Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) danilla válasza Thome (#10999) üzenetére


danilla
őstag

Én most ir privizek haverokkal, ott legalább tuti nincs cheater, csak én :D

https://twitch.tv/ddplayzone

(#11002) Laraxior


Laraxior
titán

Steam vetett véget a lövöldözésnek...
11en voltunk..nagyon szép létszám! :K :R
Aki AusGebombt vagy hasonló néven volt,pls vegyen fel mégegyszer...közös ismerős hiányában tiltottam :D
Elnézést az game eleji kis incidensért, lakótársam torrentezett valószínűleg... utána viszont szépen futott...köszönöm a játékot!
sorry a G18 akimboért... valamivel kompenzálni kell hogy új vagyok Codban :D :B :R

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11003) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nah ez jó vót 5v5 össze jött legalább :K

Laraxior az uccso mapon az A -t ugy bekempelted a tetőn hogy utána már nem is mentem oda :N

de ilyet a dzsugeles mapon az első carepack-ba AC130 :C

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11004) SipiBcs válasza Laraxior (#11002) üzenetére


SipiBcs
őstag

Heggesztek valami vacsit... utána vagyok, dobjatok rám 1 invite-t! :R

Jót játszottunk! Jah... cseszd meg a g18 akimbódat! ;] Persze csak irígy vagyok, mert még nem pörgettem ki... talán 10-15 kill kell hozzá! ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11005) Laraxior


Laraxior
titán

mára szerintem pihi...meghozták a hangcuccot az autóba gyorsan beleaprítom hogy szól :D
sajna az elején kipattant pár ember..szerintem meglettünk volna 15en :K :C
Legközelebb kihúzom a netkábelt a routerből ;]

VAN der BOSS: igen mert kicsit elfáradtam,ahogy látszott is a staton,nem volt kedvem rohangálni, ha hegy nem megy mohamedhez... :D

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11006) Cadal válasza Laraxior (#11002) üzenetére


Cadal
őstag

Köszi a játékot, jó volt! csak sokszor elhullottam :DDD hiába ha rush akkor rush!

#11005 Laraxior: ne a netkábelt húzd ki, hanem a lakótársad vezetékét! :)

[ Szerkesztve ]

(#11007) Laraxior válasza Cadal (#11006) üzenetére


Laraxior
titán

:K úgy értettem :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11008) Hunter2 válasza Cadal (#11006) üzenetére


Hunter2
addikt

Hehe jópárszor berohantál az én célkeresztem elé is. :DDD

(#11009) Petya2900XT válasza Laraxior (#11002) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Fajin kis összejövetel volt...tetszett.Jó lenne egy párszor ilyet összehozni....amúgy aprítotok ám emberek :)) Általában megvan minimum az 1/1-es statom,de itt szarrá lettem luggatva 14/17,18/19.... :DDD

mod:Szlobi(g) társ hova lett....míg volt,uralta a csapatát :K

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#11010) Cadal válasza Hunter2 (#11008) üzenetére


Cadal
őstag

Tudom, nem csuklottál? ;] A legrosszabb statot neked köszönhetem :DDD

(#11011) menalcas


menalcas
őstag

Lehetne többször is rendezni ilyen közös kockulást :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11012) Laraxior válasza Petya2900XT (#11009) üzenetére


Laraxior
titán

az elején volt egy kis zavar a szobatársam véletlenül restartolt és a torrent automatikus inditáson van,nem vette észre, de miután korrigálta a hibát nem volt panasz...max pinggel mentünk :K :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11013) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Ezmiez?? Folyamatosan szinte 0 g a gravitáció.. Az ac130 folyamatosan tüzel.... grrr...

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11014) Laraxior


Laraxior
titán

majd szóljatok hogy milyen mapot is toljunk,mert ma a Domination volt a domináló :D
Értetek van a game... :K

High-rise map nagyon az enyém volt...elfelejtettem menteni a screent..G18 akimbo nagyon tarolt ;] :B
A többiben erős közepesen toltam :B ennyire futja..hamar elfárad az agyam :O nem tudok koncentrálni... legközelebb KV-val készülök ;] :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11015) Tanker21 válasza Laraxior (#11014) üzenetére


Tanker21
tag

Láttam hívtál engem is steam-en. Szívesen mentem volna csak matek szigorlatra kell tanuljak és kicsit el vagyok maradva, meg egyébként is olyan vagyok mint egy mosott valami, úgy hogy nem sok hasznomat vette volna a csapat. De majd következőleg megyek én is, csak hívjatok. :)

(#11016) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nem kicsit vagyok ideges...

