Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) SzlobiG válasza jegenye77 (#6850) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jobb lenne ha befejeznétek már ezeket a hülyeségeket, rendezzétek le privátba vagy akárhol, de ne itt mer moderálás lesz megint. :((

(#6852) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Nálatok megy a steam? mert nálam nem

PSN:BiZzare_0 ️

(#6853) Vahur válasza @rglaaf (#6852) üzenetére


Vahur
tag

Nekem sem megy, azt írja hogy nem tudja szinkronizálni a játékot.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#6854) Wasp91 válasza @rglaaf (#6852) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Nállam se. :((

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#6855) gege71.hu válasza @rglaaf (#6852) üzenetére


gege71.hu
addikt

behányt bizony!..nálam is ua.

(#6856) @rglaaf válasza Vahur (#6853) üzenetére


@rglaaf
veterán

akkor karbatartás van

PSN:BiZzare_0 ️

(#6857) boogie84 válasza @rglaaf (#6852) üzenetére


boogie84
veterán

Most frissít, vagy kakálta magát össze. :U
Biztos kevesebb lesz a cheater :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6858) steadywarp


steadywarp
tag

de kaki télleg nem megy pft XD :W :C

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#6859) steadywarp


steadywarp
tag

Van valami klánozós opció ebben a játékban? mert már egyedül a sok retek aimost meg gl huszárt ölni uncsi :D

[ Szerkesztve ]

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#6860) @rglaaf válasza steadywarp (#6859) üzenetére


@rglaaf
veterán

a játékban nincs de cb-n vannak szabályok

PSN:BiZzare_0 ️

(#6861) steadywarp


steadywarp
tag

cb az mitakar? hol van ilyen fórum ahol kereshetek klánt vagy embereket?:D

[ Szerkesztve ]

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#6862) gege71.hu válasza steadywarp (#6859) üzenetére


gege71.hu
addikt

ezért járok csak hardcore meccsekre mert ott a balfék GL-eseket elég jól lehet alázni, na meg oda annyira nem járnak ahol 1 lövés a fejbe és fekszenek :D

[ Szerkesztve ]

(#6863) steadywarp


steadywarp
tag

ÉN ground wart nyomatok csak szeretem a hentelést XD hc abból is jó lenne meg + 20 player egy két mapon simán elférnénk 4 ben is voltak kis mapok mégis jó volt

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#6864) @rglaaf válasza gege71.hu (#6862) üzenetére


@rglaaf
veterán

jah szintén csak HC valamelyik nap rányomtam simára véletlenül aztán meg néztem hogy majd egy tár az ellenbe

PSN:BiZzare_0 ️

(#6865) Wans


Wans
aktív tag

Nálam se megy a steam , pedig maost akartam Agaton haverommal felmenni osztani a népet.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6866) flurider


flurider
aktív tag

Hi!

Szerintetek olyan VGA-val, amin nincs 3.0-s vertex, meg pixel shader nem fog menni a jatek?
(Húzott 9600PRO)
Csinálunk egy LANPartyt és lesz egy ilyen gép. (ez az én 1 évvel ezelőtti gépem, crysis ment vele játszhatóan [nem 320×240ben])

Hm?

(egyébként megy már a steam?)

Csillagkörü Litér

(#6867) frame>24 válasza gege71.hu (#6862) üzenetére


frame>24
addikt

Igen, jó a HC, hogy hangtompítóval is elég 1-2 pöttyentés, de ami KEMP ott megy! Óbazmeg, hát tegnap felmentem, csak lesből lőtt mindenki, és megkérdezve mondták is, hogy igen, HC-n ez megy. Gyász.

Más:
SCAR-hoz, TAR-21,-hez, és FAL-hoz is megszereztem a thermal sight-ot, és még utóbbi is szarul használható vele, kissé belassul és nagyon pici a látótér.
Talán sniperhez jó, de most valahogy nem megy nekem a távcsöves művészet.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6868) frame>24 válasza frame>24 (#6867) üzenetére


frame>24
addikt

ja, most TDM-ről beszéltem, bocs, biSZtos az van, hogy válasszak más módot, de kb. van még HQ hardcore-ban és asszem kész. :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6869) @rglaaf válasza frame>24 (#6867) üzenetére


@rglaaf
veterán

én távcsövet nem is használok felesleges inkább rakok helyette mást ami hasznosabb SCAR meg ACR-nek egyébként is jó a célzókája

PSN:BiZzare_0 ️

(#6870) flurider válasza flurider (#6866) üzenetére


flurider
aktív tag

Hi!

