Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7551) execute93 válasza Cicero (#7548) üzenetére


execute93
őstag

Rendben, keress meg majd itt pm-ben!:) Nincsen okos se ios-os telefonom sem. Ezért vennék ilyen kütyüt. De láttam wowosat stb. és nem tudom, hogy hogyan működne
Aki tudna helpelni azt megköszönném!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7552) Ilsyde válasza execute93 (#7551) üzenetére


Ilsyde
őstag

Hozzacsatolod a BNet accountodhoz es utana minden Blizzardos jatekhoz ezt is hasznalnod kell majd belepeskor (nem lesz eleg az e-mail & jelszo kombinacio).

Ugy mukodik hogy van benne egy ora meg egy egyedi kulcs es annak segitsegevel general neked egy tobb szamjegybol allo kodot. Ezt kell hasznalnod jatekba vagy accountba valo belepeskor. Minden kod csak rovid ideig ervenyes, ha lejar az ido akkor az authenticator general egy ujat.

Olyat veszel amilyet akarsz (WoW, BNet, SC2) de arban lehetnek kulonbsegek. Egyebkent ugyanazt csinalja mindegyik, csak mashogy neznek ki.

[ Szerkesztve ]

(#7553) maross válasza Ilsyde (#7552) üzenetére


maross
veterán

Hany szamot tud generalni? A cdgalaxisban a nem tul beszedes "adott szamu" szerepelt mikor neztem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7554) front3r válasza maross (#7553) üzenetére


front3r
őstag

Van benne egy elem, és ha az lemerül, akkor értelemszerűen nem fog működni. 5-6 évig elvileg tuti működik. Nekem 2010 nyár óta van, megy hibamentesen most is.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#7555) execute93 válasza Ilsyde (#7552) üzenetére


execute93
őstag

Értem, hogyan csatolom a bnet accomhoz? Mert csak egy kis kütyü lesz a dobozba nem?!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7556) Ilsyde válasza execute93 (#7555) üzenetére


Ilsyde
őstag

Belepsz az accountodba (eu.battle.net) es ott lesz az opcio.
Igen, csak egy authenticatort kapsz aminek sajat sorozatszama van a hatuljan, azt kell majd beirnod.

(#7557) execute93 válasza Ilsyde (#7556) üzenetére


execute93
őstag

Így már világos. Akkor azt is veszek mellé, szeretném biztonságban tudni a fiókom!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7558) bolha23 válasza Wolverine (#7549) üzenetére


bolha23
aktív tag

Hibaüzenet:

"The fire from the sky still falls.
Diablo III has not yet launched"

:)

(#7559) Scholes9 válasza execute93 (#7557) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az enyém holnap érkezik, inkább most megvettem előre, h májusban már csak a játékot kelljen, ezzel is csökkentettem az egyszeri kiadásom :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7560) -conrad-


-conrad-
addikt

Végignéztem a witch doctor full gameplayt de valahogy nekem nem jön be egyáltalán a class. A 3 kutya megesz mindent kb. fúvócsövezni elég lenne mellé de akár végigfuthatod utánuk a game-t. A skillek amivel a fúvócsövezést helyettesítheted hát... :S a békák kicsi range-ben össze vissza ugrálnak. Van, hogy a playeren a mob, a békák meg elugrálva szétpukkannak valahol máshol. A pókos urnadobálás szinte ugyanez.
Ami még nem tetszett, hogy a kutyák nlha kifutnak a képből mert ráaggroztak valami mobra, és megölik. Na azt a lootot nem fogod látni.... :(
Azzal biztosan nem fogok kezdeni, nem egy szimpatikus class.

(#7561) Ptech válasza -conrad- (#7560) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem sem, pedig valszeg az elején a WD lesz az OP class, mert nem lesz valami népszerű.

(#7562) Ilsyde válasza -conrad- (#7560) üzenetére


Ilsyde
őstag

Oh, szerintem csak felfujod a dolgot a video alapjan. Nem rossz az.
Betaban bedaralnak mindenet a zombikutyak, de kesobb azert nehezedni fog a jatek. A beka meg a kecsegdobalas az ilyen spam-splash skill, fosod magadbol a cuccot hogy beteritsd a palyat aztan majd lesz valami. Szepen lehet vele takaritani, csak pontatlan.
Ha a kutyusok elfutnak az nem baj, ugyis mesz utanuk. Masfele ugysem mehetsz, csak elore :D

En sem WD-vel fogok kezdeni de erdekes kasztnak tartom a petek meg a valtozatos skillek miatt.

