Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#141401) nrg_52 válasza paatrick (#141400) üzenetére


nrg_52
addikt

Nekem valami ilyesmi van, meg est is sokalltam.:DDD

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#141402) tsyl


tsyl
aktív tag

Sziasztok! 4db bnc toldót keresnék vasárnap délelőtti elhozatallal, ha lenne valakinek eladó.
[kép]

[ Szerkesztve ]

17 éve a PH-n....

(#141403) tm5 válasza paatrick (#141398) üzenetére


tm5
tag

Tetszik, biztosan jó lesz. Érdekel, hogy milyennek tartod majd hazsnálat közben.
Én egy 18 éve a Vivaxban vett széket nyúzok, klasszik főnöki bőrszék szék, nagyon drága volt, de akkor még le tudtam költségelni. Szóval ideje lenne cserélni nekem is és ez a fazon, amit választottál tetszik.

(#141404) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Valakinek elfekvőben van-e jogosítvány tartója?
Ha nincs rá szükszége érdekelne.
Vagy hol tudok venni? A linkelt típus érdekelne.

(#141405) ViragL válasza paatrick (#141398) üzenetére


ViragL
tag

Szerintem jó választás. Nekem ez a típus van, kértem bele memóriahabot és állítható hosszúságú ülőlapot. Két éves, napi 8 órát ülök benne és még elégedett vagyok vele.

(#141406) bepken válasza paatrick (#141398) üzenetére


bepken
veterán

az a baj, hogy bármennyire szimpatikus a kínálatuk, egyszerűen nem fogom tudni a közeljövőben megoldani, hogy bemenjek hozzájuk.... csak hétköznap 16:30-ig vannak nyitva, és az egyetlen héten, amikor szabin leszek mostanában, az egész ország le lesz zárva.

emag-tól rendelt már valaki bármit, amit nem közvetlenül ők forgalmaznak? csak mert nagyon félek, attól, hogy a másik kiszemelt széket megvegyem náluk, mivel romániai cég forgalmazza. mármint az esetleges ügyintézés körülményességétől félek. [link] vagy [link]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#141407) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!
Bontatlan Earfun Free Pro bluetooth vezeték nélküli fülhallgató eladó!
[link]
Bontatlan Asus Cerberus MAT Plus Red gamer egérpad eladó!
[link]
MSI NVIDIA Geforce N210 1GB
[link]

(#141408) bul07 válasza bepken (#141406) üzenetére


bul07
nagyúr

emag nem magyar cégtől csak olyat aminél nem igazán lehet garanciális probléma

Sok rémtörténetet lehet olvasni látni, öcsém futópadja is román cégtől jött görbült rögzítőcsavarral és azon a részen kopott is, emag reakciója írjon a román cégnek

Egy nem vásárlás története pl [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#141409) bepken válasza bul07 (#141408) üzenetére


bepken
veterán

én is érdeklődtem már természetesen náluk, hogy hogyan működik pl 14 napos elállás stb. és csak egy ÁSZF idézet bemásolását kaptam válaszul.... :D konkrétan az volt a lényeg, hogy a "marketplace"-en keresztül vásárolt termékek esetén a szerződési feltételek eltérhetnek, érdeklődjek az értékesítő céggel.

ha valami műszaki cikkről volna szó, talán nem is agyalnék annyira rajta. garanciális probléma, viszem a szervizbe. de azért egy széknél lehetnek problémák. szóval nem tudom....pedig rohadtuk bejön így képek alapján ez a két székük :DDD és egyébként román emag-on dícsérik is sokan ennek a cégnek a termékeit (bár a hazai adatlapon sincs sok negatív értékelése)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#141410) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Kapott valaki sms-ben behívót a hétvégi oltókampányra?

(#141411) PofaJenö válasza Chesterfield (#141410) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Én kaptam, csütörtökön jött, pénteken jött hogy elmarad, azért ki kimentem hova kellene mennem ( Vasárnap 10 óra), ott már voltak egy páran, behivtak és beadták az Astrát.

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#141412) tahepa válasza Chesterfield (#141410) üzenetére


tahepa
senior tag

Ha van meghivód akkor menj mert be fognak oltani.

(#141413) SOAD19 válasza PofaJenö (#141411) üzenetére


SOAD19
addikt

Benne is volt valamelyik nap a híradóban, hogy hiába mondták vissza az oltást a hétvégére, aki ennek ellenére is odamegy, és valóban jogosult az oltásra, annak be is adják. Muterom élettársának Kisvárdára kellett volna mennie oltásért Nyírmártonfalváról... Onnan származik, de már jó pár évtizede áttelepült Ny.falvára. Oltási terv... Volt egy évük felkészülni... :U Pedig nem rég még az volt kinyilatkoztatva, hogy egy hétvége alatt akár az egész országot be tudnák oltatni.

