Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13851) akela91 válasza Sonja (#13850) üzenetére


akela91
addikt

Szerintem korrektek, és írtam is, hogy nem az ő céljuk volt, hogy kevesebb CE érkezzen... Sőt nekik is bevételkiesés.

(#13852) L4mie válasza akela91 (#13851) üzenetére


L4mie
veterán

Attól ha még így jártam volna bevágtam volna a kirakatukba egy D3-asra festett téglát :) :D
;] :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#13853) execute93 válasza L4mie (#13852) üzenetére


execute93
őstag

:DD

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#13854) #21346560 válasza Sonja (#13850) üzenetére


#21346560
törölt tag

(#13855) lapuli


lapuli
tag

Hi itt is van akit megszivatott a konzolok szervize hogy visszamondta a ce-t mert nincs elég. Remelem a cd galaxys nem mondja vissza hamár kaptam kódot.

Ja latom itt is ez a téma

[ Szerkesztve ]

Jaaa spricce dóze maximum

(#13856) Kashim válasza #21346560 (#13854) üzenetére


Kashim
őstag

A hivatalos közleményben is írták, hogy kevesebb CE érkezett, tehát mentek lemondások. Ergo nem volt igazad a témával kapcsolatban, így nem tudom minek lovagolsz még rajta.

(#13857) ProEvoFan válasza Sonja (#13850) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ennyi.Én is mondtam h no para.Holnap szépen megkapjuk és indul a 1000+ óra kaland:)

(#13855) lapuli
Olvasd el a hírt.A világnak nem jutott elég CE, nem csak a konzolszervize-nek.

[ Szerkesztve ]

(#13858) errorcode06 válasza lapuli (#13855) üzenetére


errorcode06
őstag

Csaknem, de ha mégis, akkor eljátszom a festett tégla esetét, mint említette egy kollega fentebb.
Ne szórakozzanak. Kaptunk átvételkódot, kb email érkezése után 10 perccel visszaigazoltam a megrendelést (állítólag sorrend van és aki később rendelt annak lehet nem jut).

sith7: 1 hsz / nap, mert mindenki kockulni fog :D

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#13859) sith7


sith7
nagyúr

230 új hsz 1 nap alatt ??? :Y

Mi lesz , ha megjelenik ? :))

(#13860) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Mindenhol készlethiány lesz a sima verzióból is. Hát fasza. Gondolom megint az 576/CD Galaxy-shoz ment az összes elérhető példány, a többi boltnak csak a maradék jutott.

(#13861) RI/OS


RI/OS
őstag

Mennyit adnak el belőle egy nap alatt vajon?:D

(#13862) akela91 válasza Kashim (#13856) üzenetére


akela91
addikt

Te lovagolsz azon hogy át lettek verve a CE-sek KSZ-nél. Az egész világon kevesebb CE-t kaptak a boltok... AutoIncrementes ID alapján, és a kapott CE alapján, az első X ID-jű megrendelő megkapja a CE-t holnap. Szerintem ők korrektek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#13863) FehérHolló válasza RI/OS (#13861) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem tudom, de DVD-n biztos többet.

Skynet is real. It's called Google.

(#13864) OnSeT válasza radi8tor (#13773) üzenetére


OnSeT
őstag

Megérkezett az email. Raktáron a termék s holnap hozza a futár. (konzolokszervize) :)

(#13865) ProEvoFan válasza GeneraL_XTX (#13860) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Olvasd el a hírt.A normál kiadásból nem lesz készlethiány, csak a CE-ből.
"A Diablo III Normál kiadása azonban továbbra sem érintett, ezekkel a verziókkal nem lesz sem készlethiány, sem egyéb probléma"

(#13864) OnSeT
Nekem is megjött :))
Holnap kapom a 2db példányt:)

[ Szerkesztve ]

(#13866) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Én most néztem rá a konzolok szervize CE előrendelésemre. Tavaly decemberben rendeltem és nagyon sokáig 25 ezer volt. Most, hogy mindenki aggódik mondom ránézek megint. Most 30980 :U . Azért ezt ne csinálják már.

