Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12901) radi8tor válasza Argos (#12900) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem sem volt bejövős. Ezek szerint anime-fanoknak szánják a játékot?
Hála az égnek a játékban nem ilyen videók lesznek.

⭐ Stella

(#12902) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Valaki megírná hol érdemes megvenni/előrendelni. Hol miket adnak még ajándékba stb. Budapest móricz környéke, ha lehet, de ha 2-3 ezerrel olcsóbb akkor akár utazok érte egy fél városnyit.

(#12903) Nordic


Nordic
Közösségépítő

:DDD (Klikk!)

(#12904) Argos válasza radi8tor (#12901) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Azt nem mondanám, hogy anime fanoknak szánják, csak nyilván az ázsiai piac miatt erre is nyitottak. Lásd mint a wow-ban a pandamackók, ami sztem aranyos, meg a környezet is szép, az új kaszt is jó, de hiába magyarázzák, hogy a lore-ban benne vannak, attól még idegen nekem a warcraft világától. Csak úgy, mint a diablóhoz ez a stílus.
Amit nem értek, hogy miért kell ez ide ennyire, hisz' van ott nekik elég anime, manga, netán hentai... ;] Ennyire nem kéne 'el-ázsiaiasodni', bármekkora piac is az. Vegyék azért, amilyen, ne azért mert az ő ízlésükhöz idomul.

Azt meg csak remélni tudom a játékban még véletlenül sem fogok összefutni ilyesmi átvezetőkkel, mert akkor nagyot zuhan a Blizz a szememben...

(#12902) megint én :
Legolcsóbb a konzolok szervize, ingyen kiszállítással, vagy éjféli személyes átvét.
Avagy a legjobb ajánlat szerintem a GS-é, ha csomagban gondolkodsz. Már amennyiben él még.

(#12903) Nordic :
Doh...
Bemelegítés! :DDD

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#12905) Scholes9 válasza Wolverine (#12880) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Valószínűleg, mert nekem sem volt bétám és nincs semmilyen Starter Edition :)

Én nem fogok tovább tojozni, holnap vagy szombaton megveszem Blizzard-tól a játékot, úgy is egyszer élünk, illetve ott akarok lenni kezdéskor és mivel másnapra szabit is kértem, nem fogom kockáztatni, ha esetleg vmi oknál fogva csak szerdán hozná a futár a játékot, 1 nap szabit sem fogok ezért kidobni, nekem ez megér +2k-t, illetve azért, ha lebontjuk, h mennyit fog az ember vele játszani, még a 60 euro sem sok érte :) Persze, ez az én nézőpontom :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12906) Xelo válasza Scholes9 (#12905) üzenetére


Xelo
addikt

nekem eu-s accounttal is az us oldalát dobta blizznek előrendelésnél és $60 volt nem euró. kamucímet is lehet írni hogy átengedjen, ha paypalról fizetsz frissíti magát a helyes adatokra a blizzard oldala. azt hiszem csak AH a difi régiók között, de jobb is nekem usába üzletelni ott legalább van kess hogy vegyék a szaromat :DDD

(#12907) mpierre válasza Nordic (#12903) üzenetére


mpierre
veterán

Nagyon jó...! Elő is veszem a döglött A4Tech egerem, hogy a klikk izmok bemelegedjenek... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#12908) -conrad- válasza Xelo (#12906) üzenetére


-conrad-
addikt

EU-ban regelt címmel nem fog engedni üzletelni az USA-ban, Ha pedig amerikai címet adtál meg akkor pedig az olyan szolgáltatásokat amihez azonosítani kell magad az adataiddal nem tudod használni.
Példa:
Ismerősömnek sokszor volt gondja az accountjával, IP váltogatások miatt is letiltották neki a game-t. (WoW) Mivel "Lakatos Nintendo" komolyságú névvel regelt így nem tudta magát regelni így nem is tudta többet használni, meg kellett vennie újra.

