Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7151) wikings2


wikings2
őstag

PlayIT-en lesz Diablo 3 bemutató. Nem tudom hogy csak gameplay válogatás lesz-e vagy esetleg 1-2 bétával rendelkező felhasználót is kilehet-e majd próbálni, de lehet hogy pár embert érdekel :) :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7152) execute93 válasza wikings2 (#7151) üzenetére


execute93
őstag

Tavaly playit-en voltam.. 98%-ban xbox-360 van. Gépet ha egyet láttam és azon is sc2 volt.
Nekem nem jött be a rendezvény...

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7153) wikings2 válasza execute93 (#7152) üzenetére


wikings2
őstag

Nekem se jött be tavaly. Eléggé elcsépelt az elődhöz képest :(((

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7154) execute93 válasza wikings2 (#7153) üzenetére


execute93
őstag

Sajnos igen... Mivel PC-s vagyok én inkább az ideit kihagyom :O

Viszont a játékról kezdek sokat olvasgatni, nagyon jól összerakott a cucc!
A skillek között gombokkal lehet váltani? Demon Hunternél az íjról a gombokkal lehet váltani pl. arról a géppisztoly félére? Elég kusza megfogalmazás.. ;]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7155) sith7 válasza execute93 (#7154) üzenetére


sith7
nagyúr

Bal egér - jobb egér ;)

(#7156) execute93 válasza sith7 (#7155) üzenetére


execute93
őstag

Értem, külön be lehet állítani? Tehát bal egérről pl az íjat el tudom tenni? És egy más tárgyat a kezébe tenni?(fegyver)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7157) Cyberbeni válasza execute93 (#7156) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Alapértelmezésben bal és jobb egér, meg 1-4-ig van a 6 skill. Fegyvert nem váltasz közben, általában mindig ugyanazt használod, mert egy karakter csak olyan fegyvert használhat, amire a skilljei épülnek, és ebből nyilván a legjobb dps-űt érdemes. (vagy van hogy egy kicsit kisebb dps, de nagyobb attack speed jobban használható)
De egyébként meg inventoryt megnyitod és ott pakolgathatod a tárgyakat.
Skilleket meg külön be lehet állítani, de 10-15 másodpercet várni kell választás után, hogy használhasd.

[ Szerkesztve ]

(#7158) Ghoosty válasza Cyberbeni (#7157) üzenetére


Ghoosty
őstag

d2-ben w-vel lehetett fegyver setet váltani. Ez benne van a 3-ban is?

Amazonnal, én így öltem a fizikai immunitású lényeket, mert ahhoz más fegyver kellett. Nem tudom, hogy bug volt, vagy feature, de ha ráment a dupla sebzéses curse akkor hatott rá a fizikai sebzés is. Volt íj ami x % esélyell rárakta ezt a curse-t. Amikor ráment, akkor gyorsan fegyver váltás és le is írtottam gyorsan a fő fegyverrel. Kissé macerás volt, de nem volt olyan sok fizikai immunitású és így sikeresen befejeztem solo-ban a hell-t is. :)

(#7159) Cyberbeni válasza Ghoosty (#7158) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem.
Nem is lesznek immunis szörnyek.
Igen, mert az -resistet adott az ellenfélnek.

(#7160) wikings2 válasza Ghoosty (#7158) üzenetére


wikings2
őstag

Precastnak hívták amire gondolsz :) Szerintem diablo 3 ban fele ennyire bonyolult se lesz a dolog :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7161) Wolverine válasza execute93 (#7156) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak önmagában az íjjal nem nagyon fogsz támadni, hanem ehelyett a 6 aktív spelled egyikét használod mindig - vagy a két egérgomb egyikére, vagy az 1-4 billentyűk valamelyikére bindelve.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7162) Ghoosty válasza wikings2 (#7160) üzenetére


Ghoosty
őstag

Hát én nem neveztem el, csak boldog voltam, hogy sikerül valahogy azokat is megölnöm. :) D2 era-ban a falunkban nem volt internet, így csak a single élmény maradt, ráadásul utána se tudtam nézni alternatív megoldásnak. Örültem, hogy ezt kitaláltam. (ami mint kiderült bug volt)

Ahogy elnéztem a rúnákat, itt is lesz bonyolultság. Van egy két spell, amit másikkal együtt érdemes használni, mert ideiglenes debuffot csinál, nem csak mana van, hanem bonyolultabb az erőforrás management. Egyelőre nem félek, hogy túl monoton lesz, vagy egyszerű. Wizardnál néha még arra is érdemes figyelni, hogy x spellel végezd ki a szörnyet, mert akkor fel is robban. Lehetőleg sok másik között. (bocs, nincs bétám, így még nem tudtam a spellek nevét megtanulni)

[ Szerkesztve ]

