Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) flurider válasza danilla (#3995) üzenetére


flurider
aktív tag

Mi régen colinoztunk, nagyon súlyos volt, tényleg fasza nagyon kanapéról, közben a többi nézi meg röhögéssörözés...

Nade aztnemértem, hogy hogylehet rendesen irányítani fps-nél...?
Nemhiszem hogy konzolos irányítóvál átfutsz úgy egy padlón, hogy futás közben hátrafordulsz (180fok+tolatás), majd futsz tovább az alap irányba (újabb 180fok vissza), mindezt úgy, hogy fentmaradsz a padlón és kb nem veszítessz a futási sebességedből... (ez csak 1 példa, de használom :) )
Mindegy, biztos gyakorlás kérdése, én maradok a PC-s FPS-nél.

Csillagkörü Litér

(#4002) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ezt ebben a formában látta már valaki ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4003) Haart válasza jozefgucci1 (#4002) üzenetére


Haart
addikt

A zenén kivül nemlátok változást az eredetihez képest.

(#4004) priti válasza D1Rect (#4000) üzenetére


priti
addikt

kifogás ;]
Olcsó is legyen meg bontatlan is legyen? Ja kérem :N

(#4002) jozefgucci1
Nekem ACDC-t játszott éppen a winamp közben, picit más volt a fíling :DDD

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#4005) D1Rect válasza priti (#4004) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, szabálytalan :P
He-he, most látom enyém lett a 4000. :C

(#4006) Doki-HUN1978 válasza jozefgucci1 (#4002) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ezt a pályát is valami elmebeteg pszichopata kreálta. Ezek az igazán veszélyes emberek akik ilyeneket létrehoznak, no meg aki cenzúrázza (cenzúrázná)

Nem csodálom, hogy az oroszok betiltották.

Nem értem egy akciójátékban mi szükség van öldöklésre és főleg az öldöklés "reklámozására" ?! :( :W

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#4007) priti válasza D1Rect (#4005) üzenetére


priti
addikt

Szahhabájtalaaan, váháháháá, és amikor befingasz a metrókocsiba? Az ér mi? :DDD Hagyjad már a süket dumádat :DDD ...aszondja szabálytalan, pfff ...ez a tsávó :))

Hardverlesen

(#4008) P00By válasza Doki-HUN1978 (#4006) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem értem egy akciójátékban mi szükség van öldöklésre és főleg az öldöklés "reklámozására" ?!

Ja kérem :D

(#4009) Godlike


Godlike
tag

Nem tudom miért fikázzák általában ezt a játékot. Na igen lehet sírni a dedkiált szerverek után de minek. Nekem eddig mindig normális pinggel működött. Megéltem pár server migartoint is, de legalább volt idő megvakarni (ahol kell) meg inni egyet. :DDD

Én megjelenése óta nyomtam a cod4-et de szertintem ez sem rosszabb.
Sőt ebben legalább nehéz észrevenni az ellent a cod4-ben meg a rosszfiúk fekete kabátban piros sapkában futkároztak a sivatagi pályán. Legjobban a lean hányzik azt biztos a béna konzolok miatt hagyták ki. :W

Emlékeim szerint a 4 ben is elég sokat kellett lőni az ellenbe (kivéve hc) ráadásul ott mindig vissza is tudott lőni. Itt ha találatot kapsz akkor rángat rendesen. Nem fekszik meg elsőre? Használ stopping powert + fmj lőszert sokat segít (játsz hardcore-t). :P

Tehettek volna egy kicsivel hosszabb span időt is!

Majd rájöttök melyik pályán melyik fegyver és minden jobbra fordul! ;)

Godlike

(#4010) D1Rect válasza priti (#4007) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha jól tudom, a metrókocsiba fingást semmi nem tiltja. :P

(#4011) tupacamaru válasza v!ct0y (#3975) üzenetére


tupacamaru
veterán

Jó sok szoftvert vettél ebben a hónapban, jól keresel! :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4012) Doki-HUN1978 válasza P00By (#4008) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Rosszul fogalmaztam...

Kivégzésre, ártatlan emberek kiírtására.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#4013) iZed válasza Godlike (#4009) üzenetére


iZed
aktív tag

fmj loszer elolenyek ellen? sokkal kevesbe hatekony mint a sima vagy a hollow-point loszer. az fmj armor piercing. kocsik, helikopáterek. codban ember ellen jobb mint a sima?