(#12909) headhunter86 válasza Xelo (#12906) üzenetére


headhunter86
senior tag

Szerintem ezt a megoldást ne tanácsoljuk másoknak. Mert még utóbb megüti valaki a bokáját. :) Így lehet hogy US kulcsod lesz, és elesel a valódi pénzes aukciós háztól mert nem saját régióban játszol. Nem tudom, csak tippelek.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#12910) ooooobi válasza Argos (#12900) üzenetére


ooooobi
senior tag

Nekem bejött és azért nem az a tipikis anime, közelebb äll egy darkos rajzfilmhez, mint egy japän animéhez, sokkal europaibb azoknäl, nekem a Heavy Metal 2000 jutott eszembe róla, legaläbbis a szinviläg meg karakterstilus hasonlo, mondjuk nem sok animét lättam.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#12911) warcat válasza Scholes9 (#12905) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem jó döntés ha te is tolod majd reggelig,sok múlik azon,hogy melyik futárszolgálat hozza.
CE nekem a Sprinterrel jön,na velük örülhetek,ha délután itt lesz( most is kettőkor jött,bajom nincs velük csak úgy tűnik kevés emberrel dolgoztatnak),
DHL/GLS normális időben reggel 9-11 megjön, konzolokszervize viszont a honlap szerint Transoflex-es amiről fogalmam sincs milyen.
Ezért kedvelem a cdgalaxist,csak drága lett mostanság.

EA: It's in the crate!

(#12912) mar_tin válasza mar_tin (#12831) üzenetére


mar_tin
tag

Na ma elfogadta a kártyát. Úgy néz ki, hogy csak átmeneti probléma volt. Remélem, hogy a kódot azért pontosabban küldik ki. Ugyanis az érdeklődő e-mail -ra, hogy miért nem megy tegnap óta nem válaszoltak.

(#12913) Scholes9 válasza warcat (#12911) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is ezért kedvelem a CD Galaxist, sosem volt gond és mindig megjött a csomag, amikorra ígérték, nem csúsztak 1 napot sem :N

Azért még eldöntöm, h lemondjam-e és a bneten vegyem-e meg a játékot, de én asszem a diablo3.hu-n olvastam, h MO-ra mindenhova igaz papír, de magyar nyelvű külső tokkal fog érkezni a játék, ha ez tényleg így lesz, akkor tuti, h utóbbi helyen, digitálisan fogom megvenni, ami igaz picit drágább, de számomra mindenképpen van nem egy előnye is, mint, ahogy írtam is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12914) kovsol válasza Scholes9 (#12913) üzenetére


kovsol
titán

Szóval inkább semmi tok drágábban, mint hogy véletlenül egy a saját anyanyelveden íródott tokot kapjál olcsóbban. Ha nem tetszik simán kidobod, vagy elajándékozod, a kóddal meg úgyis le tudod tölteni ugyan úgy mint a digitálist.

May the Force be with you!

(#12915) Scholes9 válasza kovsol (#12914) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Katt ;) De még majd eldöntöm, mindenesetre nem akarok semmiféle rizikót, aminek a legjobb módja a játék bneten való megvétele :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12916) freelanced válasza kovsol (#12914) üzenetére


freelanced
addikt

Erről az a véleményem, hogy ha legalább egy rendes tokot kapnánk magyarul szerintem senkinek nem lenne semmi gond de mint tudjuk (SC2) a magyar mindig egy lebutított verzió és egyetértek nem lenne rossz viszont nálam már ott leirják magukat amikor nem csinálnak egy játékhoz magyar nyelvet mikor semmi munka lenne nekik.... de bezzeg más népeknek csinálnak csak nekünk nem :S nem jó ez így :((( :(

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12917) JSaN válasza Scholes9 (#12915) üzenetére


JSaN
addikt

Ha digitalis kell, akkor ez esetleg nem lenne jo? Olcsobb es a kodot legkesobb ejfelig megkapod. Vagy itt ph-n is van 12k aron kulcs.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12918) kovsol válasza freelanced (#12916) üzenetére


kovsol
titán

miért milyen nyelveken adják ki? Lesz mondjuk román, horvát, török, litván, hindi, mongol stb verzió is ?

May the Force be with you!

