tudom hogy megyek el a CDgalaxisba délután, nincs kedvem két heti élelemmel ott dekkolni a sorban...Abban reménykedem hogy sokan nem onnan rendelik mert drága... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7713) Kal-El válasza execute93 (#7708) üzenetére


Kal-El
senior tag

Vannak tárgyak amik bónuszt adnak:

Magic Find: %-ban nagyobb eséllyel találsz varázs tárgyat és annak az esélye is nő, hogy erősebbet találj
Gold Find: %-ban több goldot találsz átlagosan, mint amennyit alapból kapnál
+Experience: ez egy fix szám, hogy killenként mennyivel több xp-t kapsz

Nem játszottál még ilyen jellegű játékkal? Szinte mindben vannak ezek.

(#7714) JSaN válasza Huma (#7710) üzenetére


JSaN
addikt

Pl +5% Magic Find = 5%-al nagyobb esély hogy varázstárgy pottyan ki valahonnan.

Ez egy kicsit durva, en ugy tudom hogy 100mf-ed van akkor 1% tobb az eselyed a varazs cuccokra. Tehat 500mf felel meg 5%-nak.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7715) Ilsyde válasza Kal-El (#7707) üzenetére


Ilsyde
őstag

De ha tobben vagytok akkor gyorsabban megy az irtas es tobb cucc esik. Meg ott a Nephalem Valor hatasa is: ha gyorsabban/konnyebben hullanak a rare mobok akkor akkor megintcsak jobb cuccok esnek mintha egyedul mennel.
Eddig nagyon ugy tunik hogy ajanlott lesz co-opban tolni.

(#7716) execute93


execute93
őstag

Köszi a válaszotok, így már világos :R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7717) Kal-El válasza JSaN (#7714) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ez tuti nem így lesz, mert ha így lenne nem lenne értelme ilyen cuccokkal teliaggatni magad. Mivel 500% MF-et elérni kb úgy tudsz, ha minden tárgyad mf-et ad (arányaiban nem is keveset) és a 3-4 socketes helmet is teletömöd topázzal.
Kb 1000% lesz a legtöbb ami elérhető, de ezt elérni már szinte lehetetlen, annyira ritkán találsz majd olyan tárgyat, ami a max MF %-ot adja. Ráadásul oda már 4 socketes sapka kell 4db radiant star gemmel, ami megint brutál sokba fog kerülni.

Arról nem is beszélve, hogy hellen már tuti nem fogsz boldogulni, ha csak ilyen tárgyaid lesznek. Inferno-ról nem is beszélve.

(#7718) Kal-El válasza Ilsyde (#7715) üzenetére


Kal-El
senior tag

Akkor lehet felejtős lesz figyelni arra, hogy MF-es cuccok is legyenek.
Sőt biztos, mert Inferno-t nagyon keménynek ígérik.

Bocs. Elfelejtettem szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#7719) Ptech válasza Hanok (#7712) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem is meló, még gondolkodom rajta, hogy kivegyek-e egyáltalán egy-két nap szabit, vagy csak esténként toljam, majd meglátjuk.

(#7720) Helmoras


Helmoras
őstag

Az aukciós témához szólnék, aminek lenne esetleg értelme hogy eladásra kerüljön, azok többnyire szerintem end game cuccok, ezeket pedig simán el lehet bizniszelni majd az elvetemültekkel blizzardot megkerülve is, márha valaki kimakkol valami ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#7721) JSaN válasza Kal-El (#7717) üzenetére


JSaN
addikt

Bar lehet igy van, gondolkodtam honnan vettem a 100as szorzot.
Aztan eszembe jutott hogy keverem lehet a diablo 2vel.
Mert meg nezed ezt pl:

es itt a 180%, 1.8 eselyt jelent, mert 1/1 lenne akkor kettesevel potyogna a legendary.
Bar lehet ezt is rosszul tudom.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7722) Cicero


Cicero
őstag

diablo 2-ben: minden szörnynek van egy base itemdobási %-a, elosztva magic-re, rare-re, unique-ra, set-re, goldra, rúnára és ékkőre.

az mf az első négy típust növeli, a chance of gold pedig triviális mit. ezért szar a gheed, ugyanis limitálva van, hogy a szörny egyszerre maximálisan hány cuccot dobhat ki, amit esetleg a gheed azzal az egyébként baromi nagy %-os goldjával simán elcsap.

tehát egy példában: rakanishunak a base dobásai:

0.4 magic; 0.12 rare; 0.003 unique, 0.02 set [...]

ha egy sorc lecsapja 500-as mf-el akkor így fog kinézni a szörny loot %-a

2 magic; 0.6 rare, 0.015 unique, 0.1 set [...]

