Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) Zsubi válasza Siiiiix (#6200) üzenetére


Zsubi
őstag

Most viccelsz ugye? :DDD Megőszülők mire lejön steamről :)
Annyit nemér az egész akkor inkább vesszen a single :B

(#6202) danilla válasza Zsubi (#6199) üzenetére


danilla
őstag

Steam\SteamApps\common\call of duty modern warfare 2\players\

de nem hiszem el, hogy nehezedre esett volna belenézni a steam mappájába... vagy használni itt a keresőt

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6203) Zsubi válasza danilla (#6202) üzenetére


Zsubi
őstag

Jól van na.....nem kell egyből leordítani :U
Köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#6204) W h o z Z y


W h o z Z y
tag

Sziasztok
Így első tapasztalat, semmi gond nincs vele, megy a steam is, a játék is.
kb 7 éves LG dvd olvasó és ugyan ennyi idős vinyóra kb 22-23 perc alatt fel tette, semmi gond se volt.
A multiba sincs semmi gond, ha keresek valamit max 60ms pingel mindent megtalál.
steam acc: whozzy455, vegyetek fel ha gondoljátok

Killed by WhozZy!

(#6205) tgulyas válasza Siiiiix (#6198) üzenetére


tgulyas
senior tag

ja nem fulos volt már perstig 10 es elenfél is . de szinte mindig jóval magasab szintükel tesz ösze . de nem bánom.

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#6206) Fortissimus válasza Zsubi (#6201) üzenetére


Fortissimus
őstag

en tegnap raktam uj rendszert, uh nem toroltem le a jatekot csak a steam-et tettem ujra ugyan oda, aztan jatek install-nal megtalalta a regi jatekot es pillanatok alatt ujra fennt volt

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6207) Fortissimus válasza Doki16 (#6197) üzenetére


Fortissimus
őstag

az a special grenade. az nalam egergombon van, ez meg secondary inventory neven fut

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6208) Malachi válasza F e Z o (#6188) üzenetére


Malachi
addikt

ha az a duplacsövű satgan :D az, akkor arról annyit, hogy tele vele a tököm. tegnap megnéztem egy figurát aki azzal nyomta, 5m-ről bármit és bárkit leszed kb. célzás nélkül, párosával dől előtte az ellen, mint a búza aratáskor. már a hangját is gyűlölöm, ha meghallom. közben a stabil szuper kis ACR-rel nem elég 3 lövés senkire, néha fél tárat bele kell ereszteni mire elfekszik. néha úgy érzem nem lett valami jól eltalálva a sebzés. FFA-ben ezért már szinte csak P90-nel nyomom, már a headshot is szépen megy vele. :)

(#6209) Thome válasza feka007 (#6192) üzenetére


Thome
addikt

Oké! :DDD

Ha szabad, elkérhetem a Steam-od?

(#6210) feka007 válasza Thome (#6209) üzenetére


feka007
nagyúr

Stiglitz asszem, ha nem szólj :D

(#6211) F e Z o válasza Malachi (#6208) üzenetére


F e Z o
veterán

Egycsövű fegyó az, csak akimbo-val ugye kettő van a kezedben. Hc szerón nincs irgalom vele. Ő az.

H2O über alles!

(#6212) Thome válasza feka007 (#6210) üzenetére


Thome
addikt

doehring-stiglitz? Mert valami ilyet vett fel! :DDD Vegyél fel te, az egyszerűbb!

Steam: ThomaHUN

(#6213) bandiie


bandiie
aktív tag

Striker a jó shoti. :K Mikor elérhető lett alig használtam elsődleges fegyvert egy ideig.

(#6214) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tele a t.köm a HC HQ-val. Most úgy 2 óra játék után nem találtam normális csapatot.Csak a tdm ment , szó szerint.Így aztán kénytelen voltam én si kempelni ,de az meg mire jó. ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6215) Thome válasza jozefgucci1 (#6214) üzenetére


Thome
addikt

Arra, hogy mi az xfire-d? :DDD

(#6216) henesa


henesa
aktív tag

Csak engem boldogít olyan buggal hogy lépcsőn felfele mintha fognának háturól belassul a futás !!!!!!! ku....a idegesítő vagy duvább esetben egy helyben járok :W :W

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6217) jozefgucci1 válasza Thome (#6215) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Olyan nekem nincs mert nincs rá szükségem.Mindíg a játék saját keresőjét használom.

