Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4651) Gudy válasza blackmoto (#4622) üzenetére


Gudy
tag

Blackmoto, a 1501-hez adtak az e betűs cégnél xp drivereket??
Köszi!
Ha minden igaz , ma jön meg a kis Dell :)

(#4652) wmarci


wmarci
senior tag

Nem csak játékra nem is játszanék vele annyira sokat csak egy kis cod2.....meg asszem várok 6-7 hónapot még hátha lemegy az ára....de lehet hogy veszek bele egy blu-rayt...hátha jó

(#4653) vipisti válasza vipisti (#4626) üzenetére


vipisti
tag

Erről a fos gépről valaki? :U
[link]
Köszi!

Gnothi seauton.

(#4654) polip


polip
addikt

nem jó hírek... [link]

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#4655) Quent1n válasza polip (#4654) üzenetére


Quent1n
senior tag

Hát nem.. Bár én nem értem minek kell a festéssel szarakodni. Sztem ráfizetéses dolog. Sokkal jobbnak tünnek a cserélhető fedlapok a 6400ashoz. Pl. nekem rajta van a carbon cover. Plussz védelem és még esztétikailag is megállja a helyét. Ez ilyen tipikus sokat markol keveset fog dolognak tünik. Elég lett volna egyenlőre leszállitani 2szinben a notikat aztán utána mehetett volna a színválaszték bővitése sztem. Ha már ennyire ezt akarják. Persze szebben néz ki a noti ha gyárilag olyan a szine de ez még plusszban felvet olyan gondokat is h kijelzőcserénél ha cserélik cakummpakk az egészet akkor lesz e ugyanolyan szinü pl. Bár ezt nem tom h megy. Azt viszont tom de legalábbis sejtem az ilyen cikkek alapján, h a Dellnéll vmi nincs rendben sajnos. Remélem hamar gatyába rázzák magukat mert még a végén beelőzik őket.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#4656) bwoay válasza Quent1n (#4655) üzenetére


bwoay
nagyúr

egy kijelzőcserénél miért cserélnék az egész fedlapot?
alaplapcserénél sem cserélik az egész gépet :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4657) Quent1n válasza bwoay (#4656) üzenetére


Quent1n
senior tag

Azért irtam oda h nem tom :) .Gondoltam egyszerübb fogni lekapni a régit rádobni az ujat. :) Alaplapcsere azért más... :))

[Szerkesztve]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#4658) blackmoto válasza Gudy (#4651) üzenetére


blackmoto
senior tag

Gratula a választáshoz!

Igen van egy driver-cd a dobozban, amin rajta van minden.

(#4659) bwoay válasza Quent1n (#4657) üzenetére


bwoay
nagyúr

más, mert ahhoz az alját kell szétszedni, a kijelzőcseréhez meg a tetejét :D
igazság szerint onnan, hogy leszedted a fedlapot,
még kb 5 perc a kijelző cseréje. én nem hinném, hogy egyben cserélnék,
de persze nem is zárom ki a lehetőséget.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4660) Palika71 válasza polip (#4654) üzenetére


Palika71
őstag

A legtöbb 2 hét amit várni kell... Hú ha...
Nem is tudom, hogy lehet azt kivárni. :)
(vagyis, több mint két hetet, és az akár 2 év is lehet)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#4661) Quent1n válasza Palika71 (#4660) üzenetére


Quent1n
senior tag

Hát azért ez Dell szintü cégnél ez sztem hú ha bizony. Képzeld el aki már jo előre megrendelte azt csak hitegetik h majd ekkor majd akkor. Ezt én egy kis cégnek még csak -csak elnézném, de a Dell -nek már nem igazán. Ezt kicsit elszabták, bár ahogy hallom van épp elég bajuk. De majd a következő generációnál kiküszörülik a csorbát.

