Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7751) Wolverine válasza MegalodonS (#7748) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, ez a teljesben is pontosan így fog működni: a normál és a hardcore karakterek teljesen szétválasztva léteznek, nincs köztük átjárás semmilyen formában.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7752) warcat


warcat
veterán

Na ezaz Bashiok nyilatkozott még egy kicsit infernorol,amit kiemelnék:

-Previously, Inferno difficulty was mlvl 61 across all of Inferno, and now it starts at mlvl 61 and ramps up quickly in Act I and ends somewhere around 65 (?) in Act IV. We've only increased the difficulty.

Azaz a lineáris nehézségü inferno elvetése után,ahol végig 61-es szintű szöenyek voltak,a végén Act 4-ben már 65-ös szintűekkel futunk össze,tehát ténylegesen nehezebb lett mint korábban.

-I'm aware of internal bets on how many months it will take someone to beat Inferno.

Azaz vannak belsős fogadások arról, hány hónapig fog tartani az inferno legyűrése.

Challenge accepted! :D

EA: It's in the crate!

(#7753) maross válasza warcat (#7752) üzenetére


maross
veterán

Velem nyugodtan fogadhatnak, hogy nem honapokban fogjak merni :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7754) MegalodonS


MegalodonS
őstag

(#7751) Wolverine

Akkor lehet farmolni majd rendesen,mindent elolrol.Mennyi ido lessz ez :)
Azon is gondolkodtam hanyan nem mennek el nyaralni majd ez miatt :D:D:D

(#7752) warcat

El tudom kepzelni,amikor minden mob,olyan nehzsegu lessz mint a betaban a SK, na akkor azt uthetjuk,mind kovacs a vasat,latastol mikulasig,de akkor egy boss-t mennyi ido lessz lecsapni, 2-3 ora :Y ??

Az emberek,nem raidre mennek,hanem 20:00-23:00-ig,Boss harc lessz,otthon :D

(#7755) warcat


warcat
veterán

Az überkocka-tehetséges játékosokat WoWban sem lehet kordában tartani,ledarálják a legnehezebb fokozatot is hónapokkal-hetekkel a többség előtt.De ha az átlag elszánt játékosnak hetekbe fog telni,már elégedettek lehetünk.

Amúgy sokan nagy szájúak azért mert D2-re már a kismillió unique/rúnaszavas/annihillusos stb korszakra emlékeznek meg hogy azzal hogy ment a darálás.
Nekem élénk emlékeim vannak arról,hogy a kis singleplayer nagyarcú barbáromat hogy megkergette az első nagyobb fallen csapat Act 1 hellen,nem volt túl dicsőséges pillanat :D

A mindenféle lepasszolt meg speckó cuccok nélkül egy szál gatyában tuti lesz ám kihívás.
Igazából a 3 ranged karakter közül nem tudok választani még, DH egyértelmüen élvezetesebb,ha tudsz neki adni egy igazán jó ,szintjének megfelelő íjat,ezért lehet későbbre hagyom.

EA: It's in the crate!

(#7756) Ilsyde válasza warcat (#7752) üzenetére


Ilsyde
őstag

Honapokig lol. Inkabb napokig. Osszeall negy melee karakter aztan mehet a stunlock-steamroll akcio.
Blizzard foleg tavolsagi karikkal probalta az infernot, azokkal persze hogy nehez.

(#7757) Pekkk válasza MegalodonS (#7754) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Én nem szeretnék 2-3 órát azzal tölteni, hogy boss-t ütök. Elég uncsi lenne...
Remélem nem így lesz.

(#7758) Huma válasza Ilsyde (#7756) üzenetére


Huma
addikt

Miért nehezebb távolságival?
Pl ha két barbár egy wiz és egy wh van egy csapatban az szerintem semmivel sem rosszabb.
Két barbár zúz, a két varázstudó pedig szórja a területre ható varázslatokat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7759) Ghoosty válasza Ilsyde (#7756) üzenetére


Ghoosty
őstag

"Blizzard foleg tavolsagi karikkal probalta az infernot, azokkal persze hogy nehez."

Azért ez elég nevetséges kijelentés két okból is.
1. Tuti letesztelte alaposan közelharci karakterekkel is
2. Szerintem pont könnyebb távolságiakkal, mert nem nagyon ütnek meg, így nehéz meghalni. Legjobb pont az, ha vegyesen vannak

Amúgy engem is meglepne, ha tényleg több hónapig tartana az igazi kemény magnak. Azt még el tudom képzelni, hogy HC karakterrel tényleg 1-2 hónap múlva lenne az első, mert ugyebár ott reset van, ha halsz.

