Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Undoroid válasza Svájcinéger (#8920) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" gl, camp, flash és a többi lámaság "

Ezen kívül senkinek ne legyen lőszere csak Neked? :DD Azért vannak azok is benne,hogy használd.Ha nem tetszik,akkor ki is lehet lépni onnan és mehetsz máshová! :D

* * *

EyEsOnU!

Lassan a javítócsomag mérete nagyobb lesz,mint maga a játék... :(((

* * *

polo493!

Azt ugye tudod,hogy ezzel a képpel elismerted a lvl hack-et?

" személyes dolog.meg lényegtelen számomra "

Elég érdekes!Milyen személyes dolog van ott a rangjelzés helyén?Más nem lehet ott!

* * *

Végre van szabad tárhelyem!Íme az Én " eredményem ",ahogy igértem!Most lehet hangosan röhögni rajtam! :DDD

Ennyi! :B

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#9002) ramos válasza bandiie (#8997) üzenetére


ramos
csendes tag

Köszi bandiie! Működött! Végre valami meghajtotta a VGA kártyát! :D Pörgött mint állat a venti!

(#9003) Lajkó válasza Kr/\toS (#8958) üzenetére


Lajkó
őstag

Csatlakozom Victoy-hoz! Ez valóban szép munka! :R
Én még csak nemrég kaptam meg ezt a fegyót (30-as szinten vok), és ha jól elmékszem akkor volt már nekem is egy véletlen "hedcsát"-om.
De 250? Kb. az összessel nem lessz egy hónap alatt sem! Ahogy haladok "felfelé" úgy egyre reménytelenebbnek tünik ez az egész! :))

Ezt a mindent összegző táblázatot honnét szeditek?

(#9004) dokee78 válasza Lajkó (#9003) üzenetére


dokee78
félisten

A táblázat,ha erre gondolsz,bár az enyém gyenge:

Multit elindítod: Play/Barracks.

(#9005) gYaLo válasza Undoroid (#9001) üzenetére


gYaLo
őstag

Minek link-eled be, ha nem vállalod a nickedet ? ^^

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9006) Kr/\toS válasza Lajkó (#9003) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Victoy, Zed, Pollen :R

Na látom te is rákaptál az MW2 re.:) A táblázat bent van a barracks menüben.

(#9007) Polllen válasza Kr/\toS (#9006) üzenetére


Polllen
nagyúr

Meg vagyok sértve... ;], nem baj majd rajtad (is) fejlesztem az rpd challange-t

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9008) gYaLo


gYaLo
őstag

Annyira idegesít,hogy alíg lehet multizni..
"Game lobby closed" ; folyamatos dc-k... :@ :( :((
+599 ben vagyok a frageket illetően :C :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9009) gYaLo válasza bul07 (#8842) üzenetére


gYaLo
őstag

Amúgy StarWarsból van ilyen game ? :D
Mármint h ilyen fps-es ? :C :))

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9010) boogie84 válasza Kr/\toS (#8958) üzenetére


boogie84
veterán

Prestige 1-et 70es szintig szinte csak M4A1-el nyomtam, 296 hajcsatt :D

gYaLo: én is gyakran találkozom vele :(((

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9011) LackoMester


LackoMester
addikt

tegnap délután óta IWnet megint egy rakás kaki,remélem mire este megint gép elé kerülök javul a helyzet :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9012) Kr/\toS válasza boogie84 (#9010) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Az addig ok, csak félautomatával nehezebb leadni :) egyébként grat. :)

(#9013) pcguru1


pcguru1
őstag

Csak eredeti játékal lehet multizni :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#9014) Polllen válasza LackoMester (#9011) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tegnap este 9-től 11-g semmi gond sem volt az IWnettel nálunk. Pedig ketten mentünk több host-hoz is. :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9015) boogie84 válasza Kr/\toS (#9012) üzenetére


boogie84
veterán

Ez igaz, sőt, a FAL-al sokkal nehezebb. :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9016) gYaLo válasza pcguru1 (#9013) üzenetére


gYaLo
őstag

Igen! :R
Nem fogom megsérteni az alapelveket, ezért adtam ezt a választ ;)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#9017) Dj Polc


Dj Polc
tag

Na megvan a prestige....20p-ig voltam 70-es:D Azóta 24-re first reconos classal tactial knife-val nyomtam fel magam, meg is van a blade veteran.

(#9018) dokee78


dokee78
félisten

Mikor jön vajon a patch?