(#12919) Scholes9 válasza JSaN (#12917) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, egyik opció az, h innen ph-ról veszem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12920) radi8tor válasza JSaN (#12917) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És lesz majd 28-ért CE ;)

⭐ Stella

(#12921) rt06 válasza freelanced (#12916) üzenetére


rt06
veterán

"ott leirják magukat amikor nem csinálnak egy játékhoz magyar nyelvet mikor semmi munka lenne nekik.... "
ugye a leghalvanyabb fogalmad sincs arrol, mennyi melo lenne leforditani egy ilyen meretu alkalmazast?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#12922) freelanced válasza rt06 (#12921) üzenetére


freelanced
addikt

Elnézésed kérem de tagja vagyok a Skyrim fordítócsapatának, szóval van róla hidd el...
Másrészt a Blizzard nem egy kis cég tudtommal és nem kicsi a költségvetés sem, szerintem potom pénzért tudnák lefordítani ( lefordíttatni) ha más nem egy céggel vagy saját alkalmazottakkal!

Szerk.:
Egyáltalán nem hinném, hogy megfelelő létszámmal/tudással/anyagi fedezettel ( főleg a Blizzard, mint tudjuk egyikben sem szenved hiányt...)
Szóval tényleg ha érdekelnénk őket akkor lenne lokáció...

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12923) Xmodule válasza Scholes9 (#12915) üzenetére


Xmodule
őstag

Egy az egyben ugyan ebben a cipöben jartam. Végül bnet maradt:) Ugyhogy most mar csak várok. 00:01 percre.:D

Ha csak bele gondolok, hogy minden egyes karakter tetszik nekem ebben a jatekban ugy fogom fel, mintha 5 jatekot vettem volna. Igy 12€/jatek(karakter). Es karakterenkent sok sok ora nap hét honap. Szoval en nem sokalltam érte a 60€ -t. Ez persze az en nezöpontom:)

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12924) tastyburger


tastyburger
csendes tag

lokáció

(#12925) Scholes9 válasza Xmodule (#12923) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyelőre ez van az első helyen, de befejezem, nem untatom a többieket ezzel a "bajommal" :B :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12926) Cyberbeni válasza freelanced (#12922) üzenetére


Cyberbeni
addikt

szerintem nem csak én használnám továbbra is angolul, ha lenne fordítás, szóval csak kidobott pénz lenne a részükről.

(#12927) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Erre a digitális dologra:

Miért nem olcsóbb a játék digitális formában? Gondolom erre azt írjátok (mert akkor szinte mindenki úgy venné meg). Rendben fordítsuk meg, miért veszi meg valaki drágábban a digitális változatot amihez még "kézzel fogható" élményt tehát dobozt sem kap? Oké nem kell neki a doboz nem érdekli,de kiad több pénzt a digitális változatért csak azért mert doboz fóbiás? Sok helyen megnéztem és drágább a kulcsos megoldás.

..hmm? :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12928) Xmodule válasza HartgeH3-2.8 (#12927) üzenetére


Xmodule
őstag

Ez jogos kérdés. Személy szerint nem azért nem vettem dobozost mert doboz fóbiás lennék:) Csupán itt ahol élek nem volt annyival olcsobb a dobozos sem. Ráadásul joval késöbb kaptam volna meg, ha éppen el nem téved a postán. Amugy szerintem ha olcsobb lenne a digitális forma akkor is sokan a dobozost vennék meg, mert szeretnének valami kézzel foghatót. Magam részéröl nem fontos, hogy most kézzel fogható legyen. Játszani tudjak rajta. Ennél a diablo3 nál meg ugy voltam vele, hogy ja esetleg nincs is netem szoval nem tudnám majd letölteni az sem gáz, mert net nélkul játszani sem lehet vele ugye. Na mindegy:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#12929) Ilsyde válasza HartgeH3-2.8 (#12927) üzenetére


Ilsyde
őstag

Miért vesznek az emberek Steamen játékot mikor boltokban és más helyen olcsóbb?

