Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13301) szepi79 válasza front3r (#13253) üzenetére


szepi79
őstag

The secret world esetleg?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#13302) radi8tor válasza LBandi (#13300) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi! :R

⭐ Stella

(#13303) front3r válasza szepi79 (#13301) üzenetére


front3r
őstag

OFF:
Olvastam róla véleményeket, hogy az egész egy borzalom. :) Nekem ennyi elég is volt, amire már sokan írnak rossz véleményt az nekem se szokott tetszeni egyáltalán.
Amúgy is nekem az alap elvárásom hogy havidíj NE legyen. :)
Ja és GW2 után minden más MMO gagyi hatást kelt...
MMO-nál is kikötésem hogy ne legyen grindelés, mert rohadt unalmas.
Magas már az elvárásom egy játéktól, már nem felel meg bármilyen játék. Pl. Max Payne 3 már egyáltalán nem érdekel, vagy egy sima single játék. Nem tudnak lekötni....Ezért is adtam el a konzolom.... mert felesleges. Egy GeoW 3 is addig érdekelt, míg a storyt ki nem játszottam, a multi is csak 1x-2x érdekelt, de elég korlátolt az én szemszögemből.
Valamiért nem motivál hogy újra játsszam.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#13304) Bazzzs válasza LBandi (#13300) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi, nálam is frissített :K

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#13305) Neró


Neró
őstag

Kaptam egy emailt a bluechip.hu -tól, hogy ők is szerveznek Launch Party -t továbbá még azt is írták, hogy - "Fontos tudnivaló, hogy az országba érkezett összes Diablo III játék előrendelésben elfogyott..." - ez mennyire valós?

| www.diablohungary.hu

(#13306) rt06 válasza LBandi (#13300) üzenetére


rt06
veterán

kosz az infot

ahogy nezem, csak a tome1 valtozott, az meg csak csak 64 MB szoval nem kell szerencsere mindent ujra letolteni

update-elt torrentfile-t ebbol is tudok kuldeni, ha erdekel valakit

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13307) Sonja


Sonja
veterán

Valaki már kézbe kapta a normál verziót! :C

"It includes 2 guest passes for diablo 3 and one for WoW"

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13308) proci985 válasza GeneraL_XTX (#13198) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nagyon úgy néz ki, hogy de...:D

(#13309) Ptech : a svéd hemmakvällentől is megjöttek már a CEk. de őnáluk csak két hétig lehetett CEt előrendelni. értsd, valszeg nem több kiskocsinyi csomag vár a postán feldolgozásra, mint webhallennél.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13309) Ptech válasza Sonja (#13307) üzenetére


Ptech
őstag

Arohadék :Y

(#13310) DeckardCain válasza Neró (#13305) üzenetére


DeckardCain
senior tag

"Fontos tudnivaló, hogy az országba érkezett összes Diablo III játék előrendelésben elfogyott..."
Az komoly... :)

(#13311) Ilsyde válasza LBandi (#13300) üzenetére


Ilsyde
őstag

Eh, ez már hányadik verzió? Szívatják itt a népet :D

(#13312) nepszter1


nepszter1
addikt

Akkor csatlakozok az előrendelők táborához . Reméljük még nem fogyott el teljesen és jutott nekem még 1 példány. Nagyon gondolkoztam hogy meg-e vegyem mert ugye 13ezer forint nem kis pénz egy játékért soha nem költöttem még játékra ennyit . Remélem nem fogok csalódni és több ezer órám lesz benne :)

(#13313) Gyuri27 válasza nepszter1 (#13312) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha elfogyott nincs nagy baj. Max nyomod a starterrel. Nem az igazi, de néhány napig mig megérkezik az utánpótlás elég lesz.
A konzoloknál mindenki előrendelésbe van (gondolom máshol is). De gyanitom sokan sok helyen rendeltek elő. Így maradni fog szerintem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13314) D1Rect


D1Rect
félisten

New Downloaders for English and German:[link]

(#13315) rt06 válasza D1Rect (#13314) üzenetére


rt06
veterán

votma' ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13316) D1Rect válasza rt06 (#13315) üzenetére


