Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) phanzetomox válasza feka007 (#6042) üzenetére


phanzetomox
őstag

hogyhogy nem tudnak játszani :F ? nem egy ismerősöm nyomja warez verzióval a multit
akkor most mivan? :F

(#6052) Siiiiix válasza tomi_mod (#6050) üzenetére


Siiiiix
tag

Nem a steam hal be. 98% ban iw net

(#6053) feka007 válasza phanzetomox (#6051) üzenetére


feka007
nagyúr

:F Most megint feltörték?

(#6054) LamaCube válasza phanzetomox (#6051) üzenetére


LamaCube
addikt

Szvsz az ismerőseid kicsit hazudnak vagy eredetivel tolják. :)
Pár napig lehetett játszani vele,de azóta semmi.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6055) feka007 válasza LamaCube (#6054) üzenetére


feka007
nagyúr

:R Felb.szna ha tolhatnák..

(#6056) LamaCube válasza feka007 (#6055) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem kell izgulni ,ha minden igaz egy olyan megoldáson törik a fejüket,hogy ne zavarjanak be az eredeti játékkal játszóknak.Tehát nem azért a késés ,mert nem csinálják. :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6057) F e Z o válasza MR. Razer (#6048) üzenetére


F e Z o
veterán

1280*1024-hez elég a bőven a 4850, még egy 3870 is. Nagyobb felbontáshoz érdemes 1 gb-vel szerelt karit üzemeltetni. Max 91fps a multis rész, nekem se zúg annyira a vidkarim, mint amikor cod4-ben 333 fps-el toltam, szal nem használja 100%-on a karit. Prociból is egy 3GHz körüli c2d már elég.

Bandiie : csatlakoznék én is hc hq-s team-hoz.

H2O über alles!

(#6058) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Egy gyors kérdés. A coperatív modot, lehet hamachin keresztül játszani vagy helyi hálón? Vagy csak online?

BANZAII

(#6059) bandiie válasza F e Z o (#6057) üzenetére


bandiie
aktív tag

Felvettelek Steam-en. Jó lenne ha lennénk 6-7-en.

Szval aki szeret HC HQ-út játszani, jelentkezzen a [PH] Teambe. :K

(#6060) phanzetomox válasza LamaCube (#6054) üzenetére


phanzetomox
őstag

akkor jó :D
akkor gondolom kevesebb a csaló is, sokan féltik az origit. vagy ugyanannyi van mint a cod2/cod4-ben ? :)

(#6061) LamaCube válasza phanzetomox (#6060) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát az itteni hsz-et leszűrve (srry,de ez egy szűk közösség) elég sok ember találkozott már csalókkal.Tehát,ha arányosan nézem szvsz sok csíter van így is.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6062) oXyg3n válasza Scooby Dou (#6035) üzenetére


oXyg3n
tag

Ha prestigeben elkezdesz játszani, akkor a challengek és a fegyverek elvesznek, viszont az emblémáid megmaradnak! Ez tuti mert én már prestigeben nyomom! :W

(#6063) Thome válasza SipiBcs (#6002) üzenetére


Thome
addikt

Na nálam van a játék, ha odakerülök, felrakom, és csatlakozom hozzátok! :)

Mikor a virágbolti verzióval játszottam 4-5 napja, azokban a 2-3 perces körökben az alap fegyverrel (UMP) nagyon ment, Gyorsabb mint a Cod2, lassabb mint a Cod4, számomra a legideálisabb a sebessége, tehát ez az "elején még nehéz", ez az egyéniségtől függő dolog. :)

(#6064) danilla válasza bandiie (#6059) üzenetére


danilla
őstag

Csak az lehet PH teamos akkor HC HQ-t játszik?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6065) bandiie válasza danilla (#6064) üzenetére


bandiie
aktív tag

Hát ez az ötletem azért támadt, mert alig lehet rendesen hqúzni, mert a csapattársak leszarják. Kempelnek, nem rakják, stb.
Meg pl. szinte senki nem tudja, hogy ha villog akkor szedik, meg ilyen alap dolgokat.
Szóval jó lenne egy értelmes teamben játszani. :K
Tőlem mehetne a HC TDM is, meg mondjuk Domination.

