Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) bandiie


bandiie
aktív tag

Kimaxoltam az ACR-t, fasza ez a sárga camo. :C
Amúgy csak nálam túl sok a treble, vagy másnak is bántja a fülét az AK hangja?

(#6552) Ukeve


Ukeve
tag

Sziasztok!

Tudnátok mutatni egy teljes dobozképet Modern Warfare 2-höz? (PC-s verzió kéne)
Köszi!

(#6553) mad1


mad1
veterán

Van mar arra megoldas hogy a singlet coop ban nyomjuk tobben?
Vagy felejtos?

Ne szemetelj ! = Steam

(#6554) boogie84 válasza feka007 (#6520) üzenetére


boogie84
veterán

Minden egyes káromkodásért levonja a pontot :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6555) Fortissimus válasza BandiHUN (#6548) üzenetére


Fortissimus
őstag

mar kerestem en is, thx !

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6556) boogie84 válasza tomi_mod (#6545) üzenetére


boogie84
veterán

Én is találkoztam ilyennel. Én pl nem hasalva tettem le a bombát, ezért el tudtam futni....

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6557) Siiiiix válasza boogie84 (#6556) üzenetére


Siiiiix
tag

Nekem a best az volt hogy tudtam ugrálni miközben tettem le, ne kérdezd hogyan :D

(#6558) SzlobiG válasza bandiie (#6551) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálad sok.

(#6559) feka007 válasza boogie84 (#6554) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor mínuszba lennék. :DDD
Ma egész nap nyomtam (beteg vagyok - mármint komolyan :D ), azthittem elviszem vagy 66-ig, de csak 63-ig jutottam, pedig rohadtul nyomtam. 67-ig kell eljutni, ott megkapom azt az überbrutál muzeális shotgunt, és 10 perc alatt meglesz a 70.. :D

(#6560) @rglaaf


@rglaaf
veterán

azt már észrevettem igy hogy 2x viszem végig hogy 40-60 lvl között a legunalmasabb mostanában csak HC tolom bing cold boolded ninja perkekkel SCAR fmj silencer igy is elég gyorsan lehet haladni hozzávetőleg kevés death-al

PSN:BiZzare_0 ️

(#6561) feka007 válasza @rglaaf (#6560) üzenetére


feka007
nagyúr

Én 45 és 55 között untam baromira, most hogy közel az M1887 így már megint innovatív. :D

(#6562) bandiie válasza SzlobiG (#6558) üzenetére


bandiie
aktív tag

Akkor majd állítok rajta. Mondjuk még meg sincs, csak singlebe tapasztaltam. Ilyen enyhén nyekergő hangja van nálam. :U

(#6563) boogie84 válasza feka007 (#6559) üzenetére


boogie84
veterán

10 perc alatt lősz kb 210.000 XP-t? Csak mert 67 - 68 - 69 - 70-es szintek között kb 60 70ezer xpt kell pörkölni :DD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6564) SzlobiG válasza feka007 (#6559) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akimboval dúrva az a shotgun, de mondjuk én jobban szeretem a 2db G18-ast.:D

(#6565) F e Z o válasza feka007 (#6561) üzenetére


F e Z o
veterán

Ha megkapod a model 1887-et, a maradék 3 szintet úgy fogod átlépni, hogy észre sem veszed. Rágyúrsz akimbo-ra, s apritod a jónépet.

H2O über alles!

(#6566) Polllen válasza F e Z o (#6565) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nincs annál idegesítőbb fegyver...csipőből 600 méterről halálos... :W

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6567) SipiBcs válasza Polllen (#6566) üzenetére