(ergo minden szám az ötszörösére nő)

remélem tiszta lett, üdv

u.i.: anno még hun-1 cseten órákat vitáztak a barmok, hogy a 350 fölötti mf miért rossz, és mennyi az ideális

mai napig nem sikerült kiderítenem, hogy ez vajh' lineáris-e minden típusú itemhez, vagy nem. mondjuk mostmár nagyon nem is érdekel...
én mindig a maximálissal toltam ami kifért a csövön. a számok számok, a pletyka meg pletyka.

[ Szerkesztve ]

(#7723) Jazz válasza warcat (#7611) üzenetére


Jazz
veterán

Nem Archon Power. Hanem Archon dmg, meg Arcan dmg volt a feszegetett kérdés.

(#7612) Wolverine : Felőlem. Csak vicceltem.

(#7613) Cicero: Csak annyi amit írtam. 3 set item, azokkal a nevekkel amiket már az unalomig kiütöttél D2-be. Részemről én új nevekkel szeretnék találkozni egy új játkban, ahol a karakterek, skillek, skill rendszer, minden új. És pont hogy nem a százezerszer látott hallott kiütött harlequin csákót akarom látni.

(#7617) execute93 : Nem vagyok mod, nincs jogom szólni, de hanyagoljuk ezt a like-olósdit. Ilyen hsz. hogy +1 semmi értelme. Legalább itt ne, ha már az egész internet tele van fészbúk like, google lik, twitter like, anyámkínja like buttonokkal. Nem tudom ki kezdte a topicban de stop it pls. :U

(#7623) pomk : Látom mindenki veri a fejét a téglafalba. Az miért olyan borzasztó ha nem lesz RMAH?

(#7626) persil : és az életszerű hogy egy buzogányt szorongatsz ami megnöveli a lézersugarad sebzését??
Az se normális hogy a 60 kilós wizzardka 25 kilós claymorral rohangászik...

(#7662) JSaN: Ott a pont. Játszani jöttünk. Nem rmah-zni.:)
Emberek, ott lesz a jsp, fg...ha kiütsz valami 100k fg-s vackot, eladod, fg-t meg akármikor beváltod ral cash-re. Vagy eladod a cuccot közvetlen e-bay-en. Kicsit túl van lihegve ez az egész. Biztos lesz valami kiskapu. Túl sok embert érint. Túl sok országot.

(#7676) Huma: Ez de jó. Kicsit most a Red Alert 2 jutott eszembe. A kombinálható egységekkel.:)

[ Módosította: philoxenia ]

free your mind

(#7724) havasa válasza Hanok (#7685) üzenetére


havasa
aktív tag

Kb. nulla értelme lesz low difficulty, low lvl actot újrajátszani gearért, igazából az lenne jó ha lvl 1-en beengedne inferno-ra (lehet be is fog, eddig is volt Blizz gamekben level boost :) ), mert a sokadik alt-tal nem sok kedve lesz a playereknek hetekig grindelni low lvl-en.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#7725) Jazz válasza Blizz (#7689) üzenetére


Jazz
veterán

Bár így éreznék én is.:) De aki sz..á nyomatta a diablot...én nem akarok occulust látni Újra, 10 év után is Újra... boaaa. ;)
Olyan jó ez a kis vérfrissítés, már kezdek megbarátkozni az új rendszerrel, ne rontsák már el ilyenekkel.

(#7699) Ptech: Dejavu :D (#7596) Jazz

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7726) Jazz válasza Cicero (#7722) üzenetére


Jazz
veterán

Na ez az ami nem igaz, illetve megadom a választ hogy: igen, volt értelme még az 1500%-os mf-nek is.

Ugyan is (és ezt sokan nem tudják), a játék elsőre mindig a uniqe-ra sorsol, ha ez nem jön össze, akkor set, ha ez sem akkor rare, ha ez sem akkor magic, ha ez sem akkor fehér lesz a cucc. És ha még ez sem, akkor only gold....

Sokan abban a tévhitben voltak, hogy nagyon magas mf-nél only kék fog esni, mert olyan baromi nagyra megnöveli az magic dobási esélyt, hogy mellette "nem lesz esélye" uniqe-ot dobni. Na ez bullshit.

free your mind

(#7727) Jazz válasza havasa (#7724) üzenetére


Jazz
veterán

Grindeljenek csak. Ne rántsuk már át a fél világot pillanatok alatt infernora.

De ami engem jobban érdekel. Rakott már össze valaki kari build-ot? (ami a skilleket illeti). Esetleg megoszthatnánk.

free your mind

(#7728) Cyberbeni válasza Jazz (#7723) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha legalább az oldal feléig eljutottál volna, akkor megtaláltad volna ezt a részt, és nem kérdeznél feleslegesen olyat, ami világosan le van írva.
vagy legalább az elejét elolvastad volna, és akkor rájössz, hogy:
"Archon is a Mastery Wizard skill unlocked at Level 30, which transforms the Wizard into a being of pure energy. While in Archon form, the Wizard has access to a powerful set of unique Archon skills."
és arcane power meg arcane dmg van.

