Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#141451) Mikulásbá válasza HUTCHDB (#141449) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Semmi hidegrázás, izom fájdalom, bőrérzékenység? A hátam akart még beszakadni, az volt a legerősebb tünet.

(#141452) HUTCHDB válasza Aryes (#141450) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Konkrét dolgot kérdeztem, de ugye választ nem tudsz rá adni!
Kamuzva kikerülted a kérdést, engem propagandistaként beállítasz és aztán ugyanazt helyeselve leírtad, amit én is.

Tessék? Most akkor mi van?

Te sunyi módon a saját propaganda szövegedet sulykohatod, az nem baj, és mellé állhatsz olyan gondolatok mellé ami szerinted nem politikai hangú.

Aha, értem!

Egyébként ajánlom neked, hogy olvass utána a propaganda szó jelentésének, mert látom azzal sem vagy tisztában.

A jó kívánságodat meg köszönöm !

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#141453) HUTCHDB válasza Mikulásbá (#141451) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De, de azok már múlóban vannak.
Olyan volt ez az egész, mintha a vírus keresgette volna bennem, hogy miben tudna a legnagyobb kárt tenni.
Hol az ízületeim, hol az izmaim, hol a fejem, hol a bőröm fájt...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#141454) lappy


lappy
őstag

Szerintem mindenki elég nagy már ahhoz (18+) hogy eldöntse miben hisz. Remélhetőleg utána is tud olvasni ha vmi érdekli. Ez a vakcina dolgot mindenki döntse el magában hogy mi a jó neki, felesleges itt.

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#141455) sirály69 válasza HUTCHDB (#141445) üzenetére


sirály69
őstag

Jobbulást!!!!!

Szerver Hosting Debrecenben

(#141456) Salex1


Salex1
senior tag

Vállal valaki mélynyomó javítást? Eszméletlenül búg.

(#141457) HUTCHDB válasza sirály69 (#141455) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#141458) Cs1csó válasza bul07 (#141427) üzenetére


Cs1csó
félisten

1. mert bizonytalanságot akar "oszd meg és uralkodj"
2. a kínait és az oroszt nyomja marketingben és abba nem fér bele pl. hogy sokat beszéljen a legmodernebb 3. generációs vakcinákról pl. Pfizer és Moderna

(#141460) RandomName


RandomName
aktív tag

Vészhelyzeti intézkedések lejárata után még 60 napig érvényes marad a lejárt okmány.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#141461) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Szék keresőknek, edigital : Cooler Master Caliber R1 gamer szék akcióban 59 990 Ft
csak a színével kell megbarátkozni vagy 1000Ft egy kis bőrfesték :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#141462) bul07 válasza Salex1 (#141443) üzenetére


bul07
nagyúr

Kell vagy nem akkor már van választás :)
Én se kértem a kínait, kivárom, de itt falun más, nincs elég ember, doki nem tudja összeszedni a 10embert hogy lekérje az 1ampulá ami 10 oltás

Szomszédomék meg, ők aztán nem oltatják be magukat mert minek(mondjuk nem is csodálkozok mert kuruc infó a fő hírforrása)

Öcsémék is hezitáltak, élettársa most van benne és ő is karanténba, de már ők is akarják

Itt a világ végén kis faluban is egyre több a beteg és már halott is van, ami eddig nem volt, de tényleg eddig egy két eset volt azok is eljárós dolgozók
Halott az friss eset, és nem is olyan öreg 50-es vagy 60-ad lehetett, pénteken került be a korhátba ma reggelre vége lett

