Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Ijk válasza Szerintem... (#6993) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyetértek, régi codokkal jó tudtam játszani, mert lehetett taktikázni. Most szinte az összes pálya rohangálós, kivéve a Brecourt, ahol szinte mindig első vagyok:) Az Invasion tipikusan az a pálya ahol 10-ből 9-szer hátbalőnek, ha nem állok be kempelni. Az akimbo meg egy vicc, amikor 10 m-ről kiszed sörétessel. Távcsöves sem ér semmit, amikor még a sub gépfegyverekkel is ki lehet szedni valakit 5km-ről. Ha meg jön a heli, el kell fogadnom, hogy kb 5 halál.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7002) danilla válasza F e Z o (#6999) üzenetére


danilla
őstag

Hmm egyáltalán nem arcozni akartam vele, az én statom sem valami jó. Bocsi.
Jelen helyzetben így állok:

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7003) BandiHUN válasza Ijk (#7001) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem kell elfogadni,javelint neki és kész :DDD sajna kár,hogy nem sokan tesznek be a légi cuccok elleni holmit...pedig aki tud a javelinnel bánni,még hq-n,nyiltabb pályákon ember ellen is jót lehet aratni ;] egyébként a helit,harriert is érdemes leszedni a pont miatt is,mert 2-3-400 xp jár értük,és szinte mindig van mit irtani.egyébként pl.sokan nem tudják azt sem,hogy az ellenfél uav-ját még fegyóval is könnyű szétlőni hc-n,főleg fmj-vel,a radarzavaró szintén ugyanilyen kis repülőgép,és elég sokáig hat,nagy segitség a csapatnak,ha kilövi az ember.egyébként javelinnel ugye 1 lövés,ha talál,de max a másodikra ki szoktam szedni amit kell,igy általában 1,esetleg 2 halál,és oda az ellen cucca,nem tud vele sokat akciózni.csakhát ez önfeláldozás is ugye,mert addig az ember nem tud killt,hq-t szerezni,de hosszabb távon jóval nagyobb cumi a csapatnak,szóval megéri.sajna a rakétavetőből,hiába manuális a dolog,nem tudom,miért lőtték be úgy,hogy 2 kelljen...pedig pont azzal a nehéz egy mozgó valamit kilőni.igaz cserébe az jól beválik földközelben,zárt térben is,mig a javelinnek fedetlen terület kell...extra egyébként:a rakétavető lövedékét felrobbantja a golyó,csapatos ellenfél közepén levő rakétással eljátszva a kilövősdit lehet 3-4 egyszerre killt szerezni...:DDD sajna challenge nemigen van rá,én legalábbis külön nem kaptam ilyenért semmit...de összejött már párszor

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7004) frame>24 válasza Ijk (#7001) üzenetére


frame>24
addikt

Azzal egyetértek, hogy a model 1887 akimbo (és társai) egy szomorú vicc kategória, (persze, majd a szétrohadt ódon fegyver jobb, mint az újkori hidegen kovácsolt acél :U ).
De a tech. hűség kedvéért hozzá kell tenni, hogy akár egy 10-20 éve gyártott, karbantartott sörétesnek is 35m-en egy ~70 cm átmérőjű kör a terítése, tehát "10m-ről" nagyon csúnyán repülnél a pi*ba, pláne buckshot vagy Brenneke töltettel... :) (ja és 68-70 cm csőhosszal)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7005) Szerintem... válasza frame>24 (#7004) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Az akimbo shotit legyengitik majd az uj patch-ben amit a napokban probalnak ki.

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#7006) MmDorian válasza danilla (#7002) üzenetére


MmDorian
őstag

nekem több a death, mint a kill... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7007) Siiiiix válasza Szerintem... (#6993) üzenetére


Siiiiix
tag

csak azt tudd a BF nek köze nincs a codhoz. Bf Bc2 ben olyan szintű lesz a golyó esése, hogy azt fogod mondani rá mekkora fos. Itt nem olyan a csipa vagy akármi, hogy 12 km ről minden golyó pontos. Itt 2 percenként bombázások és egyéb királyságok lesznek. Én pont ezért szeretem a Bf sorozatot, de aki codról megy át mind utálni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#7008) lujo10 válasza phanzetomox (#6986) üzenetére


lujo10
aktív tag

Nekem a múltkor így sikerült, hátha. Szintén XP.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#7009) Szerintem... válasza Siiiiix (#7007) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Elegge ismerem a BF sorozatot hisz 1942-tol kezdve jatszom vele neten :P BF2-vel pedig egeszen szeptemberig nyomtam. Meg amugy inkabb a BF mint ez a CoD. Ez mar nem is CoD. CoD az 1 meg 2 volt. Ez nekem siman egy Quake uj ruhaban. Attol meg neha lehet jot jatszani vele (nagyban a tarsasagtol fugg!). Viszont a single playerrel - azon kivul, hogy rovid - semmi gondom sincs.

