Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Zefír válasza gYaLo (#20000) üzenetére


Zefír
őstag

Je, köszi megvan.
ÉS az xfire oldalára felkell gondolom tölteni külön, vagy ez automatikusan oda is menti??

(#20002) tupacamaru válasza Winne (#19999) üzenetére


tupacamaru
veterán

Na meg a másik. Tegnap a repülőteres pályán amikor a lila majom is ott volt. Elloptam egy AC-130-at és mindenki ColdBlooded-el rohangált. Egyetlen egy célpont se volt, véletlenül találtam el vagy 2 ellent a mozgólépcső tetején, meg talán Zefír kollégát is. :B :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20003) BigStraw válasza Zefír (#20001) üzenetére


BigStraw
senior tag

Hát mindig mikor kijössz a játékból akkor megkérdezi hogy fel akarod-e tölteni vagy le akarod törölni ha meg mondjuk csak simán kijössze belőle akkor meg megmaradt a videó valahol Program Data/Xfrire/videos-ban ha jól emlékszem a helyére

És igy nem szükséges feltöltened meg asszem birod még kicsit élesiteni más programokkal és ugy feltölteni !!!

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#20004) Winne válasza tupacamaru (#20002) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát igen ez a HC mód nagy hátránya, hogy nincs szükség stopping powerre és a legtöbben coldbloodedet tesznek be. :N

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20005) gYaLo válasza Zefír (#20001) üzenetére


gYaLo
őstag

Automatikusan a gépedre menti, majd amikor a Scroll Lock + V vel leállítod a vidit, megkérdezi h fel akarod-e tölteni ?! :R

szerk: este valaki hostol egy szerót ? :)) :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#20006) Svájcinéger válasza Winne (#20004) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Este már én is jövök ha bírja a derekam.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20007) Winne válasza Svájcinéger (#20006) üzenetére


Winne
nagyúr

Jójó, majd figyeld ki mikor megyek és sikíts! :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20008) Svájcinéger válasza Winne (#20007) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Vasárnap láttam, hogy toltad, de később álltál neki jóval a szokásos 20 óra utáni időpontnál. Olyan 20 óra körül próbálok majd gémelni, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20009) Zefír válasza Svájcinéger (#20008) üzenetére


Zefír
őstag

Hát mostanában nagyon rendszertelen játékot nyomunk, volt hoyg 6kor nyomtuk de volt hogy csak 11kor kezdtük :DDD

(#20010) goodluck válasza Zefír (#19996) üzenetére


goodluck
tag

Hali!

Pedig jo Fraps-nal az F9, en is azzal szoktam vidit rogziteni. A hatranya viszont, hogy eleg sokat zabal egy kis video is, tobb Gigat benyel a vinyorol.

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#20011) Winne válasza Svájcinéger (#20008) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát kicsit össze-vissza vagyok az igaz, meg nyomunk olyan módokat is, amiket nem szoktunk. :D Többször toltunk HC-t is meg S&D-t is egyre jobban megkedvelem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20012) gYaLo válasza goodluck (#20010) üzenetére


gYaLo
őstag

Xxfire is ugyanez ;)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#20013) Black Dragon válasza Winne (#19991) üzenetére


Black Dragon
addikt

Megvan nekem az első és a második is.

Az elsőt, ahoz hogy elérd, 1000 UAV vagy Counter UAV ot kell behívnod.

A másodikhoz elkell érni SD ben 30 győzelmet, ha jól emlékszem.:)

(#20014) goodluck válasza gYaLo (#20012) üzenetére


goodluck
tag

Koszi, jo tudni. :D En eddig csak Frapsot hasznaltam, de kiprobalom. :)

MSI GV72 8RE =+= ASUS PG248Q ROG SWIFT =+= IphX

(#20015) gYaLo válasza goodluck (#20014) üzenetére


gYaLo
őstag

Szerintem nagyon hasznos progi, Screenshotokat is tudsz csinálni, amit a gépedre elment, illetve fel tudsz tölteni a saját xfires oldaladra. ;)
Emellett szerintem sokkal egyszerűbben kapcsolatba tudsz lépni az ismerőseiddel :C
Amit még nagyon hasznosnak tartok, hogy kiírja, mennyit játszottál azzal a játékkal, illetve a héten mennyit játszottál... :D
Pölö: Call of Duty 2 -vel játszottam 1,388 órát... :DD

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#20016) Black Dragon válasza gYaLo (#20015) üzenetére


Black Dragon
addikt

Tényleg hasznos progi, énis ezzel nyomom már rég óta.

