Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) Wans


Wans
aktív tag

Csak annyit kérdeznék, hátha valaki tudja:

Ha újra rakom a gépet megmarad-e a rangom?
Azt már tudom, hogy ha a játékot törlöm-újratelepítem akkor megmarad.
(Steam vackolódás-újratelepítés miatt kénytelen voltam, mert elkezdte szedni a netről.
Nem vette észre, hogy fent van a gépen a game)
De mi van akkor, ha win. reinstall van?
Preszton(2) 40-es lvl-em van.
Nem volna kedvem újra nekifutni, hogy idáig érjek.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6502) Silent77 válasza Wans (#6501) üzenetére


Silent77
veterán

Ha a steamhez nem nyúlsz, akkor megmarad.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6503) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

ezt minden cod multis figyelmébe ajánlom

Sajnálatos módon egyre több ilyen ember van és mint látható a legtöbb még fiatalkorú.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6504) danilla válasza jozefgucci1 (#6503) üzenetére


danilla
őstag

Szánalmas, ha az oldal készítőjének ennyi szabad ideje van, hogy ezzel ügyködjön, szépen pattanjon buszra, vonatra, kocsiba, és menjen el hozzá személyesen, és intézze el ha van valami baja az illetővel...

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6505) frame>24 válasza Silent77 (#6502) üzenetére


frame>24
addikt

Akkor mindenképp szívás, hát ha fizikailag is más meghajtón van a steam, akkor is újra kell rakni OP-reinstall után, nem? (mármint a steam-et magát)

Hogy érted, hogy ha nem nyúl hozzá?!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6506) pilu01


pilu01
senior tag

Valaki árulja már el, mivel lehet a lőszeresládákat ledobatni?
Killek után adja majd azt is, vagy perk kell hozzá, vagy mi? :F

(#6507) F e Z o


F e Z o
veterán

Végre valahára megérkezett az új moncsim, egy 2343BW személyében, ami egy 5 éves 22"-os Belinea 108080-at váltott. 2048*1152-es felbontáson megy az MW2, s sokkal szebb, mint CRT-n volt. Megjött a vidkarim hangja is, lévén eddig 1280*1024-ben nem volt kihasználva a 4870-em se, mostmár ki lesz.

Jozefgucci : Sajna csak 17 éves a srác, igy még büntetni se lehet nagyon.

H2O über alles!

(#6508) boogie84 válasza pilu01 (#6506) üzenetére


boogie84
veterán

Care Peckage, be tudod állítani a kill streak-oknál. 4 kill után hívhatod a helit, ami ledobja. Abban akármelyik felnyitott csapás lehetséges.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6509) SipiBcs válasza pilu01 (#6506) üzenetére


SipiBcs
őstag

Az lvl szintednek megfelelően kapod a killstreak kinyitási lehetőségeket. Ott találod a create class fülnél, legalul. Akár a nuke-t is kinyithatod először, de szvsz érdemesebb uavval, vagy az automata fegyóval haladni felfele a langlétrán. Egyszerre max 3 killstreakot jelölhetsz be. Ha változtatni szeretnél, akkor ki kell venni a három pipa közül az egyiket és csak utána jelölni az újabbat.

Ha ez megvan, akkor már nincs más dolgod, mint halál nélkül gyilkolni a népet. Amelyik be van pipálva, mellette ott egy szám. Ha megöltél halál nélkül annyi ellent, akkor automatikusan megkapod.

A dobozt azt hiszem a 6-ossal hívhatod le. Azért mondom feltételes módban, mert én átállítottam és nekem speciel az ötösön van. Akkor a kezedbe ad egy zöld színű hengert, amit a bal klikkel tudsz eldobni. Az egy jelzőfény a teherhordó helinek. kb 8-10 mp és megérkezik, ledobja neked a cuccot.

Enjoy! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6510) feka007 válasza Hunter2 (#6500) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, elég uncsi már, mostmár gyúrok a 70-re, most vagyok 60-on, de még rohadt sok kell, kb annyi, mint 1-től 30-ig..

(#6511) boogie84 válasza feka007 (#6510) üzenetére


boogie84
veterán

Prestige? :)
Írjon vki egy jó okot h miért érdemes elkezdeni a prestige modokat? Azért h a target ne 1000 kill legyen az egyik fegyverből,hanem 1500?? :F

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6512) pilu01 válasza SipiBcs (#6509) üzenetére


pilu01
senior tag

boogie84
SipiBcs

Köszi a szájbarágóst! Mostmár vágom!