Viszont Steamen elérsz .: Jozefgucci

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6218) hoby36


hoby36
senior tag

A steam-mel is lehet a játék közben képet készíteni?

A logikában semmi sem véletlen!

(#6219) Corsa1


Corsa1
tag

hi all!

haverom akar vele játszani, de ati 9600-as szériája van még.szal elég régi.ezen elindulna? mert ha jol tudom ehhez már vertex shader 3.0át támogató VGA kell,nem?
a COD4 elindult neki.

thx és üdv

(#6220) Bacardi16


Bacardi16
tag

Nem tudjátok hogy így karácsony előtt olcsóbb lesz-e az MW2?

(#6221) henesa


henesa
aktív tag

Egy magyar kolléga egy csapatban voltunk egyszer csak rákezdett anyázni nem kicsit nagyon tk nincs ugye nem tudom mivel ártottam neki demolition -on nyomtuk

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6222) hoby36 válasza henesa (#6221) üzenetére


hoby36
senior tag

Lehet,hogy túl jó voltál.Sokan nem bírják elviselni.

A logikában semmi sem véletlen!

(#6223) F e Z o válasza Bacardi16 (#6220) üzenetére


F e Z o
veterán

Sztem nem lesz olcsóbb, miért is lenne az. 13k-ért adták volna, de 10k lett az ára, ennél lentebb nem fog menni.

Henesa : Sajnos sok ilyen van, aki mérgelődik. Nem kell velük foglalkozni. A steam-en egyébként lehet jelezni, ha trágár volt valaki.

H2O über alles!

(#6224) Bacardi16 válasza F e Z o (#6223) üzenetére


Bacardi16
tag

Oks, értem :R

És ha megveszem a játékot, utána otthon mi a teendő? Feltelepítem először a játékot és utána Steam-et vagy fordítva? És automatikusan felismeri és nyomhatom is? Bocsi de nem értek hozzá :F

(#6225) Siiiiix válasza Zsubi (#6201) üzenetére


Siiiiix
tag

Hát én mindent onnan szedtem eddig :D Csak a nettől függ :)

(#6219) Corsa1

www.canyourunit.com nézze meg itt. Nem pontos de azért elég jó

[ Szerkesztve ]

(#6226) F e Z o válasza Bacardi16 (#6224) üzenetére


F e Z o
veterán

Megveszed a játékot, elkezded telepiteni, először a steamot, utánna a játékot telepiti. A steam-nél ha még nincs regisztráviód, akkor késziteni kell egyet. Amint fentvan a játék, már mehetsz is hentelni.

H2O über alles!

(#6227) Thome válasza jozefgucci1 (#6217) üzenetére


Thome
addikt

Fene vinné el.. Steamot akartam kérdezni... :B
Na szóval, mi a steamod? :C

(#6228) szállitó válasza F e Z o (#6193) üzenetére


szállitó
senior tag

XP

(#6229) @rglaaf válasza Malachi (#6208) üzenetére


@rglaaf
veterán

ACR nagyon pontod fegyó de sok kell az ellenbe mert gyenge SCAR fmj-vel viszont gyorsan leszed mindent

PSN:BiZzare_0 ️

(#6230) Thome


Thome
addikt

Kérhetek Steam-eket? Vagy itt vagy PM-ben... Legyenek már felvéve a PH-sok, vagy legalábbis Magyarok!

(#6231) Tomate


Tomate
veterán

Tekintve, hogy nem nagyon van crack a multihoz (vagy van? :U :) ) nagyon hajlok egy eredeti gamma beszerzése felé. (ez lenne életem első normális eredeti játéka :B ) 10k alatt lehet vhol kapni? :U

(#6232) sas1980 válasza Tomate (#6231) üzenetére


sas1980
tag

(#6233) Siiiiix válasza Tomate (#6231) üzenetére


Siiiiix
tag

Pcdome

(#6234) Thome válasza Tomate (#6231) üzenetére


Thome
addikt

9990ft-ért Auchanban is van elvileg, csak hogy gyakorlatilag megjött-e már a szállítmányuk, jó kérdés.

