Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) keIdor válasza tomi_mod (#6100) üzenetére


keIdor
titán

Nevetséges... :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6102) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap kipróbáltam a HC Hq-t.Nem is értem eddig miért nem ezen toltam mikor ( a hc ) miatt ez a legjobb.Sokkal élvezetesebb így a játék mint simán .Egy gondom van csak és ezt írta már itt pár ember ,hogy sajna hq szerón kevesen játszanak hq-t.Volt olyan csapattárs akit nem is láttam a hq-n.Ugyan ez megy a cod 4ben is amúgy. Van két HC HQ szerverünk és mindennapos a küzdelem a sok TDM-es játékossal.Minek jön az ilyen HQ-ra azt nem értem .Ez olyan mintha elmennék pókerezni de leosztás után inkább Blackjackre térnék át :DDD .

HC HQ csapatba beszálnék én is szívesen néhanapján .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6103) Polllen válasza tomi_mod (#6100) üzenetére


Polllen
nagyúr

"ennél a Punkbuster is jobb volt"

Ebben nem értünk egyet...a PB a nulla és a 0,00000000000000000001 között stagnál általában...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6104) Proky válasza tomi_mod (#6100) üzenetére


Proky
senior tag

Én sem értek egyet ezzel. VAC nem azonnali bant nyom mint a PB, de nem is csak simán kiteszi egy ideig, hanem eltelik egy hetecske és agyő eredeti játék...

(#6105) SipiBcs válasza jozefgucci1 (#6102) üzenetére


SipiBcs
őstag

:R Még csukva félig a szemem, a kv-s bögrét is csak érzésre lögybölöm... de ezen felröhögtem... :DDD (de abszolút igazad van)

Tomi: Azért azt ne feledd el, hogy míg CoD4ben nem barangoltál be több száz szervert egy nap, addig itt ezt ha jelképesen is de megteszed. Rengeteg emberrel játszol nap, mint nap. Szerintem sokkal több idegen arccal játszottam a nem egész 1 hónap alatt. mint az elmúlt 2 évben a MW-vel.

Cod4ben volt pár kedvenc Magyar dedikált szervered (esetleg 1-2 külföldi) a ping miatt leginkább. Így máris beszűkítetted az MW2 "világméretű" host rendszerét. Rengeteg külföldivel akadsz össze, akinek a 10 e HuF vagy éppen az ennek megfelelő euró zsebpiszok... vagy apu kifizeti... Ha arányaiban nézzük szerintem létszámra nézve kevesebb a csaló, mint a 4ben. Csak most nem látszik, mint a PBnél, hogy jön fel vérpistike.... és látjuk kiírva kékkel, hogy PB Guid bann!! (ami egyébként lehet nem is neki szólt, hanem a serialjának)

Azt is tegyük mellé, hogy sokan nem eredetivel tolták/tolják a CoD4et. Míg az MW2 a legjobb tudomásunk szerint sem megy most éppen a virágbolti verzióval. (ez nem jelenti azt, hogy tényleg nincs használható crack) A tört játékkal játszók között sokkal nagyobb lesz a csalók aránya, mint az eredetivel hentelők között.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6106) beatkeksz


beatkeksz
tag

Egy kicsit vicces :P !!!: "IDEOLÓGIÁNK: "Nem célunk a PUB szerverek elárasztása csalókkal. Sokkal inkább az élvonalbeli eSport játékosok támogatása, akik így jobban felkészülhetnek a csatákra. Igazolt, hogy a Private Hack használata rövid idő alatt is kiválóan javítja a játékstílust, így a hack 1-2 hónap használata után el is hagyható! Elítéljük, akik Undetected Hacket készítenek ingyen, PUB-ra, hogy ezzel mások játékát, pihenését szándékosan tönkretegyék!""

