Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Dvix


Dvix
senior tag

valami prémium üléshuzatot tudtok ajánlani a Dusterembe? vagy h honnan vegyem? :U

(#1602) Luck Dragon válasza Dvix (#1601) üzenetére

Ha nagyon prémium kell akkor csináltatnék ,olyanra ami nekem is tetszik az én ízlésemet tükrözi . Ráadásul biztosan méret pontos lesz és nem neked kell vele foglalkozni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1603) Flowtation válasza kelly416 (#1597) üzenetére


Flowtation
őstag

Én is így gondolom, egyáltalán nem szeretem azt a metsző hideget. :K Épp ezért nem is nagyon használom, csak ha tényleg muszáj.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#1604) Luck Dragon

Itt is van a promó kép ami bemutatja végre a belsejét is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1605) gyemipapa válasza Flowtation (#1603) üzenetére


gyemipapa
senior tag

A metsző hideget ha akarnám sem tudnám élvezni a Sanderomban, nem túl markáns a klíma. Egyébként akinek túl hideg lenne, lehet keverni a hideg-meleg levegőt.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1606) kelly416 válasza Luck Dragon (#1604) üzenetére


kelly416
veterán

Az a tablet középen... nem tudom, kinek tetszett valaha is, de minden gyártó ezt a trendet igyekszik majmolni (szerintem az S-Cross féle megoldás bőven király és eléggé visszafogott is kivéve a zongoralakkot). Egyébként szebb lett mint volt és végre a kormányon és nem alatta vannak a hangerőgombok, ahogy látom.

(#1607) Luck Dragon válasza kelly416 (#1606) üzenetére

Akkor én egyedi eset vagyok mert nekem a Clioban is tetszett. Minden kézre eset meg a navi is ott van előtted nem kell lefelé nézni mint most ami hátrány nekem főleg ha BP-n mászkálók. :B

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1608) kelly416 válasza Luck Dragon (#1607) üzenetére


kelly416
veterán

Lehet, hogy én képezem kivétel tárgyát, de nekem ott nem tetszik. A céges Szuziban kézre esik a középkonzol közepén, rossz is lenne a tetejére nyúlkálni...

(#1609) Luck Dragon válasza kelly416 (#1608) üzenetére

Nem vagyunk egyformák, ízlések és pofonok. :)
Engem jobban izgat az ami a képen nem látszik az pedig az ülés, remélem változtattak rajta.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1610) mirci18 válasza Luck Dragon (#1604) üzenetére


mirci18
addikt

Ritka kínai igénytelen kialakítás.
Sok újdonság nincs a régi modellekhez képest.
Kombit is hiányoltam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1611) Luck Dragon válasza mirci18 (#1610) üzenetére

Kombi szerintem később jön . Mindenki írja hogy nem lesz. De ha belegondolunk 2012-ben második generációnál sem egyszerre érkezett meg mind a három kialakítás. Így nagy az esélye hogy most is így lesz.

Belseje szubjektív, nekem tetszik mert van fejlődés az elődhöz képest ,ráfért már a modernizáció , szerintem ezzel kapcsolatban a minimumot hozták is.
Nekem a legfontosabb mármint a beltér szempontjából az ülések mert azaz egyik legnagyobb negatívuma az egész autónak. Remélem hogy fogták az egészet na meg aki ezt jóvá hagyta és a legelső kukába tették.
Maga a hang komfortra mint második amire kíváncsi leszek.
Sok helyen lehet olvasni persze pletyka szinten hogy az alap motor SCE65 lesz ami most található a Clioban. Hát attól mentsen meg minket az ég.
Másik pedig ami most rendelhető 1.0T amivel már azt mondom oké.
Dízel fronton ha itt is igazak lesznek a pletykák akkor 1.5 DCI marad 85 pacival és aminek a legjobban szurkolók amiben benne van a Dokkertől , Lodgy , Dusterig és még megannyi autóban az a 115 lóerős változata.
Én tuti azzal rendelném.
:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1612) mirci18 válasza Luck Dragon (#1611) üzenetére


mirci18
addikt

Reméljük tényleg jönnek később.
A belső nem rossz de ez a plusz kijelző morbid.
Az üléssel mi a problémád?
Nem elég kényelmes?
Nekem nem rossz a Wagon r-emhez képest.
Nyilván a rossznál minden jobb de én így értékelek.
Azt hogy a kocsi zajos annyira nem zavaró ennyi pénzért nekem belefér.
65 lovas motorral én autót nem vennék minimum 90 ló.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1613) Luck Dragon válasza mirci18 (#1612) üzenetére

Látom te sem tudsz aludni. :))

Az üléssel az a bajom nem is annyira a kényelem inkább a tartása.