(#6066) SipiBcs válasza bandiie (#6065) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha jól sejtem akkor a HC-n volt a kérdés hangsúlya!!! De egy jó hq partyra én is vevő vagyok bármikor. CoD4ben szinte csak azon puboltam! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6067) F e Z o válasza bandiie (#6065) üzenetére


F e Z o
veterán

Sajna demolition-ban még nincs hardcore mod, remélem nemsokára lesz.
Ma toltuk egy 1,5 órát hc hq-n 6-an innen a phról. Nem tudom ki volt az ellen, de nem mentünk 100 pont felé. Mondjuk volt egy-két model1887-es, meg gl-es láma az ellenfélnél, mig mi szinte csak mezei fegyókkal mentünk. A végére már majdnem felmérgeltem magam.

H2O über alles!

(#6068) bandiie válasza SipiBcs (#6066) üzenetére


bandiie
aktív tag

Én a HC-t szeretem, sztem sokkal jobb.

(#6069) Siiiiix


Siiiiix
tag

Best akkor is a Hq 6v6 ban :)

(#6070) SipiBcs válasza bandiie (#6068) üzenetére


SipiBcs
őstag

Akkor ezek szerint magad köré szeretnél csapatot szervezni, nem a PH köré! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6071) beatkeksz válasza bandiie (#6039) üzenetére


beatkeksz
tag

Jó ötletnek tartom ^^ Úgy is klánt keresek MW2 be!

Akinek van kedve vegyen fel xfire:cokoaking vagy steam: cokoaking

Csináljuk meg srácok :) "[PH]tEAM" :C

[ Szerkesztve ]

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6072) bandiie válasza SipiBcs (#6070) üzenetére


bandiie
aktív tag

Nem. Olyanokat keresek, akik szintén ezt szeretik játszani. De ki is hangsúlyoztam. :P
Eddig ketten vagyunk... :U

(#6073) bandiie válasza beatkeksz (#6071) üzenetére


bandiie
aktív tag

Na akkor már hárman vagyunk. :DD
Még kéne 3-4 jelentkező... :U

(#6074) Thome


Thome
addikt

Szívesen csatlakozom én is, de ez még kicsit csúszik, de jövök! Kezdő létemre azért elég értelmes vagyok, és mint Airsoftozok (milsim) így komolyan fektetek a csapatmunkára is! :)

(#6075) beatkeksz válasza Thome (#6074) üzenetére


beatkeksz
tag

Helyes:D Megvárunk 6 ember elég összeszokni

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6076) bandiie válasza Thome (#6074) üzenetére


bandiie
aktív tag

Rendben, akkor már 4-en vagyunk. :C Vegyél fel Steam-en: BANDIIE
Mindjárt csinálok egy privát groupot és kiküldöm az inviteket az érintetteknek.

(#6077) Siiiiix


Siiiiix
tag

Kis off

Smaragd, a zöld sör

Ilyet ki ivott már? :D

[ Szerkesztve ]

(#6078) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Helló!
Mi lehet az oka, ha a játék az alábbi hibaüzenetet produkálja:
KÉP

Eredeti (természetesen). Giga p45 lap, E8500, 2x1GB Firestix DDR2, HD4850 (9.11 driver), XPSp3 konfiggal.
Pályák közötti váltásnál jön főleg elő. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6079) Axel pRo válasza F e Z o (#6057) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

"1280*1024-hez elég a bőven a 4850, még egy 3870 is."

