Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7951) radi8tor válasza mpierre (#7950) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De olyan jó varázsolni is. :O

⭐ Stella

(#7952) Cicero válasza radi8tor (#7951) üzenetére


Cicero
őstag

glass cannon lady wizz sc, lady baba hc ;]

(#7953) Ptech válasza Cicero (#7952) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem a baba hc az kihívás lesz, még ha nem is lesz immun semmi már ;]

(#7954) Cicero válasza Ptech (#7953) üzenetére


Cicero
őstag

helyes, azért játsszuk.

másrészről meg kihívás.. tudod mikor?.. már hc grief sem lehetséges. amikor a másik játékostól fostál a legjobban hc baalrunon, na azok voltak a golden day-ek :D

(#7955) Ptech válasza Cicero (#7954) üzenetére


Ptech
őstag

Puhulás van Blizzéknél, meg kazuár-szerelem, mert onnan jön a sok píz :)

WoW-ban is az volt a legjobb, amikor 2-3 későn érkező guildtagot elkaszáltak az instance bejáratánál párszor. Erre a RL gondolt egyet, és 20-an szétbuffolva kiportoltunk, és legyalultunk mindenkit, pedig a végére már kétszeres túlerőben voltak ;]

(#7956) Jazz válasza Ilsyde (#7949) üzenetére


Jazz
veterán

Annyi a jó karkater (mindegyik az) hogy már én is elbizonytalanodtam.:) Kezdeti wizz-t lehet fel fogja váltani egy monk. Nagyon jó lesz az supportnak. Főleg ha kevés lesz belőle, minden partyba örömmel fogadják, és keresik.:)
Nightmare-t én is így terveztem, csak az a bajom hogy munka miatt ritkán érek rá, és így, egyeztetett story végig menetel szinte esélytelen (egy csapattal). Mint a topic. Egyszerre olvasom el egy hét termését, és/vagy válaszolok. :D
De ha van több hétvégi emberke is, összelehetne hozni valamit.

free your mind

(#7957) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Egyébként arra nem csináltak valami védelmet, hogy mondjuk egy erősebb brutál karakter odajön azt lekaszabol mint a franc, vagy ez hogyan műxik majd az új kiadásban? :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#7958) Ilsyde válasza Jazz (#7956) üzenetére


Ilsyde
őstag

Itt is ez a helyzet, munka miatt nem tervezek semmit. Bár kiveszek két nap szabit és naponta tobb órát fogom tolni utána is (foleg hétvégeken), úgyis az lenne hogy vagy én nem érek rá mikor más akar játszani, vagy pont fordítva.
Úgyhogy marad a public co-op :) Ott nem kell egyeztetni, belépek valakikhez aztán mehet.

@HartgeH3-2.8 nem lesz PvP, késobb is csak elkulonített miniarénákban lehet egymást írtani

[ Szerkesztve ]

(#7959) Ptech válasza HartgeH3-2.8 (#7957) üzenetére


Ptech
őstag

Kb sehogy, mert nem lesz ilyen. A PvP egyetlen formája valószínűleg a WoW-szerű aréna lesz.

(#7960) Cicero válasza Ptech (#7959) üzenetére


Cicero
őstag

"WoW-szerű Diablo lesz"

korrigálva.

(#7961) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönöm a válaszokat, király :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#7962) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Probalta mar valaki,ugy vegig vinni a HC karaktert,hogy semmilyen geart,fegyot, nem cserel? :) Csak ugy ahogyan indul! :DD

[ Szerkesztve ]

(#7963) Jazz válasza Scholes9 (#7945) üzenetére


Jazz
veterán

Alig várom már elérkezzen ez a "probléma" amikor vacillálnom kell a karakterválasztó menüben, hogy melyikkel kezdjek.:)

Tényleg, a héten még meg se néztem hogy kaptam e beta key-t. Nem lehet hogy azért nem, mert nem generáltam még battletag-et? (a kérdés komoly, de a az első mondat its joke. tudom hogy már nincs beta key osztás ;) )

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7964) Jazz válasza MegalodonS (#7962) üzenetére