és jó lenne ha nem ebben a topikban trollkodnál.

[ Módosította: philoxenia ]

(#7731) Hanok válasza havasa (#7724) üzenetére


Hanok
senior tag

Az első kariról volt szó inkább, kivéve ha már a legelején több karaktert indítasz. Értelem szerűen addigra mire az alt-hoz eljutsz már pitiáner dolgok lesznek a low lvl cuccok, nem úgy mint az elején..Minha régebben lett volna szó arról hogy a boost-ot megoldják hogy ne legyen olyan egyszerű...Nem tudom változott-e azóta...

(#7732) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Fölösleges hozzászólások és részek törölve. Mivel a Fórum nyelve a magyar, az angol szövegű idézeteknél fokozottabban nézzék az azt nem értők a leírást, a segíteni akarók pedig indulatmentesen tegyék ezt !

Archon-Arkhón
arcane a linkelt oldalon ezeket a kifejezéseket találtam.... archan-t és arcan-t nem.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7733) Djuree válasza havasa (#7724) üzenetére


Djuree
félisten

emlékszem diablo1-ben hellen kinyírtam lvl1 karival az első zombit (qrva nehéz volt, 20 percig kergetőztem vele), léptem vagy 15 szintet :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7734) havasa válasza Hanok (#7731) üzenetére


havasa
aktív tag

Remélem lesz normális level boost és nem lesz túl nagy XP penality , ha igen kiadom a kínaiknak az altok leveling-ezését. :DDD

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#7735) pomk


pomk
őstag

Nézegettem a múltkor az RMAH-t a betában, és a bid és buyout oszlopokban az összeg mögött van egy "B" betű. Ez most mi jelent? Game gold vagy real money? Vagy a betában csak game gold-ért lehet vásárolni?

(#7736) persil válasza Jazz (#7723) üzenetére


persil
nagyúr

"(#7626) persil : és az életszerű hogy egy buzogányt szorongatsz ami megnöveli a lézersugarad sebzését??
Az se normális hogy a 60 kilós wizzardka 25 kilós claymorral rohangászik..."

Igazad van, ezért kell a 25 kilós claymore-nak betenni egy 140es str requiementet és máris ott vagy, hogy a 60 kilós wizardka, csak nézegeti a kirakatban.
Nyílván az első pár szinten, a kis szintű fegyvereknél nem megoldható, de azon hamar túl leszel és később a legalapabb fegyvernek is komoly stat követelményei lesznek, amit képtelenség elérni, mivel a stat elosztás most már automatikusan fog működni, ergo egy wizardnak sosem lesz 140 az ereje(max cumóval, de alapjában véve kevés wizard cucc ad erőt), így elesik ezektől a fegyverektől.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7737) Cadal válasza pomk (#7735) üzenetére


Cadal
őstag

A betaban csak in game goldért tudsz adni - venni, illetve ha AH-ban ráklikkelsz az aranyadra, akkor át tudsz váltani beta buck-ra ami akkor jön jól, ha nincs aranyad, de ki akarod próbálni az AH-t. a betabucks csak a betaban lesz elérhető.

Ami nekem nem tettszik, hogy ha bidelek egy tárgyra, és nem elegendő a tétem, akkor is levonásra kerül az arany amit ajánlottam, és csak egy későbbi időpontban tudom azt visszatölteni a stash-be. Ha valaki kevés pénzel akar valami drágább cuccot venni, hamar kifuthat a pénzéből attól függetlenül hogy semmit nem vesz. Vissza pedig csak később kapja.

#7736 persil: Egyet értek veled. Gondolom lesz rá megoldás, hogy későbbiekben ne tudjon a wizard egy hatalmas baltával futkozni, de azért egy tőrt, pl tudjon már kézbe venni. Gondoljunk csak bele, D2-ben a wizadspike csak olyan karakternek volt jó, aki varázsolt vele.

[ Szerkesztve ]

(#7738) pomk válasza Cadal (#7737) üzenetére


pomk
őstag

Akkor az miért van, hogy adott tárgy mondjuk 200,00 B-ne kerül, nekem van 28.231 aranyam, és azt írja "insufficient funds available". Rányomok az "Add founds" gombra, és Battle.net oldalra irányít el. Akkor ez mégsem game gold ha jól gondolom.