SipiBcs
őstag

Jó az.... :B

Egyébként nem olyan egyszerű használni.... hozzá kell szokni a töltési sebességhez... és csak hullapontos lövés esetén jelez be akár távol, akár közel van az ellen. Ha tölt nem lehet pl késelni, tehát ha elhibázod pár másodpercig védtelen vagy.
Használom és tetszik is. Csináltam vele durva statokat pl tegnap is (42:5:6), de nem minden mapra jó.
A legdurvább class ezzel nekem az ACR + 1887. Sleight of hand + Stopping power + Steady aim. :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6568) beatkeksz


beatkeksz
tag

Ha nem lennék lázas már régen 70-es lehetnék :W

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6569) Wans


Wans
aktív tag

A Prestige mod mindenképpen élvezetesebbé teszi a játékot, és kb 30%-kal gyorsabban is lehet fejlődni, mert mindenféle "veteran" fokozatok is előjönnek sok plusz ponttért.
Amúgy én sok gyengébb fegyverrel is tolom adott esetben mert jönnek a pontok rendesen.
Aki jól játszik az az első háromban szinte bármilyen fegyverrel bent tud lenni , a legtöbb játékmódnál. Akkor pedig gyors a fejlődés, sok a pont.
Most én Prestige2 szint lvl 42 n vok
lvl hack-ost tegnap is láttam, nem ártana ha valóban kiszórnák őket. Szeretnék már én is látni egy igazi csalót mert még mindíg nem sikerült eggyel sem összeakadnom. pl.(wh, vagy aimbot)

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6570) Mappa


Mappa
addikt

egy csomó emberkének ilyen a emblémája és ilyen 14 szinten lévővel is találkoztam ..ez mit tud ez a jel :F én most vagyok 67 szinten de csak csillagaim vannak

(#6551) bandiie : ACR maxolásán vagyok énis :DD már csak headshot kéne rágyúrni ..de annyira idegölő

az a terminátor 2 shotgun de egy rohadt idegesítő fegyver ...főleg amikor kettővel jönnek ..gyáh utálom :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#6571) boogie84 válasza Mappa (#6570) üzenetére


boogie84
veterán

Első prestige kör. Ergo újra kezdte a játékot.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6572) Wans válasza Mappa (#6570) üzenetére


Wans
aktív tag

ez azt jelenti, hogy Prestige1 szinten újrakezdte a játékot, a fejlesztéseket.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6573) Mappa


Mappa
addikt

boogie84,Wans:d ez nekem magas ..mi az,hogy újra kezdte a játékot ? mi más néven vagy? én csak fellépek azt ölök ...lehet egy csomó minden kimaradt nálam ;] :F

nem kötelező megadni

(#6574) beatkeksz válasza Mappa (#6573) üzenetére


beatkeksz
tag

Elérte a 70-es szintett és utána van lehetőség újrakezdeni a gamet! és akkor ilyen rangod lesz végig!

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6575) Mappa válasza beatkeksz (#6574) üzenetére


Mappa
addikt

ja értem köszönöm ..így már világos :U

nem kötelező megadni

(#6576) Proky válasza Wans (#6569) üzenetére


Proky
senior tag

Wans, ezzel nem értek egyet... Mivel is teszi élvezetesebbé a játékot??? Prestige 1-ben ad egy új classot és kész ennyi értelme van össze vissza. Az a pár új title lóf@szt sem ér, az hogy a neved mellé benyom egy új jelzést a prestige szintnek megfelelően szintén nem, a páj új megnyílt Challenge-ről már nem is beszélek. Első 10 szinten jópofa hogy egy meccs alatt 2-3 szintet lehet fejlődni, de ezután már csak unalmas pontvadászat. Én biztos nem kezdek bele egy újabb prestige-be, alig várom hogy elérjem a 70-et ismét, még 3-4 szint kell hozzá.