[ Szerkesztve ]

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#7010) Siiiiix válasza Szerintem... (#7009) üzenetére


Siiiiix
tag

Hát cod2 már nem volt cod. Singleje uo nak volt hatalmas, cod1 nek hangulatos 2 nek fos 4 nek látványos mw2 nek érdekes. Cod az uo után már halott játék volt.

(#7011) LamaCube válasza Siiiiix (#7010) üzenetére


LamaCube
addikt

:C
Ezt én se tudtam volna jobban megfogalmazni :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7012) Hunter2


Hunter2
addikt

Megint csináltak valamit ezzel a szarral, folyamatosan olyan pályákat ad be FFa-ra amik eddig nem is voltak. Eddig csak terminal, favela, Highrise, Afghan volt. Most meg állandóan a maradékot nyomja be aminél hatalmas nyílt tér van kurv@sok növényzettel hogy semmit ne lehessen látni. Remélem lassan jön egy patch amiben lehet pályát választani vagy úgy public szervert indítani hogy én adom meg a pályákat.

(#7013) Hunter2


Hunter2
addikt

Ha már páran betették íme az én statom:

(#7014) Siiiiix


Siiiiix
tag

Nem kis statot csináltam FAL al :D

stat

(#7015) frame>24 válasza Hunter2 (#7013) üzenetére


frame>24
addikt

Remek, eddig én vagyok a legfosabb:

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7016) EyEsOnU válasza Szerintem... (#7009) üzenetére


EyEsOnU
tag

baaz neked '42 óta van neted??? :Y :DDD

(#7017) Szerintem... válasza EyEsOnU (#7016) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Tudtam, hogy valaki eljatssza ezt :D

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#7018) dokee78 válasza Szerintem... (#7017) üzenetére


dokee78
félisten

:D :DD :DDD

(#7019) F e Z o


F e Z o
veterán

Elment a UPC netem valami oknál fogva. Rácsatlakozok valamelyik szomszéd free digijáre, azzal meg laggol a játék mint állat. VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :W

H2O über alles!

(#7020) SzlobiG válasza F e Z o (#7019) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ne lopd a netet. ;]

(#7021) Godlike válasza F e Z o (#7019) üzenetére


Godlike
tag

Ne lopd inkább válts! Nem fogod megbánni. Egyébként reggel K.O. volt a UPC mindenhol, nálunk is. :U
Na majd ha jók lesztek én is felteszem a statomat. :DDD
Egyébként mivel mentitek a képeket a játékból?

Godlike

(#7022) @rglaaf válasza Godlike (#7021) üzenetére


@rglaaf
veterán

Fraps-al a legegyszerübb [link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#7023) dokee78 válasza Godlike (#7021) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem nem szarozott az UPC,de ettől függetlenül ha elérhtő lesz itt az 80/40-es Optinet,akkor váltok:)

Én pl. XFIRE-vel mentem a képeket.

Sikerélményem:
Késelés a végére.

[ Szerkesztve ]

(#7024) Godlike válasza dokee78 (#7023) üzenetére


Godlike
tag

Optinet? 80/40 azt hogyé mérik azt a boltban? :F

Godlike

(#7025) dokee78 válasza Godlike (#7024) üzenetére


dokee78
félisten

Passz,T-Home megmondja.
De lehet nem várok,mert plussz 1000HUF és 120/10 UPC FIBER POWER.

[ Szerkesztve ]

(#7026) jozefgucci1 válasza dokee78 (#7025) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ja és két hét aktív torrent+játék után küldik a figyelmeztetést ,hogy fogd vissza magad mert belassítanak.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#7027) Siiiiix


Siiiiix
tag

Kis OFF Ingyenes most hétvégén a TF2, aki akarja játszon vele! Meg steam en is 50% kedvezmény van rá! Azaz csak 7 Euró!

