Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21351) Chesterfield válasza lorcsi (#21350) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Gyakorlatilag wifi hotspotként használom a telefonom mobilinternetét.
Szükségem van a folyamatos netkapcsolatra, így ez a tartalék netem.

[ Szerkesztve ]

(#21352) Chesterfield válasza lorcsi (#21350) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Akksi kimaradt:
Használattól függően 2, maximum 3 nap.
De ez 610 (WP7.8), ez bírja a legtovább.

Ha most vennék, akkor megvenném 45-ért azt a 620-ast, amit hirdetett itt valaki.

(#21353) lorcsi válasza Chesterfield (#21351) üzenetére


lorcsi
veterán

bazz...a blade netjéről inkább nem írok semmit .. :B

és az akksi is szépen teljesít

(#21354) #77081088 válasza pohár (#21336) üzenetére


#77081088
törölt tag

:DD :DD :DD :DDD :DDD :C :C :C

(#21355) RootRulez válasza pohár (#21336) üzenetére


RootRulez
félisten

Uhh. :)

═════════════════════════════════════════

(#21356) S.Feri


S.Feri
őstag

Samsung omnia M, telenor függő, doboza, tartozékai hiánytalanul megvannak.
Garilevél jár hozzá természetesen, durván 6 hónapos, kezdettől nilkin tokban és fólia van a kijelzőn.
Számláját és minden papírját adom vele természetesen.

[ Szerkesztve ]

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#21357) pockhome válasza lorcsi (#21350) üzenetére


pockhome
senior tag

A WP-t en is csak ajanlani tudom, vagy iOS. Ez mind a ketto veri az androidot. Sokkal stabilabbak, butabbak is fomenucszintjen, de karpotol az hogy nem fagy be, nem kell allandoan ujrainditani (2-3 hetente szoktam). Igaz a windowsosra kevesebb app van mint iOS-re de ha tenyleg telefonalasra akarod hasznalni akkor mindegy hogy van -e ra angry birds vagy nincs :D
Mondjuk az is kisse zavart hogy nem volt ra se skype, se viber, de ha van penz a kartyadon akkor tokmindegy :)

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#21358) S.Feri válasza pockhome (#21357) üzenetére


S.Feri
őstag

Mostmár van. :)

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#21359) wwhy válasza pockhome (#21357) üzenetére


wwhy
veterán

alma vs penge :F

lorcsi: droid alá is telót kell venni, és akkor nem fagy stb. Ez esetben a buherálás lehetőség, nem kényszer.... Nekem HTC Desire S volt, hónapokig csak töltöttem, még egy újraindítás sem volt, pedig sokszor több napig csak tölőn lógott, és osztotta a netet, mint Ches-nél. Utána Iphone 4S-sel vert meg a sors, 2 hónap után "dobtam", mert minden, csak nem okos (az általam használt progik /szótárak, nyelvleckék/ vagy meg sem voltak vagy egy valag pénzé').

De ha WP8, akkor próbáld ki a MM-ban pl. a HTC 8S-et ....

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21360) dui válasza dui (#21276) üzenetére


dui
aktív tag

Köszönöm a dicsérő szavakat! :R

(#21361) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.

Eladó / rendelhető dolgaim.

1.: Kristály gyöngy karkötő anyagáron eladó.

2.: Egyedi ékszer nemes kristályból. rendelhető.

3.: Gravir !!! rendelhető.

4.: Tükrös szekrényt eladó / cserélhető.

5.: E5500 csak csere erősebbre a fentiek beszámításával. A lapom által támogatott procik listája. ( Core™ 2 Duo E6750, E6850, E8190 or better egészen Q9650ig bezárólag, tekintettel a 400 W-os Delta teljesítményére. + kp nélkül!!! )

Valamint még mindig érdekel, hogy hol tudok cipő / bakancs talpat venni?

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#21362) sto1911 válasza wwhy (#21359) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem is bladeem van, kb. masfel eve hibatlan, amiota nem buzeralom :)

(#21363) mghltm válasza pohár (#21336) üzenetére


mghltm
addikt

mindenfele bantas nelkul irom/mondom ezt: te vagy a topik "udvari bolondja"

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#21364) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

Compaq Presario 700 notihoz keresek lehetőleg magyar kiosztású billentyűzetet!

