Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13401) #21346560 válasza Wolverine (#13395) üzenetére


#21346560
törölt tag

Kivéve a Diablo2 :DDD

(#13402) Wolverine válasza #21346560 (#13401) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a játék elég régi már. Amit a WoW óta piacra dobtak, az nem igényel újratelepítést.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13403) L4mie válasza Wolverine (#13402) üzenetére


L4mie
veterán

Azért arra kíváncsi lennék, van-e olyan működő WoW kliens ami még 1.x-es telepítéssel lett feltéve és azóta csak pachelve és működik :)
én 3 évig pörgettem 1 telepítéssel, de azért érezhető volt, hogy ráfér egy reinstall

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#13404) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Amennyi mindent olvastam, egyáltalán nem bánom, h a játék már ott figyel az accountomon :) A CE meg szerintem sem üti meg a Blizzard színvonalát, de ez csak egy vélemény a sok közül :)

Furkoo: ettől függetlenül is komolyan van "megcsinálva" :)

Nekem továbbra sem tölti le a 65 megás cuccot az új installer, hiába csinálom, amit kell :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13405) L4mie válasza Scholes9 (#13404) üzenetére


L4mie
veterán

Nekem LK volt egyedül CE a Blizztől, 20k körül vettük azt hiszem, és abszolúte nem jobb mint a D3-as, van benne egy CD, egy nagy könyv így készült DVD némi kártyajáték, egérpad talán, ingame pet...azt csá. SCII már jó volt, de olyanom meg nekem nem volt :)
szval szerintem simán hozza a színvonalat sőt a WoWosokét meg is haladja.
az, hogy egy fasza Diablo figura jobb lett volna a fejnél az tény, de azért a pendrivesoulstone állat :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#13406) warcat


warcat
veterán

Minden jel szerint csak kedden érkezik meg a CE és a normal játék is nekem ,szerencsére van anál pass,szóval van-e/lesz-e valakinek szabad 1db guest pass hétfői napra?
Kedden vissza tudom adni,illetve szerintem beírom fórumra a maradékot(ha van rá igény)

EA: It's in the crate!

(#13407) szepi79 válasza Wolverine (#13395) üzenetére


szepi79
őstag

mázlista... én nem kaptam meghivót a bétára, pedig 2 emailcimmel is reggeltem.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#13408) Gorneck


Gorneck
titán

576tól kapott már bárki visszaigazolást, hogy pl ekkor és ekkor átvehető a cucca? Vagy ne is számítsak ilyesmire keddig?

Gorneck#1239

(#13409) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

SPOILER
Az összes cinematic
(ending is )

El. Psy. Congroo.

(#13410) Ptech válasza L4mie (#13403) üzenetére


Ptech
őstag

Az valószínűleg azért volt, mert már töredezettek voltak a filejai. Olyan miatt rektam újra nem egyszer én is.

(#13411) Wolverine válasza L4mie (#13403) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha jól emlékszem, a 3.0-s patchnél reinstallt csináltam ugyan, de azóta - azaz 2008 októbere óta - ugyanaz a kliens megy nálam, pedig közben gépcsere is volt.

#13407: én is a Gamespotról szedtem a bétakulcsot, csütörtök óta mindenki kapott belőle... :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13412) radi8tor válasza Gorneck (#13408) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem kaptam. :(

⭐ Stella

(#13413) thesound válasza Argos (#13151) üzenetére


thesound
őstag

Banner: maga az egész zászlós cucc.
Sigil: az a kis ikon, amit a zászlódra tudsz tenni, és az nem egyedi.

Mindenki kap mindegyik classhoz egyet (ami nincs benne alapból a játékban és végigcsinálta a mókát a launch site-on), de az a kis ikonka, amit pluszban kapsz és a zászlód "közepére" tehetsz, mind az x millió játékosnak egyforma lesz (nyilván classonként)

Bár az alábbi szövegben a unique szó félreérhető szerintem.

A Launch site FAQ-jából.

The banner is a customizable flag that shows off your achievements and progression when playing Diablo III. Your banner is displayed within the chat interface, in multiplayer games, and on the official Diablo III website. There are many individually customizable pieces of the banner, each of which represents a different section of the game. The sigil is the icon that can placed on the field of the banner flag, and the five sigils that can be unlocked through this promotion are completely exclusive and unique. Once the game releases, these sigils will never be obtainable again.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#13414) Scholes9 válasza adamkaa777 (#13409) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na ezt most kivételesen lehet, h kihagyom... :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13415) sith7 válasza adamkaa777 (#13409) üzenetére


sith7
nagyúr

omg ... :Y

(#13416) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Mennyi lehet a sima és a CE kiadások aránya százalékosan kb?