Többivel egyetértek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1614) kelly416 válasza Luck Dragon (#1609) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem is jó volt a Lodgy ülése többször több órás úton is. Oké, bele izzadtam, de kb. ha plüss huzat lett volna, akkor úszom meg ezt. A 626-osomba izzadtam bele legkevesebbet, meg talán egyszer egy szellőztetett bőrülésbe, de bőrre nem is vágyom.
Egyébként a Lodgy középkonzolba épített egérmozija is nagyon ízléses, főleg az ilyen felűlre tett tablethez képest.

Egyébként hiába nézegetem a Dacia sanderót meg a többit, ha eljutok oda, hogy lecseréljem majd az Opelt egyszer, biztos veszek egy régi benzines autót amiben motor van (legalább 1,5 de inkább 2 literes), nem ilyen 0,65 meg jó esetben 1 literes motorral.

(#1615) Luck Dragon válasza kelly416 (#1614) üzenetére

Ezek szerint csak én vagyok ennyire problémás. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1616) kelly416 válasza Luck Dragon (#1615) üzenetére


kelly416
veterán

Nem feltétlen, csak Neked nem kényelmes az, ami nekem igen. De én ki vagyok párnázva egymagamban is. ;]
Haver megdícsérte a Lodgy üléseit, miközben utálta a Mazda plüss huzatát, gyűlöli a német autók üléseit is, csak az amcsi meg csak a bőr a jó. Még az amcsi plüsst is gyűlöli. Szerintem nem Te vagy a problémás.

(#1617) Luck Dragon válasza kelly416 (#1616) üzenetére

Nekem eddig ami a legjobban bejött az a szövet ülés H Astrából. Klímával nem melegedett be a hátam sem.
Majd egy nagyobb etap után kiszállva csak annyi volt hogy oké mehetünk.
Logan esetében bűvös határ a negyven kilométer , utánna már kezdem keresni a helyemet , fészkelődés.

Amúgy a Logan és a Lodgy ülései ugyan azok lennének?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1618) kelly416 válasza Luck Dragon (#1617) üzenetére


kelly416
veterán

Egyszer ültem Loganban egy éve, nem emlékszem sajna.

A szövet ülésekbe, főleg az újakba, amiben "kevés" a műszál, mindbe bele izzadok sajnos. Régebb (Fiesta 1977 meg 1984) nem izzadtam bele a szövetekbe, pedig sem szellőztetett, sem klímás, sem más nem volt. Szóval üdv műszál!

(#1619) Luck Dragon válasza kelly416 (#1618) üzenetére

Nem ismerem azokat az autókat , igazából az általad irt évszámokban még nem is léteztem.
Na de a lényeg hogy most a harmadik generációban legyenek jobbak.
Elvileg a Lodgynak is lesz második generációja ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1620) kelly416 válasza Luck Dragon (#1619) üzenetére


kelly416
veterán

77-ben én sem, az autó volt 77es évjárat. :P
A lényege, hogy régebb sokkal kevesebb műszál volt a gyári huzatokban és klíma meg ülésszellőztetés nélkül is sokkal elviselhetőbb volt a sok órás út. Megint jön az elavultatás meg a többi, de szerintem szándékosan ilyen gatya az olcsó autók huzata.

Szerk.:
Nem tudom, nem is érdekel igazán, mert ez van, nem fájdítom a szívemet, amikor esélytelen vagyok megvenni másikat.

[ Szerkesztve ]

(#1621) Luck Dragon válasza kelly416 (#1620) üzenetére

Miért is vennél másikat mikor most vetted? :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1622) kelly416 válasza Luck Dragon (#1621) üzenetére


kelly416
veterán

Ezért nem is fájdítom a szívem, hogy az új mennyivel szebb, felszereltebb, stb... Egyesek szeretik ezeket tudni, én nem hízlalom a bírtoklási vágyamat. Azt is alig tudtam megbeszélni magammal, hogy ne adjam el a Zafirát egy másik kétes üzlet reményében (mert a használt vásárlás mindig kétes szerintem).