(#4014) Godlike válasza iZed (#4013) üzenetére


Godlike
tag

Szerintem jobb, de lehet csak placebó. Megnézed a fegyverek mellett a csíkokat akkor feljebb tolja a damage-et. Szerintem a játékban nem figyeltek ilyenekre. A golyóálló mellényt biztosan jobban viszi mint a sima egyébként fejre meg tényleg mindegy.

Godlike

(#4015) iZed válasza Godlike (#4014) üzenetére


iZed
aktív tag

ja de itt a gameban nincs rajtunk melleny:]

de amugy szerintem se figyeltek ra, FMJ + 10 dmg mindenre, kb igy lehet beallitva:) realizmus rulz.

(#4016) iZed


iZed
aktív tag

golyoallo nelkuli elolenyekre egyebkent rosszabb mer fogja es atmegy rajta es kijon a masik oldalon egeszben. a sima loszer meg osszevissza deformalodik es szetroncsol mindent, plusz bent marad:)

(#4017) v!ct0y válasza tupacamaru (#4011) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jól találok.. :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#4018) danilla válasza flurider (#4001) üzenetére


danilla
őstag

Hirtelen 180 fokos fordulat... hát szinte lehetetlen, kivéve, ha nagyon nagy érzékenységre állítod a fordulást, de akkor meg nehéz fordulni. De nekem pont ez tetszik benne, nehéz :D nagy a kihívás. Anno volt PS2-öm, és imádtam a BLACK-et meg a KILLZONE-t, nah meg persze a legjobbak a verekedős játékok (Dragon Ball, Tekken stb,). Autós játékokat soha nem komáltam. Remélem majd lesz annyi pénzem jövő nyáron, hogy vegyek egy PS3-at (azért nem Xbox-ot mert ott nem ingyenes a neten a játék)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4019) priti válasza iZed (#4016) üzenetére


priti
addikt

Ezt nem mondod komolyan! Szerinted az károsabb amikor épphogy befúródik bőr alá egy töltény és benntragad a testedben mert megfogja az izom? Kevésbé káros ehhez képest az, amikor nagy sebességgel átmegy rajtad egy töltény szanaszét szakítva az útjába kerülő szöveteket, szerveket okozva egy helyett két darab, egyesével kétszerakkora nyílt sebet amiből ömlik a vér? Ha csontot ér, akkor meg még el is töri.

Hardverlesen

(#4020) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma meghozta a futár a gémet szal beszállok a multi mókába mától én is, kíváncsi leszek rá mer már untam a Special Ops-okat csinálgatni.:D

(#4021) iZed válasza flurider (#4001) üzenetére


iZed
aktív tag

"mindezt úgy, hogy fentmaradsz a padlón" ha a padlon vagy akkor lejjebb mar nem eshetsz:D

(#4022) Wans


Wans
aktív tag

üdv!

A játékot a multi rész miatt érdemes megvenni.
Sztem jobb mint az mw1.
Multi pályák összeségében nagyon jók. (mw2 8/10 cod5 4/10 mw 6/10)
Az etalon a cod1 9,5/10
A játék sebességén kicsit lassítottak az mw-hez képest, nekem így jobb.
A lean nekem spec nem hiányzik, legalább nem clippelgetnek le egyes lövésekkel.
( cod1-nél komoly cb warokon büntették!)
A véletlenszerű generálást én pozitívumként veszem, mivel a szerényebb képességű játékosoknak gyakrabban van sikerélményük.
A ded.szervereken hemzsegnek a csalók, és nemegyszer belefuthat az ember álneves vagy annélküli "kommunikatív " klántagok csoportjába. (kiegyensulyozott játékról szó sem lehet.).
Itt sincs kizárva, de ritkább.
Egy hete nyomom a fiammal, eddig még nem találkoztunk cheaterrel.

Összességében a cod1 után eddig a legjobb game a sorozat történetében.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#4023) iZed válasza priti (#4019) üzenetére


iZed
aktív tag

egyreszrol nem ketszer akkor a seb az FMJ-nel, hanem vagy 3szor, mert a kimeneti nyilas mindig nagyobb. de meg ezzel egyutt is sokkal kisebb esellyel terit le vkit egy loves.