Bár mostanában csak cod6 megy, tehát végülis felesleges, csak a screenek miatt tartom még.:)

(#20017) henesa válasza Zefír (#20001) üzenetére


henesa
aktív tag

Az xfire beállításokon belül hogy hova mentse a videókat ha bírod rakd át mondjuk egy másik partícióra akkor sokkal kevésbé szaggat videóvétel közben

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#20018) Zefír


Zefír
őstag

Köszi srácok a video ssegítségeket.
Szeritnem hagyom, :DDD
De majd est emeglátom h lessz-e kedvem. :U

(#20019) Winne válasza Black Dragon (#20013) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezt a részét én is értettem, az a kérdés, hogy 1 prestige alatt kell-e teljesíteni. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20020) Black Dragon válasza Winne (#20019) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nem kell ahoz prestigbe lépned, hogy megcsináld, ha így értetted.:)

(#20021) Winne válasza Black Dragon (#20020) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem egészen. :D Két prestigeváltás között kell megszerezni a 30 győzelmet, vagy nem nullázza le? :D Mondjuk sztem váltáskor lenullázza.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20022) tupacamaru


tupacamaru
veterán

THX a gémet. :R Ma se sokat haladtam előre. :( :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20023) Winne válasza tupacamaru (#20022) üzenetére


Winne
nagyúr

Há HQ-n lődd az embereket, sd-n nem sokat aratsz a chopperrel. :D Ott többet ér a UAV és a care pkg. :)

Amúgy én is köszi! Voltak jó pillanataink! :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20024) Winne


Winne
nagyúr

0:57 - Rusher: jó éjt csáó

Köszi neked is, csak fürödtem és már nem voltál mikor visszaértem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20025) tupacamaru válasza Winne (#20023) üzenetére


tupacamaru
veterán

SD-n a CPkg-ben volt a Chopper, de az utolsó 2 embert sikerült leszedni vele. :K :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20026) Zefír válasza tupacamaru (#20025) üzenetére


Zefír
őstag

Hát az ucso ember nem akarta megadni magát :DDD Mit lőtted azta házat mire meghalt, de a célkereszt 1szerse met rá. csak a bepattanó golyók.

Na m1, azért király volt a game.
Tegnap este 3LVL-t léptem :C Méghozzá 4 kör alatt. Ami szvsz nem rossz.

Ma este sajna nem leszek:(
De jó hentelést császtók :R :R

(#20027) freestailo válasza Zefír (#20026) üzenetére


freestailo
őstag

lesz videó a tengeralattjáróról?

(#20028) ErikSon válasza freestailo (#20027) üzenetére


ErikSon
csendes tag

Várjuk már, látom a videó felvételt már megbeszélték.

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#20029) Black Dragon válasza Winne (#20021) üzenetére


Black Dragon
addikt

Természetesen váltás között, ha újrakezded, mindent lenulláz.:(

(#20030) gYaLo válasza henesa (#20017) üzenetére


gYaLo
őstag

Tényleg ? :U Ezt nem is tudtam... :B

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#20031) Zefír


Zefír
őstag

Jaaa, lesz, bocsi, de csak holnap, mert most megyek pécsre temetésre.

Bocsi hogy ennnyit csúszik.
Amúgy nem nagy cucc, nem a nagy tengeralattjárra hanem a picire lehet felmászni, tuti hogy ismeritek. :K
De majd csinálok egy vidit, mert úgyis még 3lvl kell a one man armyhoz, az meg meg a Karcsiról való ki jumpoláshoz. És akkor vágok egy vidit, A kedvenc kemp helyeimről. :C :C

(#20032) ErikSon válasza gYaLo (#20030) üzenetére


ErikSon
csendes tag

Logikusnak hangzik, hiszen nem arra a vinyóra ír, amin a játék is fut.

Alap, hogy a játékot sem azon a vinyón futtatjuk amin az oprendszer fut, de gondolom nem mondtam újat.

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#20033) Winne válasza tupacamaru (#20025) üzenetére


Winne
nagyúr

Persze jól jött nem az, csak alap helyzetben a chopper nem annyira oda való, így a chopper challenge húzódik, de ha nem akarsz prestige-t lápni, akkor úgyis mind1, meglesz majd. :K

@(#20029) Black Dragon: :( Na mind1, lehet addig nem megyek akkor tovább, még nem tudom. :) Nem állok valami jól, még a 15 win sincs meg, a uavost meg majd megcsinálom akkor, ha nem megyek tovább a végén már. :)

@(#20032) ErikSon: én spec azon futtatom, mert a steam amúgy sem szereti, ha nem a rendszervinyón van. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20034) gYaLo


gYaLo
őstag

Zefír!
Acceptold a friendsbe a felvételt ;) :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#20035) Winne


Winne
nagyúr

........../¯¯/)............(\¯¯\..........
........./¯.//...............\\.¯\.........
......../..//......Fuck.....\\..\........
../´¯`/' /´`\..Cheaters../´`\ '\`´¯\...
./ '/ / / /¨/¯\.............../¯\¨\ \ \ \' \.
( '( ´ ´ ¯\/'' )..............( ''/\¯ ` ` )' )

:) :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20036) gYaLo válasza Winne (#20035) üzenetére


gYaLo
őstag

Előbb egy wh-s aimos csimpivel futottam össze...
Remélem HW bannt kap... :D

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#20037) LinogeOW válasza Winne (#20035) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