D1Rect
félisten

write only:P

(#13317) Ilsyde válasza Sonja (#13307) üzenetére


Ilsyde
őstag

(#13318) Gyuri27 válasza Ilsyde (#13317) üzenetére


Gyuri27
félisten

Legalább budget ezt vedd meg kategória? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#13319) rt06 válasza D1Rect (#13316) üzenetére


rt06
veterán

tudom, valahol mar irtad, hogy nem olvasol vissza, de gondoltam attol meg beszolok - problem? ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13320) front3r válasza Gyuri27 (#13313) üzenetére


front3r
őstag

A Starter Edition 30 napig nem lesz elérhető a Blizzard tájékoztatása szerint.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#13321) Ilsyde válasza Gyuri27 (#13318) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ejj, alatta írja egy srác hogy a Gamestoptól vette 56 fontért a CE-t, tegnap adták fel ingyenes postázással és ma reggel hozták. Nekem bezzeg sehol semmi. Kecseg, biztos Londonban lakik :D

(#13322) Gyuri27 válasza front3r (#13320) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az szopás. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#13323) akela91 válasza Gyuri27 (#13322) üzenetére


akela91
addikt

Nekünk inkább jó :P

(#13324) Helmoras


Helmoras
őstag

Ez az új downloader gondolom csak azoknak kell akiknek a régivel valami gond volt, nekem speciel lefrissített csak nyilván még nem lehet telepíteni, gondolom nekem nincs értelme leszedni az egészet újra... ugye?:P

[ Szerkesztve ]

(#13325) dilipok válasza Helmoras (#13324) üzenetére


dilipok
veterán

par megat szedett le pluszban. A tobbit csak ellenorizte

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#13326) Wolverine válasza Helmoras (#13324) üzenetére


Wolverine
félisten

De, mert mindenkinek problémás lesz a frissítés a korábban letöltött angol vagy német klienssel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13327) Tatyla


Tatyla
őstag

kicsit el kezdtem aggodni,remelem a konzolszerviz nem szivat meg es megjon a peldanyom kedden minden gond nelkul....

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#13328) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Postás bácsi most hozott csomit:

56 font, ingyenes kiszállítás. Most rendeltem eloszor a Gamespottól, nem hittem volna hogy ez lesz...

(#13329) akela91 válasza Ilsyde (#13328) üzenetére


akela91
addikt

(#13330) sith7 válasza Ilsyde (#13328) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#13331) Nordic válasza Ilsyde (#13328) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Grat! Mo.-on élsz, vagy külföldön?

(#13332) Sonja válasza Nordic (#13331) üzenetére


Sonja
veterán

Angliában él :K Magyarországon posta szombaton?! :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13333) radi8tor válasza Sonja (#13332) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vagy ingyen szállítás Angliából Magyarországra? :D

⭐ Stella

(#13334) dilipok válasza radi8tor (#13333) üzenetére


dilipok
veterán

netan meg idoben is? ;] :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#13335) rt06 válasza Sonja (#13332) üzenetére


rt06
veterán

lehet kerni szombati kezbesitest is (bar azt hiszem, fugg attol is, a cimzet mely postahoz tartozik, mert ninsc mindenhol lehetoseg ra)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13336) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Jólvannacsakérdeklődtem:P:D

(#13337) TBT válasza Ilsyde (#13328) üzenetére


TBT
addikt

Ilyen békát hozott a postásbácsi? :C

Hmmm... az előbb még béka volt! :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#13338) g4besz válasza Ilsyde (#13328) üzenetére


g4besz
tag

Mázlista... :C :R
Én csak reménykedem, hogy kedden megkapom. :O

(#13339) Ilsyde válasza Nordic (#13331) üzenetére


Ilsyde
őstag

Angliában, Londontól viszonylag messze. Royal mail hozta ki (brit posta), Mo.-tól ellentétben itt hétfotol szombatig van standard kézbesítés - nem péntekig.

Nem azért tettem be a képet hogy felhúzzak mindenkit, csak gondoltam megosztom veletek :) Ha valamire kíváncsiak vagytok, lehet kérdezni.

A koponyát érdekesnek találtam, rendesen van súlya és szépen ki van alakítva hátul/alul is:

A soulstone pen drive-ot pedig egy mágnes tartja a helyén, a koponyában lévo ureg odavonzza és abba kattan bele.

[ Szerkesztve ]

(#13340) g4besz válasza Ilsyde (#13339) üzenetére


g4besz
tag

A game DVD-jéről egy képet pls! Köci :R

(#13341) proci985 válasza Ilsyde (#13328) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

remek, remek:).

itt mondjuk posta szintén dolgozik vasárnap, a hétfői műszak már 10-11 fele aktív a csomag tracking alapján. nagyon remélem enyém még belefér a vasárnapiba, akkor kb 6ra már meglesz az első ugrás, utánna pedig 11re már itt szokott lenni. ha nem, akkor marad a kedd dél... ami gáz lenne, mert elvileg 11kor érek haza este, az átvevőhely meg 10kor zár. vagy béta verzió kedden flexelek egyet, kihagyom az ebédszünetet, akkor 4-6 között meg tudok fordulni a postán. csak mondjuk ezért vonatozni mégegyszer ~80kmet kicsit erős lenne:D

képekért a koponyáról külön köszönet!