(#6513) bandiie


bandiie
aktív tag

Kezdem unni a játékot... pedig még a lvl70 sincs meg. :U

(#6514) LamaCube válasza danilla (#6504) üzenetére


LamaCube
addikt

10 perc alatt össze lehetett dobni ezt az oldalt.Szvsz,ha nem ott lakik a srác 10 perc alatt nem tudta volna elintézni ...
Egy ilyen geci emberért én sem áldoznék rá oda-vissza út miatt 700km-t.Magyarul,ha soproni lennék én elmennék elbeszélgetni vele.Gondolom az oldal készítőjének ez is lehet a szándéka az oldallal.
Valaki tud ilyenről szegeden írjon pü-t elbeszélgetek az emberrel.Volt már rá példa,hogy wh-s tápéi gyerekkel találkoztam.12 éves kis vérpistike volt msn-en nagy volt a szája ,de amikor 2 nap múlva a házukról küldtem egy fotót valahogy megváltozott a stílusa.Főleg amikor megírtam neki,hogy nem vele ,hanem a szülőkkel fogok beszélni na akkor volt ám az igazi stílusváltás.Nem kell az ilyen férgeket bántani (fizikailag) nem ér meg priuszt egy sem,de egy személyes találkozásnál úgy megváltozik az életről alkotott véleményük :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6515) feka007 válasza boogie84 (#6511) üzenetére


feka007
nagyúr

Prestige? Örülök ha elviszem 70-ig, nem fogok itt még prestigelni is..

(#6516) boogie84 válasza feka007 (#6515) üzenetére


boogie84
veterán

:DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6517) bul07


bul07
nagyúr

Kezd nagyon elegem lenni a Steamel vagy az IWnet el tök mindegy állandóan kidobál pályaváltáskor
és szerintem ebe a Steam is hibás nem csak az IWnet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6518) keIdor válasza Siiiiix (#6495) üzenetére


keIdor
titán

Ez feature.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6519) beatkeksz válasza feka007 (#6515) üzenetére


beatkeksz
tag

Nem vagy egyedül... Felhúzom 70-ig és go CB!

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6520) feka007


feka007
nagyúr

Huhh, nyomtam egy komoly HQ-t.. Rohadt erős volt a mezőny, de első lettem vmi 4500 ponttal.. :DD Még mindig csak 61 vagyok :U

(#6521) Silent77 válasza frame>24 (#6505) üzenetére


Silent77
veterán

Ha netán a c-n van a steam, akkor csak átmásolja az egész steam mappát máshova, és legközelebb oda teszi fel.
Természetesen újra kell rakni.
Ha más meghajtón van, akkor nem kell vele foglalkozni, így értettem, hogy nem nyúl hozzá.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6522) Screamer84


Screamer84
tag

Nah az ilyenek miatt tudom megutálni játékokat: [Kép], 1 haverom futott össze vele 1 szerón, kár hogy nem lehet jelenteni ,hogy bannolják vagy valami. Fél órája én is feladtam 1 nyomoronc miatt, de ő meg csak röhögött a népen, hogy pofáznak neki, egyre több az ilyen nyominger aki erre élvezkedik :W

(#6523) beatkeksz válasza Screamer84 (#6522) üzenetére


beatkeksz
tag

Ez csúnya. :K :C

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6524) F e Z o válasza Screamer84 (#6522) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem értem az ilyeneket, mi a jóistent élveznek benne? Mert ahhoz, ugye nem kell tehetség, hogy a W-t, meg a bal egérgombot nyomvatartsa 3 percig. Nyomorult cheaterek!

H2O über alles!

(#6525) danilla válasza LamaCube (#6514) üzenetére


danilla
őstag

Én úgy gondolom, egy percet sem érdemes elvesztegetni senki életéből arra, hogy egy ilyen emberrel találkozzon. Én biztos nem csinálnák se oldalt se körlevelet nem indítanék, se személyesen nem keresném fel az ilyen embert. Nem érdemli meg, hogy egy percet is rá szánják az életemből. Meg azt sem hiszem, hogy egy ilyen ember egy elbeszélgetésről, vagy netán talán megfenyegetéstől megváltozna. :(((

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6526) LamaCube válasza danilla (#6525) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen ez is igaz,de nekem jól esett ahogyan rimánkodott,hogy ne beszéljek a szüleivel.Meg többet nem jött a szerveremre játszani.Mondjuk nem is tudott volna :) Mint írtam én általában csak adminnal és pb-el rendelkező szerókra megyek játszani(sajnos kevés van már belőle -cod1-).Ez az egyik oka ,hogy nem tolom mw2-őt,de ez csak 10%.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6527) Siiiiix válasza frame>24 (#6505) üzenetére


Siiiiix
tag

Ha nem C-n van a steam nem kell újrarakni. Mondom nekem 3 éve lett utoljára feltéve a steam azóta már oprendszer sőt vinyó csere is volt azt csak simán átmásoltam régi vinyóról az újra :) A rangod meg steam sql ben tárolódik, ami nem a gépeden van

(#6528) Polllen válasza Screamer84 (#6522) üzenetére


Polllen
nagyúr

Majd megint jön egy ban hullám és rend lesz 1-2 napig...