Erre valaki?

Kösz előre is.

Csillagkörü Litér

(#6871) D1Rect válasza flurider (#6870) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem vágom fejből, de ha alapkövetelmény, akkor nem biztos. Tedd fel rá és próba cseresznye.

(#6872) SzlobiG válasza flurider (#6870) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ahogy írtad is nem megy olyan vga-val.

(#6873) flurider válasza SzlobiG (#6872) üzenetére


flurider
aktív tag

Pl a crysisnek ez az igénye, és ez ment a 9600-on:
Video RAM 256 MB
3D Yes
Hardware T&L Yes
Pixel Shader version 2.0
Vertex Shader version 2.0

Csillagkörü Litér

(#6874) SzlobiG válasza flurider (#6873) üzenetére


SzlobiG
félisten

Gépigény.Elvileg mennie kell, de én 9550-el próbáltam nem indúlt el kellet neki a ps3.

[ Szerkesztve ]

(#6875) flurider válasza SzlobiG (#6874) üzenetére


flurider
aktív tag

ezaz mw1 nema 2 ;<
(milyen ps3?)

Csillagkörü Litér

(#6876) frame>24 válasza @rglaaf (#6869) üzenetére


frame>24
addikt

mondjuk igen, ezekre tipikusan max. red dot sight megy, vagy holographic, de azon is tűnődtem, hogy mi a 2 közötti különbség, szvsz ~semmi, sőt a holo többet kitakar.
FMJ megy rájuk eddig, ami igazán hasznos. (+ néha csíter gl ;] )

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6877) Thome válasza flurider (#6875) üzenetére


Thome
addikt

Pixel Shader 3 (PS3) :DDD

(#6878) TTomax válasza SzlobiG (#6874) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jahm ez az MW1 ami elindulna a 9550-el mert annak nem kell SM3.0,de az MW2-nek már kell söt a worrld at war-nek is kell...
Egyébként ITT a gépigény...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6879) SzlobiG válasza flurider (#6875) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tényleg, google szart dobott ki akkor, nem is figyeltem.:D

Viszont igazam van mert nem fog elindúlni.:)

(#6880) TTomax válasza SzlobiG (#6879) üzenetére


TTomax
nagyúr

Persze,egyébként igazad van... amugy a gépigény elég példás....igy kell nekünk DX11,meg HD5890...vicc..... egy HD4850 fut 1680-ban kimaxolva...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6881) feka007 válasza TTomax (#6880) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért egy 512-es 4850-en már nem mindig elég az fps 1680-ban..

(#6882) SzlobiG válasza TTomax (#6880) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyenlőre még valóban felesleges DX11, de a következő évbe nagyon sok játék támogatni fogja már szal rohamosan terjedni fog.:)

(#6883) henesa


henesa
aktív tag

Win 7 -em van akkor most directx hány alatt játszok ?

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6884) TTomax válasza feka007 (#6881) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én csak egy GTS250-en tudom tesztelni jelenleg,és 1600x1200-ba de rá fogok nézni mert a GTX280 olyan 150-300fps-et dob igaz csak 1360X768-ban.... a CoD4 azért ennyire nem megy jól ugyanezen a felbontáson...kiváncsi vagyok...

A DX11 meg mire eléggé elterjed addigra egy,de lehet két generáció vga is lecseng,és tisztábban lehet látni...

Ez a reptéri mészárolósdi nem nagyon tetszik...ezt meg lehetet volna elegánsabban is oldani... :(

(#6883) henesa
Szerintem csak DX9-et tud ez...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6885) Thome válasza TTomax (#6884) üzenetére


Thome
addikt

Pici Fail. Max 91 fps-el megy a játék (Legalábbis a multi maximum annyival).