(#6577) jimmy87


jimmy87
tag

Sziasztok! Nekem olyan problémám lenne, h egy kis ideig megy jól, utána hirtelen el kezd tölteni valamit és be laggol az egész.
A konfigom:
Core 2 Duo e6600 2,4@3GHz, 1333FSB
2Gb Kingston hyperx 1066@1000MHz
Samsung HD501LJ (500Gb,16Mb cache)winya
Asus Radeon HD4850 512Mb GDDR3
Alap lap:Asus p5kPL-C/1600 ( intel g31 chipset)

Már nem tudom, mi lehet, a régi konfigommal is ezt csinálta, az kicsit gyengébb volt, csak az alaplap maradt belőle.
Am fullon megy.50-80 fps
És már nem tudom, mi baja lehet. :F
Válaszotokat előre is köszi.PM-ben is jöhet a válasz :)

(#6578) Dr. Romano válasza jimmy87 (#6577) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Bizony maximális beállítások mellett single player esetén a 2GB RAM édeskevés.
Nekem 1280-ban maxon 4xAA-val teljesen felzabálja a 4GB-omat. 10 perc játék után a Vista már rinyál (a háttérben bejön egy ablak), hogy be kéne zárni a programot, mert elfogyott a RAM (virtuális memó ki van kapcsolva nálam). Persze a játék így is megy tovább gond nélkül, mert a nem használt cuccokat addig kidobja.

Tehát ajánlok egy rambővítést, mert anélkül megmarad a swappelés...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6579) boogie84 válasza beatkeksz (#6574) üzenetére


boogie84
veterán

Amíg el nem kezdi a kövi prestige kört, mert akkor már másik ikont kap ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6580) jimmy87 válasza Dr. Romano (#6578) üzenetére


jimmy87
tag

Köszi a gyors választ!

(#6581) boogie84 válasza Dr. Romano (#6578) üzenetére


boogie84
veterán

miltiban 1680 full.

kép

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6582) Mappa válasza Dr. Romano (#6578) üzenetére


Mappa
addikt

gép az adatlapomon...és 1680 minden fullon minden bekapcsolva....nem tudom mennyi fps ..de élvezhetően tudok játszani semmi akadozás..hibátlanul fut...tehát 2 giga és semmi nem rinyál :P

nem kötelező megadni

(#6583) Dr. Romano válasza boogie84 (#6581) üzenetére


Dr. Romano
veterán

1280 full+4xAA kép

Egy átlagos futás 4GB-ból 332MB maradt szabadon. Ha ez is elfogy általában akkor dobja be a figyelmeztetést...

Mappa
Persze hogy nem rinyál, hisz 2GB ramod mellé még gondolom használsz virtuális memót is ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6584) Dr. Romano válasza boogie84 (#6581) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ahogy írtam is az előbb:
"Bizony maximális beállítások mellett single player esetén..."

A multi nem mérvadó. Nincs semmi AI, script stb...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6585) jimmy87 válasza Mappa (#6582) üzenetére


jimmy87
tag

Ez érdekes...
Single player-ben ?
Miylen OP.rendszer ?

Ja virtuális mem. is van.Azt szem 4 GB.

Meg dirt2 fullon 1440*900-ban átlag fps 44.És nincs akadás, se lagg,semmi.

[ Szerkesztve ]

(#6586) Malachi válasza Proky (#6576) üzenetére


Malachi
addikt

ha szeretsz vele játszani, nem tökmindegy, hogy milyen szinten vagy? én nyomom majd még néhány hónapig biztosan, a többi meg nem érdekel (jelvények, fegyverek, akármik) van hova fejlődnöm, még közel se megy úgy, mint a COD4 ment pedig lvl63 körül vagyok.

sokszor rossz helyre állok, nem ismerek minden fedezéket, még most is találok új helyeket a pályákon. néha azzal szórakozom, hogy elindítok egy private meccset egyedül, hogy bejárjam a pályákat egyenként. de lassan tanulok. :)

(#6587) Thome


Thome
addikt

Na, ma megpróbáltam játszani... Az összes f*sszopó csak hátba tudott lőni, legalábbis a halálaim 90%-a hátba volt..... Kibeb*szottul felnyomta a pumpát.

[ Szerkesztve ]

(#6588) henesa válasza Thome (#6587) üzenetére


henesa
aktív tag

Azért mert mindig MENEKÜLSZ :DDD

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6589) Thome válasza henesa (#6588) üzenetére


Thome
addikt

Nem, inkább rusholok, és mivel DM, a sok noob csíra kempel, vagy épp várja, hogy a célkeresztje elé futok... Én meg nem nézek be minden sarokba, hogy na vajon van-e ott noob.