Jazz
veterán

Nem. :)

Ebben a skillben látja valaki a rációt? [link] Már a druidánál se jött be a twister. Meg ahogy jutubon is hallottam a narrátortól, totally useless. A rúnás változata már talán jobb, a 41-es. Az 52-est nem egészen értem.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7965) thesound válasza Jazz (#7963) üzenetére


thesound
őstag

Lesz még 1 beta key osztás

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#7966) radi8tor válasza thesound (#7965) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

8 db, LOL :))
Még jó, hogy nem 1 db-ot osztanak ki. :DD

⭐ Stella

(#7967) Ilsyde válasza thesound (#7965) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ja, kisorsolnak 8 kulcsot a tobbszázezer rajongó kozott "aki kapja marja" alapon. Bezzeg a nyomorék pandára már félmillió kulcsot kikuldtek.

(#7968) MegalodonS válasza thesound (#7965) üzenetére


MegalodonS
őstag

Na ez ilyen aki kapja,marja.Ott kell ulni a gep elott es az egyik nap egy kulcs a masiknap ketto!!Haaat nem lessz egyszeru elkapni!

- Start Date: Monday, April 9
- End Date: Friday, April 13
- Time: 10 a.m. – 7 p.m. PDT
- 1 key will be posted at random each day on Monday and Tuesday
- 2 keys will be posted at random each day Wednesday through Friday

(#7969) thesound


thesound
őstag

ja sztem esélytelen, max ha valaki ír egy progit, hogy 0,001 másodpercenként figyelje a twittert és ha beta key-t talál azonnal a bnet acc-ra tegye :DDD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#7970) Jazz válasza thesound (#7965) üzenetére


Jazz
veterán

Thx :R

És 8 egész darab? :DDD És csak egész nap a twittert kell figyelni hétköznap munkaidőben, 1 millió versenyzővel egyetemben, és csak közülök az elsőnek leggyorsabban reagálni? :C

free your mind

(#7971) thesound válasza Jazz (#7970) üzenetére


thesound
őstag

ha meglátod lecsapsz rá, mint tyúk a takonyra és nyomod a bnet acc-odra :DDD és reménykedsz, h nem használta már fel az aki gyorsabb volt

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#7972) CactuS válasza thesound (#7971) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Authenticatorosok hátrányban, mert ha kiléptet a bnet, akkor + 1 sort kell beírnod. :D

Hát mit mondjak: megerőltették magukat azzal a 8 db kulccsal...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7973) Jazz válasza thesound (#7971) üzenetére


Jazz
veterán

Jah, majd kiveszek egy hét szabit hogy figyelhessem a twittert árgus szemekkel. :DDD

Amúgy a batteltag független volt a beta key osztástól? (úgy is kaphattál beta key-t hogy nem generáltál még battletag-et?)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7974) rt06


rt06
veterán

azt ugye vagja mindenki, hogy a beta nem ertetek van, hanem tesztelesi cellal?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7975) Ptech válasza Jazz (#7973) üzenetére


Ptech
őstag

A kettőnek semmi köze egymáshoz, ja.

(#7976) Jazz válasza rt06 (#7974) üzenetére


Jazz
veterán

Miért kell elrontani a kedvünket.:D A Diablo sem értünk van hanem a profitért.;)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7977) thesound válasza rt06 (#7974) üzenetére


thesound
őstag

persze, de bedarált bennünket a marketing gépezet... (ami vicc, mert naponta 10-szer nézem a diablo-s oldalakat, pedig elég immunis vagyok/voltam ezekre a marketing bullshitekre... :P )

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#7978) Ilsyde válasza rt06 (#7974) üzenetére


Ilsyde
őstag

Persze, egész pontosan 8 embert kell még meghívniuk kulonben nem tudják rendesen tesztelni a játékot.