(#7739) persil válasza Cadal (#7737) üzenetére


persil
nagyúr

Biztosan így lesz, emlékezz vissza a wizardspike is egész nagy szintű fegyver és alig kell hozzá erő.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7740) JSaN válasza pomk (#7738) üzenetére


JSaN
addikt

A beta buckt ne kevered az ingame goldal (2 kulon fizeto eszkoz, 2 kulon oldalon is van). a buck csak a dollar eurot helyetesitti a betaban igy ki tudod azt is probalni. Amikor at iranyit az accodra gondolom azert hogy tolts fel meg penzt.
Buck termeszetessen a teljesben mar nem lesz, akkor mar ott dollar es euroval fogsz fizetni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7741) MegalodonS válasza havasa (#7724) üzenetére


MegalodonS
őstag

Most komolyan mondod lvl 1 infernon,azonnal ugy,hogy meg nem jatszotta valaki vegig?
Igaza van a blizznek,sokan sirnanak.Gondold el a DH,WD meg nem is szerepelt ,nincs hozza jatek rutinja az embernek,betaban sem jatszott,szerinted meddig elne,kb ameddig magara nem huzna egy kupac csontit aztan halo!
Meg normalon is van 1-2 kariban kihivas az elejen,nem hogy infernoban semmi gear nelkul meg,ahhh nem lenne eselye sem!

[ Szerkesztve ]

(#7742) havasa válasza MegalodonS (#7741) üzenetére


havasa
aktív tag

Te mit gondoltál, hogy a lvl1-es karival akarom ütni az infernos mobokat? :DDD Mire való a party szerinted? Persze, ha nagy XP penality lesz, akkor nem fogja megérni és quest-elni kell majd.
/egyébként alt. karakterekről beszéltem, első karakterrel senki nem akar inferno-n kezdeni, ahogy a hc-t is akkor van értelme indítani, ha már kellően ismered a játékmechanikát./

Ha nem lesz lvl boost, akkor sajnos marad az RMAH, gold az altok vásárlására.

Normalon kíhívás? :DDD Ezt viccnek szántad? Attól, hogy a bétát felerősítették normalon, a normal nehézségi szint a lore megismeréséről és a casual playerekről fog szólni.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#7743) havasa válasza havasa (#7742) üzenetére


havasa
aktív tag

mod: van egy új infóm, inferno-n már nem kapunk majd xp-t, tehát ha lesz is xp penality nélküli lvl boost, az maximum hell-en fog működni.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#7744) radi8tor válasza havasa (#7743) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Inferno for FUN :))

⭐ Stella

(#7745) MegalodonS válasza havasa (#7742) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azert nem mindenki diablozott es wowozott sok even at.Igen is lessznek emberek akiknek kihivas lessz a jatek meg normalon is.Nem mindenki verprofi!En is nevetve viszem a barbart, de egy wow lvl 85 paladin utan,mar nem nehez.

Viszont a DH zart helyen,tud erdekes lenni.Mivel uj karakter,igen is ra kell erezni,de ezt mar irtam.

Azt eszrevettetek mar,hogy ha HC karit inditasz akkor nem tudod elerni a tobbi cuccot,goldot a BS sincsen,de miert?Minden fokozaton ujra kell fejleszteni?? az nem semmi melo!

[ Szerkesztve ]

(#7746) maross válasza MegalodonS (#7745) üzenetére


maross
veterán

Gondolom azert, hogy ne rakj a hc karid segge ala mindent keszen, amit talaltal/goldert elerheto.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7747) havasa válasza radi8tor (#7744) üzenetére


havasa
aktív tag

Biztos nagy fun lesz főleg Hc karival. :))

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#7748) MegalodonS válasza maross (#7746) üzenetére


MegalodonS
őstag

Remelem hogy csak itt a betaban lessz igy es nem a jatekban.Nem szeretnek minden szinthez kulon lada socketet vasarolgatni,meg felhuzni a BS es JW-t ujra es ujra,mert akkor az huuu de sok ido lenne plane,ha mindent szinthez ezt akarjak :D:D:D

(#7742) havasa

Beloled siman kinezem :))

[ Szerkesztve ]

(#7749) warcat válasza MegalodonS (#7748) üzenetére


warcat
veterán

A HC és a sima karakterek külön vannak választva teljesen.

HCban nincs RMAH, a mesterembereket újra kell fejleszteni, normal karakterek aranyát,cuccait nem látod,használhatod.
Ezért lesz remek hely majd ha elunom és játszótérré válik a sima Diablo,nem fogom kibírni úgysem,hogy ne teperjek az elején infernóra,HCban viszont szépen újra át lehet majd élni a kezdeteket.

EA: It's in the crate!

(#7750) MegalodonS válasza warcat (#7749) üzenetére


MegalodonS
őstag

Na ezt nem tudtam :R koszii!!Akkor lessz a jatekban,boven kijatszasi lehetoseg :)

Egy HC kari a nullarol,na az durvaa :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.