(#7163) sith7 válasza execute93 (#7156) üzenetére


sith7
nagyúr

Cyberbeni megadta a választ. :))

(#7164) Cicero válasza Cyberbeni (#7159) üzenetére


Cicero
őstag

Nem lesznek immun szörnyek? LOL :( :N

(#7165) execute93 válasza Cyberbeni (#7157) üzenetére


execute93
őstag

Értem. Demon hunternél ha azzal a gyors lövetű íjjal akarok lőni akkor meg kell nyomnom pl az 1 es gombot? Addig kell nyomni a gombot még használni akarom az adott skillt?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7166) Huma


Huma
addikt

A Witch Doctornak elég tetszetős skilljei vannak. Viszont maga a karakter leírása nem tetszik. Emberáldozós, ugribugri feketemágiát használó sámánok.
A Necromanta sokkal jobban bejön ilyen téren. Annak van egyfajta magasztossága. Ráadásul annak ellenére, hogy hullamágiát űz, sokkal romlatlanabb mint a Vizjerei varázslók. Míg azok nem egyszer rossz célra használják az erejüket addig a nekromantákra ez egyáltalán nem jellemző.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7167) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Katt :Y

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7168) TomWexX válasza Scholes9 (#7167) üzenetére


TomWexX
addikt

Kemény. :C
A videó elején a falu azért faszán megvan csinálva...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#7169) Ptech válasza TomWexX (#7168) üzenetére


Ptech
őstag

Csak kameranézetekkel trükközött machinima, az egész Blizz design, ami látható az a játék legeleje kb :)

(#7170) Cyberbeni válasza execute93 (#7165) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen, vagy amíg el nem fogy a "manád"
wd meg wizard gyors "mana"termelésű, a másik háromnak meg van "mana"termelő skillje

immunokról meg: már egy ideje mondták, hogy nem lesz olyan, hogy teljesen immunis egy sebzésre, csak hogy nagyon magas a resistje (gondolom 90-95% lesz a max az ellenfeleknél), azóta tudomásom szerint nem változtattak ezen az állásponton

(#7171) Ghoosty


Ghoosty
őstag

A Zavvi-n megint 30 GBP a diablo 3. +1 GBP a házhozszálítás. Összesen kb 11000 HUF Ha valaki még nem rendelt volna, de akar.

[link]

(#7172) Drenadar válasza Ghoosty (#7171) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet én vagyok a fanatikus, de én inkább digitálisan veszem meg és akkor tuti, hogy éjfélkor már lehet nyomni :)

(#7173) Gyuri27 válasza Drenadar (#7172) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az. Se dvd, se boritó, sesemmi.
Ráadásul nem is olcsóbb. Szóval ezt nem fanatizmusnak, hanem farkatlanságnak hívják. ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#7174) Ghoosty válasza Drenadar (#7172) üzenetére


Ghoosty
őstag

A legutóbbi információk szerint kb 9 től tudsz játszani, mert a világon mindenhol egyszerre indulnak a szerverek és ez jelenti az amcsi éjjfelet. Amúgy ha valaki első nap akar játszani, akkor tényleg nem innen rendeljen, mert gyakori a pár napos késés.

(#7175) Huma válasza Gyuri27 (#7173) üzenetére


Huma
addikt

"Se dvd, se boritó, sesemmi."

Nekem spec nem hiányozna.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7176) bolha23


bolha23
aktív tag

Én már megvettem digitálisan, nem érdekel a borító, a lemez, a "Dörgesd meg az eget" meg ilyesmi.
Farkatlan vagyok :)
Nekem megéri ennyiért is, nemigen köt már le sok minden, nem sajnálom rá a pénzt.

(#7177) Huma válasza bolha23 (#7176) üzenetére


Huma
addikt

Hol vetted meg?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7178) Gyuri27 válasza Huma (#7175) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha árban semmi difi nincs vagy minimális igenis legyen meg. A dio2 mellett jól elfér. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#7179) bolha23 válasza Huma (#7177) üzenetére


bolha23
aktív tag

Blizzard Store

(#7180) Drenadar válasza Gyuri27 (#7178) üzenetére


Drenadar
veterán

sztem meg nem néz ki jól, mert a dió2 nekem még a nagy dobozos... az új játékok meg dvdtok azt kész....

(#7181) Ilsyde válasza Ghoosty (#7171) üzenetére


Ilsyde
őstag

Jó ár :K Máshol lehet hogy kicsit olcsóbb (Tesconál jelenleg 28 font) de postázás Mo.-ra sokkal drágább vagy nem létezik.

Doboz engem sem érdekelne, de a digitális verzió nevetségesen drága.
Guild Wars 2-nél is hasonló a helyzet: 50 font a digitális, 30 font a bolti :U

(#7182) Kal-El válasza Ilsyde (#7181) üzenetére


Kal-El
senior tag

Egyébként nem tudom miért nem lehet 1 árban adni.