(#7979) Ptech válasza Ilsyde (#7978) üzenetére


Ptech
őstag

Legyen 9 ;]

(#7980) Jazz válasza Ilsyde (#7978) üzenetére


Jazz
veterán

:D

Lentebbi hsz.-em helyesbítem: Valamennyire azért értünk is vannak. Nem tudom melyik a nagyobb motívációs erő, melyik okoz nekik nagyobb örömet: 10 millió embert boldoggá tenni, akik elégedettek, és örülnek annak amit ők készítettek, Vagy az amúgy sem szűkös személyes vagyonukat 5-ről 6-ra növelni. :U

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7981) CactuS válasza rt06 (#7974) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerk: Semmi, már előttem megválaszolták...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7982) execute93


execute93
őstag

Kicsit toltam a barbárral. Nagyon durva az a vér a testén, öldöklés után:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7983) warcat


warcat
veterán

Korábban én is szóltam volna érte, nade mostmár le van ez tesztelve ,max egy patch még, a többit már belsősen állítgatják és majd 0-day patchben jön.

Bár ez a kulcsszerzés esélytelen,van infotartalma, 1 hétre nem adnának kulcsot,nem szokásuk,
ezért péntek 13 után még menni fog 2 hétig a béta legalább,és így elnézve akkor már rászámolható a plusz 1 hét is,most úgy tippelném,hogy május első hetében áll le.

EA: It's in the crate!

(#7984) Jazz


Jazz
veterán

Hmm. Jó kis skill.:) (youtube) flame of skull , soul harvest

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7985) Jazz


Jazz
veterán

Nem is lesz olyan rossz ez a pvp. Még nézni is jó. De ahogy elnézem, minimum 100fps az kelleni fog.:) [link]

free your mind

(#7986) -conrad-


-conrad-
addikt

Reggel kellene a kliens, de nem indul el:
http://us.battle.net/support/en/article/BLZPTS00007
valaki tudja mia gond?

(#7987) Ilsyde válasza -conrad- (#7986) üzenetére


Ilsyde
őstag

(#7988) -conrad- válasza Ilsyde (#7987) üzenetére


-conrad-
addikt

Már fenn van a game. van egy 5 gigás diablo telepítésem. Most az ikonjára kattintva nem indul el, nem a telepítő írja ki.
Leszedem, felrakom újra. :S

[ Szerkesztve ]

(#7989) Jazz


Jazz
veterán

Ahelyett, hogy diablo-zott volna az őrült :) [link]
szerk.: OMG. ezt most tényleg érdemes végig nézni :)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7990) JSaN


JSaN
addikt

Remelem a jar of souls-bol jo sok lesz, jok ezek a mini survive modok. Infernon szo szerint halali lesz. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7991) -conrad- válasza -conrad- (#7988) üzenetére


-conrad-
addikt

Újra is rakta, most megy. Remélem reggel is jó lesz. :)

(#7992) Wolverine válasza Ilsyde (#7967) üzenetére


Wolverine
félisten

A Mists of Pandaria bétába mindenkit be kell engedniük, aki előfizetett az Annual Passra, márpedig több, mint egymillióan ezt megtették...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7993) rt06 válasza Ilsyde (#7978) üzenetére


rt06
veterán

nem, ez a 8 fo inkabb a hozzatok hasonlo hcs-nek koszonhetoen kerul be
a blizzard sem hulye (nem ugy, mint a user-ek), el a lehetoseggel, hogy ujabb ingyen marketingbe kapjon bele

[ Módosította: philoxenia ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7994) Ilsyde válasza Wolverine (#7992) üzenetére


Ilsyde
őstag

Értem, ezt nem tudtam.

Bár én nem a Diablo 3 digitális verzióját vettem (mivel másfélszer annyibe kerul mint a bolti), de korrekt lett volna ha adnak béta elérést azoknak akik így tettek. Akkor talán tobb ember venné kozvetlenul toluk.
(ezt csak megjegyzésul írtam)

(#7995) -conrad- válasza rt06 (#7993) üzenetére


-conrad-
addikt

Egyáltalán nem a hisztiseknek adnak kódot, a hype fenntartása a cél.Nem gondolod, hogy foglalkoznak vele mekkora a hiszti... ha mégis így lenne, akkor meg nem 8 meghívó menne ki, hanem az utolsó hétre kapna mindenki beta access-t aki regelt, utána meg lelőnék a szervert.