Áh! Édes istenem ne csesszél már fel agyilag :D Hogyne volna elég egy 4850 vagy egy 3870? ez mikor volt kérdés? (hozzáértők körében)
Jájj istenem mit érzek most.. na mindegy az a lényeg hogy ebben a felbontásban a crysis ugy megy highon 30 fps-el dx10-ben hogy csak ugy fütyül.. és hol van ahhoz a "mezei Cod Engine"? Jajj hagyjuk már... És az a 3.00Ghz-s c2d jajj istenem mintha valami 3 év múlva megjelenő hiperszuper game minimum rendszerkövetelményét olvasnám... nah csak az egyszerűség kedvéért a 2.00Ghz-s dual core procimon meg az 1Gb-os 4850-emen maxon megy kivéve az élsimítást mert az visszaraktam 2x-be (nem mintha 1GB Vrammal nem engedhetném meg) Havernál 2.5-ös procin 3850-el... csak viszonyításképp

Szóval... igen... konkluziót le lehet vonni. :K :R

"Cogito ergo Sum."

(#6080) beatkeksz válasza Madn!ght (#6078) üzenetére


beatkeksz
tag

Szerintem Directx hiba.

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6081) Siiiiix válasza Madn!ght (#6078) üzenetére


Siiiiix
tag

memória szektorhiba vagy passz

(#6082) Thome válasza beatkeksz (#6075) üzenetére


Thome
addikt

Mivel ezt "ajándékba" kapom karácsonyra (Én mentem be érte a boltba, vettem meg, stb), jelképesen kapom, de emiatt nem is játszom vele Szentestéig, kibírom. És mivel ez az első játékom steam-on, ezért még senkit sem tudok felvenni, csak szenteste.

bandiie: Szenteste felveszlek! :)

________________________________________________-

Valami PH "group-ról" is volt szó, ha jól tudom, annak mi a neve, vagy hogy keressem majd??

(#6083) LamaCube válasza Axel pRo (#6079) üzenetére


LamaCube
addikt

Mondjuk egy 3 ghz kell annak a vga-nak ,hogy rendesen ki legyen "hajtva".Természetesen mw2-nek az is elég amit írtál.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6084) @rglaaf


@rglaaf
veterán

A cod4-be is ilyen csuszka beállítás volt az egér sense-nél? meg miért nem tudom pl levinni 0-ra ha valakinek nagy dpi-s egere van az mit csinál?

PSN:BiZzare_0 ️

(#6085) bandiie válasza Thome (#6082) üzenetére


bandiie
aktív tag

Meghívót kell majd küldenem, de ahhoz fel kell vennünk egymást.

(#6086) Siiiiix válasza @rglaaf (#6084) üzenetére


Siiiiix
tag

Nem rakja fel a DPI-t maxra mivel úgyse használja ki semmi, csak vakítás

"...25DPI-s felbontás hozzávetőlegesen 1mm × 1mm -es képpontokat eredményez....."

[ Szerkesztve ]

(#6087) Thome válasza bandiie (#6085) üzenetére


Thome
addikt

Na, majd ha aktuális lesz, akkor felveszlek! :)

(#6088) LamaCube válasza @rglaaf (#6084) üzenetére


LamaCube
addikt

Ott console paranccsal tudtad finomítani.pl. /sensitivity 2,de mivel itt nincs így szemre tudod csak állítani.Mondjuk ez rossz ,mert az ember beállított egy értéket és arra állt rá a keze.Így meg vagy sikerül beállítanod vagy nem .

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6089) Axel pRo válasza LamaCube (#6083) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Őőőő... Hát játékokban tesztelve egy E8400 mellett 3.6Ghz-ig húzva a procit tapasztalható lényeges fps növekedés, e felett már nem hoz annyit a VGA mint amennyire a proci húzva van, ph-s tesztek szerint. Persze ez eltérhet de nem nagyon. :)

De azért valljuk be hogy a COD még jó pár részig nem fogja kimeríteni egy 4850 erejét. :R

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#6090) keIdor válasza Axel pRo (#6089) üzenetére


keIdor
titán

Ilyet se jelentenék ki...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6091) Thome válasza Axel pRo (#6089) üzenetére


Thome
addikt

"De azért valljuk be hogy a COD még jó pár részig nem fogja kimeríteni egy 4850 erejét."