Ugyanaz rá a válasz :)

(#12930) Scholes9 válasza Xmodule (#12923) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van, én is így látom, nagyon ritkán, pár évente jön ki 1 ilyen minőségű és tartalmas játék és, ha megnézzük mondjuk, h a CoD is ennyibe kerül :U

Ilsyde: szerintem leginkább kényelmi szempont miatt :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12931) kexksz válasza HartgeH3-2.8 (#12927) üzenetére


kexksz
addikt

Nem akarnak vacakolni a postával, várakozással, boltba menetellel, instant megveszik a fotelből ülve és kész.

@Ilsyde: Ez ilyen formában helyetelen, mert itt a dobozos és a nem dobozos változatot is be lehet ugye regelni BattleNetre, Steamnél meg egyértelműen ez az indok rá.

(#12932) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Jogos felvetések :)

Én mondjuk steam-en is csak az akciós hétvégékre,speciális ajánlatokra szoktam vadászni és tetszik, hogy ott egyben vannak a játékaim és nem kell dobozzal "bajlódni" :) Több indokot is fel lehetne persze sorolni a digitális vásárlás mellett.

Én Diablo 3 esetében a dobozos mellett döntöttem és lehetséges leszek olyan hülye, hogy kimegyek a konzolokszervize.hu éjféli átadás/átvételére. Igaz erről most hirtelen nem találom az információkat az oldalukon :DDD

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#12933) Ghostface


Ghostface
senior tag

Valaki rendelt elő innen?
Délelőtt már levonták az árát a számlámról (13041Ft) és most jött az e-mail hogy feladták a csomagot. :C Ha minden jól megy hétfőn már itt lesz.

PSN: Nifty_Ghostface

(#12934) freelanced válasza Ghostface (#12933) üzenetére


freelanced
addikt

Hétfőre? Érdekes... hol laksz?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12935) radi8tor válasza Ghostface (#12933) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne higgy a feladásnak. Kaptál csomag azonosítót is?
Hivatalosan csak 14-én postázhatják a játékot. :K

⭐ Stella

(#12936) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

AMD Gaming: Good news for Diablo III players!

Catalyst 12.4a hotfix for ATI Radeon 2000, 3000 and 4500 users only is available now. http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst124ahotfix.aspx

⭐ Stella

(#12937) headhunter86


headhunter86
senior tag

Diablo III egyik első gameplay

Ezt a videót érdekes volt visszanézni. Mennyi minden megváltozott azóta.
- Létrával nem találkoztam BETA-ban, vajon ezt kivették belőle?
- A párbeszédes jelenetnél az a kis ablakos megoldás nagyon tetszik. Szerintem ez is kikerült belőle.
- A végén a halálanimáció megszűnt, ezt tudjuk.

Az interface is teljesen más, meg elég sok minden. Nekem ezek a dolgok tűntek fel. Remélem lesz ilyen jó mint ahogy ebben a videóban láttuk, mert hangulatilag nagyon jó.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#12938) Ghostface válasza freelanced (#12934) üzenetére


Ghostface
senior tag

Vácon. Eddig amit rendeltem tőlük ( egy kivételével) 4-5 nap alatt megérkezett. Igazából mindegy mert dolgozok, és úgyis csak délután kezdem el, csak érdekelt hogy más is rendelt-e innen, hogyha valami gond lenne akkor megtudjam kérdezni tőle hogy ő megkapta-e már.

(#12935) radi8tor1
Ha jól tudom ők Royal Mailel küldik és ott nincs csomag azonosító, az csak akkor van ha nyomonkövethető. De javits ki ha tévedek. Ezért "pánikoltam" mikor nem kaptam meg időben a Bad Company 2-met.

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#12939) Alg válasza freelanced (#12922) üzenetére


Alg
veterán

a Blizzard nem egy kis cég tudtommal és nem kicsi a költségvetés sem, szerintem potom pénzért tudnák lefordítani ( lefordíttatni) ha más nem egy céggel vagy saját alkalmazottakkal!