(#141414) vlevi válasza SOAD19 (#141413) üzenetére


vlevi
nagyúr

Én is ezen csodálkozom, hogy miért most, januárban kezdtek el kapkodni oltás ügyben. Több hónappal korábban lehetett tudni, hogy lesz védőoltás, már akkor el kellett volna kezdeni szervezni, felkészülni.
Ez a regisztráció is egy fos. Egy nyamvadt visszaigazoló emailt nem kaptam arról, hogy sikeresen regisztráltam-e.
Egy átlagos internetes fórumra feliratkozasnal bezzeg meg megerősítő, aktivacios linkre mutató levél van.

(#141415) PofaJenö válasza tahepa (#141412) üzenetére


PofaJenö
senior tag

És szépen, zökkenőmentes ment minden.
Minden embernek volt kísérője.
És érdekes hogy semmi mellékhatása nem volt. 15 percig kellett várni.

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#141417) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Segítsetek már nekem jogsival kapcsolatban.

Van ez a hülye törvény, hogy a jogsi lejárta a születési naphoz kötődik majd.

Mivel én most kapnám meg az utolsó 10 éves jogsimat , így nem szeretnék bukni 1 évet valami hülyeség miatt.

Ha pl. április 30.-án van a szülinapom akkor mikor kell elkezdeni a jogsi meghosszabbítást?

Mi a mérvadó?
Az orvosi igazolás kiállításának a napja vagy a kérelem beadásának a napja?

A jogsim amúgy lejárt jó ideje, tehát az azon lévő dátumok már nem számítanak.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#141418) Aryes válasza schulc99 (#141417) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez nem hülye törvény, pont azért jött létre, hogy az ember ne felejtse el a dátumot.

mikor kell elkezdeni a jogsi meghosszabbítást?
Szerintem az előtt, hogy lejárna... ;]

A műszakinál a lejárta előtt 1 hónappal már el lehet vinni a kocsit, szerintem ha márc 30 után csinálod, akkor nem veszik el 1 év. Feltéve, hogy addig nem büntetnek meg a lejárt jogsi miatt.

(#141419) ViragL válasza schulc99 (#141417) üzenetére


ViragL
tag

Úgy tudom, hogy az orvosi alkalmassági 10 évig érvényes. A lejárta előtti utolsó születés napod lesz a vezetői engedélyed érvényességi ideje.

(#141420) schulc99 válasza Aryes (#141418) üzenetére


schulc99
tag

Elöször is köszi a választ! :R

És távol álljon tőlem, hogy vitázzak de sztem elég kevesen tudják hány év van még hátra a jogsijuk lejátáig, így nem a születés napja fogja az eszébe jutattni az embernek hogy lejárt a jogsija.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#141421) sirály69 válasza Chesterfield (#141410) üzenetére


sirály69
őstag

Én is kaptam sms-t, pedig már hétfőn megkaptam...

Szerver Hosting Debrecenben

(#141422) Aryes válasza schulc99 (#141420) üzenetére


Aryes
nagyúr

Jó, hát az évet nem ettől fogod megjegyezni, de ha az utolsó évben vagy, már inkább eszedbe jut, mint egy akármilyen random dátum, nem? :) Vagy évente egyszer megnézed. A személyid is akkor jár le, nem?
Másrészt így bármikor mész hosszabbítani, mindig 10 év lesz, nem lesz 1 hónappal kevesebb azért, mert pont akkor éppen nem érsz rá elmenni hosszabbítani.

(#141423) Laza...


Laza...
addikt

Nekem az egyetlen érvényes doksim a jogsim.. az is lejár májusban :U

Never give up!

(#141424) Salex1 válasza schulc99 (#141417) üzenetére


Salex1
senior tag

Én úgy tudom, hogy most semmilyen okmány nem jár le. A válság után 60 napod lesz rendezni.
Nekem az autó műszaki és a személyi is lejárt, de küldtek levelet az ügyfélkapuban, hogy nem kell mennem.

(#141425) schulc99 válasza Salex1 (#141424) üzenetére


schulc99
tag

Azt tudom, hogy most más elbirálás alá esik az okmányok lejárati ideje, de sajnos az én jogsim már 1 éve le van járva.
Eddig nem igen volt rá szükségem, hogy mutogassam, de most az álláskeresésnél kellhet hogy bemutassak eg yérvényes jogsit.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#141426) Aryes válasza schulc99 (#141425) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor viszont ne szarozz azon az 1 éven :U

(#141427) bul07


bul07
nagyúr

Egy nagyon jó informatív videó a vakcinákról, hogy melyik milyen, hogy, mi

Nem értem hogy az állam miért nem tudott egy ilyen videót legyártatni, és leadatni minden médiában

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#141428) PofaJenö válasza bul07 (#141427) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Ez is jó [link]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#141429) zolikaDB válasza bul07 (#141427) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kicsinyes vagy. Hány milliárd közpénzt lehet felvenni támogatásként egy ilyen érdektelen aprócska videóra egy jelentéktelen hírportálnak? :DDD Van benne akár egy kilátó, szökőkút is? :))

(#141430) bul07 válasza zolikaDB (#141429) üzenetére


bul07
nagyúr

Pont ez az
Hogy nem vágott rá egy kormány közeli emberke hogy 50-60millióért legyárt egy ilyen 5perces videót :DDD

