Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Dvix válasza konyi79 (#2397) üzenetére


Dvix
senior tag

wow! ma is tanultam valamit! Köszönöm! :K

[ Szerkesztve ]

(#2402) Luck Dragon

Nocsak , hát mi történt itt kérem szépen . :) [link]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2403) kelly416 válasza Luck Dragon (#2402) üzenetére


kelly416
veterán

A Golf tolatott, a Sandero meg előre ment. :DDD

Várható volt egyébként. Sok mindenben nincs elmaradva, aki meg az aprósagokban képes kompromisszumot kötni sok-sok pénzért, az logikusan gondolkodik, mert úgyis áll egy utazó vagy élmény autó a garázsban, a golf is általában városi rohangálós volt sok nyugati családnál. Arra meg elég a Sandero is.

(#2404) Luck Dragon válasza kelly416 (#2403) üzenetére

Én azon lepődtem meg , hogy ilyen sokat eset a Golf.
Na de örülök a dolognak . Csak az a fránya árazás kár hogy elszállt . Nekem még mindig nem ér meg 5 milliót egy új Sandero . :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2405) kelly416 válasza Luck Dragon (#2404) üzenetére


kelly416
veterán

Ez tény. Nekünk nem. De ha új autót akarsz venni városban szaladgálni, bevásárolni, gyerekeket hordozni, nem nagyon van alternatíva. Mármint olcsóbban.

(#2406) Luck Dragon válasza kelly416 (#2405) üzenetére

Ebben igazad van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2407) kelly416 válasza Luck Dragon (#2406) üzenetére


kelly416
veterán

Hidd el, mi sem vettük volna meg a Lodgyt, ha nem 2.700.000 pénzbe került volna. Küzdöttünk volna tovább a használt piacon mi is, mint a legtöbben.
Mondjuk én most is ott keresgélek, de vagy balek vagyok, vagy a sors nem akarja még, hogy nagy pénzt tapsoljak el. Elmentünk nyaralni 8 napra, egy hétig volt fent egy Dakota 5.2V8 motorral 1,2misiért, mire haza értünk, pont elvitték. 2 napja jött egy Camaro 3.8V6 700.000ért, előttem vitték el. ;]

(#2408) Luck Dragon válasza kelly416 (#2407) üzenetére

Attól függetlenül akkor sem ér 5 misit a jelenlegi Sandero .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2409) kelly416 válasza Luck Dragon (#2408) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Persze, hogy nem. Amikor a Lodgy-t megkaptam 4,5-ért, akkor volt 3,5 talán a jól felszerelt Sandero ha jól emlékezem. Ennek fényében végképp nem ér 5-öt most. :R

(#2410) kelly416


kelly416
veterán

Itt a Bigster ami nem is Bigster.

(#2411) Luck Dragon válasza kelly416 (#2410) üzenetére

Neve számomra másodlagos, kiváncsi vagyok mi lesz ez. Akár még jó is lehet. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2412) kelly416 válasza Luck Dragon (#2411) üzenetére


kelly416
veterán

A videó alapján eléggé Volvós nekem az a hátsó lámpa.

(#2413) Luck Dragon válasza kelly416 (#2412) üzenetére

Ami szép , az nem bűn másolni :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2414) kelly416 válasza Luck Dragon (#2413) üzenetére


kelly416
veterán

A csúnyát sem, mert másnak meg az a szép. :P
De ez tényleg jóra sikeredett, csak a tetősínek mozgását nem nagyon értem a videóban, mintha egymás mellé símulnának, amikor keresztben vannak a tetőn.

(#2415) Luck Dragon válasza kelly416 (#2414) üzenetére

Szerintem ugyan az a metódus lesz mint az új Sandero stepway esetén .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2416) Luck Dragon válasza kelly416 (#2414) üzenetére

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2417) konyi79 válasza kelly416 (#2412) üzenetére


konyi79
addikt

A Duster első meg Amarok.
De nagyon sokan másolják ma már a Renault csoportban először Duster2-ben megjelent klímapanelt is. Megy ez a keresztben koppintás mindenütt.