(#7563) Hanok válasza -conrad- (#7560) üzenetére


Hanok
senior tag

Élesben nem annyira gáz szerintem..

Más:Kimaxoltam a hétvégén az összes karaktert achi.-ból is már csak az élesztgetős maradt erre még nem volt türelmem...:) Ha rangsorolnom kéne a dolgokat akkor 4. Monk 3. Barbár( csak azért mert nem kifejezetten szeretem amúgy szimpatikus volt) 2. WD és holtversenyben a Wizz és a DH az első helyen...Hogy mit kezdek azzal kapcsolatan még tanácstalan vagyok mivel normálisabb cuccokban mindegyik karakter irtógép lesz..

(#7564) execute93 válasza Scholes9 (#7559) üzenetére


execute93
őstag

:K

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7565) Jazz válasza -conrad- (#7560) üzenetére


Jazz
veterán

Nem népszerű, de nem szabad leírni. Jó lesz az. Itt vannak a skillek, [link] ez alapján már összelehet rakni. Válassz ki 3 passzívot meg 6 aktív skillt. Elég brutális lesz magas szinten. És behalni sem fog olyan könnyen mint egy wizz. Az idézett állatok miatt nem őt ütik. (infernon pl. szerintem komoly gond lesz wizz-el hogy túléljen bizonyos szitukat.) WD meg felhúz egy zombi falat [link] meg elereszt egy locus swarm-ot [link] és még ott a brutális poison sebzésű szúrkálós tőre [link]. Nagyon jól fog az jönni a majd (reméljük) szinte leüthetetlen champion uniqe monszták ellen.

D2-ben jó volt wizz még magas szinten is. Volt pajzsa, blokkolt is valamennyit, defe is volt valamennyi (főleg a bérenc is def aurás volt), és emelett szinte végtelen teleportal rendelkezett, azzal közlekedtél. Na itt ilyen nem lesz. 25 arkan power 1 teleport. És egy aktív skill helyet elfoglal :S.

Ennek ellenére én mondjuk wizz-el kezdek. Bár még WD-vel is szimpatizálok. Ahogy nézem sokkal jobban használható lesz és jobban tömegírtó mint anno negro volt.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7566) DonMedve


DonMedve
addikt

Szomszédom is WD-vel tolja,nem piskóta az,kemény cast. :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7567) Helmoras


Helmoras
őstag

+1 a WD- nek. Én speciel full magic foundosra fogom pakolni amennyire csak lehet, magas weapon dmg-el, jó lesz az :)

(#7568) Hanok válasza Jazz (#7565) üzenetére


Hanok
senior tag

"És behalni sem fog olyan könnyen mint egy wizz" Ez azért erős túlzás... A Wizz-nek is legalább annyi és olyan jó def. skillje lesz mint a WD-nek..

(#7569) Helmoras válasza Hanok (#7568) üzenetére


Helmoras
őstag

Pl ilyen? [link] :)

(#7570) Jazz válasza DonMedve (#7566) üzenetére


Jazz
veterán

WD mellett még az is szól, hogy jobban talán valamennyire jobban illeszkedik a diablo sötét komor világához. Mész a kis magán hadseregeddel, átkozol, mérgezel, sorozat lövő köpőcsövezel :) WD patch 14 beta :)
Jó, a köcsögdobálás tényleg mosolyra fakaszt, de hát kell lennie low skill-nek is.:)

free your mind

(#7571) Ptech válasza Helmoras (#7569) üzenetére


Ptech
őstag

Noskill pet class, ezmode passzív ololol ;]

(#7572) Ilsyde válasza Jazz (#7570) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nekem azert is szimpi mert nem kell vele allandoan menekulore fogni a dolgot. Nem is egyertelmuen tavolsagi kaszt... raadasul a petek es sok masik skill tavol tartja a mobokat amig te szepen megszorod oket.

(#7573) Jazz válasza Helmoras (#7569) üzenetére


Jazz
veterán

Ennyi.:) Durva.