Más:

Ma 17:30-tól csinálok egy kis PH összeruccanást! Írjatok rám, akár most is mehet, de a hivatalos az az 5:30. :D

Steam: ThomaHUN

[ Szerkesztve ]

(#6886) Siiiiix válasza Thome (#6885) üzenetére


Siiiiix
tag

nem fail értelmes dolog hogy nincsenek fps buzik

(#6887) @rglaaf válasza Thome (#6885) üzenetére


@rglaaf
veterán

később úgy este 9 körül ha lesztek még beszállok én is

PSN:BiZzare_0 ️

(#6888) Siiiiix válasza feka007 (#6881) üzenetére


Siiiiix
tag

EZért kell 1 gigás + 12% OC-s verzió (:

(#6889) Thome válasza Siiiiix (#6886) üzenetére


Thome
addikt

Ezért írtam hogy fail:

"Én csak egy GTS250-en tudom tesztelni jelenleg,és 1600x1200-ba de rá fogok nézni mert a GTX280 olyan 150-300fps-et dob igaz csak 1360X768-ban"

Itt te nem fogod megnézni hogy 150-300fps-t dob... :DDD :C

(#6890) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Kezd elegem lenni!
Állandóan game lobby closed és hasonlók :W :W

(#6891) d3vilz


d3vilz
csendes tag

Sziasztok, vki tud segíteni mikor elkezd tölteni egy pályát kidob egy hibával amibe az áll, hogy ran out of memory ilyenkor mi a teentő? má a windows-ot is újraraktam de nem oldotta meg :S

(#6892) killer1203


killer1203
senior tag

nem ide.

[ Szerkesztve ]

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#6893) Csabee. válasza d3vilz (#6891) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Csinálj egy memória tesztet!

Üdv: Csabee.

(#6894) henesa


henesa
aktív tag

szarakodik az iw-net csak nekem ?

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6895) Siiiiix válasza henesa (#6894) üzenetére


Siiiiix
tag

Csak neked vagyis itt jó

(#6896) v!ct0y válasza Siiiiix (#6895) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az hogy lehet, hogy neked mindig minden jó ?
Engem minden második körbe kirak vagy closed azt meg nem hiszem, hogy egyszer se rak ki téged.

(#6897) Siiiiix válasza v!ct0y (#6896) üzenetére


Siiiiix
tag

Ez azért van mert IW fél tőlem :DD

(#6898) henesa válasza v!ct0y (#6896) üzenetére


henesa
aktív tag

dettó :W

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6899) Grifid válasza v!ct0y (#6896) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ez nem teljesen az IW hibája.
Játék közben kilép a host akkor nincs eget verő baj, de aki a host volt az, az is marad. Kilép a lobbyban akkor viszont lobby closed van. Ez hatványozódik ha többen vannak partyban és a leader lép ki.
Én a skip votet is kivetetném velük, nem tettszik a map lépjen ki és keressen másik lobbyt, de az hogy megszavazzák a skippet, azután a második map sem tettszik és kilépnek, ez röhejes.
Eddig 2x találkoztam lagolással, ez szintén a party miatt volt. 3 ember volt együtt mint klán ebböl 2 lelőhetetlen szinten lagolt egy tár rájuk ment mire sikerült lekapni őket. Tehát nem az egész játék lagolt csak 2 manus akik ha nincsenek partyban az életben nem tudtak volna csatlakozni sima meghívással.
Mindent egybe véve szerintem nagyon jó az IWNet, és nagyon nagy mosolyt csal az arcomra hogy a sok wrz vérpistike még mindig várja a csodát hogy multizzanak. Ez a csoda sohasem fog bekövetkezni.

[ Szerkesztve ]

(#6900) Malachi


Malachi
addikt

a szerző engedelmével, de gondolom már többen olvastátok
no comment

"VAC: Kiütve
posted by Urzu7 @ 09:21PM on December 15, 2009
Így igaz, a Valve Anti Cheat rendszerét már korábban is feltörték, hogy csalásokat csinálhassanak.

Mindez egy e-mailes beszélgetésből derült ki, amit a modernwarfail2 szerkesztői készítettek. „Tudtad, hogy lehetséges teljesen megbénítani VAC-et azáltal, hogy néhány byte-ot átírsz itt-ott Steamen belül? IW / Valve nem látta előre hogy jobban össze kéne hozni a Modern Warfare 2-t és a VAC-et. Természetesen nem fogok kibocsátani bármilyen fajta VAC 'disabler'-t a nyilvánosságnak." állt az e-mailben. „A VAC nem igazán tudja azt, mint a PB (nincsenek globális bannok, konzolüzenetek, késleltetett kitiltások)" folytatta, „csak juttasd el a szavaimat: A VAC Kiütve." tette még hozzá.

Nyilvánvaló hogy mostantól még több csaló lesz a játékban, de reméljük az IW és a Valve megteszi a megfelelő lépéseket a vásárlóik érdekében."

:(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.