(#141428) PofaJenö

Önjelölt megmondóembert én nem nézek, olyan mintha én osztanám az észt vírussal kapcsolatban(nem vagyok orvos)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#141431) paatrick válasza PofaJenö (#141428) üzenetére


paatrick
őstag

Jézusom ezt az embert töröljétek már ki a fejekből :( Ez mondta az elején hogy chippes vírus, meg Bill Gates csinálta az egészet. Azt is levezette hogy a Netflixnek akkor jött ki a pandémiás sorozata (kutyát nem érdekelt) és ez is arra van hogy felkészítse az embereket arra amit Bill Gates csinál majd. Innentől minden szava hiteltelen.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#141432) zolikaDB válasza bul07 (#141430) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem jutott már arra is...
Ázsiába szakadtam pedig orvos... :U

(#141433) paatrick válasza zolikaDB (#141432) üzenetére


paatrick
őstag

Saját bevallása szerint orvos. De x éve Thaiföldön él és nem a szakmájában dolgozik, tehát nem praktizál. Ahogy bejött a Covid csinált 2-3 ilyen agybomlasztó összeesküvéses videót, a jó magyar nép felkapta, és onnantól már "támogass a patreonon hogy még több videót készíthessek nektek" :DDD

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#141434) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Jó lett ez az új kréta, működött vagy 15 percet 🤣

¯\_(ツ)_/¯

(#141435) zolikaDB válasza paatrick (#141433) üzenetére


zolikaDB
veterán

Bele kéne nekem is fognom valami patreonos dologba :DDD

(#141436) SOAD19 válasza bul07 (#141427) üzenetére


SOAD19
addikt

Ugyanez a kérdés fogalmazódott meg bennem is. Főműsoridőben le kellett volna vetítetni, egy ehhez hasonló anyagot minden nagyobb kereskedelmi tv-n, mondjuk az esti híradóban.
Ugyanazt tudom mondani a kormányra, mint anno a fideszesek Karácsonyra: Alkalmatlan! :D

(#141437) vlevi válasza Zsoleszhun (#141434) üzenetére


vlevi
nagyúr

(#141438) Zsoleszhun válasza vlevi (#141437) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Eric Cartman a legnagyobb arc :C

Ez sem rossz :

¯\_(ツ)_/¯

(#141439) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

nálunk az egyik gyerek online iskoláztatása webex-en keresztül megy,a másiké pedig a microsoft teams-en keresztül.

a webex problémamentes,a teams-os pedig problémás és emellett túlbonyolított a kezelése is,összességében egy rakás szar,mint az ms-termékek általában.(ja és a skype is régen milyen jó volt,amíg nem a ms-é volt.most ez is hót szar.)

(#141440) HUTCHDB válasza bul07 (#141430) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Hónapok óta elérhető minden a vakcinákkal kapcsolatos hír a vakcinainfo.gov.hu-n.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#141441) csapee válasza HUTCHDB (#141440) üzenetére


csapee
senior tag

Nah ez a hónap kommentje. :) :)
Igaz troll kategória, de az is valami.

Csapee

(#141442) HUTCHDB válasza csapee (#141441) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Tessék?
Nézted egyáltalán, hogy ott milyen tájékoztató anyagok vannak?
Mire lennél kíváncsi, és linkelem neked az említett oldalról, hogy nézzük meg a trollkodást!
Csak két példa : [link] [link]

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#141443) Salex1 válasza HUTCHDB (#141442) üzenetére


Salex1
senior tag

Lenne értelme nézegetni ezeket, ha lehetne választani a vakcinák között. De nem lehet...kell vagy nem.

(#141444) csapee válasza HUTCHDB (#141442) üzenetére


csapee
senior tag

Szerintem nem érted, a linkelt videón ki van fejtve 5 percben minden technológiai kérdés. Ez nem mondható el a hivatalos verzióban. Felesleges információk vannak benne,pedig a lényeg meg csak annyi 3 fajta van. Ki miben hisz, azt kéri majd.

Csapee

(#141446) Aryes válasza HUTCHDB (#141445) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszönjük, Emese.

(#141447) Mikulásbá válasza HUTCHDB (#141445) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Jobbulást!
Én már kifelé jövök belőle.

(#141448) HUTCHDB válasza Aryes (#141446) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem értem, mit köszönsz?
Neked valami komoly komplexusod lehet.
Kifejtenéd mi a gondod azzal, hogy leírtam, hogy kormányzati oldalon minden adat fent van a vakcinákkal kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#141449) HUTCHDB válasza Mikulásbá (#141447) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R
Lázam már nincs, de erősen köhögök.
Remélem minél hamarabb túl leszek rajta, mindenféle szövődmény nélkül.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#141450) Aryes válasza HUTCHDB (#141448) üzenetére


Aryes
nagyúr

A demagóg propaganda szöveget. :)

A kormány egyetlen értékelhető lépése volt a pandémiában a keleti vakcinák behozása, én ezt értékelem is, a többiről nem akarok beszélni, mert itt tilos a politika.

Neked pedig jobbulást!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.