******

R......Sz....K..... az egész banda aki ilyeneket árul! :((

[ Módosította: Racecam ]

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6107) @rglaaf válasza beatkeksz (#6106) üzenetére


@rglaaf
veterán

És még be is ír ilyet: VIGYÁZAT! Sok csaló, 0 tudással épített oldal olcsóbban kínálja ezeket a szoftvereket! istenem és azok a kommentek :dave1992: véleményem szerint nagyon jó :D hasznos! persze az unskilled sz@roknak biztos az

PSN:BiZzare_0 ️

(#6108) Malachi válasza beatkeksz (#6106) üzenetére


Malachi
addikt

link törlés ban szevasz

(#6109) Hunter2 válasza Malachi (#6108) üzenetére


Hunter2
addikt

hát igen , ez egy nem is annyira bújtatott reklám volt. :W
Egyébként már nekem is átfutott az agyamon hogy kéne csinálni egy fake cheat-eket áruló oldalt, legalább lehúznánk a sok gyökér csítert.
Csak ez meg egyértelműen büntetőjogi kategória.

[ Szerkesztve ]

(#6110) dunc válasza beatkeksz (#6106) üzenetére


dunc
nagyúr

Kicsit gyanús ez az "elítélés" részedről,szerintem ép te reklámozod az oldalt nagyon nagy sebességel töröltesd a linked !!! :W
Ha meg mégse akkor nem sok agyad van,hogy ilyen szemetet linkelsz,és jóteszel az oldal üzemeltetőinek!!!

[ Szerkesztve ]

(#6111) beatkeksz válasza dunc (#6110) üzenetére


beatkeksz
tag

Nem reklámként írtam ki hanem mert szánalmasak!

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6112) dunc válasza beatkeksz (#6111) üzenetére


dunc
nagyúr

Akkor is az ellenkező hatást éred el vele!!! Reklámozod az oldalukat!!!

(#6113) Kami11 válasza beatkeksz (#6106) üzenetére


Kami11
őstag

Egyszerű a megoldás, Firefoxban kattintsatok a hamisított webhely bejelentése... opcióra.
Én már megtettem! ;]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#6114) Hunter2 válasza Kami11 (#6113) üzenetére


Hunter2
addikt

operát használok. :U

[ Szerkesztve ]

(#6115) beatkeksz válasza Hunter2 (#6114) üzenetére


beatkeksz
tag

Megértem. akkor megkérek mindenkit hogy senki ne nyisssssssa meg a linket mert buták lesztek! :N

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6116) jegenye77 válasza Kami11 (#6113) üzenetére


jegenye77
addikt

Ugye csak véletlen hogy ugyan az az aláírásunk! :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#6117) Kami11 válasza jegenye77 (#6116) üzenetére


Kami11
őstag

Biztos lehetsz benne! ;)

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#6118) SipiBcs válasza jegenye77 (#6116) üzenetére


SipiBcs
őstag

Erre mehetne egy másik: A főnök megdícsét, mert szerinte véghezvittem a lehetetlent...... A következő héten belevette a napi teendőim közé.... :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6119) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem kéne vallásháborút indítani (hölgyek)&urak...azért mert azt mondom hax, még nem kell megkövezni...Guglival baromi nehéz lehet megtalálni az oldalt, így nem oszt nem szoroz a link...tudom mindig "kell" valakit utálni, de azért a globális felmelegedésről még nem a csíterek tehetnek... :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6120) SzlobiG válasza beatkeksz (#6106) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez mi már omg. :W Dögöljön meg aki kitalálta ezt. :W

(#6121) @rglaaf válasza Kami11 (#6113) üzenetére


@rglaaf
veterán

az merre van ff-be?

