Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88601) copass válasza GIJoe (#88597) üzenetére


copass
veterán

nem fegyvertény!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#88602) stb123


stb123
tag

Huawei band zéró fekete bontatlan garis okosóra, 160GB-os laposvinyó 100/100-as kondícióval, garis tp-link 842 nd router egy-egy értelmes árért vihető! Csere érdekel, bármit meghallgatok (elolvasok).

(#88603) vlevi válasza copass (#88596) üzenetére


vlevi
nagyúr

Persze, az érzékelőméret rengeteget számít. Eos450D-m van :)
És persze emiatt van olyan ára az obiknak. Nagysagrenddel nehezebb egy akkora érzékelő elé olyan üvegeket csiszolni, sokszor 15-20 darabot, mint egy tizedakkora kompaktra, ahol az objektiv minősége ráadásul nem is olyan fontos, mert ez érzékelőn lévő képzaj miatt úgyse veszed észre.
De ettől még vannak azok a gigazoomos kompaktok.

(#88604) mghltm


mghltm
addikt

csutortokon es penteken figyeljetek jobban a sebessegre, orszagos buli lesz

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#88605) mghltm


mghltm
addikt

Édes anyanyelvünk

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#88606) atike válasza mghltm (#88605) üzenetére


atike
nagyúr

Szép hosszú utcák vannak arra... :DDD

(#88607) seadrone


seadrone
őstag

Sziasztok!

Egy akusztikus gitárra lenne szükségem mai átvétellel maximum 15 000 Ft értékben.

Ha valakinek van, légyszi jelezze

Köszi

(#88608) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Üdv. Ph-n, melyik kategóriában vannak Audio Cd-k? Nem találom sajnos. Esetleg valakinek eladó mai zenék CD-n? RIhanna, Inna, Pitbull, Jasmine Thompson stbstb... nagyon sok féle érdekelhet.

+ keresek megvételre hibás felső kategóriás vagy érdekes egereket. Logitech G5, g500, g1, razer, A4tech, Trust stbstb. Minden érdekelhet. 500-1000ft a felső határ

Rossz telefonok is érdekelnek. csoki, sör árkategória, esetleg komolyabb telefonoknál 500-1000Ft.

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#88609) yanna válasza Adonimus (#88608) üzenetére


yanna
őstag

(#88610) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Valaki nem akar venni egy patika állapotú és dögnehéz 72 centis Sony TV-t?

Érdeklődni pü-ben :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#88611) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Eladó holmik! Ha valamelyik érdekel írj privátot!
( Zenit-E, varrógép, NoFear gördeszka,BEAG TH-175M toroid trafó, íróasztal, 20'-os gyerek bicaj, 24'-os agyváltós női bringa 3seb. Mind új gumikkal!
:) Képekért katt a linkre! :)

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#88612) schulc99


schulc99
tag

Eladó!

-2 db egyforma üveges szekrény együtt 35 000 Ft [link]
-fonott vessző asztal 12 000 Ft [link]
-Robust márkájú haspad 9500 Ft [link]


Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#88613) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Hali.

Vegyetek autós hangcuccot, itt a szezon.

Kenwood KAc1023. High-end minőségi darab.Dupla pozitív és negatív szál. Dupla aktív hűtés. RCA test lehetőség a komoly RCA-khoz. Mono,stereo mód. Állítható frekvencia és hangváltó. Mindenféle védelemmel ellátva.
35.000Ft

Eladó még egy JBL W15GTI High-end mélynyomó.
45.000Ft

És egy mélyláda: 15" nyomónak való (amiben van a hangszóró)
Dupla fal, merevítés, ragasztás stbstb. Porttal, csatlakozóval, kábellel.
15.000Ft




adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#88614) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Eladó asztali konfiguráció!

I5 2400
GIGABYTE H61M-USB3V
SAMSUNG 4GB 1333MHz DDR3,
FSP 400-60hln (Nem mai darab működik viszont én már cserélném)
ASUS HD7770,
CoolerMaster CM590
Samsung 640GB,

Ha ha héten elmegy 65.000 Ft az ára.

(#88615) Laraxior válasza mghltm (#88605) üzenetére


Laraxior
titán

Mi lett az ittas pilótával, es veletek?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#88616) rabtibus


rabtibus
tag

Sziasztok,
az alábbi terméket keresném,
szombatra nagyon kellene, de a következő boltokban nem találtam :
Auchan, Metro, Metro mellett a Kedvenc húsboltban, Reál, Coop, Tesco (LIDL és Aldi csak saját márkást - de ott is megnéztem és nem volt)
holnapra még a Spar marad utolsó esélyként, esetleg valami éjjel-nappaliban nem találkozott valaki ilyennel (István útiban már néztem, nincsen :( )

A Kotányi honlapján még fent van termékként ...

http://www.kotanyi.com/hu/termekek/termekek/product/show/Product/chili-3/

Fontos lenne, köszi előre is ;)

[ Szerkesztve ]

(#88617) rayoliviero válasza rabtibus (#88616) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia.