(#7568) Hanok :
A Wizzard-nak ez az össz def skillje:
Ice Armor Semmi plusz defet nem ad, csak annyi hogy aki megüt közelről! az lefagy, lelassul pár sec-re.
Diamond Skin Hatalmas dmg absorb, de csak 8 sec-ig.
Storm armor Még mindig nem ad semmilyen plusz def-et, csak annyi ha megütnek akár távolról is villám sebzéssel vissza vág.
Energy Armor Na ez az egyetlen ami növeli a defed úgy mond, cserébe -20 arcan power. Az alap 100-ból. Ami valljuk be a wizz életét és fegyverét jelenti, és amúgy is gyorsan fogy. :U

Akárhogy is, szerintem mindegyik kaszt nagyon jól ki lesz balancolva. De ha még sem, akkor út közben patch-elgetnek és ennyi.Úgy hogy wizz talán a legnehezebb kaszt lesz. Ezért is kezdek vele.:)

free your mind

(#7574) Ilsyde válasza Jazz (#7573) üzenetére


Ilsyde
őstag

Izgalmas lesz 15 masodpercenkent a diamond skint aktivalgatni. Na, legfeljebb makrora rakom aztan kesz... :DDD

(#7575) Jazz válasza Jazz (#7573) üzenetére


Jazz
veterán

Kis kiegészítés:

Ott vannak még a rúnák is.:) Így már azért nem rossz az energy armor.

Prismatic Armor
lvl60 Increases all of your resistances by 40% while Energy Armor is active.

(Ez jó lesz, de csak max szinten jön be.)

Energy Tap
lvl48 Rather than decreasing your maximum Arcane Power, Energy Armor increases it by 20 while it is active.

Na ez még kérdséses számomra. Az ok hogy növeli 20-al, de ennyi? Emelett semmit nem ad? A rúnák mellett megmaradnak az alap tulajdonságok?(nem hiszem), vagy ami a rúnás leírások mellett van, annyit fog tudni slussz-passz a rúna betétel után? Energy Armor Runes

(#7574) Ilsyde : Ha győzöd arcan power-ből. ;)

Ahh. Már most nagyon tetszik nekem ez a tervezgetős skill rendszer.:) A tárgyvadászatban is az a szép, hogy egy olyan tökéletes karit összerakni, ami a lehető legjobb, és legjobban vannak összeválogatva az itemek/skillek.

Szóval lesz itt variáció a rúnákak köszönhetően. Jóformán x5 tök új skilleket kapunk. Aztán lehet kombinálni mi mivel a legjobb, melyik runával, melyik passzív skillel aktívval, uniqe/craft itemmel....nyamm. :DD

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7576) Ptech válasza Jazz (#7575) üzenetére


Ptech
őstag

Imho a Nova és Tele, meg a Slow Time, Mirror Image sem rossz azért ilyesmire, ohshit buttonnak meg ott van az Archon (armor and resistances are increased by 40%)

Plusz, Galvanizing Ward passzív: Increases the duration of your Armor spells by 120 seconds. As long as an Armor spell is active, you gain 310.097 Life per second.
És akkor még Blur meg Illusionist nem is volt :)

[ Szerkesztve ]

(#7577) Jazz válasza Hanok (#7568) üzenetére


Jazz
veterán

Még annyi, hogy wizz-nek szerintem ott lesz az imba része, amikor felhúzod az arkan power-t. Biztos nem csak skillből, meg passzívból lehet. Itemek is adnak majd bónuszt. Aztán lesz 200-300 körül mondjuk, szinte kifogyhatatlan, és zúzod a 6 legerősebb skillt. Töltődni viszonylag gyorsan töltődik. Annyi hogy nagynak kell lenni a puffer tartálynak.:)

Már a wizz skilljeit is összerkatam fejben lvl60-ra.(jó tudom, ez még semmit nem jelent). Egy darabig azért eltartott amíg a 130 aktív skill variációt (rúnával együtt), összevetettem a 15 passzívval.:)

free your mind

(#7578) Hanok válasza Jazz (#7573) üzenetére


Hanok
senior tag

Nem is értem minek plusz defense, semmi hasonlót nem írtam..Ez nem egy barbár vagy egy paladin...A defensive skilleknek nem az a célja hogy minnél magasabb defens-e legyen a karakternek... :D Te valamit nagyon keversz.. Nem is nagyon tudom hova tenni amit ide írtál commentnek a skillek mellé...Én teljesen tisztában vagyok a skillekkel és ennél azért jóval több Defensive skill-je van a Wizznek...Nézd át azt az oldalt jobban... :))

Csak D2-ben volt divat az insightos / def.-es merc a low mf Sorcoknál...Akkor sem sokat dobbott már a + defens