(#21365) ati012


ati012
senior tag

voda 845-m van mar 2 napja. buta vagyok hozza' de le mëg nem fagyott.

(#21366) dwelablack


dwelablack
tag

Egy 8:20-as gyors kérdés:

(tudom, van rá biztos megfelelő topik, de itt gyorsabban szoktatok reagálni)

Vettem egy 32Gb-os pendriveot, direkt azért vettem ekkorát, mert erre egy nagy darab (~20Gb-os fájlt) szeretnék napi szinten másolni/felülírni! Mennyire normális az, hogy az első 10%-ot megcsinálja azonnal, utána meg úgy belassul, hogy van hogy 30percig szerencsétlenkedik. Visszavittem a boltba, aztmondták ezt a sebességet tudja, és pont... (10Mb/s \ 5Mb/s) Nálunk is ennyi idő alatt másolta fel...

Köszi előre is,
Üdv,
Gy.

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#21367) br.rak válasza dwelablack (#21366) üzenetére


br.rak
őstag

Nem lehet, hogy az op rendszer előolvasási rendszere miatt látod úgy, hogy az elején gyorsan megy (amíg betelik a gyorsítótár), utána meg megy "normál" sebességgel?

(#21368) zolikaDB válasza dwelablack (#21366) üzenetére


zolikaDB
veterán

Az van, amit br.rak mond, nálam is így megy a kis itx-es gépemben.
Másik: valakinek nincs valami combos chipset hűtője eladósorban? Ötzi, Chilla, Revoltec???

(#21369) copass válasza dwelablack (#21366) üzenetére


copass
veterán

ez ilyen, 2,5" külső vinyóval jobban jársz, sokkal jobban kezeli a nagy fájlokat.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#21370) xuldar


xuldar
őstag

Eladó kacatok:

- HP Photo smart R717 fényképezőgép
- Celeron D331 proci (socket 775)
- Zalman VF700 AlCu VGA-hűtő
- Noctua NF-R8 8 cm venti
- Verbatim CD 52x, 20db, mind saját tokkal
- Radeon HD 4850

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21372) dFactor


dFactor
tag

Eladók lettek az alábbi cuccok:

Point of View 5.1 USB Gamer fejhallgató - Kb 3 éves,használt, de jó állapotú, működése hibátlan. 8 beépített hangszóróval, kezelőszervvel. Irányár: 6.000,- HUF

Trust GM-4800 Predator laser egér. 3200 DPI, programozható gombok, súlyozható. Felületén enyhe kopás a használattól, amúgy hibátlan. Irányár: 5.000 Ft

Egy 400 wattos táp. Gamer konfigot hajtott, de bootoláskor néha fagyott tőle a windows. Érdekes módon játék közben bírta a terhelést. Irodai használatra szerintem kiváló.Irányár: 2.000 Ft

Érdeklődni priviben.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#21373) kwetax


kwetax
csendes tag

Samsung NP540U3C-A01 érintőkijelzős ultrabook eladó

Új,dobozában, 1 év gari, kipróbálva volt.

13,3" érintős HD kijelző
Intel core i7
8gb ram
128gb SSD
BT 4.0, 1gb lan, usb 3.0 stb.

Érdeklődni privátban

Ár:230.000 Ft

(#21374) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Van valakinek esetleg Philips senseo hd 7810 típusú kávéfőzője?

Tescoba most 17eft és jár mellé 5 csomag kávé és. És mindezt én most 30%-kal olcsóbban tudnám megvenni, tehát tényleg baráti áron,
Megéri?
Illetve ebbe csak kávépárnát lehet tenni, vagy sima őrölt kávét is?