(#7760) Ptech válasza Huma (#7758) üzenetére


Ptech
őstag

Ráadásul már immun sincs, szóval igazából csak balance kérdése a dolog.

(#7761) execute93 válasza Ptech (#7760) üzenetére


execute93
őstag

Én szeretem a nehéz helyzeteket. Jobban szeretek távolról harcolni. Balancera mindig lesz panasz.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7762) Ilsyde válasza Huma (#7758) üzenetére


Ilsyde
őstag

Szerintem eleg logikus. Ha megnezed a kepessegeket, a melee karik is sebeznek minimum akkorat mint a tavolsagiak (vagy nagyobbat), boven van teruletre hato kepesseguk, joval nagyobb a vedelmuk es tobb az eleterejuk.

Nehezebb fokozatokon az ellenfeleknek tobb az eletereje, ergo megno az esely hogy hamar melletted teremnek es radsoznak parat, ilyenkor a tavolsagi kari megfekszik. Foleg ha kifogysz manabol mert akkor csak a fejedbol tudsz kinezni, mig a melee kari vigan csapkod tovabb es termeli az energiat.

Vegezetul a barbarnak van egy baromi jo area effectes stunja, a monk meg vadul gyogyit. Azaz peldanak kedveert 3 barbar stunlockol mindent (felvaltva aktivajak a stunt, igy az ellenfel szinte meg sem tud mozdulni) a monk meg benyom egy gyogyitast ha szukseg van ra.

(#7763) Huma


Huma
addikt

Nvidia

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7764) Cybertrone válasza Huma (#7763) üzenetére


Cybertrone
veterán

Oszt így már dárkos? :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7765) Huma válasza Cybertrone (#7764) üzenetére


Huma
addikt

Nekem sajnos nem, mivel Ati-m van. :DDD

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7766) Cybertrone válasza Huma (#7765) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nekem is... és most ez sziven is ütött! :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7767) maross válasza Huma (#7765) üzenetére


maross
veterán

Akkor te tehetsz ra egy kis kontrasztot, leveheted a brightnesst, es ugyanott leszel :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7768) warcat válasza Ilsyde (#7762) üzenetére


warcat
veterán

Nehezebb fokozatokon egyre inkább immunisak/kevésbé/kevesebb ideig hat rájuk a stun.
Sőt valószínűleg a lassító és egyéb effektekkel is ez lesz - erről már nyilatkoztak korábban.

Mindenesetre én senkit sem fogok győzködni,a vérhcról meg oda írtam a véleményem az elejére,de megismétlem: WoWban sem lehetett leállítani az überkocka játékosokat akiknél a sok idő tehetséggel párosul,mindenesetre a Diabló mindig hihetetlenül felszerelésfüggő volt,ágyékkötőben itt se jutsz messzire.

EA: It's in the crate!

(#7769) Huma válasza maross (#7767) üzenetére


Huma
addikt

Vagy akár kikapcsolt monitorral is játszhatom és akkor lesz csak igazán darkos. :DDD

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7770) execute93 válasza Huma (#7769) üzenetére


execute93
őstag

Nvidia támogatottságba mindig is jobb volt:D Szerencsére nekem is nvidia van:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7771) Djuree válasza Huma (#7763) üzenetére


Djuree
félisten

változatlanul nem tudok azonosulni a graffal, ez még mindig 10 éveseknek való szint :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7772) Cybertrone válasza execute93 (#7770) üzenetére


Cybertrone
veterán

Haggyad már ;) 7970 cf-el majd nekiállok sírni hogy hú de fasza az nv mert sikerült egy ilyet a driverbe tenni :U Szerencsére nekem meg mind1 mi van a gépbe sírni nem fogok az fps miatt... a bokor alatti blur meg leszarandó... bár ha nagyon akarom tolok rá morfológiát, amit az AMD tud az NV meg nem, oszt szarok a támogatottságra ;)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7773) Hanok válasza warcat (#7768) üzenetére


Hanok
senior tag

Feltehetőleg ez fog történni, pedig ha belegondolounk a WoW-ban a boss taxok azért nem gyengék...Nyilván irreálisan nehézre meg nem csinálhatják,, mert akkor az átlag user hamar ráunna. Bár előfordulhat hogy ez nem sok mindenkit érdekel... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7774) Ilsyde válasza warcat (#7768) üzenetére


Ilsyde
őstag

Csak az a gond hogy az ilyen ellenallasok megint a tavolsagi karikat szivatjak majd meg, naluk nem mindegy hogy megutnek-e es hogy mennyire gyorsan tudod leszedni az ellent.