Most hívtam a boltot és megnyugtattak, hogy az előrendelt áron fogom kapni.

[ Szerkesztve ]

(#13867) Ilsyde válasza sith7 (#13859) üzenetére


Ilsyde
őstag

Siri csend, mert mindenki jatszani fog? :)

En majd itt csorgatom a nyalamat mert csak kedd delutan erek haza. De az egesz szerda + csutortok az enyem. Akarom mondani a Diablo 3-e. The things you own end up owning you :DDD

(#13868) olymind1 válasza mcsabee (#13848) üzenetére


olymind1
senior tag

diablo1-ben (vagy a 2-ben már nem is tudom :F ) is elég sötét volt, amíg nem pakoltunk +light radius-os cuccokat magunkra, nagyobb is volt a para faktor

diablo 3-ban ezt mintha színes kék, zöld köddel próbálnák kompenzálni, ami szerintem sokkal idegesítőbb mintha sötétebb lenne a képernyő, legalábbis béta alatt szinte minden barlang, odú, stb tele volt vele ami eléggé irritált :U

persze ez csak személyes vélemény

[ Szerkesztve ]

(#13869) krokk


krokk
senior tag

találtam egy kis bótot amit ajánlottam havernak, hogy nézze meg náluk, mert ő akkor még kereste, hogy honnan rendelje.
meg is rendelte tőlük előző héten, én bizalmatlan voltam így nem... bár ne tettem volna :)
őt délelőtt hívta a futár, hogy itt áll az ajtaja előtt és átadná a játékot :)

mindegy holnap én is kapom galaxistól :)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#13870) Ptech válasza sith7 (#13859) üzenetére


Ptech
őstag

Akkor kuss lesz, mert mindenki játszik majd :)

(#13871) GeneraL_XTX válasza ProEvoFan (#13865) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én nem onnan szedem az infókat, hanem egy boltos ismerőstől:

"Van olyan bolt, aki a nagy rendelése ellenére is nulla (!) darabot fog kapni a D3-ból, mi elviekben a "szerencsések" közé tartozunk, akik kapnak valamennyit, viszont elegendőt semmiképp - ez konkrétan azt jelenti, hogy én ismerősöknek egy darabot sem tudok elvinni, mert a már hetekkel korábban vásárlók által megrendelt éjféli adagnak is csak egy kis részét tudjuk kiszolgálni. :S Szóval kurva nagy gáz van.
Épp ezért biztos, hogy ma nem tudok senkinek sem vinni, csak holnap, amikor befut az utánpótlás."

Ő pedig ezt írta az előbb :(

(#13872) angelside77


angelside77
tag

Megjött a KSZ-es levél nekem is, holnap kézbesítik.

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#13873) Muton válasza olymind1 (#13868) üzenetére


Muton
addikt

mert amikor a d1-el játszottunk, akkor crt-k voltak, nem szutyok tn+filmes lcd-k. akkor a fekete fekete volt, nem pedig szürkén világító f.s. sikerült a technológiának annyit fejlődnie, h hazavágja a darkot az új Diabloból :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#13874) szepi79 válasza ProEvoFan (#13865) üzenetére


szepi79
őstag

de még ha lenne is hiány a normálból, egy rakat helyen lehet csak kódot venni, ha minden kötél szakad, akár a blizzardnál is...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#13875) headhunter86 válasza Muton (#13873) üzenetére


headhunter86
senior tag

HDMI fekete -> LOW. Én monitoromban van valami ilyesmi, most nem tudom megmondani pontosan hogy hívják. De ettől a fekete az fekete lesz.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#13876) Djuree válasza headhunter86 (#13875) üzenetére


Djuree
félisten

én meg rákötöm az 50-es plazmára a gépet, a fekete ott is fekete :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13877) akela91 válasza headhunter86 (#13875) üzenetére


akela91
addikt

:F Ezt csak én nem értem? Egy kábeltől nem lesz feketébb feketéje egy monitornak.

(#13878) GeneraL_XTX válasza Djuree (#13876) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

A Diablot? Azzal a folyamatosan kintlévő HUD-al és olyan játékmenettel amibe hosszú órákat bele tudsz rakni észrevétlenül?

