Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) kelly416 válasza istvankaa (#2000) üzenetére


kelly416
veterán

Ajjjajjajj. Nem ártana némi írásjelet alkalmazni, és ha lehet, helyesen. No meg ha az adott illetőnek válaszolnál, akkor azt is látnánk, mire kérdezel rá. Adott hozzászólás fejlécén ahol az illető neve is van, jobb oldalon ott a "Válasz" gomb, azt nyomd meg és úgy írj. Akkor tudni fogjuk, mire vagy kíváncsi. Ne haragudj, de ha jogosítványod van, ezt is fel fogod érni ésszel, hogy ez építő jellegű kritika akarna lenni és nem beszólás vagy trollkodás.

"Meg lett a hiba oka? Most vettem nem rég egy szalonos Dacia Lodgy autót és ugyanezt írta ki. Miért jelezte ki ezt a hibajelet Neked? Előre is köszönöm a válaszod!"

Kérlek írd meg, melyik hozzászólásra válaszoltál, mert nem tudjuk. Bár nekem gyanús, erre válaszoltál?

(#2002) kelly416 válasza kelly416 (#2001) üzenetére


kelly416
veterán

Közben (hogy szó ne érhesse a ház elejét) átfutottam a 2000db h.sz-t, legalább képekben mi lehetett még a probléma, ennyit találtam csak.

(#2003) Luck Dragon válasza kelly416 (#2002) üzenetére

Már megint én ? :DDD
juhú már 2000 hozzászólás ?! Az már valami ilyen pici társaságtól :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2004) surgery válasza Luck Dragon (#2003) üzenetére


surgery
senior tag

Reméljük lesz az több is. :DD

(#2005) Luck Dragon válasza surgery (#2004) üzenetére

Biztos hogy így lesz. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2006) JoinR


JoinR
senior tag

Hamarosan lízingelek egy autót a céggel, mivel jobban megéri, mint a sajátot arra használni...hosszas keresgélés után csak újra a Duster-ig jutottam (jelenleg '19 1.6 SCe van), az LPG-s változat a legszimpatikusabb (az újak már megkapták a 6-os váltót). Ha még beleférnék abba a MOL-promócióba, hogy 200 ezerért adnak üzemanyagkártyát, akkor nem is gondolkoznék rajta túl sokat...igaz, sokat drágult, de ennyiért még mindig a Duster nyújtja szerintem a legtöbbet.

(#2007) Luck Dragon válasza JoinR (#2006) üzenetére

Mire használod céges autóként ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2008) JoinR válasza Luck Dragon (#2007) üzenetére


JoinR
senior tag

Ja, semmi extrém (pl. terep), csak eljárni ügyfélhez, ha kell. A mostani is 90%-ban autópályán ment, bár itt keveredik az üzleti és magáncélú használat. A sok autópálya miatt lehet jobb lenne egy laposabb autó, nah meg gázolajos, de már hozzászoktam a jó helykínálathoz, a dízelt meg nem szeretem.

(#2009) Luck Dragon válasza JoinR (#2008) üzenetére

Az új comfort Sandero ezen a terén nem lenne esélyesebb ?

Amúgy nem értem ezt a dízel parát sem. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2010) JoinR válasza Luck Dragon (#2009) üzenetére


JoinR
senior tag

Annyira nincs dízelpara (a hideg traktorhangját mondjuk rühellem, de kibírnám), csak +1 millió a listaára :D Évi kb. 12 ezer km-ről beszélünk, nem hajtom szét az autót, nah.
Néztem a Sanderót, de alig olcsóbb, és nekem kicsit kicsi, amikor vidékre utazom (és nincs épp járvány), szoktam vinni telekocsizókat is. Ráadásul nyaraláskor valahogy mindig sikerül plafonig pakolni 2 fővel is...kutya, bicikli, stb.
Nagyon néha meg rámegyek földútra (egy barát tanyán lakik), meg nem kell félteni a magas szegélykőnél sem a Dustert :)

[ Szerkesztve ]

(#2011) Luck Dragon válasza JoinR (#2010) üzenetére

Így már értem a dolgot . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2012) surgery


surgery
senior tag

Sziasztok a gyári naivra valami fólia védelem elérhető a kijelzőre? Valaki használ ilyet?

(#2013) Luck Dragon válasza surgery (#2012) üzenetére

Tudtommal nincs rá , ellenben ha bemész az a MM-be az okospulthoz kérj egy clearplex lapot egyben , majd mérd le mekkora kell és vágd ki, és helyezd fel. ( ötlet ).

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2014) gyemipapa válasza surgery (#2012) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Mitől kellene védeni? Max az ujjunkkal érünk hozzá. Telefonnál még csak érthető, de pl. laptopra sem szoktak tenni. Tabletre is csak azért, mert ki-be pakolja az ember, és karcolódhat a táskában.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2015) kelly416 válasza gyemipapa (#2014) üzenetére


kelly416
veterán

Mert az asszony ciffel meg dörzsivel szedi le az ujjlenyomatokat. ;] Miért zavar az Téged, hogy fóliát akar rá tenni? Lehet, pont a matt kijelző zavarja és fényeset szeretne. Minek kell ezen akadékoskodni?

