Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) sNORh válasza BandiHUN (#6798) üzenetére


sNORh
addikt

jaja a friends-be elférne egy group, nem is nagy fejlesztés lenne, legalább a játékok szerinti barátokat szét lehetne válogatni..
kiváncsi leszek a dedikált szerverekre..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6802) dokee78 válasza danilla (#6793) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem sincs semmi bajom vele,pedig én a megjelenés napján vettem.:)

Mi az a free hétvége a steam-en?
Most le lehet szedni a Dreamkillert.

[ Szerkesztve ]

(#6803) sNORh válasza dokee78 (#6802) üzenetére


sNORh
addikt

jaja, kb ma játszhatsz vele utoljára XD kicsit lekésted tesó

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6804) v!ct0y válasza dokee78 (#6802) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha jó neted van akkor 2 órát még játhatsz is vele:DDD

(#6805) gege71.hu


gege71.hu
addikt

[PONTOSAN EZ] a jelenség nálam is.
Úgy tűnik nem egyedi gond.
Modem resetes varázslat nem segített. :)

SZERK:
de mégis segített! :D
Az a titka, hogy legalább 30-40 másodpercre teljesen áramtalanítottam a modemem meg a routerem is.
Valami beragadt a nyavalyásban :D

[ Szerkesztve ]

(#6806) sNORh válasza gege71.hu (#6805) üzenetére


sNORh
addikt

hát nem, ha beirod googleba is több jön ki mint Voksán Virágra :DDD de komcsi már youtubeon is fennvan :DDD szégyen i<3 IWNet

Oo, ezt kipróbálom, de nemtom mi ragadhar bele a routerbe.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6807) dokee78 válasza v!ct0y (#6804) üzenetére


dokee78
félisten

Konkrétan jó a NET-em(60/6Megás),de csak 4GB a szabad helyem:(

Ilyen free játékokat végig is lehet játszani?

(#6808) boogie84 válasza Doki16 (#6772) üzenetére


boogie84
veterán

Köszi a linket, erre én is nagyon kíváncsi voltam. :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6809) v!ct0y válasza dokee78 (#6807) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezek full játékok akár végig is viheted!

(#6810) bul07 válasza boogie84 (#6742) üzenetére


bul07
nagyúr

boogie84; Polllen;
mindenki magából indul ki
igen tök hülye vagyok nem tudom hogy mi a célja a hq-nak
jobban is megnézted volna a képeket

vannak hibái a HC HQ-nak
nekem főleg az nem tetszik hogy egyből éled az ellenség minden pályán az lenne a legjobb hogy pályafüggővé tennék

gl az jelen van töménytelen menyiségbe
tudom hogy benne van de HC HQ -ról én száműzném
volt egy alkalom hogy 12játékosból 8-9 gl-zet csak úgy repkedtek a robbanó lövedékek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6811) BandiHUN válasza bul07 (#6810) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,a gl az kicsit szánalmas,ráadásul ott a thumper is,azzal már 4 lehet,és ha beteszed a scavenger perket,no akkor ellövöldözhetsz ezekkel az egész alatt...ráadásul ami zavaróbb,hogy a claymore-t,c4et meg bekorlátozták,igaz ezeken is segit a scavenger,de viszont mivel szétgl-eznek mindent,hiába teszi az ember le...igaz ha épp nem gl-ezik szét,és jó sok hulla akad...,scavengerrel egyszer leraktam a HQ körül 14! claymore-t igy,rögtön közszeretetnek örvendve,még magyarázhattam is a perk lényegét,nem tudták sokan,hogy a javelint,thumpert,gránátot,stb is feltölti a scavenger,nem csak a lőszert
egyébként az éledésről:korábban várni kellett,és akkor meg az volt a baj,hogy sosem lehetett időben odaérni rombolni,mert igyis sokszor a pálya másik végébe tesz le,ráadásul aztán hátrányból indul eleve a másik csapat,ha a hq-t elfoglalóknak még marad embere az offline-ig,de akkoris,ha épp meghalt mondjuk 1 kivétellel a romboló csapat,leszedi a hq-t,az ellen rögtön respawn,a másik csapatnak meg közben telik még a spawnideje...hááát nehéz lenne belőni.igy most nincs várás sehol se,még igy a legjobb a helyzet.
ráadásul annyira nudli pontok járnak a foglalásért/rombolásért+a foglalás alatti 10-esek,hogy nevetséges...én ha kapok egy meccsre mondjuk 8600xp-t,akkor abból 1500 ha van amit a hq-kért kapok,pedig nem killre játszok,hanem csak ölök a foglalás/rombolás közben,ha várni kellene,akkor kevés lenne a kill,de igyis benne van a pakliban,hogy az embert épp a foglalás után rögtön kiszedi egy sniper,és pisloghat az offline-ig spec-ben,ha még jönne idő a spawnra,nem játszana senki.igy legalább igazi harc van a hq-kért :D