(#21375) Irmscher 353 válasza Drughi (#21374) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Csak kávépárnával működik.
De van az Auchan-ban egy francia kávé, ami 999Ft-ért ad, asszem huszon x kávépárnát.
Amugy a 17 ezres ár nem baráti, évek óta ennyi...
De az edigital-ban egy lehelettel olcsóbb ;)
Bár, ha kap hozzá az ember 5 csomag kávét, akkor valóban a Tesco a befutó :)

[ Szerkesztve ]

(#21376) csapee válasza Drughi (#21374) üzenetére


csapee
senior tag

A hagyomanyos kenterbeveri az osszes parnas vackot, ha nincs idod molyolni vele akkor vedd meg de hosszu tavon tuti dragabb a parnas.

Csapee

(#21377) Drughi válasza Irmscher 353 (#21375) üzenetére


Drughi
addikt

Ugyanannyi, de ha a 30%-ot nézzük akkor már barátibb, főleg 5 csomag kávéval.
rákerestem és 3ezerért lehet hozzá venni valami betétet amivel lehet őrölt kávét is bele tenni.
Elgondolkodtató

(#21378) z0d1AK válasza kwetax (#21373) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha most kéne ultrabook, még le is csapnék rá, bár egyelőre elnyomkodom még a Series 9-et.
De miért csak egy év garancia van rá? :F Külföldi?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#21379) dwelablack


dwelablack
tag

Az annyit ér, mint Pressernek a Mebucain...

Megvettük mi is az átalakítót, vizes kávét jól tud csinálni, de másra nem jó. Folyik orrán száján belőle. Mi csak párnával használjuk, akcióban egész jó árakon ki lehet fogni, és akkor érdemes megvenni 4-5 csomaggal egyszerre. (inkább mi azt szeretjük benne, hogy nagyon gyorsan meg lehet csinálni a kávét vele)

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#21380) #65675776 válasza dwelablack (#21379) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mennyi idő alatt készül el benne a KV?

(#21381) wwhy válasza Drughi (#21374) üzenetére


wwhy
veterán

Én évekig használtam. Jó. Lehet kapni "adaptert", amivel rendes őrölt kávé is használható.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21382) Irmscher 353 válasza #65675776 (#21380) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

(#21383) #65675776 válasza Irmscher 353 (#21382) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor annyira nem nagy az előnye. Ennyi pénzért meg lehet már normális KV-főzőt venni, amiből normális KV jön ki. Ráadásul nem csak egy csészényi egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#21384) z0d1AK válasza #65675776 (#21383) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mi itthon a hagyományos kávéfőzőt használjuk, a "kotyogóst". Nincs meg megy perc alatt, de jobban szeretem, mint a gépek által kapszulákból préselt kávét, vagy a hasonló módon elkészülteket.
Igazából előnye az ára is, hiszen egy ilyen kávéfőző 1-2 ezerből megvan akár, igaz kínai gyártmány,de ennyi pénzért... Van egy nagyobb, 4 személyes is, az van vagy 20 éves minimum, az még magyar gyártmány, de nincs semmi baja!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#21385) Calogero válasza z0d1AK (#21384) üzenetére


Calogero
addikt

Mi a jó öreg Szarvasi SZV 611 kávéfőzőt használunk.

Sőt a munkahelyen csak ezt vesszük, mind a huszon valahány darab jól teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#21387) SOAD19


SOAD19
addikt

Adott a szobám, ezen szeglete, és kitaláltam, hogy jól mutatna a sarokban egy nagyobbacska növény. Az asztalt a kanapé felé húznám, így lenne hely a sarokban. Valami olyan kellene, aminek kb. 1 m környékén van a "lombja", talán egy ilyen jó lehetne.

Valami ilyesmikre gondoltam: [link] (persze, nem ekkora kivitelben), [link], [link], [link](bal oldali), [link]

De, ha valakinek van más tippje is, csak hajrá, szívesen fogadom. :) Bár, ha nagyon drágák, akkor egyelőre hagyom a dolgot.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#21388) fenergie84 válasza SOAD19 (#21387) üzenetére


fenergie84
addikt

Az a monitor... :C

(#21389) SOAD19 válasza fenergie84 (#21388) üzenetére


SOAD19
addikt

Tudom, a Tiéd nagyobb, de az enyémben, ha jól tudom több fénycső van! :P

Találtam még egy pofás kis darabot: vadkakaó

Úgyis, szeretem a kakaót! :)) :DDD

Mod: Nem is annyira drága:

Méret: 21/95 Ár: 5100 Huf.
Méret: 27/150 Ár: 9200 Huf.