(#7579) Jazz válasza Ptech (#7576) üzenetére


Jazz
veterán

Igaz. :R A slow time jól néz ki, de inkább egy gyors "frost nova" és valami arkane brutál tömeg írtás páros mellett tenném le a voksot nehéz helyzetben.:)

Azt olvastam hogy a fagyasztás csak a gyenge monsztákat állítja meg teljesen, erősebbek csak lelassulnak tőle. Az is elég. De nagyon örülök neki hogy nem lesz immun. Valóban hatalmas kitolás volt az element kasztokkal szemben anno.

free your mind

(#7580) Helmoras


Helmoras
őstag

Biztos minden kaszt jó lesz, nekem is a változatosság miatt tetszik a doki, ő lesz a Coopos cuccolós karim, de egy barbárt is muszáj kezdeni, hatalmas gyilkológép :D

(#7581) Jazz válasza Hanok (#7578) üzenetére


Jazz
veterán

"Nem is értem minek plusz defense, semmi hasonlót nem írtam."
Nyugodj meg, csak beszélgetünk.:) Nem te írtad, én írtam. Láttam hogy én voltam. ;)

"A defensive skilleknek nem az a célja hogy minnél magasabb defens-e legyen a karakternek..."
Célja?? Nem keverek semmit. Nagyon jól tudom mit miért írtam.:) Én csak ezt kerestem a konkrét "def csökkentőt", azért vettem sorra őket.
Azt kellett volna leszűrni belőle, hogy: azon skillek nagy része annyit csinált hogy visszatámadott. Te elszenvedted a sebzést, semmivel nem csökkent a találat, csak vissza sebzett. Szerintem ez kevés. Nem úgy akarok túlélni hogy megütnek, lemegy a fél hp-m, de lefagy, meg vissza szállt x villám dmg (ami nagy monszták ellen valymi' keveset fog érni szerintem).
De mint később írtam pl. a lvl 60 rúnás energy shield nagyon jó.

D2-ben nekem tank volt pl. a 60k dmg-es light sosom. A frost armor +% defens az eleve magas defense-re (ehhez drága és jó cuccok kellettek nem utolsó sorban a +str miatt (142 ugye a monarch-hoz), és ezt a frost armor miatt %-osan megnovelt defet még x száz %-osan megnövelete a bérenc...nagyon sokat számított ez lvl99-en

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7582) Huma


Huma
addikt

Ez a rúnás dolog hogy van?
Van öt féle rúna amit szabadon lehet pakolászni a képességek közt? Fel és le lehet őket venni? Meg kell őket szerezni vagy alapból van mindegyikből 1 db?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7583) Jazz válasza Huma (#7582) üzenetére


Jazz
veterán

Fizikailag nem létezik, csak aktiválod a skillen, és ennyi. Kicsit megbonyolították (miután kivették fizikailag), mert tulajdonképpen annyi, hogy adott skill-nek további választható variációi lesznek, amint eléred a pl. 18 25 35 46 és 60 szinteket.

free your mind

(#7584) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Írok gyorsan egy beszámolót, most már hogy kiachiztam magam :)
Nem lett ez a béta annyira rossz, mint elsőre írtam. :U

A leg-kasztok azok a DH és Monk, előtte: huu, meg aah és mikor játszottam.. hát mindkettő elég gyenge eresztés volt sajnos. Ha így maradnak tuti nem DH lesz az első, amit kezdek :(

Ami kifejezetten adja az érzést az a barbár kétség kívül. A WD meg annyira jópofa (és az előbbihez hasonlóan szintén elég op tud lenni), hogy megint csak hangulatos vele nyomni. Esélyesek, hogy elsők legyenek :)

A wizard meg ok - lakótársamnak jobban bejött. A béta ugyan elég rövid, hogy messze menő következtetéseket lehessen levonni, de endgame-ben blizzardéknál a wizard a nyerő :K

Szóval, ha nem is 15-én, de a polcon lesz belőle egy darab részemről.

p.s.: remélem a hangokon is csiszolnak még, mert néhol azonosnak tűntek a játék folyamán..

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#7585) Cicero válasza Jazz (#7577) üzenetére


Cicero
őstag

nagy szerepe lesz ebben a rendelkezésre álló cuccoknak is.

vagy majd ha lesz több választási lehetőség, azokhoz kell a skilleket is igazítani.

