Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Winne válasza tupacamaru (#22998) üzenetére


Winne
nagyúr

Fülesnél kb tök mindegy hány hangszóró van, úgysincs tér, ahol kijönne a keresztbehangzás. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23002) LackoMester


LackoMester
addikt

Valószinűleg azért mert Creative hangkari nemismeri a Dolby Headphone tehnológiát. Nálam a Xonar DX és Barracuda HF1 tőkéletesen műküdik 5.1-ben. ;)
Winne- na ezért ezt nemmondanám. :N Nagyon hallható a különbség.

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23003) tupacamaru válasza Winne (#23001) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha ezt sokszor ismételgeted akkor te biztosan el is hiszed. ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23004) Winne válasza tupacamaru (#23003) üzenetére


Winne
nagyúr

és ha te sokszor ismételgeted, hogy amit ennyiért vettél biztosan adja azt amit egy házimozi adna térhangban, akkor el is hiszed.. :P ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23005) tupacamaru válasza Winne (#23004) üzenetére


tupacamaru
veterán

Vissza olvastam, de sehol nem látom hogy egyszer is írtam volna bármilyen összefüggést házimozival kapcsolatban. :P ;]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23006) Winne válasza tupacamaru (#23005) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor meg értő olvasást végezz! :Y ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23007) LamaCube


LamaCube
addikt

Ne vitatkozzatok :D

Én újraraktam a hangkarim driverét és alapból 5.1-et állítottam be és nem fülest.
Tegnap finomítottam a beállításokon és eszméletlenül jól lehet hallani ki, merről, hogyan, honnan lő. A rezgést ne úgy képzeljétek el, mint egy mobilnak a rezgőjét. Nagyon finoman beremeg erős robbanásoknál. Nem rezonál , csörög, csattog stb. Még , ha lesz időm a hétvégén utánanézek pár beállításnak.
Kipróbáltam filmnél is és 90%-ban olyan, mintha házimozin hallgatnám. Winne mielőtt belém kötsz. Igen van házimozim és tudom milyen :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23008) busman


busman
addikt

Mit buziskodtok már ezekkel a fos 5.1 fülesekkel? :DDD
20 É mi? Valószínű még nem hallottatok igazi 5.1 et.... :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23009) LamaCube válasza busman (#23008) üzenetére


LamaCube
addikt

Milyen 20-ért én annyit nem adtam volna érte :N Jó lesz az 16-ért is :P

Hagyjad már magadat! Nem a sufni 5.1- ről beszélünk. Beraksz a négy sarokba 4 sokol rádiót meg egy videoton hangfalat basszusnak és azt hiszed az a menő :DD :P ;)

Bakker nekem külön moziszobám :D van úgy építtettem anno, hogy megfelelő legyen az akusztika. :DDD Úgyhogy tudom miről beszélek. Igaz mindkét fülemre süket vagyok, de a szomszédok élvezik nagyon, amikor bekapcsolom ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23010) busman válasza LamaCube (#23009) üzenetére


busman
addikt

Én egész nap ilyen "sufnis" xarokat hallgatok....TrueHD,meg minden f@szság.
A füles az sterejó... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23011) Winne válasza LamaCube (#23007) üzenetére


Winne
nagyúr

Olyan vagyok és, aki beszól? Nemis. :P

Nekem is van házimozim, de a füles sosem lesz olyan.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23012) LamaCube


LamaCube
addikt

Köszönöm urak a játékot :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23013) daneeeeee


daneeeeee
aktív tag

Hello mindenki !

Bocsánat az off-ért.

Lenne egy problémám amiben a segítségeteket szeretném kérni:

Nemrég vásároltam COD4-et Steamen keresztül. A vásárlás rendben lezajlott feltelepítettem, viszont a multi nem megy. A szerverkeresés rész üres és nem is hajlandó keresni.
Megtudnátok mondani hogyan kell beindítani?
Segítségeket köszönöm!

PS.: Az AvP-vel is ugyanez a helyzet, Steam-es és multizni azzal sem tudok.