(#7028) Mappa


Mappa
addikt

bakker nem is 40-es szinten van az ACR :O :O :O

nem kötelező megadni

(#7029) Hunter2 válasza Siiiiix (#7027) üzenetére


Hunter2
addikt

Kipróbáltam, egy kalap sz@r. :U

(#7030) Shodan válasza frame>24 (#6972) üzenetére


Shodan
addikt

bazz ezt a pályát még nem is láttam :Y pedig már 50es vagyok, mibe adja ezt?
én csak domination, meg tdm-ezek.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7031) Mappa válasza Shodan (#7030) üzenetére


Mappa
addikt

tegnap nekem is beadta TDM-en Rust pályát ....nagy lol map az :DDD

nem kötelező megadni

(#7032) Siiiiix


Siiiiix
tag

A helikopterem szelleme még lezuhanás után is kísért

videó

(#7033) boogie84 válasza Szerintem... (#6993) üzenetére


boogie84
veterán

Mikor az első videót megláttam, arra gondoltam, vajon márciusban is ennyit fogok e játszani az MW2vel, mint most :D (még ha a netem nem is lesz jobb)

Siiiiix: nagyon gyatra közönség előtt játszhattál h ennyi ideig életben tudtál maradni :DDD
Báááááár ha jobban belegondolok akkor lehet h jobb a CTF, mint a HQ,mert itt legalább nem sk-znak annyit, talán zászlóra mennek......

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7034) BalaNce87 válasza Hunter2 (#7029) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez erős túlzás, mondjuk úgy hogy neked nem tetszik, legalább tf-be van csapatjáték, ezen alapul, itt meg egyedül leírtasz 5 embert lazán. Mindenki megy a maga útján, tehát ilyen nincsen hogy fedezi a másikat hanem kb csak arra megy hogy milyen fasza statja legyen, ami gyerekes. Ahogy itt olvasom hq-n a csapatmunka egyenlő a 0-val.

[ Szerkesztve ]

(#7035) F e Z o válasza SzlobiG (#7020) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem loptam, csak kölcsönvettem egy kis sávszélességet.

#7021 : Váltanék már DIGI-re, de jóniusig hűségem van, társasházi kedvezmény miatt. Egyébként itt Szolnokon a DIGI is szara*ik néha.

#7032 : Jó nagy bug.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#7036) sziszifiu


sziszifiu
csendes tag

lehet 2 multi profilt vinni modernwarfare 2 ben?ha igen akkor hogy?:)

(#7037) LamaCube válasza sziszifiu (#7036) üzenetére


LamaCube
addikt

Természetesen lehet.Vegyél meg 2 játékot.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7038) artiny


artiny
őstag

helotok

valki letci feltenne nekem a savegame jet? :DD a hdd em elromlott es nem tudtam kimenteni rola semmit.szoval azon volt a save game....kb.a felenel voltam ajateknak es nem akarom megegyszer nekivagni most...szoval folytatnam ha lehetne
koszi elore is :R

(#7039) henesa válasza artiny (#7038) üzenetére


henesa
aktív tag

Ezek a mentések nem serial-függők ??? :F

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#7040) Siiiiix válasza henesa (#7039) üzenetére


Siiiiix
tag

Nem

(#7041) boogie84 válasza artiny (#7038) üzenetére


boogie84
veterán

pár óra ez egész single, érdemes újra játszani, van olyan jó! :K
multit pedig a steam menti ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7042) artiny válasza boogie84 (#7041) üzenetére


artiny
őstag

nem jatszom multiba

de mikor elkezdodik a jatek elso missio mikor betolti az intro utan a jatek magat se szo se beszed es kiugrik a jatek.
idaig ezt hasznalam es tudtam vele jatszani.....xp-n
most tettem fel a 7 set 64 bitest.lehet az a gond?

(#7043) boogie84 válasza artiny (#7042) üzenetére


boogie84
veterán

Nem. én is azt használok.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7044) artiny válasza boogie84 (#7043) üzenetére


artiny
őstag

mi lehet akor?

(#7045) pcguru1


pcguru1
őstag

Hétfön nekem is meglesz a game,nagyon kiváncsi vagyok rá :K

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#7046) Drag77


Drag77
senior tag

Sziasztok!

Mitől, lehet az, hogy az utoóbbi napokban csak keres keres de nem talál játékot, illetve ha igen 2-3 játékost csak?

üdv. Drag

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#7047) beteg válasza Drag77 (#7046) üzenetére


beteg
őstag

lehet, azért, mert kuala lumpurból akarsz játszani
vagy mert egy hatalmas mega lol az egész iw

Csak futni kell!

(#7048) henesa válasza Drag77 (#7046) üzenetére


henesa
aktív tag

Neted jó ? Nekem akkor csinált ilyet mikor szarakodott a netem konkrétan elszállt a pingem

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#7049) Drag77 válasza henesa (#7048) üzenetére


Drag77
senior tag

néztem a szolgáltatóm sebesség tesztjét ott jó a pingem. esetleg tudsz mondani egy test oldalt?

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#7050) henesa válasza Drag77 (#7049) üzenetére


henesa
aktív tag

speedtest.net ott szoktam kuksizni a sebességem [link]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.