(#6590) Jamby18


Jamby18
senior tag

Hmmm egyre jobban idegesít, pedig cod4 után én azt hittem,hogy meg lesz oldva ez a gond.
Ki így hívja ki úgy "születés" magyarán hogy betesz újra a pályára ha meghaltál.
Egyre többet tapasztalom azt hogy megszületek lépek párat és az ellen a hátam mögött születik és nincs más dolga mint lőni, kis pályán még rosszabb a helyzet nem értem miért nem tud kitenni a francba miért a csaták kellős közepére kell betennie??
Most is 2 pályát játszottam csak 5en vagyunk tehát semmi terheltség... Host Migration és persze hiába próbál visszatenni disconnected lesz, és pár perc volt a pálya végéig...

(#6591) Hunter2


Hunter2
addikt

Prestige modnál csak a rangok kezdődnek előlről igaz? A fegyverek, perkek, stb maradnak?

(#6592) Grifid válasza Hunter2 (#6591) üzenetére


Grifid
aktív tag

Amikor simábol átlépsz prestige módba, mindent újra kezdesz csak a titles és az emblémák maradnak.
Amikor prestige1-röl mész prestige 2-re akkor bizonyos statok megmaradnak a fegyvereken és újabbakkal bővül a paletta.

(#6593) oXyg3n válasza Thome (#6589) üzenetére


oXyg3n
tag

Szerintem jót játszottunk! :C Téged lőttek mindig hátba vagy oldalba!

[ Szerkesztve ]

(#6594) Thome válasza oXyg3n (#6593) üzenetére


Thome
addikt

Igen, ezért is voltam kissé mérges, sőt... :DDD

(#6595) Grifid válasza Thome (#6589) üzenetére


Grifid
aktív tag

Az is egy taktika, mint a te noob rusholásod. :DDD
Miattatok kell a steady aim-ot használnom...szemböl az szépen lassít, mert nem tudsz kifutni elöle, mint amikor valaki célozva próbál lekapni . :K

(#6596) danilla


danilla
őstag

Eddig csak az volt a menő, hogy a kis vérpistikék buziztak stb, azért ha valaki gl-t vagy clay-t használt, de most engem azért buziznak le mert ACR fegyverrel megyek, nem semmi... :((( (vagy csak az bökte a csűrüket, hogy lelőttem őket... ;] )

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6597) sNORh


sNORh
addikt

miért akad ki 89fps-nél?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#6598) Proky válasza Malachi (#6586) üzenetére


Proky
senior tag

Én pont azt mondom teljesen mindegy milyen prestige-ben vagy mert full értelmetlen hogy 1-2-3-4-....10. Lvl 70-et AK miatt mondtam spec. Egyébként azért nem mindegy számomra hányas szinten vagyok mert klán szinten toljuk a játékot esténként, és CTF-ben pld "futós" vagyok, én (is) rohangálok a zászlóért, így marathon, könnyű súly, ninja perk nálam alap kell hogy legyen valami sec. pisztollyal, a legtöbbször dupla G18-al. Újra elkezdem a nyomi pres-t. erre nem tudok classt csinálni, ugrottak a perkek, fegyverek stb stb... Sima pubon nem érdekel, élvezet gyengébb cuccokkal nyomni le őket, viszont szervezettebb formában CTF szánalmas.

(#6599) Proky válasza sNORh (#6597) üzenetére


Proky
senior tag

Mert 85 a limit a játékban :)

Upsz, dupe lett :(

[ Szerkesztve ]

(#6600) Grifid válasza danilla (#6596) üzenetére


Grifid
aktív tag

Xard le ki mit mond azt használj amit éppen használni akarsz. Én legalábbis jól mulatok a beszólásokon. Rengeteg önjelölt félisten rohangászik fent aki nem bírja elviselni ha kilövik. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.