(#23014) tupacamaru válasza LamaCube (#23012) üzenetére


tupacamaru
veterán

+1 :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23015) Winne


Winne
nagyúr

Erre ma büszke vagyok, utolsó előtti meccs, dom, első chopper előtt 10 killnél elbohóckodtam egy riotossal a choppert, második ment szépen, a 3-nál meg 2-3 kill után vége lett, de így is elég szép nekem:

[link]

:B :B

Köszi a játékot! :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23016) SipiBcs válasza LamaCube (#23012) üzenetére


SipiBcs
őstag

+1/2!! De csak mert rövid ideig voltam! :DDD ;]

Winne: Látom csak két legény volt a gáton az iccakában! :R

Daneeeee: Van erre megfelelő CoD4 topic, biztos segítenek ha itt nem tudnak. Bár látom, hogy ott már jó kezekbe kerültél. ;)

Miután alapvetőleg nem Steam-es játékról van szó, ezért megpróbálnám amit ott javasoltak. Esetleg jobb-klick a CoD4-re a és ellenőriztesd a helyi file-okat. Nem tudom neked a frissítés be van e kapcsolva - de ha nincs - akkor érdemes lenne 1,6 - 1,7 patch-et feltenni. Esetleg a steam- segítségével új ikont készítetni. Ha meg van a megoldás, akkor pls számolj be arról a megfelelő topicban! Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23017) busman


busman
addikt

Sziasztok ötletek várok! Friss win7 ,friss steam a játék a pálya végén kifagy....? :F

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23018) Larry303


Larry303
addikt

van egy eladó "bontatlan" MW2 ha vkit érdekel....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#23019) Winne válasza SipiBcs (#23016) üzenetére


Winne
nagyúr

Este általában már csak ketten vagyunk, vagy még jön a két éjjeli bagoly: Rusher és Mappa. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23020) tupacamaru válasza busman (#23017) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ugyan a DirectX-es javaslatom kudarcot vallott de én még megpróbálnék egy-két régebbi videókártya driver-t is.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23021) Svájcinéger válasza busman (#23017) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én egy 46-os Dr. Martens bakanccsal letaposnám a proci hűtőt - tudod, ahogy szoktad - és gond megoldva. :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23022) Winne válasza Svájcinéger (#23021) üzenetére


Winne
nagyúr

:DD :DD :DD :DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23023) albert8 válasza Larry303 (#23018) üzenetére


albert8
addikt

Mennyi pénz?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23024) Laraxior válasza Larry303 (#23018) üzenetére


Laraxior
titán

Black Ops nincsen? Én meg azt keresem :D :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#23025) LamaCube válasza busman (#23017) üzenetére


LamaCube
addikt

Az én ötletem egyszerű. Tedd fel azokat a dolgokat, amikkel minden jó volt.
pl. nekem újabb vga driverrel fps laggom volt highrise-on visszatettem a régit és minden jó lett.
Egy dolog még, ha a játék másik vinyón van (mint nekem) lehet azt sem árt újra tenni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23026) Gál István válasza Laraxior (#23024) üzenetére


Gál István
senior tag

Ha szeretted az mw2-őt akkor nagyon meglepne ha bejöne neked a bo.

[ Szerkesztve ]

(#23027) Laraxior válasza Gál István (#23026) üzenetére


Laraxior
titán

inkább úgy mondanám hogy nincsen más... 3 évig only Crysis Wars...erre lett lecserélve. Tökmás játékmódot kíván,de nem olyan vészes.BO meg ugyanez szinte csak kicsit kibővítve és más mapokkal..legalábbis a szomszéd szobában úgytűnt :DDD
majd kiderül lesz-e az én gépemen is...minden az ártól függ ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#23028) LamaCube válasza Laraxior (#23027) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát lassan kijön a crysis. Mondjuk, ha neked megéri kidobni pár ezrest egy hulladékért arra a pár hónapra :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23029) tupacamaru válasza tupacamaru (#23020) üzenetére


tupacamaru
veterán

Na, tényleg benéztem tegnap ezt a DirectX-es dolgot. :B :U Igaz hogy megjelent a novemberi de az csak onlány install-ban. :(( [link]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23030) Mappa válasza Laraxior (#23024) üzenetére