(#7586) Ptech válasza Jazz (#7579) üzenetére


Ptech
őstag

Slow timehoz is van rúna asszem +20% damage a búrán belül mindenre, az egész partynak, szóval nem gyenge az ;]

(#7587) Huma válasza Jazz (#7583) üzenetére


Huma
addikt

Értem.
Jó ötlet volt a Blizzardtól ez a skill variálós dolog.
Azért a rúnaköveket fizikailag is visszahozhatnák, hogy lehessen őket gyűjteni. :DDD

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7588) Jazz válasza Ptech (#7586) üzenetére


Jazz
veterán

Hehe.:) Jó az, meg jópofa a búra nagyon. Már csak azért is megéri.:D csak nagy a cool down-ja :( (alapból 20).

(#7585) Cicero : Igen. Perfekt szinten a legnehezebb lesz a fegyverhez való igazítás. D2 is úgy ment, hogy ok hogy jó ez a build, de csak akkor ha ez meg ez perfekt, ott meg egy ilyen-olyan craftolt 2000fg-s gyűrű van.:)

cool down csökkentő magic tulajdonság is lesz itemeken? Van valami lista prefix/sufix-ről?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7589) Cicero válasza Jazz (#7588) üzenetére


Cicero
őstag

el tudnám képzelni, mondjuk a shako-n; de itt még nincs olyan

(#7590) Ilsyde válasza Jazz (#7575) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nem kerul manaba, ez is egy "nyomogasd 15 masodpercenkent" skill a sok kozul :)

(#7591) Ptech válasza Jazz (#7588) üzenetére


Ptech
őstag

Itemeken nem hiszem, az eddigieken legalábbis nem láttam. De nem lehet tudni, később talán lesz ilyesmi.

(#7592) Hanok válasza Jazz (#7581) üzenetére


Hanok
senior tag

Jah... bocs azt hittem nekem írtad amit írtál, gondolom félre kattinthattál mert akkor ezek szerint nem a mondanivalómra reagáltál csak írtál pár sort információ gyanánt...

SimS: Azért DH megfelelő dex. és fegyver társaságában elég jó tud lenni, 40 feletti dmg-nél már a második wave csonti a king-el együtt hal...Nekem ő tünt a leggyorsabbnak igy az összeshez képest..

[ Szerkesztve ]

(#7593) Jazz válasza Ilsyde (#7590) üzenetére


Jazz
veterán

Tényleg. Ez el is kerülte a figyelmem. :U 8sec-re mondjuk fellehet vinni rúnával. Bár én szeretek kényelmesen játszani, nyomogatja a fene.:) Az is épp elég lesz hogy 2 percenként rakhatom újra az energy shield-et.:)
Meg nem tudom infernon mennyi lesz az incoming dmg. Azért gondolom nem 20k, és kitart a diamond skin.:) (szóval jóromán sebezhetetlen 8 sec-ig?)

free your mind

(#7594) Jazz válasza Hanok (#7592) üzenetére


Jazz
veterán

Uhh ember, nem vagy egy könnyű eset, de díjazom a cinizmusod.:D
Ezt írtad: ""És behalni sem fog olyan könnyen mint egy wizz" - Ez azért erős túlzás... A Wizz-nek is legalább annyi és olyan jó def. skillje lesz mint a WD-nek.."

Erre én D3 láztól égve sorra vettem a def skilleket (csak úgy, magamnak is), és keresetem konkrétan azt ami csökkenti akármilyen módon a bekapott sebzést.(én ezt értettem def alatt). Úgy érzem ezzel valamennyire reflektáltam az kommentedre, és volt köze hozzá. ;) End-Off.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7595) Hanok válasza Jazz (#7594) üzenetére


Hanok
senior tag

Igen csak ezt megelőzte a Te hsz-ed amire reagáltam és felsoroltál egy csomó skillt amivel túlél a WD és még odaírtad hogy "szerintem komoly gond lesz wizz-el hogy túléljen bizonyos szitukat". A többit már vissza tudod olvasni ha gondolod...Szerintem ennyi elég is volt ezzel kapcsolatban... :R

(#7596) Jazz válasza Hanok (#7595) üzenetére


Jazz
veterán

Igen? És?:) Bár már end-off üzemmódban vagyok, de ezt most feltöröm, már csak a tisztázás kedvéért.:) (csak lazán, tudom hogy jelentéktelen ez az egész, még csak a legcsekélyebb harag sincsen. a semmiről beszélgetünk. de még is. csak egy kis ok-okozati "vita". néha kell.:) )

