Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3546) karesz501 válasza Steven21 (#3545) üzenetére


karesz501
senior tag

Ha hallod a magas visító hangot akkor: HRP. Ne küzdj vele, csak feleslegesen idegelnéd magad miatta...

Sebességről csak annyit, szerintem messze kiemelkedő teljesítménye van egy go7900GS+T7200 -nak. A baj az, hogy asztaliban már G80 magos kártyákat lehet relatíve olcsón kapni, már inkább azokra optimalizának. És kártya 256Mb RAM-ja már kevés a nagyobb textúrákhoz, minimum 512Mb most már a felső kategória. Ez van...

STALKER szerintem nem jó példa, iszonyat az optimalizálása, R6Vegas nekem nagyon szépen fut, mondjuk flash-elve van a kártyám. C&C3 szintén nagyon szépen fut, minden a maxon van.

Winchester ''csak'' 5400-as, ezért lassab mint amit az asztaliban megszoktatok, de a BIOS-ban alapból ''quiet''-ra van állítva ''performance'' helyett, ezt is illik átállítani annak akinek ez számít, segít. Vagy már lehet kapni 7200-as 160Gb-os Hitachit itthon is, HRP beszereli, az 5400-as meg pont jó lesz egy 2.5''-ös rack-be.

Jelenleg ennél csak a legbrutálabb XPS-ek és az alienware-es gépek tudnak többet. Ez egy NOTEBOOK!!! És bár DTR, de mégiscsak egy noti...

[Szerkesztve]

Life is no picnic!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.