430 pozitív , 0 negatív....

(#13417) bolha23 válasza TROG AIR (#13416) üzenetére


bolha23
aktív tag

Valahol olvastam, már meg nem mondom hol, hogy 300000 CE verziót gyártottak le, és nem is lesz több. A többi eladott példány a standard lesz.

(#13418) Scholes9 válasza sith7 (#13415) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mennyire jók a videók? Nem merem megnézni :DDD Elég, ha megnyugtatsz, h nagyon :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13419) akela91 válasza bolha23 (#13417) üzenetére


akela91
addikt

Az azért elég sok példány ahhoz hogy valaki befektessen ebbe szvsz...

(#13420) adamkaa777 válasza Scholes9 (#13418) üzenetére


adamkaa777
senior tag

"epic" de van 1 rossz hírem diablo meg fog halni :(

El. Psy. Congroo.

(#13421) #21346560 válasza adamkaa777 (#13420) üzenetére


#21346560
törölt tag

:W

(#13422) TBT válasza Scholes9 (#13418) üzenetére


TBT
addikt

Végignéztem őket!
Baromi jók, szépen kidolgozott, érzelemdús és csavaros videók rengeteg spoilerrel!!! Lesznek itt meglepetések, nem is kevés!
Viszont elképzelni sem tudom, hogy ezek után ezt a történetet hogyan fogják folytatni...

Mondjuk a Lord of Destrucion záróképsorai után is ezt gondoltam...

Ha nem akarod elrontani a játékélményed, akkor NE nézd meg őket!
Így is baromi ütősek, de a teljes játékkal lesz igazán kerek és élvezetes a dolog.

(Én csak azért néztem meg őket, mert mire végigjátszom a játékot, már mindenki ismerni fogja a játék történéseit és végét. Sőt, lehet, hogy már el is lesz felejtve! És nem mástól akarom megtudni, hogy mik történtek...)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#13423) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Mikor hozza egyébként a futár a cuccost, hétfőn vagy kedden ?

(#13424) Scholes9 válasza adamkaa777 (#13420) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na most ezért így ki fognak nyírni...Gyorsan szerkeszd és rakd elé, h SPOILER :U

Nem tudom, h ki az illetékes a topic nevének átírásában, de elég gyorsan bele kellene írnia, pont az ilyenek miatt, h amennyiben SPOILER-t tartalmaz a hsz, akkor azt tessék az illetőnek feltüntetni, pár napja írtam épp le :U

naksys: nem kapsz kulcsot, mivel az accountodhoz "adódik" a játék :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13425) naksys


naksys
senior tag

Lehet szerepelt már: Ha a Battle.net-en megvásárolom a játékot, hogyan jutok a kulcsomhoz?

(#13426) Kashim


Kashim
őstag

Szerintem itt fejezze akkor be mindenki a spoileres videókról való társalgást. Nézze meg aki akarja, de ne beszéljen róla. Van akik játék közben szeretnék őket megnézni a sztorival haladva. Ennyivel megtisztelhetnénk egymást, hogy nem rontjuk el a másik játékát, főleg ha már 12 évet vártunk rá. Kedd-szerdáig már kibírja mindenki, hogy ne kotyogja el a látottakat.

naksys
Szerintem sehogy, egyszerűen a fiókodhoz rendelődik a játék, gondolom valami emailt azért kapsz bizonylatként.

mczuzlak
Ha Magyarországon élsz, akkor kedden legkorábban. Előbb nem hozhatják.

[ Szerkesztve ]

(#13427) persil válasza Kashim (#13426) üzenetére


persil
nagyúr

+1

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13428) TBT válasza Kashim (#13426) üzenetére


TBT
addikt

12 évvel ezelőtt még a Diablo 2 sem jelent meg!
2000. június 29.
Vagy akkor a Lord of Destruction is kimaradt?