(#9019) Lajkó válasza Kr/\toS (#9006) üzenetére


Lajkó
őstag

Sajna muszály voltam belátni, hogy lépni kell valamerre! Ez számomra elég nehéz elhatározás volt! :B
Hogy miért pont ez? Mert talán itt ismerem a legtöbb player-t (kb. 7 :D ). A másik ok pedig az, hogy talán ez állt a legközelebb az elképzeléseimhez.

gYaLo: Amit Te keresel az a Republic Commando lesz! Nagyon hangulatos, csapatmunkára építő game! Nekem legalább is nagyon bejött! :K

dokee78: Remélem mihamarabb! Tegnap amikor zsinórban harmadszor dobott le az éppen aktuális szeróról fogtam, és kiléptem a g.cibe!

(#9020) Undoroid válasza gYaLo (#9005) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Tudod,hogy ez az enyém,mert eléggé látszik is rajta! :DDD

Miért nem vállalom?Van már így is éppen elég olyan "ismerősöm" az MW2-ben,akiről azt sem tudom,hogy kicsoda!Már a COD4-korszakomban is elég hamar 'megtalált' egy ACC-kunyeráló! :(((

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#9021) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Sziasztok

everlasting AMD

(#9022) Laraxior


Laraxior
titán

coop-ot még mindig senki? :B :O

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#9023) Zin válasza Laraxior (#9022) üzenetére


Zin
senior tag

mehetünk...

Uninstall utan players mappat kell csak kimenteni?Mert ujra telepitem a rendszert és nem akarom hogy bármi elvesszen!Origi a jatek!

[ Szerkesztve ]

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#9024) Zin válasza AssasinMate (#8962) üzenetére


Zin
senior tag

Domination 9v9 hogyan?Nem 12 player max a megengedett?nem értem!

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#9025) Doki16 válasza Zin (#9024) üzenetére


Doki16
addikt

Van egy Ground War nevű játékmód ahol 18-an játszhatnak vagy TDM-et vagy Domination-t.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9026) dokee78


dokee78
félisten

K**va jó vagy g**i IW pár nap és eggyütt játszunk a törtesekkel :W ,ami azzal egyenlő,hogy megtöbbszöröződik a csíterek száma.

FUCK IW-STEAM :R

(#9027) dokee78


dokee78
félisten

Találkoztatok már a Firewolf nevű csíterrel?
Érdekes HQ volt.
Azt hiszem 3 magyarral volt egy csapatban.
Én ellenük voltam és írtam is neki,hogy HACK off,de csak NOOB-ozott.(Érdekes,minden csíter ezt mondogatja :))

Érdekes módon dobott egy atomot és a csapattársai is lecsíterezték,persze le is lécelt.
Biztos merevedése is lett,hogy csalással lenyom mindenkit.

(#9028) dokee78


dokee78
félisten

Pedig ők nyertek:)

Mindenki játszik? :O
Én most indulok dolgozni. :((

(#9029) Tomate válasza dokee78 (#9027) üzenetére


Tomate
veterán

Én igen sűrűn találkozom csíterekkel és legtöbbször az a vége, hogy kilépek a f*szba. :( Úgy néz falon át mint az állat, majd lő be. Tegnap gyerek aim & rpg kombóval nyomta. Esélyes... Killcamba annyit látok, hogy darálja a falat én meg halok. Komolyan ha abban a pillanatban full kontaktot tudnék létesíteni a kis köcsöggel, nem jönne ki jól a dologból.

(#9030) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Modern Warfare 2 - Not balanced for lean
:D

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#9031) SzlobiG válasza dokee78 (#9026) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez mennyire biztos?

(#9032) dokee78 válasza SzlobiG (#9031) üzenetére


dokee78
félisten

Nem akarom linkelni az oldalt,de dolgoznak rajta sajnos.

(#9033) pcguru1


pcguru1
őstag

Esetleg tud valaki a játékhoz magyaritást :U

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#9034) SzlobiG válasza dokee78 (#9032) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah gondolom azér mer megjelent már a Zero Gear nevű gém amin keresztül játszottak.:D

(#9035) feka007 válasza dokee78 (#8956) üzenetére


feka007
nagyúr

Bocs, de nem csoda ha nem válaszoltak rendesen, ebből én se értek egy szót se... :D

(#9036) dokee78 válasza feka007 (#9035) üzenetére


dokee78
félisten

Mivel nem fordítottátok le,így ne kritizáld.