Olyan beégésed lesz hogy csak nézel..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13879) rt06 válasza Muton (#13873) üzenetére


rt06
veterán

ezert kell ilyen monitorral tolni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13880) mcsabee válasza olymind1 (#13868) üzenetére


mcsabee
senior tag

Az első részben volt jellemző a konstans sötétség. Abban annyira nem volt zavaró, mert egy szombat délután alatt letolhattad egyedül az egész játékot, maximum pár óra volt az egész.

A kettőben már sokkal jobban belőtték, de pl Andarielhez menet így is rettentő sötét volt, az egész katakombából semmit sem lehetett látni. Tekintve, hogy koop játékról van szó, nem csak egyszeri végigjátszás, ezért a para faktor pont semmit sem nyom a latban, ha ötszázadjára mész el ugyanott, már semmi sem ijesztő, és eljön az a pont, amikor a fene nagy para faktorból idegesítő, "az orromig sem látok, dögöljenek meg a fejlesztők" faktor lesz.

Ez nem Resident Evil, vagy Silent Hill, ahol a sötétség az egyszeri végigjátszás alatt a készítők fő fegyvere a félelem megalkotásában, itt több évre terveznek, nem csak egy végigjátszásra.

Az enyém is személyes vélemény, tiszteletben tartom a tiedet is, csak nem tudom, hogy akik sötétben akarnak játszani, mit csinálnak majd mondjuk 1 hónap múlva, ha a sötétség már nem paráztat, mikor már nem bír hangulati értékkel, és csak zavarja őket a tényleges gameplay-ben? Ezt nem rád értem, mert ahogy kiveszem, te sem az a tipikus power user vagy, tehát inkább leülsz, és szép lassan haladsz, mondjuk úgy, a mainstream vonalat képviseled.

Stay a while and listen...

(#13881) Sonja


Sonja
veterán

http://www.youtube.com/watch?v=bIKisyF8h0I :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13882) kutga válasza akela91 (#13877) üzenetére


kutga
nagyúr

A beállítás neve HDMI fekete, nem a kábeltől lesz jobb, a monitor szoftvere tudja.

Let the Zone take me if I am.

(#13883) headhunter86 válasza kutga (#13882) üzenetére


headhunter86
senior tag

Közben rákerestem. HDMI Black Level a neve. Samsung Monitorok tudják.
Én használom, és sokkal jobb ezt használva.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#13884) rt06 válasza Sonja (#13881) üzenetére


rt06
veterán

olyan erotikus hangja van a sracnak
csak ugy b*ssza a fulem

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13885) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Nem a sotetseggel van itt gond hanem a homalyos szurovel. Ezert jo a DarkD3, tesz ra egy kis sharpen-t meg a tompa zold/kek szineket kiiktatja. Nem fog ugy kinezni a jatek mintha algaval lenne beboritva a monitor kijelzoje.

Nem sotetebbe teszi a jatekot, legfeljebb a szaturaciot es a tonusokat teszi eroteljesebbe. Csak a neve DarkD3, nem nyul bele a fenyerobe.

(#13886) Djuree válasza GeneraL_XTX (#13878) üzenetére


Djuree
félisten

ja az lehet :DDD egyszer a fable3-at hagytam úgy amíg melóban voltam, hogy termelődjön a pénz, a tv-t nem lehetett kikapcsolni mert akkor a box is kikapcsolt a hdmi miatt, faszául be is égett, kellett pár nap míg eltűnt a beégés :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13887) dilipok válasza Ilsyde (#13885) üzenetére


dilipok
veterán

megneztem, nekem jobban tetszik alapon, de izlesek es pofonok :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#13888) Keksz03 válasza Ilsyde (#13885) üzenetére


Keksz03
senior tag

csak jó lenne egy hivatalos közlemény a blizzardtól h a Dark3D miatt nem kaphatsz ban-t...