Vajon eljött az első 10M-ig felárazható Dacia? :Y

(#2418) Luck Dragon válasza konyi79 (#2417) üzenetére

Szerintem igen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2419) kelly416 válasza Luck Dragon (#2415) üzenetére


kelly416
veterán

Sosem láttam élőben, de én úgy gondoltam idáig, hogy mondjuk a jobb oldalinak elől, míg a bal oldalinak hátul van a forgáspontja, így lesz két párhuzamos keresztrúd, amire felrögzítjük a "koporsót". De a képeden is úgy látszik, hogy egyazon magasságban vannak a forgáspontok, így ha keresztbe fordítjuk öket, egymás mellé kerülnek. Így kvázi egy vastag rúd lesz keresztben.

(#2420) Luck Dragon válasza kelly416 (#2419) üzenetére

Jó lenne ha ilyen lenne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2421) kelly416 válasza Luck Dragon (#2420) üzenetére


kelly416
veterán

Ez nem csúnya.

(#2422) Luck Dragon válasza kelly416 (#2421) üzenetére

Ezzel egyetértek .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2423) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Tapasztalt valaki olyat, hogy tolatókamerás Medianav, amibe zenés pendrive van dugva, hátramenetbe kapcsolásnál rádioról magától átvált a pendrive-ra, és arról kezdi játszani a zenét? Egyre többször fordul elő, és a telefonnal a BT-t is egyre többször dobálja el, pedig ugyanaz a teló.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2424) kelly416 válasza gyemipapa (#2423) üzenetére


kelly416
veterán

Nem. Szerencsénkre. Bár pendrive-ot nem használunk, de bluetooth van, tolatunk is és teló is sokszor volt mostanában rádugva a fejegységre.

(#2425) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Nekem most azt csinálja, hogy folyamatosan világít a gumis ikon. Kétszer már kiütöttem, de visszajött a nyavalyás. Lassú defektre gyanakodtam, de egy hete már így van és nem lapos egyik kerék sem. Érzékelő hiba lehet?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#2426) Luck Dragon válasza Flowtation (#2425) üzenetére

Vagy újra kell szinkronizálni/tanítani ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2427) Luck Dragon

Mindeközben megjelent az új Dacia Jogger.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2428) Dvix


Dvix
senior tag

még több kép a Totalcar-on [link]
Biztos h támogatással az egyik legkelendőbb lesz a piacon. :B
Reménykedjünk h nem csak 1.0+LPG jut majd bele motorizációként :U

[ Szerkesztve ]

(#2429) kelly416 válasza Luck Dragon (#2427) üzenetére


kelly416
veterán

Fura házassága a Logannak meg a Lodgynak némi koppintással innen-onnan, de nekem tetszik.

Szerk.:
Tudom már! A pajzsos Logan volt ilyen alakú oldalról. Abbol is volt 7 személyes, de szerintem alacsony tetővonnallal nem túl kényelmes 7 embernek.

[ Szerkesztve ]

(#2430) Brekecs válasza kelly416 (#2429) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Nekem így képeken keresztül nézve , jobban tetszik külsőleg a lodgy.

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#2431) Luck Dragon válasza Dvix (#2428) üzenetére

Hivatalos oldalon ezt írják a motorokkal kapcsolatban :
Upon its release, the Dacia Jogger will be available with two engines: the brand-new TCe 110 petrol engineand the ECO-G 100 engine. Dacia is the only car manufacturer to offer a full range of vehicles on the retail market with petrol and LPG bi-fuel ‘ECO-G’ engines.

Azaz kettő lesz egy TCE ami 110 lóerős lesz és egy ECO-G 100 ami a Logan esetében is láthatunk . Az pedig 100 pacis. Részemről sajnálom , mert bíztam benne hogy egy TCE130 vagy 159 legalább lesz benne és átveszik a Dusterből. Vagy egy alap 90 pacis DCI. :(((

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2432) mirci18 válasza gyemipapa (#2388) üzenetére


mirci18
addikt

Kisgyerek van plusz használom aktívan vidéken. Étkezünk is a kocsiban így nálunk alap az ülés védelem de kinek mi a fontos.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2433) mirci18 válasza Dvix (#2389) üzenetére


mirci18
addikt

Szerintem sokkal reálisabb az hogy ha a kinézett autó internetes csoportjában olvasol.
Mint egy névtelen írás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2434) mirci18 válasza kelly416 (#2429) üzenetére


mirci18
addikt

Csalóka de nézegettem a Lodgy méretei pár centivel alacsonyabb tőle tehát ugyanakkora kb mint a Lodgy.
Volvo koppintás. 100-110 lóerős motorral kb 6 misis árral felszerelve nem nagyon vágyós.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2435) golyós válasza Luck Dragon (#2431) üzenetére


golyós
őstag

A gond inkább a 3 henger

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#2436) Luck Dragon válasza golyós (#2435) üzenetére

Na igen , mindegyik oldalról nézve nem egyszerű a dolog. :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2437) kelly416 válasza mirci18 (#2434) üzenetére


kelly416
veterán

Igen. Másolhatták volna a 200Le környékét is a Volvótól, még ha nem is megyünk bele az "R" kategóriába. :DDD

(#2438) Luck Dragon

Eközben lehet panaszunk tán-tán meghallgatásra kerültek Joggerrel kapcsolatosan .