A rounded(sima), soft-point es a hollow point pedig nem "epphogy a bor ala" furodik be es izom fogja meg:D nem legpuska ez:D nezzuk pl az m4a1 soft point lovedeket. becsapodaskor 3-4 eles szilankra szakad amik mindharom kulon iranyba vag maguknak utat. felsotestbe kapsz egy ilyet es azonnal fexel. ugyanezt megkapod FMJ-bol es hacsak nem lott sziven akkor talpon maradsz amig el nem verzel/tudod elegge meg nem telik verrel, tehat percekig harckepes maradhatsz.

a csonttoresrol meg....... az a legkevesebb epp tokmindegy h eltorik-e a bordad, harc kozben nem fog azonnal feltunni. mellesleg mindenfele (igazi lofegyver) lovedek eltori a bordad behatolaskor.

(#4024) priti válasza Wans (#4022) üzenetére


priti
addikt

Ez a hent kell a népnek na, ennyi, várhatok én a lean-re, ti vagytok többen, a COD-nak vége van. Ez a sorozat is tömegjáték lett és elkurvult, pénz beszél, kár érte, a kedvencem volt.
(#4023) iZed
jahh pesze, átviszi valamelyik szerved úgy elájulsz mint a szél, ez nem hollywood, ha idulás előtt betolnál egy ampulla morfint akkor esetleg harcképes maradsz FMJ után ha nem ért szervet meg ütőeret, imádom a filmeket, amikor kap egy comblövést a srác a gonosz bácsitól aki egy desert eagle kéziágyúval nyomja és nekiáll sántítva kocogni :DDD

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#4025) Polllen válasza Wans (#4022) üzenetére


Polllen
nagyúr

én Cod4-ben csak hc szeróra jártam és ahhoz képest sokkal pörgőseb... :B

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4026) keIdor válasza SzlobiG (#4020) üzenetére


keIdor
titán

Na vegyél fel Steam-be.:D Aztán majd toljuk! Azt hiszem a 4-ben találkoztunk régebben, nem?:D

KeldorFireman

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4027) Fix válasza priti (#3999) üzenetére


Fix
tag

Köszi ez megoldotta a problémát. :R
De f... baja van? :O
Csak kiadnak valami pach-et erre.
Mondjuk nem mintha olyan nagy különbség lenne. :(((

Aki utoljára hagyja el az országot, az kapcsolja le a villanyt. A tudás bűn, de nyugodj meg te ártatlan vagy. Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#4028) Blaze71


Blaze71
őstag

Sziasztok!

Dobhatna nekem valaki egy minimális és ajánlott rendszerkövetelményt. Akár PM-ben is jó. Köszönöm.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#4029) priti válasza Fix (#4027) üzenetére


priti
addikt

Szerintem ez az ATI vs NV történet, kizárt hogy egy 4870X2 amin ott a 2x1GB-os VRAM kevés legyen, amikor a 295-ön még kevesebb VRAM van és azon állítólag tökéletes, szóval a szokásos sztori, szerintem jönni fog egy új CCC és az fogja megoldani, de engem spec amúgy totál nem izgat.

Hardverlesen

(#4030) SzlobiG válasza keIdor (#4026) üzenetére


SzlobiG
félisten

Oksa, este felveszlek, ha hazaértem.:) Igen voltunk párszor egy szerón.:)

(#4031) Gomez86 válasza iZed (#4016) üzenetére


Gomez86
őstag

Csatlakozva a beszélgetésetekhez, nekem is az a tapasztalatom hogy azóta javult meg a fegyver mióta ilyen lőszerrel nyomom :)

így jobban hajlandó átmenni a falon (ajtófélfa, meg ilyen helyek ahol nyilvánvalóan látod hogy odaszaladt, csak éppen nem akaródzik kibújni :) )

Meg nekem arra lett jó, hogy hiába magas a pingem, hagy egyszerre fordulunk be a sarkon, és egyszerre kezdünk lőni akkor általában az ellen dől el :D

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4032) iZed válasza priti (#4024) üzenetére


iZed
aktív tag

ezt a legios komam mondta, de megkerestem neked wikipedian is. es ugy tunik h aki volt mar katona az tudja jol, es nemhiszem h ez meglepo:

"This can be a problem for soldiers at close range because the FMJ bullet will go straight through the enemy, wounding them, but not killing them or dropping them instantly."