Mappa
addikt

miért nem lehet steam-en tovább adni egy game-t :o ...ha lehetne ajándékként adnám a posztert meg a dögcédulát. ez olyan hülyén van kitalálta

nem kötelező megadni

(#23031) tupacamaru válasza Mappa (#23030) üzenetére


tupacamaru
veterán

Azért hogy minél több embert rákényszerítsenek a játék megvételére. Első a profit. (Ferengi direktíva.) ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23032) Polllen


Polllen
nagyúr

Egyedül egész szép kihívás a hc hq... De ma szerencsém volt és csak 3-n mentünk hq-ra... ebből 2 enemy volt, velük meg elbírtam... ;] A többi mind sniper volt és fogalmam sincs merre lehettek... :DDD És ez ment 3 mapon keresztül... Senkinek sem volt gyanús, hogy kéne mozdulni a CAPTURE felirat felé...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23033) Winne válasza tupacamaru (#23031) üzenetére


Winne
nagyúr

Ohh, még egy Star Trek fan! :Y

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23034) busman válasza Winne (#23033) üzenetére


busman
addikt

Meg még egy

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23035) Polllen válasza busman (#23034) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23036) Winne válasza busman (#23034) üzenetére


Winne
nagyúr

Már megtanultam én is, a jobb kezemen már megy. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23037) LamaCube


LamaCube
addikt

Köszönöm urak a játékot!
Sajnos vagy szerencsére bejött rengeteg munka és hétvégén is dolgozom. Ettől függetlenül megpróbálok lenni :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#23038) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Bááázeeee.... tegnap este óta megfagyott a topic?? :((( Büntetésből mindenki békaügetésben körbeugrálja a zasszonyát!! ;] :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23039) Winne válasza SipiBcs (#23038) üzenetére


Winne
nagyúr

Én is éreztem a hullaszagot... :K :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23040) Laraxior válasza SipiBcs (#23038) üzenetére


Laraxior
titán

mehetünk...bár épp most alkuszom a Black Ops-ra. :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#23041) albert8


albert8
addikt

Valaki nem szeretné végigvinni a spec opsot? velem :D

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#23042) Laraxior válasza albert8 (#23041) üzenetére


Laraxior
titán

mehetünk ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#23043) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Na, mi a helyzet?? Hogy ment tegnap az aprítás?? :B :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#23044) Winne válasza tupacamaru (#23043) üzenetére


Winne
nagyúr

Na én megyek játszani, ne hívjál! :((( :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23045) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Sziasztok Egy kis délutáni aprítás volt

Ha már el csesztem a mentést és el veszett a 6 szint így most jobb lesz az új már elég jól áll

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#23046) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Trident -el nyomtunk még egyet :D

everlasting AMD

(#23047) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Azt hiszem a tegnapi játék során a "Peeersze" szócskára egy "kicsit" indulatosan reagáltam, pedig nagyon kedvelem az illetőt. Ezúton is szeretnék elnézést kérni a kedves játszótárstól. Sorry ! :R

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#23048) busman válasza Svájcinéger (#23047) üzenetére


busman
addikt

PEEEErsze,hogy nem haragszom.... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#23049) Winne válasza Svájcinéger (#23047) üzenetére


Winne
nagyúr

Tudod mi az elnézés? Amikor tolod a kecskét hátulról és elnézel a szarvai között... :DDD

Ő mindenre mondja, hogy persze, még a killcamet sem nézi meg, csak úgy előre. ;] Persze, hogy jól le fogom bökködni ma is! :P :P

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#23050) busman válasza Winne (#23049) üzenetére


busman
addikt

Peeeersze,hogy xar pingem volt,peerrsze ,hogy megcsinálom a fingódat! :C

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.