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#13889) olymind1 válasza mcsabee (#13880) üzenetére


olymind1
senior tag

igen, szeretek minden kő alá benézni, szisztematikusan végigmenni a pályákon, mindent átkutatni, minden monsztát leölni.

értem én egy idő után talán unalmassá válhat a sötétség, bár szerintem még mindig jobb amit korrigálni lehet itemekkel, mint a köd amihez nem hiszem hogy lesz night vision szemüveg. valamint a sötétség a karakter körül volt, a köd meg sajnos sokszor a karakter felett, egy idő sztem kb 1-2 végigjátszás után idegesítővé fog válni, számomra legalábbis

(#13890) mcsabee válasza Ilsyde (#13885) üzenetére


mcsabee
senior tag

Attől függ, hogy ki mire használja

Két opció van, maga a "darkosító" effekt, és a Sharpness. A Sharpness csinálja azt, amit te is mondasz, míg a "darkosító" effekt besötétíti a pálya széleit és egy lilás valamit húz a képre. Szerintem ez rettentő béna. A Sharpness viszont tényleg hasznos, tényleg javít a képminőségen.

Csak ugye nem SharperD3 a program neve, hanem DarkerD3, ebből kitalálható, hogy melyik az elsődleges funkciója :) .

(#13889) olymind1: Diablo II-ben sem pakolt fel senki sem Light Radius-t adó cuccokat, mert semmi értelme nem volt, erre a Blizzard is rájött, gyanítom ezért lett "láthatóbb" a D3 is. Engem a bétában egy cseppet sem zavart a "köd", észre sem nagyon vettem, pedig toltam 8 hónapig :DD .

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#13891) olymind1 válasza mcsabee (#13890) üzenetére


olymind1
senior tag

én csak 3 napig játszottam vele, mégis szembetűnő volt

akkor lehet hogy csak megszokás kérdése, majd elválik :))

(#13892) -conrad- válasza Keksz03 (#13888) üzenetére


-conrad-
addikt

(#13893) akela91 válasza olymind1 (#13891) üzenetére


akela91
addikt

Én nem vettem észre semmilyen ködöt :D

(#13894) Ilsyde válasza dilipok (#13887) üzenetére


Ilsyde
őstag

Hasznalni en sem fogom, csak magyarazom :DDD Nem igazan tetszenek a hivatalos verzio kodos, tompa arnyalatai (nem a szinekkel van a bajom, hanem a tejszeru szurovel ami betakar mindent) de a Dark3D megvaltoztatja az ikonok es targyak szineit is ami mar nem koser.

@Keksz03 lejjebb Sonja linkelte a hivatalos allaspontot miszerint nem banolnak erte.

(#13895) Keksz03 válasza -conrad- (#13892) üzenetére


Keksz03
senior tag

láttam és erre írtam h a ciki akkor lesz amikor valaki megbuherálja és neked elfelejtenek szólni! vagy lessem a Twitter-t h na mától ne használd meg bannolhatnak? :F

rt06: igen én is ezeket a szavakat találtam a legérdekesebbnek! :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#13896) errorcode06 válasza mcsabee (#13890) üzenetére


errorcode06
őstag

Nem is kellet felpakolni :D ott volt a torch egymaga :D

Egyébként most néztem erről a dark témáról videót. Hát, nekem nagyon nem jön be. Számomra ez már inkább zavaró, bár kinek mi...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#13897) rt06 válasza -conrad- (#13892) üzenetére


rt06
veterán

kulcsszavak: yet, likely

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13898) mcsabee


mcsabee
senior tag

Amúgy itt a hivatalos DarkerD3 oldal: [link]

Lehet próbálgatni. A Sharpness szűrő szerintem király, az Effect viszont csak OFF állásban jó, szerintem ^^.

Stay a while and listen...

(#13899) GRaul válasza rt06 (#13879) üzenetére


GRaul
őstag

vagy ilyennel :P

Dell 2412

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#13900) CooLM@$TeR


CooLM@$TeR
tag

A béta után kijelenthető, hogy teljesen megfelelőek a szinek, hülyeség elbaszni az eredetit ezzel a sufnituningal, de mindenkinek lelke rajta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.