"not killing or dropping them instantly" = nem hal meg vagy esik ossze azonnal.

nemtudom miert hiszed h hollywoodban elek, Ivan haverom elegge valodi tuzharcokban vett reszt. olvasd el a konyvet: Dobnik Ivan - A legios

(#4033) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy igen megválaszolandó kérdés:

Ugye a játék az úgynevezett P2P rendszert (vagy nemtom mi ez) használja. Na most én olvastam hogy ez olyan mint a U Torrent, na most nekem egy pannonos mobilnet modemem van amivel cod4-ben tudok jáátszani meg cod2-ben is stb, de egyszer felraktam a U Torrentet és kapásból le is tiltott másnap a panonos net majdnem két hétre, mármint nagyon visszavett a net teljesítményéből emiatt, a kérdés tehát z hogy emiatt a peer to peer dolog miatt tiltott le a netem? mert ha igen akkor ez sem fog menni? :O :O
Jah mert a szerződésben valahogy ugy áll h nem engedélyezett másik ember nem használhatja a gépemet mármint neten keresztül, ez vonatkozik gondolom a u torrentre, de ugyanakkor az is levan írva hogy alkalmas játékok hálozati futtatására (ugye megy is cod4 stb) Tehát az a kérdés hogy ez a p2p ez a ami "megosztja" másokkal a gépemet?

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#4034) iZed válasza Gomez86 (#4031) üzenetére


iZed
aktív tag

igen jobban atut mindent, ezert hasznaljak armor-piercingnek. persze itt a codban valszeg ugy csinaltak meg a fejlesztok, hogy mindenre nagyobbat sebez, de a valosagban elo szervezetre kevesbe karos mint az amelyik pengeeles darabokra szakad es szetroncsol tobb helyen.

(#4035) iZed válasza priti (#4024) üzenetére


iZed
aktív tag

ja es nemajulsz el ha eltalaljak egy belso szerved. akar percekig sem. Ivannak szetlottek a majat, azota nemihat szegeny, osszesen 4et kapott. es azonnal kifekudt:) ja es nem FMJ volt:D

(#4036) MmDorian válasza Axel pRo (#4033) üzenetére


MmDorian
őstag

azért szokott belassulni, mert túlléped az adatforgalmad.

(#4037) priti válasza Axel pRo (#4033) üzenetére


priti
addikt

Mobilnettel szerintem felejtsd el, laggolni fog, szét fog verni az ideg.
(#4035) iZed
Van aki attól elájul, hogy meglátja magán a sebet. :DDD Azért páran elég rendesen kokszolnak persze, a speed is, mint diszkó drog a katonaságtól származik. Ha tele van minden szarral lehet hogy harcképes marad, de ez a fogalom, hogy harcképes általában annyi szokott jelenteni, hogy tud lőni, eszméleténél van, de azt már nem hogy teszem azt odébb tud kúszni, vagy ahogy te írod "lábon marad", a legritkább esetben marad lábon bárki egy találat után, egyébként nem is szabad, mert ha állva marad könnyen elájulhat, amikor elkezd esni a vérnyomása az ájulás meg ugye a halálát jelenti, mondjuk ha az életem múlna rajta lehet én se kérdezném mi van a zacsiban, csak annyit kérnék, hogy adjál még egy adagot :DDD

Hardverlesen

(#4038) Godlike válasza iZed (#4034) üzenetére


Godlike
tag

Dehát ez csak játék ;)
Ha már itt tartunk akkor én a last stand-et és a martydom sem tenném a játékba. Sokkal nagyobb blamázs hogy fejlövés után még ott brékel a földön kispisztollyal az ellen, mint az hogy az FMJ emberen nagyobbat sebez vagy sem.