(#9037) dokee78 válasza #10949376 (#8933) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom mi a személyes dolog benne :DD :R

[ Szerkesztve ]

(#9038) v!ct0y válasza SzlobiG (#9034) üzenetére


v!ct0y
veterán

Vicc,hogy most a teljessel is ingyen lehet játszani...

(#9039) Tomate


Tomate
veterán

Én nem régóta taposom csak...

(#9040) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ugyan csak ma délután kezdtem el tolni, de már annyira tetszik hogy ezt el kellett mondjam.. A készítők már megint nagyot alkottak, a hószános akciónál majdnem be*tam!
Bocs hogy egy kicsit késve de beírom, mindig van egy kis félsz bennem az új cod részeknél. Eddig hál' ég még nem csalódtam.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9041) pilu01


pilu01
senior tag

Felraktam ma a win7-et, előtte lemásoltam a steam mappát egy másik meghajtóra, ahogy itt többen mondták a fórumon!
Na de most hogyan tovább?
Felteszem újra a klienst, aztán rámásolom a steam mappát és kész?
Ma este már kéne tolni!!

(#9042) SipiBcs


SipiBcs
őstag

5 játék után elértem a na b+ kategóriát. Volt ma egy 10 perces karbantartás a steam-en, mondom hátha.... jön egy patch vagy valami megoldás.... !!!!!!!!!!! Erre... 5 játékból kb 7-8 cheaterrel találkoztam, abból az idétlenebb fajtából.... 'Hágrrrrrr :O :(((

Rohadjon le az összes cheater nemesebbik szerve.... hogy kislányosan fogalmazzak... ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#9043) Doki16 válasza pilu01 (#9041) üzenetére


Doki16
addikt

Lényegében igen, de van ennél egy egyszerűbb megoldás is. A steamet eleve egy másik partícióra tedd és akkor nem kell majd windows telepítésnél mindig másolgatni. (vagy használod a steam backupját :) )

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9044) pilu01 válasza Doki16 (#9043) üzenetére


pilu01
senior tag

Őőő...mi az a steam backup és hogy műkszik?

(#9045) gamerkiller válasza pilu01 (#9044) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A már letöltött játékot ki tudod írni DVD-re.. :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9046) Polllen válasza v!ct0y (#9038) üzenetére


Polllen
nagyúr

Komolyan valaki elhitte 3 tized másodpercnél tovább, hogy nem fogják feltörni? Ez van, nekem tiszta a lelkiismeretem :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9047) ikszdéé


ikszdéé
csendes tag

Ti hogy a jóba találkoztok ennyi csíterrel? Megvan november 19. óta a játék, játszottam már vagy 130 órát, de eddig ha 1-2 gyanus alakot láttam. Az egyiket kb 2-3 napja, de abban sem voltam biztos, hogy csalt, pedig már 2005 óta, jó öreg UO óta játszom coddal, klán szinten és láttam már pár érdekes dolgot. De ez nekem fura, hogy ti ennyi csalóval találkoztok.

epic

(#9048) @rglaaf válasza ikszdéé (#9047) üzenetére


@rglaaf
veterán

pedig vannak elhiheted én is sokáig nem találkoztam szinte eggyel se aztán 1-2 napig meg belefutotta pár aimboter-be, viszont lvl hack az szinte mindennapos

PSN:BiZzare_0 ️

(#9049) ikszdéé válasza @rglaaf (#9048) üzenetére


ikszdéé
csendes tag

Jó hát level hack-est én is sokat láttam, az már szinte alap hogy minden lobby-ba van. De a level hack-jükhoz ritkán társul skill... :D

De itt van pl ez is amit SipiBcs írt pár hsz.-szel előbb, én nem vitatom, nem voltam ott, nem láttam de ezt így élből kijelenteni hogy 7-8 csíter is volt, kicsit húzós. Én jó pár év COD tapasztalattal sem irogatok ilyet, hogy 7-8 csíter meg hasonlók, pedig láttam már én is elég sok pb shotot meg demo-t még UO-ból.

És nem a csítereket akarom védeni, félre ne értsetek, rühellem őket én is.

[ Szerkesztve ]

epic

(#9050) Polllen válasza ikszdéé (#9047) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én se nagyon látom őket...eddig talán ha 3-4-t láttam.

most nézem 4 napig ingyenes a zero gear...alapból az mw2 törtet szedi le steam szeróról? ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.