PSN:BiZzare_0 ️

(#6122) Polllen válasza @rglaaf (#6121) üzenetére


Polllen
nagyúr

IE-ben itt találjátok:

Biztonság/smartscan szűrő/Nem biztonságos webhely bejelentése

Csak ez van melóhelyen... :O

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6123) Polllen


Polllen
nagyúr

Amúgy sztem jobban járna mindenki, ha az APEH-nek nyomnátok fel az oldalt...biztos nem adóznak... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6124) Racecam válasza beatkeksz (#6111) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem kellett volna kiírni a linket, úgy is felfogta volna mindenki. Töröltem és figyelek...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6125) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hétvégén rászánom magam win7 telepítésre és az lenne a kérdés, hogy a profil ugye az iwnetnél tárolódik szal nekem nem kell semmi mentést eltárolni?

(#6126) Siiiiix válasza SzlobiG (#6125) üzenetére


Siiiiix
tag

steam sql ben elméletileg szal nem kell

(#6127) Siiiiix válasza tomi_mod (#6100) üzenetére


Siiiiix
tag

Oké feladom. Szerinted melyik anti cheat program ismer mindent ?!... Ha kicsit néznél statisztikákat rájönnél hogy hatalmas hülyeséget írtál

(#6128) goodluck válasza SzlobiG (#6125) üzenetére


goodluck
tag

Szia!

A hetvegen en is op.
rendszert csereltem, igaz nekem nem a c: meghajtora volt telepitve a jatek. A steam mappaban levo mw2 multi .exe-rol csinaltam parancsikont az asztalra, de nem mukodott. A megoldas: steam inditasa, telepitett jatekok es ott a mw2 ikonjarol parancsikon keszites az asztalra. Azota tokeletesen mukodik.

Udv,
goodluck

ui: megmarad minden beallitasod.

[ Szerkesztve ]

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#6129) henesa válasza goodluck (#6128) üzenetére


henesa
aktív tag

single mentések is ?

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6130) bandiie


bandiie
aktív tag

Thermal scope-ba nézve leesik az fps-em 30-50 közé. :F
Más is tapasztal ilyet?

(#6131) Siiiiix válasza bandiie (#6130) üzenetére


Siiiiix
tag

Hát mert akkor elég rendesen felugrik a gépigény mert ha megnézed millioó 8 pont van benn meg a megjelenítés is részletes

(#6132) feka007 válasza Axel pRo (#6089) üzenetére


feka007
nagyúr

4850-nel már a 4-ben sem kaptam mindig elég fps-t multiban 1680-ban szűrőkkel..

(#6133) Proky válasza feka007 (#6132) üzenetére


Proky
senior tag

512MB memóriás?

(#6134) feka007 válasza Proky (#6133) üzenetére


feka007
nagyúr

yup

(#6135) beatkeksz válasza feka007 (#6134) üzenetére


beatkeksz
tag

Figyelj már:D Te nem voltál ICL 3.-on ?

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6136) feka007 válasza beatkeksz (#6135) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem :DD

(#6137) Proky válasza feka007 (#6134) üzenetére


Proky
senior tag

Akkor ne csodálkozz, ahhoz a felbontáshoz 4850 1Gb Ramos kellene, ami természetesen gond nélkül elvinne.

(#6138) goodluck válasza henesa (#6129) üzenetére


goodluck
tag

Azt meg ki sem probaltam, de szerintem az is megmaradt..... :)

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#6139) Siiiiix válasza Proky (#6137) üzenetére


Siiiiix
tag

Igen igen, nekem az 1 gigás van és csodálatosan muzsikál :)

*Na karácsonykor megajándékozom magam egy Cod al :)

(#6140) feka007 válasza Proky (#6137) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezért vetem 1 gigás 4870et

(#6141) beatkeksz


beatkeksz
tag

Vegyetek MW2!

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6142) frame>24 válasza beatkeksz (#6141) üzenetére


frame>24
addikt

Ez hogyan is kapcsolódik?!

Mindegy, tetszik ez a játék. Az a kérdésem, hogy mely játékmódban lehet a leggyorsabban tápolni? Az steam-es szerver adatok szerint TDM-et nyomnak a legtöbben, én 22. szintig FFA-al jutottam, de most lassabbnak tűnik a haladás.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6143) Axel pRo válasza frame>24 (#6142) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Egyértelműen HQ. :K

"Cogito ergo Sum."