1.: Írtam a WD-ről, amiben megemlítettem hogy "szerintem komoly gond lesz a wizz-el hogy túléljen bizonyos szitukat".
2.: Erre írtad hogy: "Ez azért erős túlzás... A Wizz-nek is legalább annyi és olyan jó def. skillje lesz mint a WD-nek.."
3.: Erre válaszoltam hogy "hát nem olyan biztos" és sorra vettem a def skilleket, az alapján hogy milyen valódi bekapott sebést csökkentő tulajdonságaik vannak (és kevés ilyen volt).
4.: Erre írod hogy én minek írok defensről, mikor a defense a szó szoros értelmében a barbárnak meg paladinnak kell. És hogy én valamit keverek, a defense nem ezt jelenti.
5.: Erre leírom hogy én mire gondoltam defense alatt (bekapott sebzés csökkentés), és azt is írtam, hogy "egyrész magam miatt is végig vettem def skilleket", azért is írtam le. (is)
6.: Erre írod cinikusan utalva arra hogy mi köze ennek ahhoz amit te írtál, és hogy "ja bocs, azt hittem hogy az én hsz-emre reagáltál, de ezek szerint csak félre kattintottál"
7.: Majd mondom rá hogy: "nem, nem így van, neked írtam, csak sorra vettem mert..., és hogy én bekapott sebzés csökkentésre godoltam. De itt off."
8.: Erre jön most a te off hsz-ed, amiben leírod hogy "ok, csak ezt megelőzte az én WD-s hsz-em (amit még "előttünk" írtam). Na és ez most hogy jön ide? Igen, írtam a WD-ről, abban írtam wizz-ről arra te ragáltál, én válaszoltam....akkor mi van?:) Én olvassak vissza? Te olvass vissza. Valamit csúnyán benéztél. ;)

free your mind

(#7597) Jazz


Jazz
veterán

Ezek a rúna variált skillek nagyon jók :) :
Familiar:
Arcanot
50 While the Familiar is active, you regenerate 2 Arcane Power per second.

Cannoneer
57 The Familiar's projectiles explode on impact, dealing 20% weapon damage as Arcane to all enemies within 6 yards.

Teleport:
Tömegbe "portálós"
Safe Passage
26 For 4 seconds after you Teleport, you will take 30% less damage.

Frost hydra lol :)
Frost Hydra
46 Summon a Frost Hydra that breathes a short range cone of frost, causing 36% weapon damage as Cold to all enemies in the cone.

20yard-os nova orb:)
Arcane Nova
32 Modify the orb to deal 175% weapon damage as Arcane to all enemies within 20 yards.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7598) Jazz


Jazz
veterán

WD. Még egy ilyen skill is mint a zombie fal, de rúnával:

Dead Rush lvl60:
Zombies crawl out of the ground and run in all directions, dealing 445% weapon damage as Physical to nearby enemies.
Pile On lvl49:
Summon a tower of zombies that falls over, dealing 765% weapon damage as Physical to any enemies it hits and knocks them back.

Partyra ható +30% dmg for everyone (durvább mint a wizz búrás-runás skillje)
Slam Dance lvl44 (Big bad voodoo) [link]
The Fetish increases the damage of all nearby allies by 30%.

WD-nek jóval több a skillje is. Eleve: 3 aktív class: phisical, spirit, command.

Hm hm. Már látom a két kedvenc kasztom. De melyikkel kezdjek. Wizz or WD. Nehéz. :))

Na még egy Wizz-skill, rúnával, aztán befejezem:) :
Arkane torrent
Death Blossom lvl25
Unleash a torrent of power beyond your control. You no longer direct where the projectiles go, but their damage is increased to 670% weapon damage as Arcane.

Itt meg egy Javazon - Lightning Fury - szintű brutál tömegírtást látok magam előtt :D
Cascade lvl57:
Enemies killed by Arcane Torrent have a 100% chance to fire a new missile at a nearby enemy dealing 175% weapon damage as Arcane.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7599) jim_raynor70 válasza Cicero (#7527) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

En ebben benne is lennek, de sajnos, en sem vagyok idomilliomos, ezert orulok, ha a majus 15-i atvetel utan majd junius elejen el tudok vele kezdeni komolyabban foglalkozni. :(((

(#7600) Jazz


Jazz
veterán

Na nee. Ezt nem gondolják komolyan. Tal rasha's, Immortal King, Natalya's sett D3-ban? [link] Nem tudtak új nevet kitalálni? :) Vagy csak még nem tudják a nevét, és ideiglenesen ezt írták be?

free your mind

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.