(#6235) száva.m


száva.m
csendes tag

sziasztok!szeretnék egy pár dolgot megtudni!szóval:a cod4 végén ugy tudom meghaltak a csapattársaink:sgt price,mctawish,??ők még vannak a cod6ban?meg mi a vége a cod6nak?mik azok a fordulatok?

(#6236) Voyage válasza TGaben (#5692) üzenetére


Voyage
aktív tag

Természetesen lehet lövöldözni is a múzeumban. :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#6237) Voyage válasza száva.m (#6235) üzenetére


Voyage
aktív tag

Nem haltak meg, sőt, velük is játszhatsz.
CoD6-ban meg kell öld az oroszt, az a vége.
Nem jut eszembe hogy hívják. :B

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#6238) Thome válasza száva.m (#6235) üzenetére


Thome
addikt

SPOILER!

Nem Sgt. Price, hanem Cpt. Price, és "Soap" MacTavish. Igen, ők is szerepelnek benne! A végén kigyaksz egy csávókát egy késsel. A fordulatok azok, hogy vedd meg, és játszd végig, mert ha elmondom, akkor semmi értelme!

Voyage: Nem a Makarovot ölöd meg, hanem a (Gen.) Sheperdet!

SPOILER VÉGE! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6239) Siiiiix válasza Thome (#6238) üzenetére


Siiiiix
tag

Jaja Makarov boldogan él még mindig :D

(#6240) Voyage válasza Thome (#6238) üzenetére


Voyage
aktív tag

Sorry, igaz, de annak is elég hülye feje volt... :DDD
Már rég játszottam végig, mikor megjelent, akkor, gyorsan felejtek... :B

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#6241) száva.m válasza Thome (#6238) üzenetére


száva.m
csendes tag

akkor gondolom lessz folytatás.és mi lessz az usa-val?egyébként nem azé veszem meg a játékot mert faxa a történet.nyugodtan elmondhatod mi a fordulat akkor is megveszem

(#6242) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Sziasztok!

Megvétel előtt állok, de lenne pár kérdésem.
1. Milyen a multi közösség?
2. Vannak cheaterek?
3. Megér 10 ezret a game?
Bocsi ha ezek a kérdések már elhangzottak!

(#6243) Siiiiix válasza MATEO6600 (#6242) üzenetére


Siiiiix
tag

Van és jó
Vannak de kevés
bőven

OFF*

Megnéztem a Gamer-t minden kocka nézze meg! :D

[ Szerkesztve ]

(#6244) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

na csumi megint itt :) egy kis gép ujitásban vagyok :) és utána vagyok

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#6245) Baloghjanos válasza MATEO6600 (#6242) üzenetére


Baloghjanos
tag

bőven megéri az árát ha szereted a pubot de ha warozgatni akarsz az még odébbb lesz szerintem de majd az is kialakul csiterek vannak de meik jatékban nincsenek ?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#6246) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Tegnap este csak benyomtam a prestiget és akkorákat makkoltam, hogy lecsítereztek a fenébe, egyáltalán nem hiányzik az AK a Scar assult fegyó még jobb is szvsz.:U

Most települ a cod immár win7-re ajánlom neki, hogy ne vesszen el semmi.:D

(#6247) Undoroid válasza Baloghjanos (#6245) üzenetére


Undoroid
őstag

Üdv ismét itt!

Látom,hogy a szerkesztés gombot még most sem ismered! :(

* * *

Svájcinéger!

Nekem egy ilyen kifagyásnál füstölt le a VGA-kártyám... :W

* * *

SipiBcs!

Felvettelek a Steamon!Egyszer lőhetnénk együtt! :K

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6248) Baloghjanos válasza Undoroid (#6247) üzenetére


Baloghjanos
tag

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#6249) Zsubi


Zsubi
őstag

Újra telepítettem a gamet és még mindig leáll a multi exe hibával játék közben :W
Valaki nem tudod véletlenül küldeni egy single player mentést :F :R

[ Szerkesztve ]

(#6250) LamaCube válasza Baloghjanos (#6245) üzenetére


LamaCube
addikt

Ne csodálkozz,ha kibannolnak örökre. Használd a szerkesztés gombot!!!!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.