Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) Drag77 válasza henesa (#7050) üzenetére


Drag77
senior tag

megvan mi volt a baj:
I found the solution. Corrupted file in question is mp_playlists.ff which is located in Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\zone\english folder. Go there, delete the file or move it elsewhere (size is 27kb) and the game will download the file and start loading again.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#7052) DroneZ


DroneZ
aktív tag

szevasztok!

Lenne itt egy kis (!!!) bibi ezzel a steam f..sággal. Letöröltem a játékot a minap, a steam-el együtt mert... mind1 azért mert.

Tenném vissza a cod6-ot, ugye először steam. okés felmegy. Tenné a játékot kéri a kódot, bírom, asszongya a drága, hogy már aktiválva van, ergo nem tudom feltenni a játékot mert csak telepítés folytatása és megszakítása van. DVD-n sehol exe, semmi. Wtf?

egy kérdés csupán: hogy kell feltenni magát a cod6-ot? Plz help.

Köszi előre is.

(#7053) beatkeksz


beatkeksz
tag

[link]
ezzel elég szépen tudok hostolni senki sem panaszkodod még.

[ Szerkesztve ]

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#7055) BandiHUN válasza dokee78 (#7054) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez egy olyan oldal,ahol megcsinálhatod a játékbeli nevedet az emblémákkal,generál belőle egy képet,amit kitehetsz fórumokon,stb...itt sajna ótvar vacak motor van meg konzervativizmus,még aláirásod se lehet 3 sornál több.de máshol kiteheted :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7056) @rglaaf válasza beatkeksz (#7053) üzenetére


@rglaaf
veterán

rám se volt még panasz :N [link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#7057) @rglaaf válasza BandiHUN (#7055) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem vacak ez csak nincs engedélyezve mint pl az userbar

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#7058) beatkeksz válasza @rglaaf (#7056) üzenetére


beatkeksz
tag

LáL ez van otthon neked? Mert ha ja ez Qrva drága lehet.

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#7059) BandiHUN válasza DroneZ (#7052) üzenetére


BandiHUN
veterán

miért kér kódot?elvileg ha felrakod a steamet,és belépsz az accodra,csak letöltés,és kész,leszedi...viszont azzal lehet gondod,hogy a gyári lemezről nem megy fel esetleg,adott esetben lehet csinálni a steamen belül mentést.és persze a legjobb,ha külön tárolod a steamet,más partició/winyó,reinstallkor sem veszik el semmi...próbáld meg letölteni jobbhiján,az hátha megy.végülis lehet bugos...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7060) @rglaaf válasza beatkeksz (#7058) üzenetére


@rglaaf
veterán

3500 ft szerintem nem drága :P

PSN:BiZzare_0 ️

(#7061) DroneZ válasza BandiHUN (#7059) üzenetére


DroneZ
aktív tag

hát igen... egy biztos: mostantól kezdve egyetlen játékot sem vagyok hajlandó megvenni, aminek csak egy csöppnyi köze van a Steam-hez. ez az újévi fogadalmam. akármi legyen az a játék. windows live forever.

ps: gondolom az eddig elér cuccoknak is lőttek?

[ Szerkesztve ]

(#7062) BandiHUN válasza @rglaaf (#7057) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát végülis elmegy maga a ph...csak nagyon konzervativ én szmájlikat is nyomok tárhelyről is,ha már itt ennyi van...de jó poén,hogy a ph-na eleve lenne gamepod része,ami a JÁTÉKOSOKNAK lenne,erre nem lehet kitenni semmit,a klánok meg hasonlók meg száműzve a LOKÁL részbe,nehogymár túlzottan előrejuss a ranglistán...nem a generátorra értettem,hogy vacak:)

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7063) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jóvan nem kell menőzni itt a netekkel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7064) beatkeksz válasza @rglaaf (#7060) üzenetére


beatkeksz
tag

És ez melyik NET is szegeden? Mert ha tényleg van ennyiért megéri 60km kábelt vennem és bekötni hozzám is:D :K :B :C

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#7065) @rglaaf válasza beatkeksz (#7064) üzenetére


@rglaaf
veterán

látom write-only üzemmódba vagy :D egyébként tvnetwork

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#7066) Godlike


Godlike
tag

Na gondoltam én is megmutatom hol járok, ha már mindenki feltöltögeti a statját.
Ma végre sikerült ledobnom az első atomomat :DDD

[ Szerkesztve ]

Godlike

(#7067) F e Z o válasza Godlike (#7066) üzenetére


F e Z o
veterán

Le a kalappal előtted, odaba*zós kis stat. Az atomnak külön gratuláció, nekem 2* volt 23-as killem, de az ugye kevés.

H2O über alles!