“ The hybrid, due in 2023, combines a 1.6-litre petrol engine, two electric motors (one an e-motor and the other a beefed-up alternator) and a multi-mode automatic gearbox, plus a 1.2kWh battery to make electric-only running possible for short distances.”

Azaz;
“ 2023-ban megjelenő hibrid 1,6 literes benzinmotort, két villanymotort (az egyik egy e-motort, a másik pedig egy erősített generátort) és egy több üzemmódú automata sebességváltót, valamint egy 1,2 kWh-os akkumulátort kaphat . “

Szerintem ETA Renault csoportban található új hybrid rendszer lehet ami például az új Clióban is van E-tech néven egy körömős kapcsolású rendszerrel . Mivel 23-ra ígérik , így gondolom abból 24-is lesz mire hozzánk kerül akkor tekinthetjük egy faceliftnek. ( gondolat)

UI: lényeg lemaradt . Az összteljesítményét 140 pacisra említik . :)
Hozzáteszem jó lenne ha azaz 1.6-os motor a jó öreg MPI lenne csak modernizálva.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2439) Luck Dragon

Ha valakit érint Jogger 5.2M-ről fog indulni .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2440) Luck Dragon

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2441) kelly416 válasza Luck Dragon (#2439) üzenetére


kelly416
veterán

Így sajnos nem. Mondjuk egyébként sem van sok zseton új autóra.

(#2442) Luck Dragon válasza kelly416 (#2441) üzenetére

5.2-ből pont kijön az általam összerakott Sandero CVT . :) De! Nem ér ennyit ahogyan régebben is írtam. :N
Akkor inkább egy Mk1-és FL 1.5 4X4 Dustert választanék [link] használatban és lenne egy jó kis játszós gépezet amit nem kellene sajnálni. És meg maradna is pénzem . :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2443) kelly416 válasza Luck Dragon (#2442) üzenetére


kelly416
veterán

Nyilván. Nekem is sokkal jobb választás lenne, és még sok más embernek is.

(#2444) Luck Dragon válasza kelly416 (#2443) üzenetére

Ha neked is meg nekem is lesz egy ilyen , akkor mehetünk Somogybabodra dagonyázni . :DDD :C

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2445) kelly416 válasza Luck Dragon (#2444) üzenetére


kelly416
veterán

Áh, oda nem vinném kínozni egy autómat sem. Nem olyan körülmények közt nevelkedtem, hogy csak a hecc kedvéért beáldozzak több százezernyi javítási költséget.
Nem szívesen gyilkolászom a vasat. De körülnézni kimennék, igaz, arra a Lodgy is jó. :P

Egyébként ha még építkezés előtt állnék, mostani fejjel tuti valami hasonlót vettem volna a Zafira helyett. De hát csata után okos a magyar...

(#2446) Luck Dragon válasza kelly416 (#2445) üzenetére

Még építkezhetsz :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2447) kelly416 válasza Luck Dragon (#2446) üzenetére


kelly416
veterán

Megtehetném, de már nem áll szándékomban nekem végezni a kuli munkát, főleg nem lég egyszer szerteszét kaszabolni az udvart 6 kerékkel.
Ha megis bele kezdenék, tuti keresnék egy hasonlót. De mostanság inkább egy ilyenre szándékozom költeni. Tudom, nem ez a legszebb évjárat, de kezdetnek megteszi.

(#2448) Luck Dragon válasza kelly416 (#2447) üzenetére

Hát ez meg micsoda?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2449) kelly416 válasza Luck Dragon (#2448) üzenetére


kelly416
veterán

97-es Crown Victoria. Csak nem szabadulok a Fordoktól... :D

(#2450) Luck Dragon válasza kelly416 (#2449) üzenetére

Ehhez nem értek . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.