(#7183) warcat


warcat
veterán

Én nagyon elégedett leszek,ha bejön a rendelés terv szerint :)
Annual Pass miatt már ott van a játékok közt a Diablo, le is van töltve a kliens, és 20 200 forintért be van rendelve a CE :)

EA: It's in the crate!

(#7184) radi8tor válasza warcat (#7183) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És lesz két játékod egyszerre vagy a CE porosodni fog?

⭐ Stella

(#7185) warcat válasza radi8tor (#7184) üzenetére


warcat
veterán

Lehet normál kiadásról Collectorsra upgradelni,és azt beszámítják WoW előfizetésbe, 4 hónap értékben ami olyan 14-15e Ft. :)

EA: It's in the crate!

(#7186) execute93 válasza warcat (#7185) üzenetére


execute93
őstag

tudod mikor fizetnék havonta, hogy játszhassak..vegyem meg a kieget meg a játékot meg még játékidőt is.. hát persze..lehúzás..

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7187) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Azert jon majd a Diablo 3 utan a konkurencia es nagyon durvan nez ki,plane a vegen a fekete Diabloval!!! :)

Lineage Eternal

[ Szerkesztve ]

(#7188) warcat válasza execute93 (#7186) üzenetére


warcat
veterán

Mindenki érzése szerint, a szerverek nem ingyen nőnek a fán :)

EA: It's in the crate!

(#7189) execute93 válasza MegalodonS (#7187) üzenetére


execute93
őstag

Diablo3 még mindig jobban tetszik, mint ez a lineage

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7190) WayneGace válasza MegalodonS (#7187) üzenetére


WayneGace
őstag

Megjelenés 2012-13 Koreában. Mire ide is elér, talán már a Diablo 3 első kiegészítőjét fogjuk várni.
Meg ugye az lehet havidíjas lesz.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#7191) nofi válasza MegalodonS (#7187) üzenetére


nofi
őstag

A legtöbb panaszkodó ismerősöm aki belefáradt a várakozásba, vagy bosszankodik mert nem kapott béta kulcsot a megjelenési dátum bejelentéséig áradozott, hogy bezzeg a lineage mekkora király lesz és odaver a diablonak. Mióta május 15 be lett jelentve kussolás van és csendben mindenki előrendelte a dio3mat... :DDD
Egyébként nem rossz, de esélye szerintem csak Q4-től lehet, hiába bólintok elismerően magam is a gameplay láttán.

Xbox GT: nozsolt

(#7192) MegalodonS válasza WayneGace (#7190) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen,lehet hogy igy lessz,ahogyan irtad,de nem lehet elmenni mellette szotlanul :)

Havidijjas??Na errol nem hallottam meg :(

(#7193) WayneGace válasza MegalodonS (#7192) üzenetére


WayneGace
őstag

Műfaj mmorpg-nek van jelölve, NCsoft fejleszti és adja ki. Szóval lehet havidíjas lesz, lehet nem. Nem tudom, egyiket se zárom ki. Nekem is tetszik, de néhány videó még nem elég, hogy megítéljem valójában milyen is lesz.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#7194) Ilsyde válasza Kal-El (#7182) üzenetére


Ilsyde
őstag

Digitális majdnem annyiba kerul mint a CE, nem halnának bele ha adnák hozzá az elorendeloknek járó digitális cuccokat. Szerintem jóval tobben vennék kozvetlenul toluk (pl. én), azaz nagyobb lenne a profitjuk is. Ez van.

(#7195) ProEvoFan válasza Ghoosty (#7171) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor inkább a Konzol Szerviz 12350 forintért.Megjelenés napján megkapod a játékot!

[ Szerkesztve ]

(#7196) Cicero válasza Ilsyde (#7194) üzenetére


Cicero
őstag

igen, ezen már picsogtam én is, hogy jó lenne ha a digitális előrendelők kapnának valami + dlc-t. nem muszáj a CE pakk, valami más, de mégis legyen má valami...

(#7197) warcat


warcat
veterán

Demon hunter

Nyálat nem csorgatni ! :P

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#7198) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Konzolszerviznél 12380 forintért előrendeltem a játékot :C
Vártam hogy a kedvenc boltomban (CDG) is ilyen olcsón adják, de hát hiába.
Messze még a május 15.

[ Szerkesztve ]

(#7199) execute93 válasza ProEvoFan (#7198) üzenetére


execute93
őstag

CDG.-ben még sokáig 15k lesz az ára.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7200) Scholes9 válasza Ilsyde (#7194) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Teljesen egyet értek, abban az esetben én is közvetlen tőlük rendeltem volna...így maradt a konzolokszervize :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.