(#7068) Siiiiix válasza beatkeksz (#7053) üzenetére


Siiiiix
tag

De nem a netedről megy a szerver értsétek már meg. Te csak a közvetítő vagy semmi más, mert ha a netedről menni a host akkor kéne vagy 50 mega feltöltés ahhoz hogy lagmentes legyen.

(#7069) sziszifiu


sziszifiu
csendes tag

hogyan lehet színes nevem? elmondaná valaki?:)

(#7070) Siiiiix


Siiiiix
tag

Winchester 1887 azért ilyen erős mert Terminator is ezt használta!

Winchester 1887

(#7071) Doki16 válasza sziszifiu (#7069) üzenetére


Doki16
addikt

Így. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7072) @rglaaf


@rglaaf
veterán

amúgy a silencer mire jó ,azon kívül hogy messzebbre rosszabb lőni vele? mert az ellen látja a lövedéket hallani is lehet

PSN:BiZzare_0 ️

(#7073) Godlike válasza @rglaaf (#7072) üzenetére


Godlike
tag

UAV nem lát lövés közben.
Ja és nem villog a puskád eleje csak füstöl. :U

[ Szerkesztve ]

Godlike

(#7074) ooooobi válasza DroneZ (#7052) üzenetére


ooooobi
senior tag

Itt nem a steammel van baj hanem a felhasználóval. My games fül ott van a gém, letöltöd, játszol. dvdt kiragaaszthatod a falra nem kell többet. Vagy ha lassú a neted akkor fel lehet rakni DVDről is, én másik gépre is felraktam, miután már aktiválva volt. A steam igenis jó csak tudni kell használni. Van egy olyan lehetőség is h backup game. akkor csinál egy telepítőt neki.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#7075) feka007


feka007
nagyúr

Végre megvan a 70 :C :W :U

Már eléggé meguntam a végére, ennyiszer játék még nem b.szott fel, sztem nem nagyon fogom most elővenni.. De legalább a 70 megvan. :R

[ Szerkesztve ]

(#7076) oXyg3n


oXyg3n
tag

Na ha már így mindenki elkezdte feltöltögetni az eddig elért eredményét én is megteszem! :))

Siiiiix: Mi lett volna, ha Arnold fivér akimbo-t használ? Rövidebb lett volna a film? :)

[ Szerkesztve ]

(#7077) boogie84


boogie84
veterán

még jó h 172-ről 169-re frissített a steam :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7078) Hunter2


Hunter2
addikt

nekem 174-re.

(#7079) SipiBcs válasza oXyg3n (#7076) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szép stat... grat...

Rövidebb?? Kb 10 másodperces:

T: Visszatértem.....
T2000: ???
T: Bummm bumm.... (1887 akimbo + stopping power)
T2000: Affene... a pingem.... (heccsát)
T: John... mehetsz anyádhoz...
The End...

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7080) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Játszottam néhány menetet.

Ha jól érzem, akkor az új patch-el javítottak a fegyverek arányain. Az 1887 shoti már nem visz olyan távolra és nem is sebez olyan nagyot... :O

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7081) nanus válasza SipiBcs (#7080) üzenetére


nanus
senior tag

Az jó :K , mire megkapnám szart sem ér ,de azért az vicc volt épp tegnap néztem vissza amint kilőttek, strikerrel lövöm az ellent kb 8-10 méterre és vagy 5méteres körben repkednek el mellette a sörétek el meg egysem találta :C ,1887 shotival meg ennek duplájáról is lazán kiszedtek. :W

(#7082) oXyg3n válasza SipiBcs (#7080) üzenetére


oXyg3n
tag

Én még azóta nem játszottam, mióta kijött a javítás, ha tényleg úgy van ahogy írtad akkor végre valami jó hír is a játékkal kapcsolatban, hogyha már dedikált szerverek nem lesznek! :W

(#7083) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hát én kicsit sokallom az árát ... mivel én játszok cod 2,4 origivel CB-n, és cod6-ba nincs dedikált szeró má meg se veszem addig amíg nem lesz! PAFF
de gondolom nem csak én vagyok ezzel így :D

amúgy maga a játék nagyon tetszik :D

(#7084) feka007 válasza oXyg3n (#7076) üzenetére


feka007
nagyúr

Uhh, jó sokat játszottál már.. Én napi 1-2 órát, de néha ez is megártott az idegeimnek.. :U :D

(#7085) feka007 válasza SipiBcs (#7080) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem nem is jött be az 1887, én dupla berettával megyek, 4-et lő egyszerre, és messzire is pontos, nagyon durva. És nem is lámáznak miatta :D

(#7086) Siiiiix


Siiiiix
tag

Tök vicceset lőttem... Nozummal Interventional 1 golyóval 3 hs átfutóknak :D

(#7087) Siiiiix


Siiiiix
tag

Elérhető a 3.0 ás TeamSpeak béta!