Go Dell Gooooooo! :) :DD

[Szerkesztve]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#4662) Palika71 válasza Quent1n (#4661) üzenetére


Palika71
őstag

Kényelmesen hátradőlsz a gépednél, kicsi mozdulatokkal összeálítod a vágyadnak pontosan megfelelő notit, majd kiválasztod hozzá azt a színt, amilyet mindig is szerettél volna, csak más még nem árulta, és ez a szín, pont az a szín, amire 2 hetet kell várni, mert nem kötsz kompromisszumot (a gépre is kéne 1 hetet, akkor is ha csak fekete), majd a 2 hét elteltével átveszel egy olyan gépet, amilyet SENKI nem árul...
Azért ez mégsem akkora ciki a Dell-nek (innen nézve), bár lehet, hogy az USA-ban a Dell-fanok tüntetni mennek emiatt...

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#4663) polip válasza Palika71 (#4662) üzenetére


polip
addikt

igen ez a kulcsszó....''innen nézve''

velünk, szerencsétlen birka balkáni barmokkal bárki bármit megtehet, a magyar ember ilyen...de nyugaton ennek más a kulturája, de ne menjünk bele milyen történelmi hagyományai vannak ennek és hogy jutottunk ide :)

az ilyen hírek egyébként nem 1 darab gépről szólnak, hanem komoly tételekről....hogy értsd:

mi nem vagyunk preferált zóna Delléknél...késik 2 hetet egy szállítmány, ami menne USA-ba vagy Ny-EU-ba...rendben késik...közben megrendel kis hazánk is egy pár adagot...

De a késés miatt (a 2 hét alatt) USA és NY-EU területéről újabb megrendelések érkeznek be a céghez, ezért a kevésbé fontos területeket (mint mi) hátrateszik!!! ez már 2x 2 hét...remélem kezded érteni :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#4664) Quent1n válasza Palika71 (#4662) üzenetére


Quent1n
senior tag

Magyar szemmel nézve ez valoban nem semmi, de kinnt ez természetes dolog. Amcsi leül gép elé 4-5 super size me -t befal :) , összerak egy notit delléknél és másnap már viszik is ki neki. Azaz csak vinnék!!! Háhá de a Dell képtelen rá! :D ;) :) Amugy meg egy ilyen oriáscégnél ez a 2hét is tud kárt okozni. Meg ugy alapbol kicsit csökkentheti a beléjük vetett hitet. Vásárlói szemszögből, nézve valoban nem tünik soknak ez a 2hét, de tudtommal már alapbol csuszott az egész uj generácio. És ha azt nézzük volt ugye a Sony akksi botrány, a nagy kijelzővisszahívás, az uj notik késése, könyvelési mizéria. Szóval mostanában azért voltak történések.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#4665) Palika71 válasza polip (#4663) üzenetére


Palika71
őstag

Persze, semmi baj a megértési készségemmel.
A hírben 2 hét van maximum, az én megjegyzésem is erre a 2 hétre vonatkozott, és nem a feltételezhető következményeire.
Szerintem ha ma, itthon megrendelnél egy gépet ebben a színben, az inkább valahol a 2 hónapnál lenne, hiszen a Vostro 1400-amat is 6 hétre vállalták, holott azt festeni sem kell... :(

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#4666) Palika71 válasza Quent1n (#4664) üzenetére


Palika71
őstag

Egy kicsit elvannak kényeztetve arrafele a skacok.
A fele is jó lenne nekünk! (de azért piszkosul nem lennék amerikai)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#4667) Quent1n válasza polip (#4663) üzenetére


Quent1n
senior tag

Mástéma kicsit. Nem akartam most privit küldeni ezért inkább ide irom gyorsba. Az oldalatokon (kalauz) van egy videokaris táblázat a cikkben. Kicsit kiegészithetnétek mert egy csomo videokari pontos tipusa hiányzik. Pl. Ati Mobility Radeon ennyi van irva, de, h melyik az nincs. Amugy nem rossz kis cikk.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#4668) Steven21