Régen pedig volt ilyen a Tescoban, ott vettem. :(

(#88618) rabtibus válasza rayoliviero (#88617) üzenetére


rabtibus
tag

Mi az Auchan-ban vettünk régebben, de most sehol sem találjuk ... :( :(((

Kicsi ajándéknak szánnánk csípőst kedvelő egyénnek :)

Már most írtam a Kotányi facebook-jára üzenetként, az esélytelenek nyugalmával ... :F

[ Szerkesztve ]

(#88619) devil-k válasza rabtibus (#88618) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ennél durvább csípős dolgokat is tudsz venni mondjuk a Fórumnál a piacon vagy a Keleti boltban.

- mozi bolondéria -

(#88620) rabtibus válasza devil-k (#88619) üzenetére


rabtibus
tag

Mi ebben gondolkodunk, mert ezt itt próbálta nálunk, nagy mellénnyel és kicsit belebukott :)

HA valaki látna valahol jártában-keltében, az írjon rám egy privát üzenetet legyen kedves !!!

[ Szerkesztve ]

(#88621) tahepa válasza rabtibus (#88616) üzenetére


tahepa
senior tag

(#88623) devil-k válasza tahepa (#88621) üzenetére


devil-k
nagyúr

Hááát.... :U

- mozi bolondéria -

(#88625) Laraxior válasza devil-k (#88623) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem van itthon jolokia keszitmenyem, ahhoz kepest ezek a magyar paprikak, eros pista, faszomtuggya micsodak nem érnek semmit.
Mondjuk nem is egy helyen vannak a scoville skalan :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#88626) devil-k válasza Laraxior (#88625) üzenetére


devil-k
nagyúr

Múltkor Felsőtelekesen (borsodi kis falu) kaptam házi őrleményt.... rég találkoztam ilyen DURVA érzéssel. :DDD

- mozi bolondéria -

(#88627) rabtibus válasza rabtibus (#88616) üzenetére


rabtibus
tag

Megnéztem reggel a Böszörményi úti NON-STOP-ban (a tűzoltósággal szemben) és a Füredi kapuban lévő Bodogán ABC-ben is ... ott sincs :( sőőőt semmilyen fűszermalom nincsen ...

[ Szerkesztve ]

(#88628) GIJoe


GIJoe
addikt

Egy parketta lerakós, szigetelős szakit, tud valaki ajánlani?

(#88629) Borosz


Borosz
senior tag

Keresek VHS-C "mini" kazettához keresek normál méretűre alakító adaptert vagy kamerát kölcsönbe.

(#88630) Zola007


Zola007
veterán

UPC-nél csak hűséggel van internet? :U :Y

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88631) hdanesz válasza rabtibus (#88627) üzenetére


hdanesz
senior tag

Hány db kellene? Szétnézek Böszörményben hátha. :D

(#88632) rabtibus válasza hdanesz (#88631) üzenetére


rabtibus
tag

szia,
1 egész darab kellene :D
Lassan fogy nálunk is :)

Köszönöm előre is ha jársz valamilyen boltban és megnézed :R :K

Még keresgélünk mi is kisebb boltokban, megyek megint Auchan-ba is, Spar-ban még nem voltam, ott is megnézem még ...

[ Szerkesztve ]

(#88633) SEMY válasza Zola007 (#88630) üzenetére


SEMY
tag

Van nekik hűség nélkül is lista áron.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#88634) Zola007 válasza SEMY (#88633) üzenetére


Zola007
veterán

azt hol találom?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88635) Zola007 válasza SEMY (#88633) üzenetére


Zola007
veterán

ezek meg vannak őrülve.
30 MBit-es net hűség nélkül 10.500 Ft + 10.600 Ft bekötési költség :Y

Kivettünk egy lakást, ahol nem tudok DIGI-t beköttetni.

Mert mint kiderült, a 4 évvel ezelőtti lakó elfelejtette felmondani a szerződését és 200 ezres tartozása van a DIGI-nél
Ezért én hiába vagyok már 3 éve DIGI előfizető, nem tudom átvinni a szerződésem, míg ő lesz kegyes és ki nem fizeti a kibaszott elmaradását,. Amire valószínűleg soha nem fog sor kerülni. :W

Mi közöm van nekem a 4 évvel ezelőtti lakóhoz?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88636) customer114 válasza Zola007 (#88635) üzenetére


customer114
senior tag

Szomszédra beszéld rá a digit, amin te wifivel leszel fent.