(#141440) HUTCHDB

Na igen internet, ahol száraz anyagokat kell olvasni hátértudás nélkül
Magyar lakosság hány százaléka is internetezik, persze a többi meg maradjon sötétben
Nem az a nyomorul konzultációt kellene nyomatni hanem normálisan tájékoztatni az embereket, nem titkolózni, meg félrebeszélni
Mint amit linkeltem olyan videókat kellene leadni a médiában, meg csomó tájékoztatóanyagot csináltatni, e helyett lopják a pénz más csatornákon
Már nyáron tudták hogy lesz védőoltás, de egy 74e hétvégi oltást nem tudnak megszervezni, persze a nagy titkos oltási tervük az megvan
Hiába is lenne több oltóanyag azt se tudnák beadatni gyorsan

Ha nem látod magadtól hogy mi a gond a Orosz Kínai vakcina beszerzésével, bár nem jól fogalmazok mert nem a vakcinával mert az lehet jó is, akkor felesleges is érvelni mert meggyőzni téged nem lehet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#141464) Laza... válasza bul07 (#141462) üzenetére


Laza...
addikt

"Öcsémék is hezitáltak, élettársa most van benne és ő is karanténba, de már ők is akarják"

Fél évig nem kaphatnak - én novemberben estem át rajta, fél évig nem kapok.. Én viszonylag könnyen megúsztam, nem volt láz, 3 nap alvás volt szinte egyhuzamban, meg erőm nem volt. Ízlés-szaglás ment el, a szaglásom, ízlelésem még most sem 100-as. Az unokámat én pelenkáztam elég sokat, nekem nem volt büdös a kaki :DDD A melóhelyen utána meg a benti wc is illatos volt :DDD

Érdekes módon senki nem kapta el a családban tőlem. Pedig eskü, együtt alszok 'zasszonnyal :D

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#141465) bul07 válasza Laza... (#141464) üzenetére


bul07
nagyúr

Öcsém nem kapta el, vasárnap reggel szabadulnak fel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#141466) Aryes válasza Laza... (#141464) üzenetére


Aryes
nagyúr

Biztos neked nem okoz gondot a kézmosás, meg nem köhögted arcon a családot. :)

(#141467) mezis válasza bul07 (#141462) üzenetére


mezis
nagyúr

Én nem válogattam, múlt héten kínait kaptam. Eddig semmi mellékhatás.
Nem lehet rosszabb mint egy nagyon virgonc Covid19 vírus.

mezis

(#141468) SOAD19 válasza Aryes (#141466) üzenetére


SOAD19
addikt

"meg nem köhögted arcon a családot."

Csak nyugodtan, nagy baj nem lehet belőle, ha amúgy egészségesek... :W
[link]

(#141469) Aryes válasza SOAD19 (#141468) üzenetére


Aryes
nagyúr

:)

(#141470) diablo1984 válasza Mikulásbá (#141451) üzenetére


diablo1984
veterán

Nálunk múlt februárban átment a családon, akkor még épp nem volt covid hisztéria, majd utána jöttek az intézkedések. Nekem is fájt mindenem és 5 napig 38 fölött volt a lázam lázcsillapítók mellett, nekem a tüdőmre nem ment rá, az asszonynak tüdőgyulladása is volt.
Ezt ismerem, a vakcinákat nem, pláne hogy jönnek olyan szöveggel, hogy a mutációk ellen lehet nem jó.... akkor meg minek? Majd arra leszek kíváncsi, hogy lesz-e olyan publikus statisztika, hogy az oltottak közül hányan kapják mégis el a covidot és halnak meg benne...

(#141471) mezis válasza diablo1984 (#141470) üzenetére


mezis
nagyúr

Kis hazánkban a vakcina szakértők száma közeledik a tízmillióhoz...

mezis

(#141472) bul07 válasza diablo1984 (#141470) üzenetére


bul07
nagyúr

Ugye nem 100% védelmet nyújtanak, tehát el lehet kapni
Viszont a súlyos lefolyást is csökkenti
Tehát ha 90%, akkor 10000emberből 1000beoltot is elfogja kapni

Oltás nélkül mondjuk 1000 kovidos emberből 100szorulna kórházi eltátásra és 10-et kellene lélegeztetőre tenni
Na 1000 oltott kovidos esetén csak 40-50szorul kórházi ellátásra és mondjuk csak 1-2embert kell lélegeztetni
Tehát ilyen módon is hat a oltás