Steven21
tag

Azon felvetéseteken, hogy mindenki a második alaklommal találja meg az álmai laptopját... szval én is így érzek. Van egy 9400-am, amit azért vettem, hogy majd játszom, mint állat, na végigvittem rajta a stalkert, meg vmi rainbow six részt és azóta nem játszottam... (jó rég óta:) ).
A kérdés: egy inspiron9400-at mennyiért lehet eladni? (17'' WUXGA (1920x1200), 7900gs, 1gb ram, T7200 2ghz, 160gb... meg ami még benne szokott lenni. Van még rá 2,5 év garancia.
Ennek mennyi a reális ára? És hol lehetne eladni, ha mégis meg akarok tőle válni?
Igazából, amióta rájöttem,h nekem nem kell játékgép, ezzel egyidőben elkezdett tetszeni a d830:) .
Szerintetek? :R

(#4669) richies


richies
senior tag

hi all,
kicsit most csalodnom kellett a Dell-emben (inspiron 9400, fel eves), ugyanis lett egy pixelhiba a jobb also sarokban, s az 5-os gomb folyamatosan leugrik...
nem ertem, alig van hasznalva, nem is hordozom, fura.
Igaz ezek nem nagy deolgok ,de megis idegesitoek...

Rozsomak of Power

(#4670) blackmoto válasza Gudy (#4651) üzenetére


blackmoto
senior tag

NA!
Megvan a masina?

(#4671) bwoay válasza richies (#4669) üzenetére


bwoay
nagyúr

a pixelhiba érdekes dolog, elvileg gyártási szórás,
de ma már ugye ott tartunk, hogy egyes gyártók képesek garantálni
a hibamentességet. sajnos azt még ők sem, hogy menet közben nem fog előjönni,
mert ami lejön a sorról, és akkor nem hibás... az nem hibás.
ha nincs zavaró helyen, vagy nem pirosan világít, akkor gyakorlatilag
nem vészes, csak idegesíti az embert a tudat.

a gombot szerintem vizsgáld át,
mert ha nem repedt meg, vagy törött le egyik műanyag pöcök sem,
akkor lehet, hogy te rakod vissza rosszul.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4672) polip válasza Quent1n (#4667) üzenetére


polip
addikt

ó bakker látom :)
reggelre javítom!! és sry :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#4673) richies


richies
senior tag

hat, eleve nem kellene lejonnie, s sztem jol rakom vissza, mert birja egy darabig, s ujra lejon :S

Rozsomak of Power

(#4674) Gudy válasza blackmoto (#4670) üzenetére


Gudy
tag

Yesssss. már települ a rendszer :) Nagyon tetszik! Teljesen elégedett vagyok vele.
Köszi a segítséget!

(#4675) Steven21


Steven21
tag

#4668-ra valaki? Full extrás 9400 mennyit érhet vajon? Nem akarom, hogy hülyének nézzenek az ár miatt... én 440körül vettem vagy 430? Nem emléxem.

(#4676) Quent1n válasza Steven21 (#4675) üzenetére


Quent1n
senior tag

inspiron 9400
Centrino Duo
sorozat
• 17'' WUXGA (1920x1200p) UltraSharp™ • nVIDIA GeForce 7900GS/ 256MB TurboCache
• Core2-Duo T7400 (2.16GHz/4MB/667) • 2048MB DDR2 • 160GB HDD • DVD+/-RW DL
• Wi-Fi (802.11a/b/g) • Bluetooth • (MgAl)fémház • Microsoft Windows XP Home HUN

notebook PC
• 3év teljes DELL garancia
rendelésre (2-3 hét)
• akciós nettó ár: 399.990,-
akciós bruttó ár: 479.988,--


Talán ez segit beárazni. Csak ezt találtam ami hasonlo konfig. Ha levonjuk amit le kell, sztem 400 körüli összeget megérhet.