(#2016) Luck Dragon válasza kelly416 (#2015) üzenetére

Ilyenkor amikor olvasom hogy fényes felület , mindig az jut eszembe hogy mit csinálnának ha H Astra Cosmo belsővel kellene autót használni , ami minden is zongoralak fekete , napfénynél minden is csillog . [kép] [kép]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2017) surgery válasza kelly416 (#2015) üzenetére


surgery
senior tag

Teljesen egyet értek veled. Csak mint lehetőség kérdeztem. Mert éppen az egyik barátom mellett utaztam egy másik autóba igaz nem ez a típus és neki volt fent bár nem ő rakta fel hanem az előző tulaj. De én is úgy érzem semmi baj nem volt a kérdéssel. :DD

(#2018) konyi79 válasza Luck Dragon (#2016) üzenetére


konyi79
addikt

Hu de csúnya az a belső, a fényestől függetlenül...

(#2019) Luck Dragon válasza konyi79 (#2018) üzenetére

Ez ízlés dolga ennél azért van sokkal rondább, ha azt veszem inkább ezt nézegettem mint a Logan belsejét . De ez meg én vagyok.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2020) konyi79 válasza Luck Dragon (#2019) üzenetére


konyi79
addikt

Lehet, csak a kép adja vissza rosszul, de a világosszürke alapra rápakolt pár fekete folt így nagyon bántja a látásomat.

(#2021) Luck Dragon válasza konyi79 (#2020) üzenetére

Itt van maga a cikk tessék a képre kattintani a galéria eléréséhez és el tudod dönteni . [link]

Na de hogy ON is legyek te már cserélted a téli szettet nyárira? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2022) surgery


surgery
senior tag

Ma hívtak a szalonból megérkezett 3 héttel korábban. :DD

(#2023) Luck Dragon válasza surgery (#2022) üzenetére

Gratulálok :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2024) surgery válasza Luck Dragon (#2023) üzenetére


surgery
senior tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#2025) kelly416 válasza surgery (#2022) üzenetére


kelly416
veterán

Gratula!
Képet, első benyomásos beszámolót kérünk majd.

(#2026) kelly416 válasza Luck Dragon (#2021) üzenetére


kelly416
veterán

Kár lenne még szerintem. Nekem 15 perc plusz egy kis kosz lenne, itt van minden a garázsban hozzá, de majd ha tartósan melegebb lesz és nem fagyogat már reggelente. Szerintem.

(#2027) surgery válasza kelly416 (#2025) üzenetére


surgery
senior tag

Mindenképp szerintem jövő hét szerdán már nálam lesz. :DD

(#2028) Flowtation válasza surgery (#2012) üzenetére


Flowtation
őstag

Nekem alapból van rajta. :K

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#2029) Dvix válasza surgery (#2027) üzenetére


Dvix
senior tag

Gratulálok! :C

(#2030) surgery


surgery
senior tag

Köszi :R. Egy gyors kérdés téli gumihoz acélfelni méret ezt néztem csak nem vagyok teljesen biztos benne hogy jó a méret?
[link]

(#2031) molnarpeter válasza surgery (#2030) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Wheel-size.com oldalán megtalálod a gyári méreteket, illetve azok alapján visszafelé is lehet keresni, milyen típusok volt még ugyanolyan. Mondjuk én hasonló áron adtam el komplett szett használt felnit "egy szezonos" gumival, mint az 1 új :B

[ Szerkesztve ]

(#2032) surgery válasza molnarpeter (#2031) üzenetére


surgery
senior tag

Köszönöm (: Ezt írja (:

[ Szerkesztve ]

(#2033) Dvix


Dvix
senior tag

Emberek már látom kezdődik a hülyeség. Vadiúj Dacia Lodgy 6000km-el benne 4,5 milláért magánszemélytől. :(( Ő meg gondolom megvette 2,5-ért :F :((( Aki megvesz egy Lodgyt ma Mo.-n 2,5 fölött használtan....nem hiszem h tudja mekkora haszonkulcsot nyomat a tulajnak :C

(#2034) Luck Dragon válasza Dvix (#2033) üzenetére

Ez függ az évjárat - felszereltség - kilométer -szerviz háttérről egyszóval sok mindentől , de amíg nem linkeled be addig fölösleges erről beszélni .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2035) Dvix válasza Luck Dragon (#2034) üzenetére