És lehet hogy mutáns ellen nem olyan hatékony, oltás mellet is többen kapják el de a betegség lefolyását ott is enyhíti

Ez csak egy példa volt, még olyan statisztikát hogy mennyire enyhít a lefolyáson még nem láttam, lehet még nincs is a korai oltások miatti kevés adat miatt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#141473) nrg_52 válasza mezis (#141471) üzenetére


nrg_52
addikt

:C

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#141474) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

hali,

a segítségeteket kérem!
az asszony vett kíváncsiságból egy ilyen dobozos ételt kipróbálás gyanánt:

az elkészítési instrukció szerint 2 percig kell melegíteni mikróban 750w fokozaton. oké,értjük! de a mikrózás előtt ki kell bontani,vagy csomagolásostól együtt kell melegíteni? nem írták rá,honnan találjuk ki?!

(#141475) gazso75 válasza zsolti1debre (#141474) üzenetére


gazso75
aktív tag

Én tuti levenném a zsugórfóliát.
Sőt átraknán tányérba.

[ Szerkesztve ]

(#141476) wwhy válasza zsolti1debre (#141474) üzenetére


wwhy
veterán

Tedd be így, ahogy van. És tégy mellé egy tojást, lesz főtt tojás is az ebédhez ;]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#141477) Dan-szan válasza Laza... (#141464) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Az is mutatja, hogy azért van káosz rendesen, hogy ismerős is az egész családjával átesett a covidon, nemrég kapta meg az első szurit...... lehet ő a szabályt erősítő kivétel.
De látván, hogy a kommunikáció milyen zavaros pl a 1818 amit senki sem tudott hirtelen illetve nem működött, vagy az óvodai zárás/mégis ügyelet én inkább a káoszt tartom valószínűbbnek. Sajnos.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#141478) Aryes válasza zsolti1debre (#141474) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem kell, az a lényege, a fólia alatt a gőz a show része :DDD hagyd rajta, és mikor kész, várd meg, míg a fólia visszatapad, csak azután húzd le róla, különben a forró gőz leszedi a bőrt az ujjadról (tapasztalat...).
Nagyon finom egyébként, már többször is vettem.

(#141479) patex1983 válasza zsolti1debre (#141474) üzenetére


patex1983
őstag

Korábban én is vettem hasonló kész ételt, az is így volt csomagolva. Ahogy az egyik előttem szóló fórumtárs írta, én kiszedtem tányérra, úgy melegítettem. Valahogy nem komálom a műanyag részecskéket a kajában.... Mikróban én amúgy sem használok műanyagot, mert sose tudni mi válik ki belőle a hő hatására...

X

(#141480) laccczka


laccczka
tag

Debrecenben hol lehet kapni gázliftet forgószékbe?

A covidosoknak jobbulást! Karácsonykor én is fetrengtem a fa alatt de a legrosszabb az egészben, hogy nem éreztem a sör ízét ;]

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#141481) elfelejtette válasza laccczka (#141480) üzenetére


elfelejtette
veterán

"de a legrosszabb az egészben, hogy nem éreztem a sör ízét "
Meddig próbálkoztál? Hány után adtad fel? :DDD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#141482) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Most akkor hogyan is van? Aki átesett a Covidon, mikor kaphat oltást leghamarabb? A páromnak azt mondta a körzeti orvosa-azaz csak asszisztense- most, hogy letelt a 10 nap karanténja, egy hónapig ne vegye fel az oltást. Van ahol 3 hónapot írnak. Nem ajánlott, de fel lehet venni, aki akarja?

(#141483) bul07 válasza Mikulásbá (#141482) üzenetére


bul07
nagyúr

Öcséméknek 3hónapot mondott a doki hogy a párja(most van benne) addig nem kaphat oltást

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#141484) Mikulásbá válasza bul07 (#141483) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem kaphat? Tehát TILOS?