[Szerkesztve]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#4677) bwoay válasza Quent1n (#4676) üzenetére


bwoay
nagyúr

ez olyan, mintha a notebookstore-ról szedted volna,
az ottani árak meg kissé irreálisak, ne az legyen a mérvadó,
hogy ők mennyiért kínálják

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4678) Fermat válasza bwoay (#4677) üzenetére


Fermat
tag

Nem mondanám irreálisnak...

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#4679) Palika71


Palika71
őstag

400e Ft-ért, bármilyen használt notebookot eladni, erőssen csodaszámba menne.
Szvsz valahol a 300-330e környéke az, ahol el is lehet adni.
MOD: A használti noti áraknál is úgy van, mint az autóknál. Alacsony kategória + full-extra = nagy értékvesztés.

[Szerkesztve]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#4680) Steven21 válasza Palika71 (#4679) üzenetére


Steven21
tag

Na jó, mondjuk azt kétlem, hogy fél év alatt 100-130E lenne az értékvesztése, még a könyvelő is csak 60at tud leírni évenként...:D
Na mind1, ennyiért biztos nem vágom piacra, mint ahogy a reklám mondja: ''Ich bin doch nicht blöd!''
De azért köszi!

(#4681) Quent1n válasza bwoay (#4677) üzenetére


Quent1n
senior tag

Sztem nem irreálisak az áraik, sőt sok noti elég jó áron van. Amugy meg minden boltba van ami drága és van ami olcsó ez már csak ilyen. Ebben az esetben meg csak náluk láttam a nagy boltok közül hasonlo konfigju laptopot, tehát nagyon nincs mihez viszonyitani.Valszeg azért ilyen drága, mert nehezen beszerezhető már újonnan hisz ugytünik kifutott darab vagy mi . Sztem jo bolt a store és nem dolgoznak olyan vészes árakkal. Ráadásul notikhoz elég sok mindent lehet náluk kérni (kijelzőcsere, +akku, 3g kari, lightscribe iro, masik opr., stb.) egész jó áron. Nemtom mikor vásároltál ott de én elég rendszeresen nézem mostanában az áraikat és sztem az irreálistol messze vannak. Talán pár noti van amiket drágábban mérnek mint kéne, de hát hol nincs ilyen.

[Szerkesztve]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#4682) Quent1n válasza Steven21 (#4680) üzenetére


Quent1n
senior tag

Miden csak attól függ mennyire akarod eladni. Ha nem fontos anyira, akkor fölrakod mittomén 400ért aztán ha nem kell senkinek, szépen viszed apránként lejjebb az árat. Hátha vki elviszi ennyiért vagy kicsit alatta.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#4683) bwoay válasza Quent1n (#4681) üzenetére


bwoay
nagyúr

én arra alapoztam, hogy amiket én néztem (Dell Latitude-ok),
azoknak (akkor) baromi elszállt áraik voltak.
amit ők akciós bruttó árként tüntettek fel,
az jó esetben is keményen a reális ár felett állt olyan 50 rugóval...
viszont én tényleg csak ezeket néztem, más típust nem.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4684) Palika71 válasza Steven21 (#4680) üzenetére


Palika71
őstag

Szerintem is tedd föl a PH!-apróra, mert pénzbe nem kerül.
Ha esetleg elvinnék (és sok sikert hozzá), akkor azért írd meg, hogy mennyiért sikerült!
(én 70-100e körülire saccoltam az értékvesztést, és nem 100-130e-ra)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#4685) amol válasza wmarci (#4652) üzenetére


amol
addikt

Venni szeretnék egy dell xps m1710 csak nem tom mennyire megbízható és mivel angliánól jön 1300 fontért ezért nem tom hogy milyen lesz a gari rá....a dell egyébként világ garis? jah és szerintem ez már jó játékra is ...[link] vagy ez de ez drágább de jobb is..[link] bár nem tom mennyire szükséges 4GB ram

akkor ez nem lesz jó..nem kell hogy a legújabb játékok menjenek rajta hanem pl 1 évesek ....egyébként van még az ASUS-nak egy hasonló kategóriás gépe a G2S.....erről mi a véleményetek, meg olcsóbb is, de azt nem tom hogy van-e olyan megbízható, mint a DELL..[link]