Már előfordult párszor a hiba, miszerint belépek a játékba, ott tolok egy Find game-et és lefagy az ablak, a játék, megfagynak a forgó csillagok, és teljesen halott, kell neki egy reboot. Namost, ha előjött, akkor reboot után ment megint jól. Ma is eljátszotta, délután. Mot jön a lényeg: akarok játszani fél órája, megint ezt csinálja. Reboot, nem segít. Megint reboot, megint semmi. Ekkor írok ide. Kicsit krva morcos vagyok. Ja, mindezt azután, hogy kib@sztt fos Steam frissítette magát. Eddig 3 hónapja (kop-kop-kop) semmi (nagy) bajom nem volt, mos minek kellett engem is felidegelni... :(((

Ötlet? :(

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11017) Thome


Thome
addikt

Nem kicsit volt durva az AVP most! Haverral játszunk (mindketten predik voltunk), 2 alien és egy ember ellen. (T)DM-ben. :D

Pont fogtam a kezemben egy dárdát, hogy ledobok valakit aki jön, de havert elkapta valahogy egy alien, és pont farkasszemet néztek egymással (Alien megnyomta az E betűt, és kivégzés...Lett volna), pont behatolni készült a predi fejébe az alien kisszája, ám egy jól irányzott dobással lerepítettem a fejét, haver meg csak annyit látott, hogy elesik, és túléli a kivégzést. :D Nagyon brutál volt, videóra kellett volna venni! :C

[ Szerkesztve ]

(#11018) v!ct0y válasza Lajkó (#10989) üzenetére


v!ct0y
veterán

Vald be, hogy te is kempelsz laptopozás közben :DDD

(#11019) hoffman_ válasza Thome (#11017) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem demo ugye? :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11020) Undoroid válasza Laraxior (#11012) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Köszi a ma esti közös lövöldözést! :R Jó volt,de a fene a G18 akimbod-ba!Párszor tésztaszűrőt csináltál belőlem! :DDD

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11021) Thome válasza hoffman_ (#11019) üzenetére


Thome
addikt

De demo, nem véletlen tettem a T betűt zárójelbe! :)

(#11022) Vis Major


Vis Major
tag

Kezdek megbarátkozni a játékkal, nagyon sok az idegesítő részlet, de azért van egy csomó jó dolog is.

Csak a csalók ellen igazán lehetne tenni valamit. Mesterlövész afgán pályán a fal mögül kilő, úgy, hogy nem is lát... Megnéztem a kill camet. Átlőtte a kőfalat és pont fejbe. Statja 18-1 volt akkor. Nincs semmi ami visszafogná ezeket. Ha még be is jelented mit tesznek ellene? Ki fog figyelni több száz játékost? Legalább a régiben ott volt a punkbuster, ami megnehezítette a dolgukat. Vagy volt admin, vagy lehetett szavazni ellene. Most mi van?

"Are you sure you want to quit?" Csak ez maradt.

(#11023) Lajkó válasza v!ct0y (#11018) üzenetére


Lajkó
őstag

Jólvan na! Bevallom! :D

Amúgy igérem nem kempózok egy hétig, csak legyen már min! :))

(#11024) menalcas


menalcas
őstag

Tolhatunk ma is egyet ha összejön megint a banda :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11025) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Ennek a hüle steamnek még gondjai vannak, ha két gépen toljuk a gémet. Vasárnap belépek kiírta, hogy másik gépen beléptek és elveszhetnek az ottani eredmények. Máskor is volt ilyen, mondom ok. Nézem mit művelt a gyerek, hát csak 207 fejes van invertionnal, nem 250. Kiléptem és újra be, akkor jó volt. Kicsit idegállapotba kerültem. Marha jól néznek ki fall festéssel a fegyók. Nem győzök betelni a barrettal. Ma még 26074 XP és jöhet a prestige 5. Az AK még mindig nem nagyon gyerebe.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11026) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Uraim ! Rust mapon játszott már valaki ? Szabin vagyok, mondom tolom egy kicsit. Beadta ezt a mapot, csak lestem. Kérdeztem new map ? Senki sem válaszolt, természetesen oroszok voltak. Megnéztem a statokat, 41000 XP, 33000. Gyorsan léptem.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11027) LamaCube válasza Svájcinéger (#11025) üzenetére


LamaCube
addikt

Szvsz az AK van a legreálisabban megcsinálva az mw2-ben ,mert igencsak rángat amikor az ember lő vele és meg kell tanulni visszafogni,ezért szeretem ad egy kis cod1 érzést:).Egyébként a legjobb fegyver.A többi fegyó az kb. olyan ,hogy lövök vele és nem mozdul az irányzék.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11028) Hunter2 válasza Svájcinéger (#11026) üzenetére


Hunter2
addikt

Persze hogy játszottunk, FFA-ban átlag 15 másodpercig lehet életben lenni. Múltkor játszottunk rajta Domination , na az sem volt semmi. :DDD