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6812) oXyg3n válasza gege71.hu (#6800) üzenetére


oXyg3n
tag

Tegnap este én is próbáltam játszani, szeróra is felment, de utána percenként rakott át másik host-ra nagyon idegesítő volt inkább megnéztem egy filmet! :(((

(#6813) bul07 válasza BandiHUN (#6811) üzenetére


bul07
nagyúr

igen van hogy a pálya másik felére tesz le főleg nagyobb pályákon esély sincs a hq-hoz érni időbe de kicsi pályákon meg pont idegesítő az egyből éledő ellenség ezért lenne jó ha pályafüggő lenne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6814) F e Z o


F e Z o
veterán

Van valakinek valami ötlete, miért nem jegyzi meg a felbontást a játék. 2048*1152, de valamiért minden inditáskor visszaáll a képernyőfelbotás 1280*1024-re.

H2O über alles!

(#6815) LamaCube válasza feka007 (#6761) üzenetére


LamaCube
addikt

feka007
"Meg hát aki mai világban nem tud egy középszinten angolul az sztem ássa el magát. :)"

Még,ha a vigyor ott is van ,azért ez kicsit durva megállapítás .Pl. a nagyszüleid gondolom nem tudnak ,akkor ássák el magukat???Netalán,ha én csak németül,oroszul,szerbül tudok vagy netalán csak magyarul ,akkor nem is vagyok érdemes az életre??????Óvatosan az ilyen megállapításokkal volt már a történelemben 1-2 idióta akik a hajszín, bőrszín stb. alapján diszkrimináltak...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6816) dokee78


dokee78
félisten

Ebben nincs olyan perk aminél a 2 fegyónak is belehet rakni pl. az M4-et?

(#6817) Doki16 válasza dokee78 (#6816) üzenetére


Doki16
addikt

Nincsen, de nem is kell mert van egy két másodlagos fegyó ami nagyon durva.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6818) frame>24 válasza Doki16 (#6817) üzenetére


frame>24
addikt

De mintha a "One man army" perk valami hasonlót csinálna, csak odáig még nem jutottam el.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6819) bandiie válasza F e Z o (#6814) üzenetére


bandiie
aktív tag

Próbáld meg átirni a 'config_mp.cfg'-ben.

seta r_mode "2048x1152"

dokee78: Nincs.

(#6820) Siiiiix válasza LamaCube (#6815) üzenetére


Siiiiix
tag

mai emberekről van szó nem a 80 évesekről. Mellesleg aki nem tud angolul igenis ássa el magát, mert angol nyelv kell ahhoz hogy bármit is tudj csinálni a kukázáson kívül

(#6822) Siiiiix válasza Hunnia (#6821) üzenetére


Siiiiix
tag

Ha magyarországon maradsz, persze itt be kell nyalni minden olyan embernek aki nagyobb beosztásban van ez tény. De ha kimész külföldre (Ausztrália, Anglia, Kanada, Usa, Spanyolország) ott nem ez megy. Persze ott is alja munkával fogod kezdeni de az évek alatt fel tudod küzdeni magad, itthon 40 év takarítás után is takarító maradsz ha ki nem rugnak. És persze akárhova akarsz elmenni, ahol van életszinvonal is oda ANGOL kell.

(#6823) BandiHUN válasza frame>24 (#6818) üzenetére


BandiHUN
veterán

az one man army arra szolgál,hogy kb.5mp alatt a pályán bárhol,bármikor válthatsz class-t :D ez pl.jól jön,ha valami repülő holmi ellen kellene javelin,de épp nincs a profilban,vagycsak simán kifogy a lőszer,vagy a rushszerkót át kellene cserélni pl.lopakodós-sniperre.nem lenne rossz,ha a játék nem pörögne ennyire,hogy úgy mondjam nincs ilyesmire idő,meghát profilt akkoris válthat az ember,ha lelövik,pl.egy helikopter,és nekem a kedvenc fegyómra van javelines és anélküli változat is,akkor már többet ér a scavenger,az is feltölt mindennel a hullákból,de rögtön,nem kell leállni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6824) Hunnia válasza Siiiiix (#6822) üzenetére


Hunnia
tag

én Magyar vagyok, Magyar-nak születtem
"Áldjon vagy verjen sors keze, itt élned, halnod kell!"
nekem ez mond vmit, akinek nem az valóban húzzon el...