Blog

[ Szerkesztve ]

(#7088) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Nem tudja valaki mit hozott az uj update?

"Cogito ergo Sum."

(#7089) Polllen válasza Siiiiix (#7068) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hehe...

P2P azt jelenti, hogy a felhasználók közvetlenül egymáshoz kapcsolódnak...Így mindig az egyik játékos a host, a többiek hozzá csatlakoznak... ;) Ha a te géped+neted a legjobb TE leszel a host... ;)

12 játékos kiszolgálásához nem kell 50 megás net...próbáld ki, akár cod4-ben, hogy bekorlátozod a letöltésed 10k-ra...szvsz messze nem fogsz még lagolni ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7090) Polllen válasza Axel pRo (#7088) üzenetére


Polllen
nagyúr

Legutólsó STEAM update óta win7 indulásnál nem írja ki, hogy konzisztencia hiba van a STEAM-t tartalmazó meghajtón... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7091) Axel pRo válasza Polllen (#7090) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Az szép! Haladsz :C Nekem csak megy minden ahogy eddig, annyi különbséggel hogy 1.172 helyett 1.174 figyel a jobb alsó sarokban :)

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#7092) artiny


artiny
őstag

meg lett a save game :C

[ Szerkesztve ]

(#7093) henesa válasza artiny (#7092) üzenetére


henesa
aktív tag

Ja ja meg nem árt eredeti game sem :DD

[link] letölteni mondjuk innen .

na ezt jól megszerkesztetted :D

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#7094) Hunter2


Hunter2
addikt

(#7092)
Az eredeti telepítőlemezen rajta van a steam telepítő is, szóval nem kell letöltened sehonnan.

Látom leesett hogy nem ide való a kérdés

[ Szerkesztve ]

(#7095) oXyg3n válasza feka007 (#7084) üzenetére


oXyg3n
tag

Néha engem is felidegesítenek, pl.: GL és hasonlók használata miatt! Viszont ilyen esetekben elhagyom a szervert és keresek egy másik játékot, még az sem nagyon érdekel, hogy elvesztem az XP-m! Legalább nem idegesítem magam rajtuk! :)

[ Szerkesztve ]

(#7096) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv, jövőhéten végre jön ez nyamvadt kocka-gyártó szemét, alig várom :D

Az 1. hsz-ben nem láttam, de ugye ha jól tudom, van peccs. Azt hogyan és miként eszik? Valaki segítene ezzel?

És még valami... Haverokkal 4-en játszunk, és persze, ha nem halljuk egymást, úgy 5x nehezebb minden. Erre volt megoldás a Skype, de az rohadt sok netet eszik... Erre tudtok valami jó ötletet? Az lenne a legjobb, ha a játéktól független lenne, és keveset enne. Olyasmit képzelek, el, amivel hálót lehet csinálni, mint pl Hamachi, csak ugye beszélni lehet rajta. Gondolom, hogy itt is van Voice chat, de franc se fog gombot nyomkodni, nekünk állandó, stabil kapcsolat kellene.

:R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7097) Jamby18


Jamby18
senior tag

Lefrissítette magát a steam 1.0.174re és most már 3-4pályát is benn tudok maradni nem dobál ki pálya végén... ;) remélem nem csak a véletlen műve volt.

hoffman_Én ventrilot használok MW1-2 hez.

[ Szerkesztve ]

(#7098) feka007 válasza oXyg3n (#7095) üzenetére


feka007
nagyúr

Engem az iwnet ötvenszer jobban felidegesít, mikor fél óra míg sikerül vhova belépni, laggol, kidob stb.. Lóf.sz egy rendszer :U Dedikált szerókkal jobb lenne

(#7099) hoffman_ válasza Jamby18 (#7097) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És az hogyan műkszik? Nekem gondolom csak a Kliens programot kell leszedjem..? De egy alternatívának jó lesz. Viszont ne sajnáljatok, jöhet még ötlet. Amúgy a Teamspeak az is ilyen, nem? És a peccs kérdésre valaki majd adjon választ, ha tud :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7100) RockHaRD válasza hoffman_ (#7096) üzenetére


RockHaRD
addikt

a stabil kapcsolatot így hívják, hogy MUMBLE, ez veri az összes eddigi vioce chat progit :))

ventrinek olyan fos a minősége, hogy hátast dobsz... a mumble meg alig eszik vmit, viszont a minősége olyan mint a skype-nak majdnem, a hangátviteli sebesség meg ugyanaz, mint a skype-nak, nincs 1mp-s késés, mint pl TS-nél

:R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.