Mindig ez van...PB-s adminos szerón is van ilyen...olyankor kell elpályázni és másik helyet nézni - még ha csak átmenetileg is... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6529) Hunter2 válasza Siiiiix (#6527) üzenetére


Hunter2
addikt

Én úgy halottam hogy az online rang nincs mentve steamben szóval ha törlöd a gépről a játékot akkor a rangod is elveszett.

(#6530) Gyufaaa válasza Hunter2 (#6529) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Tapasztalat, hogy nem. :N

(#6531) feka007 válasza Hunter2 (#6529) üzenetére


feka007
nagyúr

Én úgy tudom, hogy online menti a rangot, szerintem így van. Nagy gáz lenne, ha ezt se oldották volna meg a Steam meg IWNet mellett...

(#6532) petymeg


petymeg
addikt

üdv.
hogy lehet beszélgetni? vettem egy headsetet -sose volt ilyenem- és jó lenne tudni hogy használjam, mert fingom sincs. meg hogy tudnék olyan szeróra csatlakozni ahol magyarok vannak? ott esetleg lehetne használni? taktikai megbeszélés vagy ilyesmi?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#6533) Siiiiix válasza Hunter2 (#6529) üzenetére


Siiiiix
tag

Nem, mert mas accjan belépek akkor a beállításait és a rangját is megkapom :)

(#6534) feka007 válasza Siiiiix (#6533) üzenetére


feka007
nagyúr

Szóval nem menti online? :F Pfff.. Jóvan, akkor jöhet majd a lvl hack ha újrarakom, tuti nem fogom kivinni 70ig mégegyszer...

(#6535) Siiiiix válasza feka007 (#6534) üzenetére


Siiiiix
tag

Sztem olvasd el még 1x :) ONLINE menti. Mellesleg lvl hackelsz nyugodj bele hogy bannolnak is rá egy kis időre

(#6536) feka007 válasza Siiiiix (#6535) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja jó, félreolvastam.. :R
Ha nem mentené, akkor inkább eladnám reinstall után az tuti

(#6537) jozefgucci1 válasza petymeg (#6532) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt hiszem alapból a Z" bilentyű lenyomásával tudsz alapból beszélni.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6538) lujo10


lujo10
aktív tag

Sziasztok!
A gondom a következő, újratelepítettem a Windows-t és újraraknám a játékot is, de már az elején ezzel a hibaüzenettel leáll a dolog:
"Failed to run install script"
Valakinek van valami ötlete?

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#6539) Zohan válasza lujo10 (#6538) üzenetére


Zohan
senior tag

már valahol találkoztam ezzel a hibával... csak hirtelen nem jut eszembe ha meglesz megírom.

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#6540) sNORh


sNORh
addikt

Hali
miért akad ki 89-nél az fps? és amúgy console van? :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6541) Fortissimus válasza sNORh (#6540) üzenetére


Fortissimus
őstag

nincs console

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6542) sNORh válasza Fortissimus (#6541) üzenetére


sNORh
addikt

fak :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6543) lujo10 válasza Zohan (#6539) üzenetére


lujo10
aktív tag

Köszi, de időközben sikerült.

Ha valakinek ilyen gondja lenne nekem így jött össsze:
Legfrissebb DirectX 9.0c fel,
Steam fel (belépés, frissítés),
Steam futtat (én a játékoknál ráklikkeltem az MW2-re),
Lemez be.

Biztosan lehet másképpen is, de nekem ez most így jött össze.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#6544) Shodan


Shodan
addikt

ezzel a stingerrel, hogy lehet lockolni? [link] már singleplayerbe se ment :) mindig csak azt irja ki lock on require. javelinel megy...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6545) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Üdv!

Találkoztatok már olyan buggal, hogy bombalerakós meccsekben, ha lerakom a bombát aztán rakok egy clay-t ezután elkezdi megint a bombát rakni...a csík már nem fut szal csak beadja újra az animációját :O . A gáz csak az, hogy közben nem tudok semmit csinálni -se eldobni, se...csak kúszni- emiatt szinte mindíg leszedtek pedig simán lett volna időm fedezékbe menni

(#6546) beatkeksz válasza tomi_mod (#6545) üzenetére


beatkeksz
tag

Érdekes!
Csinálj moviet én megnézném!

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6547) tomi_mod válasza Shodan (#6544) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

pedig ugyanaz mint a jav. bele kell nézni a keresőbe, pitty pitty oszt ha abbahagyta lőni...de csak helire stb.

(#6548) BandiHUN


BandiHUN
veterán

szerintem ez még nem volt...legalábbis én nem találkoztam vele :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6549) Hunter2 válasza feka007 (#6531) üzenetére


Hunter2
addikt

nézd meg a steam profilodban mik vannak. Csa a single achievmentek látszanak , se rang se semmi ami a multira utalna.

(#6550) frame>24 válasza BandiHUN (#6548) üzenetére


frame>24
addikt

Ó ez kell! ;]
De kerestem már ilyen leírásokat, eddig nem leltem.

A többieknek kösz a steam-es telepítési-másolási infókat!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.