Nem csak játékra nem is játszanék vele annyira sokat csak egy kis cod2.....meg asszem várok 6-7 hónapot még hátha lemegy az ára....de lehet hogy veszek bele egy blu-rayt...hátha jó



Ha nem igazából játékra kell minek egy ilyen energiazabáló monstrum fűtőtest?
Hallottál már arról, hogy a jó notebook nem feltétlenül a beépített alkatrészekről ismerszik meg? Még jó hogy nem egy ilyet szeretnél [link]
Blu-ray: HÁTHA? persze, nagyon kell. Jellemzően azok veszik meg az ilyen dolgokat, akiknek sok kidobandó pénzük van olyanra amit sohasem használnak, de jó ha van.

(#4686) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Megint én volnék a hülye kérdéseimmel. :)
Máshol félig-meddig válaszolgattak, de nem hagy nyugodni még néhány részlet, ezért itt is feltenném.

Az Nvidia Quadro NVS 110M és a GF 6600 LE között mi pontosan a különbség a fogyasztáson kívül? (tekintsünk el attól, hogy egyik notiba való, másik asztali gépbe)
Benchmarkokban és szintetikus tesztekben körülbelül ugyanúgy muzsikálnak, de nekem valami real-life tapasztalatra lenne szükségem.
Elolvastam Nvidia marketingrizsáját, félmillió tesztet (természetesen semmit sem érő benchmark az összes), de még mindig nem jöttem rá, hogy pontosan mire elég egy Quadro 110M, és mire nem.

Utóbbi lenne igazából a fő kérdés, hogy mit lehet vele csinálni, és mit nem? (nem játékra értem)

110M drivere milyen plussz dolgokat nyújt, amit a 6600 LE-é nem?

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#4687) amol válasza FehérHolló (#4686) üzenetére


amol
addikt

Nem olyan hülye kérdés ez, és nem is alaptalan. Ugyanis az, hogy biznic alkalmazásokhoz optimalizált, nekem sem elég.
Tudtommal ezek olyan kártyák (ill. nem a kártya, hanem a firmware), amelyek jobb képminőséget, pontosságot, megbízhatóságot ígérnek olyan -főleg 2d- alkalmazásokban, melyeket jellemzően üzleti felhasználók futtatnak. Na de ez még így is kicsit ködös. Ugyanis wordre, excelre, akár lightos Photoshopra elég akármi.
Videokonvertálásnál biztosan tudom hogy hasznos, de nem biztos hogy jobb mint egy játékra optimalizált. Viszont elvileg kevesebbet fogyaszt.

(#4688) FehérHolló válasza amol (#4687) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nvidia szerint CAD-re is elég, de én kicsit kételkedek. - Jó, hát olyan CAD-re, amiben ideális áramköri elhelyezést készít az ember, persze, hogy elég. Marketing über alles.
Egyik blogban olvastam, hogy a kedves fél HalfLife2-t 1280x800-as felbontásban, high grafikán 50 átlagos FPS-el játszotta. Eléggé hihetetlen.

Photoshopnál úgy tudom, hogy egy jobbfajta proci és elegendő RAM helyettesíteni tudja a videokártyát, de még soha nem volt alkalmam kipróbálni.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#4689) vricsi


vricsi
tag

Sziasztok!

Mint már írtam DELL 1501 gépem van. Tegnap tettem rá XP profot és szépen feltelepítettem minden drivert a dell.com-ról. De az USB-t nem ismerte fel csak a réginek (nem 2.0nak) ezért minden alkalommal kiírja hogy ez az eszköz gyorsabb sebességre is képes lenne ha USB2.0 dugnám... Meg hát az eszközkezelő is kiírja hogy az a hardver nem tökéletes....

A dell.com-on nem találtam az usbhez drivert ezért tőletek várok segítéget ötleteket!
Előre is köszi!