(#1623) Luck Dragon válasza kelly416 (#1622) üzenetére

Magyar használatautó piac nem hogy csak kétes de egyben maga a Jumanji . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1624) kelly416 válasza Luck Dragon (#1623) üzenetére


kelly416
veterán

Igen. Néha akad benne egy jó pillanat...

(#1625) mirci18 válasza Luck Dragon (#1613) üzenetére


mirci18
addikt

0-24-ben dolgozom így hektikus mikor írok ide. Ez a szép ebben a szakmában.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1626) Luck Dragon válasza mirci18 (#1625) üzenetére

:R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1627) Luck Dragon

Megjelentek az első kémfotók, amelyeket mindenféle álcázás nélkül láthatjuk az új Dacia Logan/Sandero műszerfalát. Szövet betétes lesz a műszerfal.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1628) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#1627) üzenetére

Plusz most fedeztem fel hogy elektronikus kézifék van a képen .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1629) Somatom


Somatom
veterán

Sziasztok!
Van itt valakinek Dokkere? Gondoltam, veszek egy ilyet, amíg nem jön össze a pénz valami komolyabbra. Az a 130 lovas, benzines jól hangzik, de nem tudom, hogy mennyire megbízható.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1630) Luck Dragon válasza Somatom (#1629) üzenetére

Konyi79 & kelly416 is 1.3T motorral szerelt Duster & Lodgy van . Dokkerben is ez a motor lapul. Tessék őket keresni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1631) Somatom válasza Luck Dragon (#1630) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1632) JoinR válasza Somatom (#1629) üzenetére


JoinR
senior tag

Én azt akartam még az 1.6-os motorral, a gokart pont befért volna hátra. Végül a Dusterre több kedvezményt kaptam ezért azt vettem, de az 1.3T engem is felcsigázott kicsit :D

(#1633) golyós válasza Somatom (#1629) üzenetére


golyós
őstag

1,3 Tce? Nekem az van Lodgyban. Az 1,6 Scenic után felüdülés. :DDD
240Nm , 1500-on már kapcsol a turbo, Én csak városban használom 90%-ban, így most éppen 7,9 az átlag. Nyaraláskor lement 7,2-re a sztráda miatt. 6 sebesség, szeretjük nagyon, szép halk kulturált a motor járása.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1634) Somatom válasza golyós (#1633) üzenetére


Somatom
veterán

Szted a Dokker -nek, vagy a Lodgy -nak hosszabb a csomija maxon? Másképp kérdezve, a Lodgy -ban lehet olyan fekvőhelyet csinálni, amiben nem csak magzat pózban lehet aludni? 180cm vagyok. Tudom, nem átlagos felhasználói igény. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1635) kelly416 válasza Somatom (#1629) üzenetére


kelly416
veterán

Keress vissza rám. Feleségem hajtja többnyire, de saját kézből írtam tapasztalatot.

(#1636) kelly416 válasza Somatom (#1634) üzenetére


kelly416
veterán

Meglesem majd Neked, de kérdéses, vinni akarod-e a két leghátsó ülést? Ha kiszeded, a középső sort előre görgeted, marha nagy hely van benne. Majd lemérem centire, ha szeretnéd.

(#1637) Somatom válasza kelly416 (#1636) üzenetére


Somatom
veterán

Köszönöm! A harmadik üléssor nekem nem kell, csak nagy, hosszú csomagtér. A tesztvideókon felborogatták az üléseket, de úgy legalább 30cm elveszik a hosszból a két első ülés támlája mögött. Ki lehetne szerelni az 1/3, vagy a 2/3 hátsó ülést is?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1638) kelly416 válasza Somatom (#1637) üzenetére


kelly416
veterán

A két leghátsó ülést pár mozdulat és fél perc kiszedni teljesen az autóból. A középső sort viszont asszem csak dönteni lehet csavarozás nélkül, kiszedni nem.
Ma dél után megnézem Neked ezt is, meg írok centit is, mennyi hely lesz benne max. hosszban.