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13342) sith7 válasza Ilsyde (#13339) üzenetére


sith7
nagyúr

Nyomasd csak :))

(#13343) Donvit078


Donvit078
tag

Hivatalos megjelenés 15-e ez csak akkor M.O.-ra vonatkozik? :U

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#13344) proci985 válasza Donvit078 (#13343) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem, global. és elvileg GMT +01:00 szerint máj 15.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13345) AtHoS válasza radi8tor (#13278) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezzel még nem is lenne baj, de akkor értelmesen fogalmazzanak az információs oldalukon, ugyanis minősíti magát a boltot az ott leírtak betartása avagy be nem tartása

Valószínű nem rejtvényt fejteni járnak az oldalukon a vásárlók ;]

Azért a futárszolgálatoknál is vannak érdekes dolgok. Karácsony magasságában errefelé több napig is utazgatott a kocsin rengeteg csomag, amire nem jutott idő kiszállítani :K Ha meg utánaérdeklődött az ember a csomagnak, akkor a rutinos üf. szépen kapcsolta a sofőrt (már persze miért ne rajta csattanna az ostor), aki pedig majd ketté harapta az érdeklődőt.

TBT
Első körben a nívósabb üzleteket szórják ki. A többi pedig kap a maradékból, ha marad. Mondjuk ez erősen a lényeget érintő megfogalmazás

Szerk:
adamkaa777

Ha hallgattad minap a streamet, akkor több lehetséges "találgatást" is hallhattál volna ezzel kapcsolatban. Kicsoda is Ő, mi is a szerepe a történetben, stb...

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#13346) szepi79 válasza front3r (#13303) üzenetére


szepi79
őstag

Olvastam róla véleményeket, hogy az egész egy borzalom.

és pontosan hol? mert én még csak jót olvastam róla eddig, a gamespot-on pl. 2012 legjobban várt MMOja cimet is megkapta, most hallok róla először, hogy negatív vélemények (garmadája) létezik róla.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#13347) persil válasza Ilsyde (#13339) üzenetére


persil
nagyúr

Nem tudom, felemás érzéseket vált ki belőlem ez a koponya :S

Ki sem lehet belőle venni semmit :(
Mondjuk én úgy gondolom, hogy a ce eleve nem ér egy forinttal sem többet, mint a sima. Na jó, a soundtrack és a nyomtatott anyagok nagyon jók lehetnek, de egy szar 500 forintos pendrive, meg egy 5 centis koponya, meg a béna digitális cuccok, wow-hoz ráadásul... Én többet vártam volna, ezért is rendeltem a simát csak.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13348) radi8tor válasza persil (#13347) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Oldalról és hátulról fotózta le a kolléga. Azért nem látod a fejét. :D
Valamint kapsz cucot Diablo 3-hoz is nem csak WoW-hoz.

Senki nem mondta, hogy kötelező CE-t venned. Aki megteheti és igénye van rá, olyat vesz, akinek ezek nem fontosak ennyire az veszi a simát. Ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#13349) Ilsyde válasza g4besz (#13340) üzenetére


Ilsyde
őstag

Quick start guide (ez van a DVD mellett) és maga a tok. Az elozo egy színes kedvcsináló konyvecske Sanctuary torténetérol és oldalakon keresztul mindegyik kasztról. Book of Cain szeru az egész, tehát nincsenek benne adatok - krónika jellegu.
A lemezre CE van írva, a normál verzión gondolom más szoveg lesz de a kép marad.

(#13350) persil válasza radi8tor (#13348) üzenetére


persil
nagyúr

Persze értem én, nem is az ő képeivel van a probléma.

Egyszerűen nem méltóak ezek a cuccok sem a blizzhez, sem a diablo címhez.
Egy 20 centis jól megmunkált kifestett diablo figura lett volna hozzá, akkor még én is azt rendelem, de ez botrány -.-"

Mondjuk az artbook, a soundtrack és a behind the scenes dvd nagyon jó lehet. De a többi nekem csak mókusvakítás.

"Senki nem mondta, hogy kötelező CE-t venned. Aki megteheti és igénye van rá, olyat vesz, akinek ezek nem fontosak ennyire az veszi a simát. Ennyi."

Ezzel teljesen egyet értek, nincs is probléma :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.