Csak mert maximum 11 éve tarthat a várakozás, de inkább csak 10 éve, hisz mire végigtolta mindenki minden kassztal és minden nehézségi fokozaton a teljes játékot (a kiegészítővel együtt) már 2002 vagy 2003 is lehetett, szóval csak utána jöhetett a várakozás a folytatásra... :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#13429) Donvit078


Donvit078
tag

hát igen aki diablózik már az elejétől az sem ma kezdte az ipart :)

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#13430) John D'oh válasza Kashim (#13426) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Hmm reméltem, hogy már hétfőn kihozzák mert így mire kedden ideér a futár mér kb d.u. lesz.
Ha jól tudom 9:01-kor indulnak a szerverek, igaz ? Magyarul ha az első perctől akarok játszani vagy ott kell lennem egy éjféli nyitáson (ilyen boltról pedig sajna Mosonmagyaróváron nem tudok) vagy megveszem a digitális verziót, amit persze picit sajnálnék mert szeretném ha meglenne a doboza is.
Jól gondolom ,vagy kihagytam valamit ?

(#13431) TBT válasza John D'oh (#13430) üzenetére


TBT
addikt

0:01-kor indulnak a szerverek errefelé!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#13432) omikron23


omikron23
senior tag

Nem értem miért olyan fontos ott lenni az 1. pillanattól... senki nem marad le semmiről. :U

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#13433) John D'oh válasza TBT (#13431) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Értem, én simán azt gondoltam ott éjfél azt itt 9 óra.
Tehát még az sem lehet ott az első perctől aki éjféli személyes átvételre megy.
Marad tehát a digitális előrendelés. Azt azért gondolom már hamarabb leszedhetem, igaz ?

#omikron23: egyáltalán nem fontos, de azért jó lenne átélni ezt a "történelmi pillanatot" :)

[ Szerkesztve ]

(#13434) persil válasza TBT (#13428) üzenetére


persil
nagyúr

Szőrszálhasogatásból jeles.

10 év várakozás sem kutyafasza, szerintem te is pontosan tudod.
És minden felhívás nélkül belinkelni egy - valljuk be - erősen spoiler videót, nagy bunkóság.

Mondjuk spec én egyszerűen nem nézem meg, szerintem konkrét idiotizmus végignézni ezeket a videókat, amikor kedden kézhez kapom a játékot és magam deríthetek fel mindent.

De azért tényleg nem kéne ilyesmivel telefirkálni a topikot, ebben részben igaza volt, beláthatod.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13435) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na látom kezdődik a spoilerezés....
Mi lesz itt jövő héten, főleg hogy csak szombaton tudok játszani először..
Addig mások már végig is viszik a normált. :DDD

Jövő héten lehet kerülnöm kellene a topicot...

[ Szerkesztve ]

(#13436) Argos válasza thesound (#13413) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ezt tudom, olvastam a FAQ-t
Az nem tiszta nekem, hogy a sigil alá tudsz rakni még ikonokat, meg a zászló formája, színe, mintája, na azokra vagyok kíváncsi, hogy számít-e milyet raktam be és az nekem ~egyedi lesz-e vagy azok alapból benne vannak a játékban és az acsiktól függően unlock-olódnak.
Bevallom bétában -amíg tudtam vele játszani - nem ezzel foglalkoztam, nem néztem meg.
De, ha nem számít, hogy milyen zászlót kreáltam, akkor kb. nulla értelme volt az egésznek.
Csak annyi, hogy a classok sigil-jei meglesznek.

(Tegnapi "hülyeségemen" annyit korrigálnék, hogy annyira nem volt blőd megállapítás, hogy lehet egy accon több D3, mert a WoW is úgy működik, hogy ha van több játék aktiválva az accon, akkor a kliens log-in képernyőjén megjelenik egy legördülő menü, a p.w. alatt és ott lehet kiválasztani, hogy melyik játékodra akarsz belépni [más a nevük, defaulton: wow1, wow2 stb.]. )

Spoiler-t azt már tegnap is említettük, hogy nagyon nem kéne.. de legalábbis jelezni!!