(#6825) Siiiiix válasza Hunnia (#6824) üzenetére


Siiiiix
tag

Ha ekkora hungarista vagy, akkor csak gratulálok. :R

(#6826) Undoroid válasza Hunnia (#6821) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nem lehetne ezt privátban elintézni? :U

:R

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6827) frame>24 válasza BandiHUN (#6823) üzenetére


frame>24
addikt

Tehát ha csinál 2 ugyanolyan/hasonló profilt, máris ott tart, mintha 2 primary weapon lenne, sőt. (mondjuk scavenger valóban egyszerűbb.)
Tényleg nagyon pörög a game, tegnap 1-2 óra játék után leültem ebédelni, és minden valószínűtlenül lassúnak tűnt... :DD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6828) Hunnia válasza Undoroid (#6826) üzenetére


Hunnia
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#6829) danilla válasza Siiiiix (#6822) üzenetére


danilla
őstag

Úgy jelentesz ki dolgokat, hogy te azokról nem tudsz semmit (szerintem), nagyon kétlem, hogy te nagy élettapasztalattal rendelkeznél, és éltél volna Ausztráliában, Angliában, Kanadában, Usában, vagy Spanyolországban. Itthon ha valakinek csak 8 általánosa van és takarítóként kezd, tényleg nem fogja feljebb küzdeni magát, de ez máshol is így van. "életszínvonal"... majd ha eltartasz egy családot itthon vagy egy másik országban, akkor majd érdemes lesz visszatérned ehhez a témához, addig szerintem tök felesleges.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6830) Siiiiix válasza danilla (#6829) üzenetére


Siiiiix
tag

Sajnos még nincs, de jövőre utazok ki én is. De közeli rokonaim (nagybátyám, unokatestvéreim, keresztapám, apám) kinn élnek az említett országokban. És elég sok mindent tudok, arról hogy mi hogy megy ott rajtuk keresztül. Itt a roszat és a jót is értem.

Nade ne offoljunk

(#6831) dokee78


dokee78
félisten

(#6832) Undoroid válasza dokee78 (#6831) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ez jó volt! :K

Nálam párszor az volt,hogy éppen lekésel/lebombáz valaki! :B Ez van...Totál amatőr vagyok és csak FUN-ból játszok!

* * *

Pontosan mire jó az az "One man Army"-perk? :F

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#6833) feka007 válasza LamaCube (#6815) üzenetére


feka007
nagyúr

Pff, ez aztán szánalom a köbön..

Ha már a nagyszüleimmel jössz, ők már nyugdíjasok, meg az ő korukban, a nagy szociban még teljesen más volt a világ ha nem tudnád, akkor még külföldre se mehettél ki szinte, nemhogy csakúgy dolgozni.. De nem is rájuk mondtam, ők más világban éltek, ahol még nem sokat ért a nyelvtudás. Mai világban meg ha nem tudsz legalább középszinten angolt/franciát/spanyolt/németet, akkor nem kapsz diplomát se, meg egyáltalán normális állást..
"Netalán,ha én csak németül,oroszul,szerbül tudok vagy netalán csak magyarul ,akkor nem is vagyok érdemes az életre??????"
Na ez meg nc.. Német az EU egyik első nyelve, hogy ne érne semmit? Angol után most én is ezt tanulom. Orosz fordítók meg elég keresettek pl, bár eu-ban azzal se érsz sokat. A többivel amit mondtál meg igen, kitörölheted a segged, vagy az a 10 éves háborús bűnös ország szerinted olyan jó hely? (csak mondom, hogy szerbia, mielőtt oroszo-ra vagy vmi másra értenéd..)

"Óvatosan az ilyen megállapításokkal volt már a történelemben 1-2 idióta akik a hajszín, bőrszín stb. alapján diszkrimináltak..."

Na ez aztán über no komment, jesszus ez már fáj, hogy jön ez ide? Akarsz róla beszélni? :)

Mielőtt válaszolnál, adok egy jó tanácsot: please left click on "kilépés".. thanks

[ Szerkesztve ]