Dvix
senior tag

(#2036) Luck Dragon válasza Dvix (#2035) üzenetére

Ez szinte itt van mellettem .
Amúgy ez egy fél éves autó , 15-th felszereltségű legnagyobb benzinmotorral .
Felszereltsége is Lodgy szinte felső kategóriás .
Ez újonnan egy 6M autó , szerintem 4,5M korrekt ár érte .
Ellenben ezért az összegért már más markát is lehet kapni használtan nyilván amit az ember szívesebben választ :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2037) kelly416 válasza Dvix (#2033) üzenetére


kelly416
veterán

A nagycsaládos autót 3 évig nem adhatod el, az úgy vásárolt autók még kb. másfél évig nem kerülhetnek piacra ezért, így aki 2,5-ért megvesz egy fél éves Lodgy-t, az vagy vak, vagy hülye, mert ekkora szerencséje senkinek nem lehet, hogy 6M-s autót fél évesen a linkelt állapotban megkapja 2,5-ért. Ja? Ronggyá törték? Kikönyökölt a motor és bontotta a kasztnit is itt-ott? Akkor talán lesz 2,5 az ára.

Szerk.:
Nektek is ugrik be néha "gemius" ablak hahu-n képekre kattintva, vagy becumiztam valami vírust? Most HD képre kattintottam a linkelt hirdetésen, új ablakba nyilt meg a spam.

[ Szerkesztve ]

(#2038) Luck Dragon válasza kelly416 (#2037) üzenetére

Nekem nem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2039) Dvix válasza kelly416 (#2037) üzenetére


Dvix
senior tag

jaaaaa, nem tudtam :B

add-blocker plusz futtas le egy windows defender víruskeresést. De egyébként ugrik be mindenféle hirdetés a képekre kattintva úgyhogy nem tudom biztosra mondani neked :B

[ Szerkesztve ]

(#2040) golyós válasza Dvix (#2033) üzenetére


golyós
őstag

Biztos nem veszel Nagycsaládos Lodgyt, le sincs gyártva a törzskönyv egyikre se.
Ha letelik a 3 év a tulajnak kell kérvényezni az államkincstártól, hogy adják oda.
Egyébként én is gondolkozom rajta, hogy ha letelik a 3 év eladom annyiért amennyibe került nekem. Lesz rá még 2 év gari, nem lesz benne 25ezer kilométer. Nem fog rajtam rohadni szerintem.
Egyébként ez ugyan az mint az enyém, nekem 2019 november 29. Nincs benne ennyi kilométer, alufelni, téli-nyári gumi, fóliázva, tetőcsomagtartó, csak nálunk még Stepway néven ment.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#2041) kelly416 válasza Dvix (#2039) üzenetére


kelly416
veterán

Nem esztelenül kattintgatok mert akkor tényleg minden felugrál már ott is, a "hd" feliratra nyomtam a képek felett, amire nem illene ilyennek bejönni. De sok minden apraja zavar, a telómra sem tudok másik romot tenni, mert adb install érthetetlenül nem indul el hibaüzenet nélkül, úgyhogy valószínűleg újratelepítés lesz 0-ról, de köszi a tippet.

(#2042) konyi79 válasza Luck Dragon (#2021) üzenetére


konyi79
addikt

Még mindig nem jön be :D

Nem, még a téli. Egyelőre a Dacián marad, az biztos. Bár a Clion agyaltam, mert egyiken átcserélve nem kockáztatok, a 20 fokos nappali hőmérsékletben meg nem kellene télivel ingáznom a pályán, de a -8 fokos reggelek elvették a kedvem. A hosszú hétvégén viszont biztos egyiken cserélek.

(#2043) surgery


surgery
senior tag

Sziasztok ma délelőtt vettem át végre 1,3 130 lovas 15ch Celebration. Első tapasztalatok csendes jó a nyomaték. Üllés kényelmes. Biztonsági öv nekem pont jó helyen van. Ablakemelő gombok talán lehetne picit előrébb de az sem vészes. Kormány nagyon könnyű jól iranyítható uthibákat jól veszi. Most mentem 140 kilométert vele autópályán is csöndes. Nekem a tempomat akitiváló sincs rossz helyen használtam. Nagyjából első benyomásra ennyit tudok elmondani. :C

[ Szerkesztve ]

(#2044) kelly416 válasza surgery (#2043) üzenetére


kelly416
veterán

Szép autó! Gratula. Sok-sok balesetmentes km-t kívánok hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#2045) Luck Dragon válasza surgery (#2043) üzenetére

Tiszta szívből gratulálok . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2046) surgery válasza kelly416 (#2044) üzenetére


surgery
senior tag

Köszönöm mindenkinek :R :R :R

(#2047) Luck Dragon válasza konyi79 (#2042) üzenetére

Még itt is téli gummancsok vannak. Ma is mikor indultam 4:30-kor volt -4 ; hétóra nagyságában már -9 .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2048) Dvix válasza surgery (#2043) üzenetére


Dvix
senior tag

Gratulálok! Balesetmenteset! ;)

(#2049) surgery válasza Dvix (#2048) üzenetére


surgery
senior tag

Köszönöm :R

(#2050) kelly416


kelly416
veterán

Itt a Tavasz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.