Már amennyiben ez a motor marad, de ha váltanak, akkor megeshet, hogy vga limit lesz! :)
Bár ismerve az IW-t, marad ez... :DDD

(#6092) LamaCube válasza Axel pRo (#6089) üzenetére


LamaCube
addikt

Ezzel a motorral tutira nem :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6093) beatkeksz válasza Axel pRo (#6089) üzenetére


beatkeksz
tag

Nem is kell :D Megmaradnak az egyenlő esélyek!

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6094) Axel pRo válasza keIdor (#6090) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Azt majd meglátjuk ;)
Ezzel az engine-l tuti nem és még egy darabig marad ez. CoD itt a név adja el a játékot. ;]

LamaCube: Ott a pont :C

beatkeksz: Hát az egyenlő esélyt azt megteremtették a max. 91FPS-el

Mident összevetve azért jó kis játékot kaptunk ezt el kell ismerni. Nekem nagyon tetszik, mind a single, mindpedig a multi. :K :R

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#6095) beatkeksz válasza Axel pRo (#6094) üzenetére


beatkeksz
tag

"Mident összevetve azért jó kis játékot kaptunk ezt el kell ismerni. Nekem nagyon tetszik, mind a single, mindpedig a multi."

Teljesen egyetértek, 3 évig Call Of Duty 2-ztem és most értem el azt a szintet hogy túl lépjek rajta és itt senki sem sírhat mivel maxfps 91 :(/ legalább 125 lenne :K/ és friss game senki sem marad le még. CB-n sincs nagy pont különbség ranked és unraked között.

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6096) Malachi


Malachi
addikt

ma olyat láttam, mint még soha, egy csíter pöcs egész TDM alatt reklámozott egy oldalt, "nr1 crack/cheat for MW2" persze nem ez volt, valami hasonló.

többen leanyázták, írtam én is, hogy reportolom és remélem bannolják, erre azt írta röhögve, hogy sebaj, van még 199 szabad kulcsa a multihoz. hát, izé.

(#6097) SzlobiG válasza Malachi (#6096) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát megrohadhat az ilyen a kulcsival együtt.

(#6098) Hunnia


Hunnia
tag

hát azért én nem tudom, hogy pl. az én monitoromon 2048x1152(native) minden full maxra rakva, hogyan menne egy 4850-el?! szóval ez a bőven elég a 4850 alá, ez egy kicsit túlzás...

amúgy szerintem egyeltalán nem a tört játékokkal játszókkal van a baj, hanem a csalókkal, légyen az w-s v. eredeti gémes.

[ Szerkesztve ]

(#6099) F e Z o válasza Hunnia (#6098) üzenetére


F e Z o
veterán

1280*1024-es felbontásról volt szó, átlagos felhasználók 50%-nál még biztos ilyen felbontásban megy minden game.

Axel_pro : egyébként ez csak az én "ajánlott" konfigom, nem tudom téged ez miért zavar...
Nekem is volt 2180-am, meg 5200-esem is. Van viszonyitási alapom, COD4-ben is azért érezhető volt a különbség.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#6100) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Legtübbünk nagy csalódására írom, hogy még mindíg lehet werzióval tolni legális userek közt és megy a wh is!
Tegnap egy 17-es levellel rendelkező Zypheros v. Zephyros SD-ben tolta elég "jól" 5menet 20/2 -többieknek max 5 kill. Igaz volt heartbeatje, ő erre fogott mindent, de mindenki írta vissza, hogy vazz coldblood meg ninja...végül a killcam mindent elárult -hozzáteszem nem noob wh-s volt aki folyamatosan célon van, így csak a csapattagok tudták igazán szűrni(ugye ha kill van a csapattagjaidra át tudsz váltani...)
Szal ennnyire műxik az anticheat :W ...ennél a Punkbuster is jobb volt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.