Egyébként XP alatt lehet állítani, hogy a videokártya mennyi memóriát foglaljon le magának és újraindítással le is foglalja!!!

Üdv R.

(#4690) TayRol válasza FehérHolló (#4686) üzenetére


TayRol
veterán

Csövi!

Nekem 110-esem van a notiban, de még igazán megizzasztani nem volt módom. Eddig photoshophoz használtam, ahhoz meg ugye RAM kell dögivel, de kollégám az övével - elmondása szerint - HL2-t frankón nyomatta. Én nem játszom, szóval erről a részéről nem tudok nyilatkozni, pedig anno volt 6600-as vidkarim PC-ben. Én 3DMax miatt vettem, de időm nem volt kipróbálni vele, pedig ugye arra való:)

Üdv.,
TayRol

(#4691) Gudy


Gudy
tag

Hali!
Ki milyen progit rak fel a notijára, hogy lássa a proci foglaltságot és ,hogy hány MHz-n ketyeg a lapitopi? (asztalin a Motherboard Minitort használom.) Dell 1501-re kéne.
Köszi!

(#4692) FehérHolló válasza TayRol (#4690) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi a választ, kezdek képbe kerülni. :)
Nem nagyon szeretnék vele játszani majd, egy WarCraft3 vagy egy Starcraft néha-néha. Ezeket gond nélkül vinnie kell egy GMA950-nek is, tehát nem aggódok.


Gudy:
Vezérlőpult -> Rendszer -> Általános (Jobb alul: Számítógép)
Alt+Ctrl+Del -> alul kiírja, de a teljesítmény fülnél is ott van (Vistánál pedig Vezérlőpult -> Teljesítmény vagy valami hasonló - sokkal részletesebben elmeséli neked, mint XP.)

Nem kell hozzá semmilyen program.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#4693) tkazmer válasza Gudy (#4691) üzenetére


tkazmer
addikt

everest sok más info mellett ezt is kiírja, ha nem elég a feladatkezelő..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4694) amol válasza Gudy (#4691) üzenetére


amol
addikt

Engem speciel nem érdekel :D

(#4696) amol válasza roxan (#4695) üzenetére


amol
addikt

Erősen gondold át ezt a 17'' kérdést (pláne ilyen áron), itt nem feltétlenül a méret a lényeg. Az Acert pedig felejtsd el.

Nem csak azért mert Delles ez a topic, de szerintem Inspiron 1520/1720 ha kell a webkamera.

(#4697) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Hello mindenkinek

Egy olyan kérdésem volna azokhoz akinek DELL INSPIRON 6400-as notija van hogy abban hány hely van rendszermemoriának?????

És az uccsó kérdés az lenne hogy notiban is olyan egyszerü memoriát cserélni ahogyan az asztali gépekben??

A választ előre is köszi mindenkitől

(#4698) roxan válasza amol (#4696) üzenetére


roxan
senior tag

Szia!

Mi baj a 17''-al?

Kicsit utánanéztem, és ezt találtam:

15,4'' wide:
WXGA 1280x800
WSXGA+ 1680x1050 (plusz nem tudom mit jelent)
WUXGA 1920x1200

17'' wide:
WXGA 1280x800 és 1440x900
WSXGA+ 1680x1050 (plusz nem tudom mit jelent)
WUXGA 1920x1200

Előttem a Samsung 19'' 970P LCD monitorom 1280x1024-en megy. A 17'' wide kb olyan széles, mint ez, csak alacsonyabb. Nem jó rajta a 1280x800? Miért? És az 1440x900 az már jobb?

17''-on a WSXGA és WUXGA felbontást kicsit aprónak érzem.

Rox

(#4699) FehérHolló válasza sulu1701 (#4697) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link]
[link] A Memória c. rész harmadik pontja a ''Műszaki adatok''-nál. Lustaság fél egészség.

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#4700) Quent1n válasza amol (#4696) üzenetére


Quent1n
senior tag

Most nézem h eltünt a hsz -e. :Y :D

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.