En abban latom a problemat hogy tavolsagi es kozelharci karakterek kozott nincs sebzesbeli kulonbseg. Ugy szokott ez lenni hogy a melee kasztok szivosak, nagyokat utnek de nem igazan van potens teruletre hato kepesseguk. A magusok meg gyengek, kicsit sebeznek (kozelharcban) de a varazslataik erosebbek minden masnal es sok teruletre hato kepesseguk is van. D3-ban nincs megkulonboztetes.

De az biztos hogy nagyon fog fuggni a felszerelestol hogy mennyire leszel hatasos kesobbi szinteken :K

[ Szerkesztve ]

(#7775) Cybertrone válasza Djuree (#7771) üzenetére


Cybertrone
veterán

Wow grafikai alapokon nyugó motor... Ha techdemo lenne és nem futna el minden háztartásbeli mákdarálón akkor meg az lenne a baj! Sose a grafikát nézd ha nem a tartalmat... szerintem szép :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7776) execute93 válasza Cybertrone (#7772) üzenetére


execute93
őstag

Te tuti milliomos vagy 7970 cf-el.:) Nvidia támogatottságba jobb, ez tény.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7777) Huma válasza execute93 (#7776) üzenetére


Huma
addikt

Az Atinak meg szebb a képe és az orrodat is tisztíccsa. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7778) Cybertrone válasza execute93 (#7776) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akkor jó... amit megtámogatnak ahhoz biztos kell a gép ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7779) execute93


execute93
őstag

Ok, nyertetek :C

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7780) Ghoosty válasza Ilsyde (#7762) üzenetére


Ghoosty
őstag

"Foleg ha kifogysz manabol mert akkor csak a fejedbol tudsz kinezni, mig a melee kari vigan csapkod tovabb es termeli az energiat."

A wizardnak az első pár skillje arcane powert termel. (Rúnával még durvábban)
A legtöbb kasztnak (ha nem mindnek) van erőforrástermelő skillje.

Két nagy spell között elnyomsz egy termelőt, aztán lesz elég a végtelenségig, csak győzd klikkeléssel. :)

(#7781) Rizzo válasza Ghoosty (#7780) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Mármint rúnával termel arcane powert, rúna nélkül csak nem kerülnek arcane powerbe.
Signature spells are free to cast.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#7782) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Azert a barbi meg a monk nagyon tapos lett,meg sem kozeliti a wizz vagy dh erejet.Multkor bent voltam barbival egy public game-ben,vartam hogy lenyomjuk SK-t de nem jottek,tudtam multiban azert nehezebb egyedul de nem nagyon ereztem,hogy nehezebb lett volna!Barbival muveszet halni,mig tegnap beneztem egy HC DH-t es a mauzoleumba vegezte :D:D szegenyke.Azert a a betaban a melee cast sokkal erosebb.Ha a legerosebb a barbi akkor a leggyengebb a DH viszont nagyon jo karakter es nekem biztos hogy a main vagy az lessz vagy a WD.Viszont a 2-3 Barbi meg egy jo WD es DH az kemeny lessz!Szerintem a bossok biztosan,hosszu kemeny harcok lesznek,mint a wowban.Azt nem tudom hogy lvl 30 felett meg megeri szolozni,vagy csak multiban erdemes majd menni.

En szerintem ez az erossegi lista a betaban,perszw lehet mas,mas velemnyen van :)

01.Barbar
02.Monk
03.Wich Doctor
04.Magus
05.Demon Hunter

[ Szerkesztve ]

(#7783) wikings2 válasza MegalodonS (#7782) üzenetére


wikings2
őstag

Szerintem a Demon Hunter kicsit előrébb van :) :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7784) Huma válasza wikings2 (#7783) üzenetére


Huma
addikt

Ez meg mi volt? Nehogy már ilyen könnyen leverjen valaki egy főbosst.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7785) MegalodonS válasza wikings2 (#7783) üzenetére


MegalodonS
őstag

Nezd meg a videot mikor lett keszitve es azota hany patch volt!!!

A karakter lvl 13!!!

Menj oda lvl 8-9 szinten HC modban es azt csinald meg mondjuk,toltsd fel a videot es veszek neked egy Diablo 3 CE-t!!