(#1639) Somatom válasza kelly416 (#1638) üzenetére


Somatom
veterán

A csavarozás sem gond. Régen volt egy Peugeot Partnerünk. Abban is csavarozva volt a hátsó üléssor, de a nyomorult franciák vmi spéci fejű csavart használtak. Szerencsére van flexem és nem félek használni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1640) Luck Dragon válasza Somatom (#1639) üzenetére

Ha a hely a fontos esetleg még a Doblo Maxi-t még tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1641) JoinR válasza Somatom (#1637) üzenetére


JoinR
senior tag

A Lodgy sokkal hosszabb, de ha kiveszed az üléssort, a Dokker megvan közel 2m.

(#1642) kelly416 válasza Somatom (#1639) üzenetére


kelly416
veterán

Hááát... Így van az ülés, rögzítve, úgyhogy ki tudod szedni, de nem fogod, úgy sejtem. Ilyen üléspozíciónál tettem közvetlen a felhajtott középső sor mögé a mérőszalagot és kb. 163cm a végeredmény. Ide nem fogsz kényelmesen befeküdni. Én sem, pedig a kombi 626 csomagterében ketten aludtunk hasonló módon felhajtott üléssel és ki tudtam nyújtani a lábam, ha a fejem épphogy hozzá ért az ülés aljához. Egyre kisebbek a mai autók. :O

Szerk.:
Anyósülés mögötti ülés van felemelve, ha nem látszana jól a képen, onnan a csomagtartó pereméig van 163cm, úgyhogy 150 magas ember talán elférne hosszára.

[ Szerkesztve ]

(#1643) Somatom válasza kelly416 (#1642) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi a méricskélést! Símán kikapom én azt az üléssort, mert dugókulcskészletem is van ám! :)
Még agyalok, hogy benzin, vagy dízel. Ha jól tudom, akkor van vmi 110 lovas dízel. Megkérdezem Webastoékat, hogy tudnának-e állófűtést rakni bele. Ha igen, akkor dízelt keresek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1644) kelly416 válasza Somatom (#1643) üzenetére


kelly416
veterán

Biztos tudnak, de azzal az üléssorral nem hiszem, hogy sokat nyersz. Azaz ha nyersz, a fejednek a csomagtartó felé kell lennie, vagy ki kell töltsd a lábteret, mert az első ülések előre tolásával meg tudod ugrani simán a 180cm-t, csak ott lesz egy mély gödör. Igaz, onnan hátrafelé meg szinte totál sík a padló, csak 1-2 kis mélyesés van, ami alvó embert nem hiszem, hogy zavarni fog.

(#1645) Somatom válasza kelly416 (#1644) üzenetére


Somatom
veterán

Az nem gond. Kell oda egy "spéci" OSB lap, arra mehet a matrac. Csináltam már ilyet. Havonta csak egy éjszakára kell, mert nem szeretek 13 óra meló után még éjszaka hazavezetni Németországból.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1646) Luck Dragon válasza Somatom (#1645) üzenetére

YouTube tele van olyan videóval hogy a Dokkerből milyen szuper kis lakóautótt csinálnak.
Kedvencem egy házaspár akik bejárják Európát.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1647) Somatom válasza Luck Dragon (#1646) üzenetére


Somatom
veterán

Ilyen célra van egy Tabbert Comtesse 515 -ös lakókocsim. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1648) Luck Dragon válasza Somatom (#1647) üzenetére

Akkor meg is van a megoldás. Utánna kötöd Dokkerra és kész is.
Itt azért a DCI jobban javasolt. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1649) Somatom válasza Luck Dragon (#1648) üzenetére


Somatom
veterán

Egyébként mi a túró van Daciaéknál? Megszűnik a hazai forgalmazás? Akár Dokker, akár Lodgy, újonnan egyféle motorral és csak készletről kapható.
A másik kérdésem, hogy Lodgy -ban látok használtan 1,5dci -t 109 pacival, de Dokkerből csak 95 lovas van. Hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1650) kelly416 válasza Somatom (#1649) üzenetére


kelly416
veterán

Ezt ilyen, azt meg olyan motorral gyartották. A Lodgy féle 1.33TCe 130 lovas, ugyanaz a motor Merciéknél 160 vagy 180 lovas volt asszem valamelyik A Mergában.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.