[link]

Bár, lehet elég lenne az asztalra is egy kisebb belőle: [link]

[ Szerkesztve ]

(#21390) fenergie84 válasza SOAD19 (#21389) üzenetére


fenergie84
addikt

Nem azért írtam :P
Már említettem, h nekem is volt 2209WAf és marhára megszerettem :)

(#21391) SOAD19 válasza fenergie84 (#21390) üzenetére


SOAD19
addikt

Tudom-tudom, nyugi nem vettem sértésnek a hsz.-ed. ;)

Ajánlanátok pár helyet, ahol talán kapható ilyen vadkakaó. Itt van két méretben is, de most már inkább csak a kisebb kellene. Az asztali verzió, amit utoljára mutattam. Bár később a nagyszobába/nappaliba lehet jó lenne egy nagy is majd. Jöhetnek pü-ben is a linkek. :R

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#21392) bsutyi


bsutyi
csendes tag

én nespresso-t használok az is drága amúgy az utántöltő pedig tényleg vizes kávé, de kísérletezhetsz a darálás milyenségével esetleg az lehet a titok. Esetleg a lidl-ős kapszulás gép valaki nem próbálta?

[ Szerkesztve ]

Elegendő pénzem van egész hátralevő életemre. Feltéve, ha nem vásárolok semmit.

(#21393) hcs57


hcs57
őstag

Dunlop 155/70R13 nyári gumi eladó: [link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#21394) mezis válasza Irmscher 353 (#21375) üzenetére


mezis
nagyúr

Én azt javaslom, hogy csak kávéból főzz kávét (legjobb a frissen darált) és ne abból a valamiből, aminek van valamekkora kávétartalma -esetleg.

Egyszer találtam a kamra mélyén egy évekre ott felejtett fél üveg Nescae -t. Gyönyörű CIÁNKÉK színe volt annak a valaminek, ami eredetileg sötétbarna volt. Vízben feloldva a lötty barna lett. Csak a lefolyót kínáltam meg vele. : :(( Nézzek körül ismét a kamrában, hátha találok Neked még egy üveggel ? ;]

mezis

(#21395) kungzi


kungzi
veterán

(#21396) func93 válasza mezis (#21394) üzenetére


func93
senior tag

Nekünk egy ilyen Saeco daralos van. Csak barnába és kevesebb gombal. Erdemes rakölteni XX.000 forintot mert a frissen daralt kavenal semmi se jobb. :)

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#21397) Calogero válasza SOAD19 (#21391) üzenetére


Calogero
addikt

Florex Kertcentrum: [link]

(#21398) Papaj x válasza func93 (#21396) üzenetére


Papaj x
tag

Én nagy kv fun vagyok, de valahogy még sosem jöt ki léps, hogy egy ilyet vegyek.. :(

Ugyanakkor ha valaki megválna tőle egy új vásárlása miatt, írjon bátran.. :)

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#21399) func93 válasza Papaj x (#21398) üzenetére


func93
senior tag

Mellette még van egy Dolce Gusto vagy micsoda... de hát a nyomába se ér. Daralosbol egy régebbi darab ami nekünk is van kb 20k körül van. Miénk is már vagy 10-15 éves, de eddig semmi baja nem volt csak néha kellet cserélni 1-2 dolgot ami pár ezer forint.

JANIKAKA: Csapó u.-ból nyilik balra egy kis utca ahol van egy bolt(szerviz, arusitas) utana jarok neked mennyibe fajna egy korrekt de olcso gepezet.

[ Szerkesztve ]

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#21400) Papaj x válasza func93 (#21399) üzenetére


Papaj x
tag

Én is itt vagyok nem messze, az Ótemetőn vagyok, de ha jársz arra, azt megköszönöm. :)
Anno én csak horibilis árakon találtam mindig.. :( Efgy ismerősömnek volt valami orosz kv főző, méretileg legalábbis, de az lyan kv-t csinált, hogy.. :B

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.