Gondolj bele: szerinted megérné nekik azért az itthon eladott, legjobb esetben néhány tízezer példányért lefordítani (lefordíttatni) a teljes játékot, az összes párbeszédet a teljes Battle.net-et, és mindezt eljátszani minden egyes patchnél? És akkor még nem is beszéltem arról, hogy mennyire lehet egyszerű megfelelő minőségű munkát végző fordítócsapatot találni... (és nem, nem megoldás a feliratozás, random fordítócégnek kiadás, ilyesmik - a Blizz ilyen félmunkát nem csinál)

Utolsó mondatra: pontosan, de sajnos/nem sajnos, nem érdekeljük őket.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12940) Gyuri27 válasza radi8tor (#12936) üzenetére


Gyuri27
félisten

Korrekt. Látom vajas kenyéren elfog futni a dio3. Respekt a blizz-nek és az amd-nek. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12941) radi8tor válasza Ghostface (#12938) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Minden társaságnál van nyomkövetés, csak külön díja van. Én jó ideje nem veszek semmit nyomkövetés nélkül, amióta több cuccomat lenyúlták a postán.

Csak arra próbáltam utalni, hogy attól még nem lesz feladva a csomag, hogy bejelölték azt, hogy feladva.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12942) Ilsyde válasza Ghostface (#12938) üzenetére


Ilsyde
őstag

Tolem ma délután vonták le a pénzt de még nem adták fel. Gondolom holnap fogják - Angliában lakom úgyhogy 1-2 nap alatt ideér és péntek/szombat kicsit korai lenne.

Ha ma feladták neked akkor szerintem már holnap elhagyja az országot. Keddre szerinted így odaér?

[ Szerkesztve ]

(#12943) Ptech válasza Ilsyde (#12942) üzenetére


Ptech
őstag

Ha ma feladták a csomagot akkor tuti. Én szoktam ebayen keresztül angliából vásárolni, és 3 napon belül mindig itt volt a csomag.

(#12944) Tatyla válasza Ilsyde (#12942) üzenetére


Tatyla
őstag

amikor innen rendeltem utoljára 7 munkanap alatt kaptam meg már sík ideg voltam a végére...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#12945) Ghostface válasza radi8tor (#12941) üzenetére


Ghostface
senior tag

Megnéztem régebbi rendeléseimet, sima "overseas delivery" Royal Mailel és csak egy rendelési szám van (order number), nincs benne tracking number vagy csomagszám. De ettől még lehet hogy igazad van és nincs feladva, majd meglátjuk. Csak megörültem neki. :)
(#12942) Ilsyde
Szerintem ha holnap elhagyná az Angliát 1 nap alatt ideér Mo.-ra, innen meg már csak a Magyar Postán múlik. Ami tudjuk milyen... Szóval nem. :D De a remény hal meg utoljára.

PSN: Nifty_Ghostface

(#12946) bolha23 válasza HartgeH3-2.8 (#12927) üzenetére


bolha23
aktív tag

A magam részéról azért vettem közvetlenül a Bneten a játékot, mert nem érdekel a doboz,és a lemez.
Van itthon elég nem győzöm pakolászni őket. Csakúgy mint a több száz darabos kazettagyűjteményemet, amit már nincs is eszközöm lejátszani.

Az következő indokom az, hogy egyszerűen vannak olyan cégek akiket szívesen megtámogatok a közvetlen vásárlással, ha azok minőségi terméket adnak ki a kezükből. Sajnos egyre kevesebben vannak, de a Blizzard mindenképpen ilyen.

(#12947) Ilsyde válasza Ghostface (#12945) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nézd meg a Your Account > Order Tracking alatt. Ha shipped van írva akkor feladták.

Tracking numbert e-mailben kuldik (ha van), de lehet hogy ekkora értéknél nem szórakoznak ilyesmivel.

(#12948) freelanced válasza Ghostface (#12945) üzenetére


freelanced
addikt

Ha tuti megjön Hétfőre én megrendelném onnan...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12949) TBT


TBT
addikt

Új Diablo 3 CE Unboxing videó (most a Német Saturn tálalásában):
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LDDSUdDXOok

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#12950) Ghostface válasza Ilsyde (#12947) üzenetére


Ghostface
senior tag

Shipped van ott. :C

(#12948) freelanced
Én már rendeltem tőlük többször, mindig mindent időben feladtak, szerintem megbízhatóak.

PSN: Nifty_Ghostface

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.