Godlike

(#4039) henesa


henesa
aktív tag

Most délután kockultam egy nagyot és volt egy meglepi mert egy " parrantó " kb 2 perc után eldurrantotta a NUKIT nekem ez volt az első ilyen élményem ezzel nincs is semmi baj DE 2 perc után ???????? 38/3 -as stattal szerintem csítes g..i volt

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#4040) Gomez86 válasza iZed (#4034) üzenetére


Gomez86
őstag

Értettem az érvelést és Wiki nélkül is egyetértettem vele, csak a személyes MW2 tapasztalataimat szerettem volna megosztani veletek, hogy segítsek játszni :))

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4041) Gomez86 válasza Godlike (#4038) üzenetére


Gomez86
őstag

"fejlövés után még ott brékel a földön kispisztollyal"

Ezen nagyon nagyot röhögtem :) De egyetértek veled

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4042) Embiman


Embiman
csendes tag

hello

multiba belépek aztán kereek szervert rámegyek a játékmódra és csak trying to join game számol világba meg a testing mathes-t számol valamit vagy hogymondjam

ez itt a probléma aztán meg ha sikerül is neki játékosokat találni meg belépni akkor meg a host-ta szarakodik és kilép

(#4043) F e Z o válasza priti (#4029) üzenetére


F e Z o
veterán

Nekem viszi extra resolution mellett is a játékot. Nem akadozik, nem hibázik
Catalsyt 9.8 + Ati Tray Tools

Ma csináltam egy rohangálós class-t HQ-ra, meg CTF-re.
UMP45 dupla tűzerő, M33 Raffaica, Marathon, Lightweight, Commando, Knife Throwing
Olyan vagyok, mint a mérgezett egér, pikkpakk ott vagyok a pálya egyik végéből a másikon, s mivel nem HC szerók, ezért leszedni se könnyű.

H2O über alles!

(#4044) flurider


flurider
aktív tag

Nem nagyon használom, de van a predator missileben olyan (láttam killcamen) amikor megvan a célpont és begyújtva a rakétákat felgyorsít és hamarabb becsapódik, ez sima tűzgombbal kell vagy mivel?

Csillagkörü Litér

(#4045) Gomez86 válasza flurider (#4044) üzenetére


Gomez86
őstag

Jah! balklikk...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4046) v!ct0y válasza flurider (#4044) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sima bal egér gomb

Embiman: eredeti a gamma ?

[ Szerkesztve ]

(#4047) pelikán01


pelikán01
csendes tag

Hali!

Hétfőn este nekiálltam h játszok egy kicsit, a játék elindul, szerver keresés és bedobott egyre. Feltűnt, h egy SuperAimim nevű tag 70-es szintű.(Nem értem h került oda mert nekem 11-es a szintem és azt állítják h a game közel azonos szintűekkel tesz egy kupacba.) Gondoltam nem baj, sokkal nem lehet jobb. :) Egy idő után kiderült h a srác nem túl FAIR. Helyből 30 métert ugrott felfelé, falon keresztül adta a headshot-ot, halhatatlan volt és ezek után valószínű, h a 70es szint is csak Hack volt. A kört mindig az ő atombombája zárta és a statja általában 120/1* volt. :F :F
*Az az egy halál a saját atombomba miatt. :(((
Miután közöltem vele h ez itt nem ilyen játék, megkérdezte h ő miért csiter és még neki állt feljebb..... :(
MmDorian:Axel nete korlátlan. :K

(#4048) priti válasza F e Z o (#4043) üzenetére


priti
addikt

Akkor ATT-ben jól ügyeskedtél valszeg, én nem foglalkozom vele, olvastam annó katt írását az ATT-ről és elég pöcsölősnek tűnt nekem, ahhoz túl munkás, hogy hetente cseréld a VGA-t, én meg minden szart kipróbálok és emiatt gyakran cserélek, most éppen egy 4890CF-en töröm a fejem, csak egyenlőre nem akarják olcsón adni a tulajok, újonnan 42k használtan meg 39-40, ha reális lesz és olyan 30-35 körül mennek majd a használtak lehet egyből megsasolom hogy mit tud CF-ben a kilencvenes.
Amúgy ez is csak azt igazolja, hogy valami a CCC-vel nem kerek, nyilván lesz új CCC, COD tömegjáték, így tutira vehetjük.

Hardverlesen

(#4049) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Most telepítettem a játékot (eredeti) és amikor indítom a singlet ezzel dob ki:
"ERROR: Could not find zone 'common.ff '"

Segítsetek pls :R

"Cogito ergo Sum."

(#4050) flurider válasza pelikán01 (#4047) üzenetére


flurider
aktív tag

Ez iwnet volt vagy "egyéb"?

Csillagkörü Litér

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.