(#7996) execute93


execute93
őstag

DH karinál az az 1# skill helynél van egy ilyen taposó láb. az a skill ilyen aknákat tesz a földbe, na de ez mire jó?! mert az ellenfél ugyanúgy nyomúl rám

Szerk.: Gépigény, hátha valaki még nem látta:
The minimum requirements to run the game can be summed up as follows:

For Windows Users
Windows® XP/Vista/7 (latest service packs) with DX 9.0c
Intel Pentium® D 2.8 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4400+
NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro or better
1 GB RAM (XP), 1.5 GB (Vista/7)
12 GB available HD space
DVD-ROM (required for retail disc versions only)
Broadband* Internet connection
1024×768 minimum resolution

For Mac users:
Mac® OS X 10.6.8, 10.7.x or newer
Intel® Core 2 Duo
NVIDIA® GeForce® 8600M GT or ATI Radeon™ HD 2600 or better
2 GB RAM
12 GB available HD space
DVD-ROM (required for retail disc versions only)
Broadband* Internet connection
1024×768 minimum resolution"

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7997) -conrad-


-conrad-
addikt

Na játszhattam 2 órát én is a game-val. Sajnálom, hogy nincsen beta-m, esetleg ha valaki megunta már akkor gondoljon rám plíz. :R
Szóval a wizarddal kezdtem, mert a feleségemnek nagyon bejön :) itt mozizott mellettem. Jó és erős class feelinges vele játszani.
Játszottam a monkkal is, nagyon jól tud aoe-zni.
Indítottam egy witch doctort is, nekem az a karakter nem jött be, idegen a játékstílusa. Maxon volt a generálható karakterek száma de nem volt 1 witch doctor sem közöttük, nem egy népszerű class. Az elején ráadásul sztem gyenge is.
Sajna nem volt időm további karaktereket felhúzni így belogoltam azokkal amit mások otthagytak, hát a barbár az omg... az nagyon brutál. Végigugráltam és aoe-ztem a pályát vele max. hp-n.
Ami fura volt, az a dps számolása.
Ha volt a kezemben egy 10 dps-es kard meg egy pajzs, a pajzsot kicseréltem egy 9 dps-es fegyóra, akkor kevesebb lett az overall dps-em, mint 1 fegyóval. Fura.
A 2 óra alapján nem tudom eldönteni milyen karaktert indítanék, de witch doctort tutira nem. Wizard is nagyon op, de a szívem kicsit a meele felé húz, tehát vagy barbár bagy monk... vnem tudom.
Amúgy a monk nagyon népszerű lesz sztem, mindenki azt gondolta, hogy nem, közben meg itt is sokan azzal akarnak kezdeni, meg a teszt-accon is sok monk karakter volt.

execute93:
caltrops?
60%-al lassítja ami belemegy.

[ Szerkesztve ]

(#7998) execute93 válasza -conrad- (#7997) üzenetére


execute93
őstag

Nekem most a béta valamit updatingel..
Én kipróbáltam mindegyik fajt, így full full alapon kezdve egyértelmű, hogy DH vagy Barbár. Nekem a többi kari nem jött be annyira, mint ez a kettő! Nekem a kezdőkarim az 100% hogy a DH lesz..:) Lehet hülye kérdés: Lovat vagy vmit nem lehet benne majd venni..:D?

SZERK.:

Ja ja ez lesz az! Valami lassúlást én is észrevettem, de azt hittem az a tornádó nyíl csinál valamit.. Hát nem lassítja be annyira..Kb 1-2mp ig lassabb aztán rohan utánad az addot szörny

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7999) execute93


execute93
őstag

Nem tudtam már szerkeszteni

Nektek nem írja ki ezt a béta?:"Updating Blizzard Launcher 0%" És szívja a netem ezerrel.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#8000) -conrad- válasza execute93 (#7999) üzenetére


-conrad-
addikt

Kiírta, zárd be és indítsd újra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.