[ Szerkesztve ]

(#7786) wikings2 válasza MegalodonS (#7785) üzenetére


wikings2
őstag

Nekem sose volt 400 dps em. de a legutolsó patchben 45dps demon hunterrel kb else jut hozzám az ellen :) Szerintem előrréb van a listán , de ez csak az én véleményem :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7787) MegalodonS válasza wikings2 (#7786) üzenetére


MegalodonS
őstag

45 dps es azt lvl hanyon szerezted 13-on?? Nekem is 44dps,de az nem az SK-hoz valo mar.Az SK kuzdelem kb lvl 8-9-re keszult,ott kihivas,kesobb mar nem.Ma az RMAH-ban kaphato fegyo,20dps persze a DH-rol beszelunk a video 30+ fegyot mutat,szerintem ha ma,kivasarolod a legjobb dolgokat jo ha 150-ig eljutsz ez csak az en velemnyem.A javitassal nehezedett a jatek azert!

[ Szerkesztve ]

(#7788) JSaN válasza MegalodonS (#7787) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem a betaban mar lvl2-n sem kihivas leverni sk-t. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7789) execute93 válasza wikings2 (#7786) üzenetére


execute93
őstag

Mi ez a DPS?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7790) MegalodonS válasza JSaN (#7788) üzenetére


MegalodonS
őstag

Tudom es HC-ban persze es gear nelkul :D:D:D

(#7791) Hanok válasza MegalodonS (#7782) üzenetére


Hanok
senior tag

46-os dps-el rendelkezik az Én dh-m is és a második wave csontinál már hal a king. ugyan ez a gear csak más fegyver a monkon, és a véleményem az hogy sokkal küzdelmesebb..Nálam a monk az utolsók között szerepel a saját tapasztalataim alapján..Mondjuk ezek úgy sem mérvadó dolgok...

(#7792) JSaN válasza MegalodonS (#7790) üzenetére


JSaN
addikt

Nem HC-ok, az nekem csak rontja az uzletet. :D

DPS - damage per second. sebzes per masodperc.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7793) execute93 válasza JSaN (#7792) üzenetére


execute93
őstag

Köszi :R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7794) Ilsyde válasza Hanok (#7791) üzenetére


Ilsyde
őstag

Monknal nekem is az jon le hogy apritani nem nagyon tud, inkabb amolyan kitarto tulelo/support karakter. Eleg nehez leutni az biztos. Meg a partinak is az egyik leghasznosabb tagja lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7795) Ghoosty válasza Rizzo (#7781) üzenetére


Ghoosty
őstag

Akkor le vagyok maradva 1-2 patch-el. :(

(#7796) Hanok válasza Ilsyde (#7794) üzenetére


Hanok
senior tag

Nekem is a support jutott eszembe elsőre, magasabb szinteken biztos jó lehet de egyenlőre nem győzött meg...

(#7797) Scholes9 válasza Ilsyde (#7794) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Béta alapján eléggé tud aprítani, majdnem, mint a barbár ;) Persze lehet, h ez később változik :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7798) -conrad- válasza Huma (#7784) üzenetére


-conrad-
addikt

ez durvabb :)

Amúgy azok az itemek amivel a nagy dps-t csinálták már nem érhetőek el a betaban, mert level req. lett rájuk téve. Azért a régebbi buildből van a videó mert ott még tudták használni őket.

[ Szerkesztve ]

(#7799) Bazzzs válasza Ilsyde (#7794) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Tud az is aprítani. Én beraktam a bétában fő támadásnak (bal egérgomb) a Crippling Wave nevezetű skillt. Ez sebzi az összes körülöttem álló ellenfelet, valamint lassítja a mozgásukat és a támadási sebességüket is. Másodlagos támadásnak (jobb egérgomb) a Deadly Reach van betéve, ami Foresight rúnával a teljes játékban jó lesz arra, hogy megnöveljem az összes támadásom sebzését. Az 1-es gombra a Dashing Strike van berakva, amivel be lehet rongyolni az ellenfelek közé, továbbá egy későbbi rúnával növelhető vele a karakterem dodge (támadások elől kitérés) értéke is. A 2-es gombra betettem a Blinding Flash skillt, ami elvakítja pár másodpercre az ellenfeleket.

Ezek alapján a játékstílusom úgy néz ki, hogy Dashing Strike használatával berontok az ellenfelek közé, kapásból jöhet utána a Blinding Flash, majd bal egérgombbal pár lassító területre ható támadás, végezetül pedig jobb egérgombbal be lehet fejezni a mészárlást. Nekem ez a kombó eddig nagyon bejön és a spirit költsége is barátságosnak mondható.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#7800) Eyesis


Eyesis
őstag

nincs valakinek folos beta kulcsa? :)

Eyesis

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.