Ezjó :DD

(#20038) Winne


Winne
nagyúr

Vesszen a férgese! :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20039) freestailo


freestailo
őstag

Szerintetek valahol ki lehet kapcsolni a folyamatos kiírásokat hogy hány pontot értem el, meg hogy hedsát, meg multikill...stb? Nagyon idegesít ez a folyamatos kiírogatás, hogy öltem, meg ennyi meg annyi pont, meg 20x elmondja hogy juéjvi iz onlájn amikor elég lenne egyszer is...arról már nem is beszélek, hogy az ilyen "értesítések" hangjai mennyire zavarnak....teljesen kizökkent a játékból...Van lehetőség ilyen beállítások modosítására? Vagy ez a része nem állítható?

[ Szerkesztve ]

(#20040) @rglaaf válasza freestailo (#20039) üzenetére


@rglaaf
veterán

Kapcsold ki a monitort és told úgy :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#20041) Winne válasza freestailo (#20039) üzenetére


Winne
nagyúr

Meg kell szokni és annyi. Az eleve hátrány lenne, ha nem írná ki, hogy öltél, meg a pontot, amiből tudod, hogy mi is történt azzal akit lőttél.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20042) Mappa válasza freestailo (#20039) üzenetére


Mappa
addikt

vagy pörgesd ki a játékot fullra :K bár ez csak fele megoldás a Te "problémádra" ...de tényleg hozzászokás kérdése

Szerk.: nem is emlékszem így hirtelen most ..de HC módoknál is írja ? meg mondja ?

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#20043) freestailo válasza Winne (#20041) üzenetére


freestailo
őstag

sajnos az a hátrány, hogy nem én döntöm el, hogy kiírja/bemondja vagy sem.....

[ Szerkesztve ]

(#20044) henesa


henesa
aktív tag

Lagg és csíter minden mennyiségben eddig 2 óra alatt 6 report mind egyértelmű de legalább nemsokára november és vághatom a kukába ezt a sz@rt hú de fáj hogy én ezért a f...........
még fizettem is de ezt a hibát még egyszer nem követem el

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#20045) BigStraw válasza Mappa (#20042) üzenetére


BigStraw
senior tag

HC-nál nem irja meg mondjuk az ilyet sem irja hogy DEM-ben mennyi a bomba felrobbanásáig az idő az kicsit gáz azért de ez vam életben sem látod :DD :DD

HC-n csak a fejlődést irja ki meg a challengeket !!!

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#20046) freestailo válasza henesa (#20044) üzenetére


freestailo
őstag

novemberben meg jön a következő szar a távírányítós kisautóbombás háborúsjáték lol, én is fizettem érte, nem érte meg, viszont a 4 duplán megérte, tehát végül is pluszban vagyok :D

(#20047) Mappa válasza henesa (#20044) üzenetére


Mappa
addikt

képet videót ahogy kukába vágod ezt a sz*** :DDD

nem kötelező megadni

(#20048) Winne válasza freestailo (#20043) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor játszál hardcore-t, abban nem csak az van, amit szeretnél, de még szépen halnak is. Én most a search and destroyt szerettem meg, egész más oldalát mutatja a játéknak, és én eddig nem is játszottam ilyet sosem. :)

@(#20044) henesa: lehet, hogy megjelenik az új, és akkor inkább oda mennek a csalók ehelyett. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20049) henesa válasza Winne (#20048) üzenetére


henesa
aktív tag

Hát onnan már csak hamarabb ki lesznek ba...va mint a vac által itt. Megkeresem a nekem tetsző szervert és társaságot és ööm é bódottá ez a terv de majd meglátjuk nem beszélve hogy nem 250 -es pingel kell 20-as ellen játszani bár ha olyan feelingje lesz mint a cod 5-nek akkor az nem lesz teccetős " nekem "

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#20050) LamaCube válasza henesa (#20044) üzenetére


LamaCube
addikt

Hogy te mekkorát fogsz koppanni novemberben sok más emberrel együtt... :DD

Ne felejtsd a BO is az activision "gyermeke" lesz csak szarabb kiadásban. Nézz át egy kicsit a BC topicba és nézd meg hová fajult az adminok hozta ostoba szabályokkal a játék. Hidd el nem kell sokat olvasni hozzá.
Ez lesz a BO sorsa is november után.
Bár ne legyen igazam, de 2003 óta codozom és tudom, hogy én is hoztam sok rossz döntést, amíg adminkodtam. Mondjuk pubra nem is nyitottam ki sokszor :)
Csalók ugyanúgy lesznek. Az adminok meg nem lesznek a nap 24 órájában a szerveren.
Max. a laggolásod fog megszűnni. Mondjuk én a kb.4200 meccsemből 30x léptem ki laggolás miatt.
Ezeket nem bántásként írtam. Inkább csak hsz gyűjtés végett :D
:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.