(#6834) LamaCube válasza Siiiiix (#6820) üzenetére


LamaCube
addikt

Feka
No comment
Siiiix
Utoljára OFF-ok ebben a témában.
Nem tudom hány éves vagy és semmi közöm nincs hozzá,de nagy élettapasztalatod nincsen az tuti.
Én családos dolgozó ember vagyok és nem tudok angolul és képzeld el van saját lakásom,autóm és jövőképem és amit szeretnék meg is veszem és képzeld ezt nem annak köszönhetem,hogy tudok vagy nem bármilyen nyelvet. .14 éve dolgozom és érdekes módon 2 évet dolgoztam németországban és nem voltam hátrányban ,hogy nem tudtam a nyelvet.A 2 év alatt megkerestem a lakásra és autóra valót majd családot alapítottam.Mindezt úgy ,hogy nem taposta ki apuka ,nagybácsi stb. rokon az utat.
A gyerekem még kicsi így nem akarok külföldre menni /pill .Nem mondom,hogy nem előny a nyelvtudás ,de azt nem jelentem ki semmiképpen ,hogy ássa el magát bárki is,ha nem beszéli.Mit érsz egy angollal,ha máshoz nem értesz???Mint írtad el mehetsz mosogatni.(azt is kell valakinek én őket is tisztelem-azt gondolod a tányér magától mosogatódik el,vagy netalán amikor bemész egy étterembe ,akkor a szakácsok takarítanak vagy robotok)Én egyből a szakmámban dolgoztam (hegesztő,kovács) és bármikor kapnék munkát külföldön is,de mint írtam most nem tervezem.
Kb. amit te kijelentesz az olyan mintha azt írnám törölje ki minden diplomás a ....ét a diplomájával mert azokból már dunát lehetne rekeszteni egy szöget beverni meg egyik se tud.
Ez is egy sztereotípia .
A többit tényleg privátban,ha még van hozzáfűzni valód.
elnézést mindenkitől ,de az elején és a szöveg színén látszik,hogy OFF :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6835) feka007 válasza Siiiiix (#6825) üzenetére


feka007
nagyúr

Na az ilyen nagy divathungaristákból már mennyire elegem van.. 80%-uk semmit nem tesz az országért, csak szétdobálják péntek este a sörösüvegeket a dunaparton, lerúgják a padokat, meg rohadt keményen menetelnek a csizmáikban.. Hát ez aztán hazafiság.. :D
Na mind1, ez már nagyon off, úgyhogy abbahagyom..

(#6836) dokee78 válasza Undoroid (#6832) üzenetére


dokee78
félisten

Én is nagyon béna vagyok,elég szar a statom is:(

(#6837) henesa


henesa
aktív tag

A team deathmatch express miben más mint a sima :F expressen jobban megy :DD

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6838) danilla válasza henesa (#6837) üzenetére


danilla
őstag

Oda nem tudsz bemenni ismerősöddel együtt csak egyedül, és játék közben sem tudod meghívni, ott mindenki magára van utalva, ha csak nem csöppen bele egy jó kis csapatba.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6839) henesa válasza danilla (#6838) üzenetére


henesa
aktív tag

:R

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6840) kiscsipa válasza henesa (#6839) üzenetére


kiscsipa
csendes tag

Már nem azért de a de mennyibe kerül egy hónapra a szerver bérlés az iw-netnél? csak mert ugye most már fizetősen lehet csak szervert csinálni.

Mit is írjak ide?

(#6841) SzlobiG válasza kiscsipa (#6840) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ilyenre nincs lehetőség tudtommal mivel nincsen dedikált szerver támogatás.

(#6842) Polllen válasza kiscsipa (#6840) üzenetére


Polllen
nagyúr

10k+fix net...:P és otthon hosztolsz egy szervert foreva' :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6843) Siiiiix válasza Polllen (#6842) üzenetére


Siiiiix
tag

Éppen a home made hostok miatt nincs már lehetőség dedikált szerverekre :))

A katonák unatkoznak

[ Szerkesztve ]

(#6844) @rglaaf válasza Siiiiix (#6843) üzenetére


@rglaaf
veterán

jah csak ott RL host van biztos várják melyik map lesz:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#6845) lovag05 válasza LamaCube (#6815) üzenetére


lovag05
aktív tag

Először a magyar nyelvet kellene szépen beszélni, aztán jöhet majd a többi. ;D

So many demons, so little time...

(#6846) LamaCube válasza lovag05 (#6845) üzenetére


LamaCube
addikt

:F

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6847) Siiiiix


Siiiiix
tag

Némá, kis Challange Scoreboard bug

Erre a videó

(#6848) Thome


Thome
addikt

No gyerekek, ma este volt egy kis PH-s összeröffenés! :D

Amíg mind a 6-an megvoltunk, addig nyertünk, de amint elkezdtek az emberek elszállingózni, úgy fokozatosan romlottunk.

Kis ízelítő az első HQ partiból: Mindenkinek legalább 15 killje volt, és nem nagyon volt több 3-5 halálnál senkinek. Kép holnap, lusta vagyok már feltenni! :DDD

(#6849) SzlobiG válasza Thome (#6848) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah nem volt rossz, de SD-t én nem szeretem ahogy írtam már itt párszot szal léptem is onnét.:))

(#6850) jegenye77 válasza Siiiiix (#6847) üzenetére


jegenye77
addikt

Siiiiix te mekkora egy gyökszi vagy!Mi az hogy ássa el magát az aki nem tud angolul!
Te pl tudsz olaszul vagy franciául?Kismajom mit vered itt magad az angoloddal?
Lehet angol tudás nélkül többre visz valaki,mint Te akit persze anya meg apa fizetett be a tanfolyamra hogy legyen már valaki belőled.Vagy alap a suliba.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.