(#6144) frame>24 válasza Axel pRo (#6143) üzenetére


frame>24
addikt

Oké, abba 1-2x belenéztem tegnap, hardcore ricochet-osba is. :D

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6145) BandiHUN válasza frame>24 (#6142) üzenetére


BandiHUN
veterán

nyomj HC tdm-et és headquarters-t például,ott könnyebb ölni,ami persze a fegyófejlesztésnek is jót tesz,és a kevesebb golyó miatt valószinübb a fejes is,mert még nem mozog el az ellen...csinálj egy profilt,ahol teszel be rakétavetőt,egy helikopter vagy harrier ér 3-400 pontot is,és a csapatodnak is jót teszel,ráadásul pl.a headquarters-ben ugye mivel 1 helyen gyűlik az ellenfél,könnyebben tudsz többszörös killre szert tenni,használj thumpert és gl-t természetesen,jaés tedd be a bling-et,mert akkor már 2 killre kapsz uav-t,aminek az elnyomása,ha kell ha nem,akkoris dob 100pontot,egy körben 6-7 simán összejön,unlockold a 4 killre(ami igy persze 3 csak) a care package-t,ha nem lenne,és azt tedd be,mert a randomra jövő ládákban lehet komolyabb holmi,akár EMP is :D én az 5 killre(ami 4 igy) a predator missile-t kérem,az megintcsak egész jó pontot tud jelenteni.és persze húzd/rombold a HQ-t,amennyire tudod,extra pont jár a legelső foglalónak/rombolónak,persze ha a csik végéig ott/életben marad.és persze ne a hq-ban kempelve várd az ellent,hanem menj távolabbi,de mégis a hq-t belátó helyre,és hangtompitóval sok birka fog vágóhidra menni :D és természetesen igyekezz minél több kieget megnyitni a fegyverekhez,és nézegetni,hogy milyen challenge-eket tudsz megcsinálni könnyen,mert az mind extra pont-hegyek :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6146) Siiiiix


Siiiiix
tag

Na rászántam magam, megrendeltem Pc dometól a játékot :)

(#6147) beatkeksz válasza frame>24 (#6142) üzenetére


beatkeksz
tag

Úgy kapcsolódik ide hogy olvass kicsit lejebb és látod:D "Na rászántam magam, megrendeltem Pc dometól a játékot" ---> bravó csak így tovább srácok!

Egyébként TDM, HQ és ha jól adja CTF is mehet szerintem. én egy fegyóval megyek mióta elkezdtem és most 39-es vok.

[ Szerkesztve ]

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6148) Proky válasza frame>24 (#6142) üzenetére


Proky
senior tag

Demolitions ami a legtöbb pontot adja. Győztes oldalon jó stattal 18k is összejön egy parti alatt.

Prestige 53-ban vagyok, kipróbáltam mindent, CTF-et is sokat nyomok de egyértelműen a Demolitions a XP király.

[ Szerkesztve ]

(#6149) frame>24 válasza BandiHUN (#6145) üzenetére


frame>24
addikt

Jah, tényleg a challenge-ek is!
Amúgy bling helyett szvsz a hardline-ra gondoltál, az előbbi 2 fegyó-attachmentet ad.
De már alig várom, hogy egyszer összejöjjön az AC130, az a legszebb mészárlás, csakhát a 11 (10) killstreak... ;]
Care package, Emergency Airdrop, meg a Spectre van beállítva, de majd módosítom akkor.

mondjuk úgy látom, SCAR után jó ideig nem lesz frankó assault rifle.

Proky, beat: kösz a többi tippet is!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6150) Kami11 válasza @rglaaf (#6121) üzenetére


Kami11
őstag

A súgó menüpont alatt.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.