(#141485) mezis válasza Mikulásbá (#141484) üzenetére


mezis
nagyúr

Részlet a Hozzájáruló nyilatkozatból:

mezis

(#141486) birq válasza Mikulásbá (#141484) üzenetére


birq
csendes tag

Olyan értelemben megkaphatná hogy, nem lenne tőle semmi baja. Viszont így hogy hiány van a vakcinából és a betegségen átesetteknél természetes védettség alakul ki, ezért az ő oltásuk nem prioritás.

üdv: Attila

(#141487) zsolti1debre válasza gazso75 (#141475) üzenetére


zsolti1debre
tag

&aryes,patex1983

köszi!

(#141488) laccczka válasza elfelejtette (#141481) üzenetére


laccczka
tag

2 után elment az ihlet. Mintha szódát ittam volna aludobozból. :D

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#141489) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Sziasztok!

Eladóvá vált két darab szőnyegünk! Vigyétek el, mert nemsokára pürés ételt ehet a 3 hónapos kislányom, és nem szeretném ha kárt tenne a szőnyegekben! :D [link]
Ha a másik eladó termékemet is viszed mellé, akkor kedvezmény is jár! :)

(#141490) Chesterfield válasza szotyika77 (#141489) üzenetére


Chesterfield
senior tag

dustbin removed :DDD

(#141491) szotyika77 válasza Chesterfield (#141490) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Pontosan, szinte mindennap! :D :C

(#141492) Papaj x


Papaj x
tag

Aki lát fantáziát, kb egy hónapos Tplink Archer MR600-ban, az kérem keressen meg. :))

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#141493) diablo1984 válasza bul07 (#141472) üzenetére


diablo1984
veterán

Erről sincs még nagyon adat, mert nemrég kezdték oltani az embereket, így vagy így lesz vagy nem, de az biztos, hogy a hivatalos szöveg ez. :U

(#141494) mongo


mongo
csendes tag

Sziasztok!

Emlékeim szerint, árult itt valaki horgolt bárányokat régebben, de sajnos most nem találom.
Aki magára ismer vagy aki tudja kit keresek, legyen szíves írjon nekem.

[ Szerkesztve ]

(#141495) sto1911


sto1911
veterán

Valamelyik nap szoba kerult ugye: https://telex.hu/koronavirus/2021/03/09/ez-volt-a-top5-aru-amiert-sorban-alltak-hetvegen-az-ikeaban

"szatyor, sarokpánt, izzó, elemek."

Birka allatok mind.

(#141496) zolko74 válasza Papaj x (#141492) üzenetére


zolko74
tag

Azt ne mondd, hogy ez sem vált be!
Most vettem egy MR400-at...

(#141497) bul07


bul07
nagyúr

Vigyázatok magatokra
Kézmosás, kézmosás, fertőtlenítés nyilvános helyen járás után(bolt, tömegközlekedés, stb)

Annyi a koronavírusos beteg Debrecenben, hogy új épületet kellett nyitni a klinikai központban

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#141498) zsolti1debre válasza bul07 (#141497) üzenetére


zsolti1debre
tag

egy orvos barátom azt mondta a minap,hogy magyarországon a helyzet kezd hasonlítani a szlovákra lassan:hat hét a krematóriumi várólista

(#141499) csapee válasza zsolti1debre (#141498) üzenetére


csapee
senior tag

Ez mondjuk nem igaz, tapasztalat...

Csapee

(#141500) bobace válasza csapee (#141499) üzenetére


bobace
őstag

Hogyne lenne igaz... 4 hétre kaptunk 2 hónapja, 5 hétre kaptunk időpontot pár hete, és most azt mondják (be kellett menni intézkedni és ott adták az időpontot pont), hogy már megint nőtt, és tényleg majdnem 6 hét volt..

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.