(#88637) Irmscher 353 válasza Zola007 (#88635) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

igen a UPC ilyen, én sem csomagot akartam anno, de közel duplájára jött volna ki, mondtam, hogy akkor kössék be a csomagjukat, de amúgy nonszensz, hogy a Digi-s sávszélt ők 2x annyiért adják.
A többiről nem beszélve...

(#88638) Zola007 válasza customer114 (#88636) üzenetére


Zola007
veterán

az lesz
megpróbálom vele megbeszélni, hogy kössük be oda, aztán átdobok 10 méter cat6-ot a falon

Csak tudod én azt utálom ebben az országban, hogy tisztességes előfizetőként és polgárként még nekem kell cigánykodni ilyen helyzetben

Tényleg nem bírom agyilag feldolgozni, hogy miért nem lehet az ő személyét függetleníteni az én előfizetésemtől.
Kössék be negyedéves csoportos beszedésivel és kész.
Rrgó előre ki van fizetve 3 hónap, nekik semmi vesztenivalójuk, de hogy még én könyörögjek, hogy ott hagyhassam náluk a pénzem? Nonszensz.... :(
Nagyon fordítva ülnek itt egyesek azon a vén gebén.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88639) customer114 válasza Irmscher 353 (#88637) üzenetére


customer114
senior tag

2-nél kicsit nagyobb szorzó van ott. Legkisebb, 100 megás digi hűség nélkül! 2700/hó. Sokan át is állnak, nem hiába kellett nekem is szolnoki albinál másfél hónapot várnom a bekötésére. :U

(#88640) Irmscher 353 válasza customer114 (#88639) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Csak mondtam hasból egy számot, az ügyfélszolgálata a UPC-nek is elég, khmm unszimpatikus.
De lehet csak én vagyok túl kényes, mert nem szeretem a gerillamarketinget :W

(#88641) Laza...


Laza...
addikt

Vezetékes upc-s vagyok, már vagy 2 éve hűség nélkül. Múlt héten a tányéros egységük felhívott, hogy fizessek elő tányéros tvre, mert az nekem jó. Mondom és a nettel mi lesz, vagy azt is átlövik műholdon? Azt oldjam meg másképp, más szolgáltatóval. Mikor rákérdeztem, hogy tényleg ennyire hülyének akar-e nézni, meg ő volt megsértődve. Nem is értem én ezt.... :DDD :W

Never give up!

(#88642) rabtibus válasza rabtibus (#88632) üzenetére


rabtibus
tag

Facebook-os üzenetem a Kotányitól :

Kedves Tibor!
Sajnos alapanyag hiány miatt ez a termék jelenleg szünetel. Május végén lesz újra elérhető az üzletekben.
Köszönjük megértését, és türelmét!
Szép napot kívánunk!
Kotányi Csapata

Azért még nem adom fel, keresgélek még, hátha maradt még valahol ... :B

(#88644) tahepa válasza rabtibus (#88642) üzenetére


tahepa
senior tag

Kotányis üzletkötőnél érdeklődtem és hasonló választ adott. Elég sok boltba jár de igazából sehol sincs a termékből.Tesco , Metro ,Auchan , Coop - oda speciel be sincs listázva-Ha talál valahol akkor majd értesít engem.

(#88645) (Bundás)


(Bundás)
addikt

eladó okostelót keresek, SOS > privi :))

(#88646) Laza... válasza (Bundás) (#88645) üzenetére


Laza...
addikt

Ha ez érdekel... [link]

Never give up!

(#88647) rabtibus válasza tahepa (#88644) üzenetére


rabtibus
tag

Nagyon köszönöm a válaszod, bár lelombozott kicsit, de az infó hasznos volt ;)
Nézelődünk még hááátha valaki vett kisebb boltba ... :)

(#88648) mezis válasza Zola007 (#88635) üzenetére


mezis
nagyúr

Kamu lehet ez a DIGI-s duma a 4 évről. Nekik lehetőségük van a nem fizető ügyfél csatlakozását megszüntetni, akár azonnal. Miért nem tették ? :F

(Nagyon régen, még a DEKVA akart ilyen trükköt, nem jött be nekik.)

mezis

(#88649) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Van itt valaki Létavértesről? A Léta Plast kft működik még? Mert ismerős említette, hogy mintha régebben ott lehetett volna venni ipari műanyag rudat rövidebb nem méteres darabokban.

(#88650) csapee válasza Atomantiii (#88649) üzenetére


csapee
senior tag

Szendi vasudvar Balmazujvaros? Ott kerdezted mar? Szoktak tartani es meg darabolnak is.

Csapee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.