Más. Ma lapozgattam ma egy CORA-s szórólapot - lapot vazz.. egy Népszabadság elbújhat mögötte, akkora.. - és mit látok Diablo 3 megjelenés máj. 15. 14.990Huf. Úgyhogy, ha valakinek van a közelében ilyen áruház és nincs még előrendelve, vagy olyan kedve van, lehet nem hülyeség becsattogni hétfőn, vagy korábban és meglesni, nincs-e már a polcokon, vagy megkérdezni, hogy akár raktárról meg lehet-e venni.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#13437) TBT válasza persil (#13434) üzenetére


TBT
addikt

Én sem tartom fair-nek belinkelni egy erősen spoileres videót, de én nem is tettem meg.
Megnéztem saját felelősségemre, de semmiféle kontrétumot nem árultam el vele kapcsolatban, csak annyit hogy hozza a szokásos Blizzard minőséget.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#13438) persil válasza TBT (#13437) üzenetére


persil
nagyúr

Tudom, azt a részét természetesen nem neked szántam.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13439) adamkaa777 válasza persil (#13434) üzenetére


adamkaa777
senior tag

"És minden felhívás nélkül belinkelni egy - valljuk be - erősen spoiler videót, nagy bunkóság."
Odaírtam elé h. spoiler
(#13424) Scholes9
Komolyan gondolod amit írtál ? úristen... ki gondolta volna h. diabloban meg kell ölni diablot..

El. Psy. Congroo.

(#13440) omikron23


omikron23
senior tag

Folyamatosan figyelem a topicot... Amióta elindult, már szinte minden kiderült ami részben jó, mert mindenki kíváncsi volt rá, de így elveszik a felfedezés öröme... Én pont ilyen megfontolásból nem néztem végig a videókat, nem néztem meg, hogy melyik karaktert milyen irányba fejlesszek, stb...
Szeretném felfedezni a játékot, és a játék öröméért játszani vele, nem pedig azért, mert én akarok lenni a legjobb vagy a legelső, aki eljut Diablo-ig... Csak játszani szeretnék, semmi mást. :K

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#13441) thesound


thesound
őstag

asszem nem nézek fel ide (sem) a jövőhét végéig
ha kibírom :DDD

(max olyan oldalra ahol a tovább után van az igazi content... és el tudom dönteni spoiler-e...)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#13442) omikron23


omikron23
senior tag

10 év után ez a 2-3 nap igazán semmiség...

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#13443) Donvit078


Donvit078
tag

ezt nem vágom min arénáztok egy videó és játék játszva az teljesen más

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#13444) Gyuri27 válasza Donvit078 (#13443) üzenetére


Gyuri27
félisten

Úgy.
Megnéztem. Jó volt. Kéne magyar felirattal.
De ettől még jobban várom a játékot. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#13445) persil válasza adamkaa777 (#13439) üzenetére


persil
nagyúr

Akinek nem inge....

Ne legyetek már gyerekek.
Ha neked címeztem volna, akkor odaírom.

Szimplán csak helyeseltem valakinek, és elmondtam, hogy amúgy ez meg az valóban kreténség. De senkit nem emeltem ki külön példának, méghozzá nemes egyszerűséggel azért, mert nem is akartam.

Komolyan így el kell magyarázni mindent... ? Mellesleg, ha te magad is iróniának szántad, akkor gondolhattad, hogy nem neked szól. Feltételezem, hogy egyikünk sem hülye.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13446) Scholes9 válasza adamkaa777 (#13439) üzenetére


Scholes9
nagyúr

No offenz, csak legközelebb írd oda, mert lehet, h vkit zavar :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13447) CooLM@$TeR válasza TBT (#13422) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Viszont elképzelni sem tudom, hogy ezek után ezt a történetet hogyan fogják folytatni...

Már a fejlesztés kezdetén leszögezték, hogy nem lesz több folytatás és trilógia marad, de persze 2 kiegészitő kötelezően jönni fog kb. másfél éves időközönként.

Tehát ez az utolsó Diablo hack&slash, más stilusú játék azért még várható a jövőben valamikor Sanctuary világára.

[ Szerkesztve ]

(#13448) Gyuri27 válasza CooLM@$TeR (#13447) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hihető. ;)
Meg ha marad minden ugyanaz csak fő mufti nem dio lesz. Az nem sok változás. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#13449) errorcode06


errorcode06
őstag

Lesz folytatás, Player (vagy Gamer) lesz a neve.

Te leszel benne Diablo, és annyi lesz a dolgod hogy nyomkodod a gombokat amik küldözgetik a minionokat a player-ek ellen, és mindig más player akar majd megölni...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#13450) killerjohn válasza CooLM@$TeR (#13447) üzenetére


killerjohn
addikt

szerinteem még dia 8 is lesz, majd az unokáinknak. ezt nem kellene kpnak venni :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.