(#11029) hoffman_ válasza Thome (#11021) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor lehet multizni demoval :)) Csak ne 15kb/s-el jönne...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11030) Svájcinéger válasza LamaCube (#11027) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

MW után furcsa azért az AK. Ott is pattogott, de talán nem ennyire. Volt hozzá szerencsém néhányszor élőben, ha nem apró sorozatokat lősz, akkor csak magad elé fogsz lőni. Ember nincs aki megfogja.
Hunter2: ground warba még sohasem adta be nekem.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11031) menalcas válasza Hunter2 (#11028) üzenetére


menalcas
őstag

Na én tegnap toltam rajta előszőr, egyből csináltam benne egy 7es streaket és NO KEMP, inkább űber rush szaladgáltam körbe körbe akit láttam öltem :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11032) SzlobiG válasza Laraxior (#11012) üzenetére


SzlobiG
félisten

Engem kidobott azt mondom nem megyek már vissza mer úgy se lehetett játszani a laggtól.:D Mind1 majd ma ha leszek invelj.:)

(#11033) Hunter2


Hunter2
addikt

Egy invite nekem is jöhet, de előtte egy hozzávetőleges időpont is kéne.

(#11034) LamaCube válasza Svájcinéger (#11030) üzenetére


LamaCube
addikt

Jó persze a visszafogást a játékban értettem annyira nem vagyok "hüle" ,hogy a való élethez viszonyítsam :) A játékban viszont szépen meg lehet fogni .Mondjuk nekem is kellett hozzá vagy 1200 kill amíg hozzászoktam a SCAR után.
Gondold el a sok akimbos fegyót egy kézzel mit csinálna reálba az emberrel :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11035) Laraxior


Laraxior
titán

Srácok meghívlak benneteket ma estére is egy kis mókára... ha van megfelelő számú játékosunk :K mondjuk hétköznap nem biztos,de próbáljuk meg :K

18:00

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11036) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hát ez komoly volt az imént bementem ground warra írja TDM Rust beérek Domination volt 18playeres ruston.:DDD Ki is dobott 1 perc után meg folyamatosan mindenkit kicsit bebugolt.:D

(#11037) menalcas válasza Laraxior (#11035) üzenetére


menalcas
őstag

Benne vagyok :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11038) boogie84 válasza Laraxior (#11035) üzenetére


boogie84
veterán

Szoktatok vmi csetet használni? Mi xfire-en beszélgetünk folyamatosan. Kapjuk is a bókokat... :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11039) Laraxior válasza boogie84 (#11038) üzenetére


Laraxior
titán

:N nincsen értelme mivel mindig másik csapatba osztják az embereket, láttam tegnap két arcot egymás mellett menni,lehet ők dumáltak,de nem tiltott dolog, végülis csapatjátékról van szó.
Meg lehetne azt csinálni hogy csinálunk pár hasonló nevet és akkor automatikusan egy bandába oszt be minket....
Tegnap Domination volt, aki ellent látott az lőtt.... nem kell ide nagy stratégia :DDD
Derail, meg Wasteland mapon lehetne inkább azt ami nagyobb,inkább sniperes map, a többi nagyon pörgős,max annyit lehetne dumálni hogy mit foglaljunk éppen,de az meg nem sok :N

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11040) keIdor válasza Laraxior (#11035) üzenetére


keIdor
titán

Megyek én is!:)

Este lesz valami átállás, úgyhogy legyen mindenki Steam-en, hogy elérhető legyen. Lehet elmegy a PH egy darabig, ki tudja..

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11041) wwenigma válasza Laraxior (#11039) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyszeruen csak dobjatok a nevetek végére egy szókoz után : ^1[H^7u^2N]

És kész. :) Tagek alapjan figyeli a klanokat. Amugy ma annyi sok rohadt kempelős fax van hogy nem igaz....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11042) Thome válasza hoffman_ (#11029) üzenetére


Thome
addikt

Gyere ecsééém! Atomdurva játék! :DD

(#11043) madboyhun válasza Laraxior (#11035) üzenetére


madboyhun
tag

Ha lessz helyzet akkor mennék :R

MadBoy

(#11044) Laraxior


Laraxior
titán

akinek nem vagyok fennt steam-en az tegye meg hogy felvesz különben játék közben már nem tudok senkit sem behívni ha nincsen fennt steamen,de persze más is hivhat embert, csak én leszek a host. tegnap is maradtunk 5en,aztán szépen felduzzadtunk 11re :C

my steam account: DonMedve

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11045) Gál István válasza Laraxior (#11044) üzenetére


Gál István
senior tag

ilyen messziről jött srácok is mehetnek, mint én? :) Csak mert lenne kedvem néha játszani ha tudok és nincs melóm.

[ Szerkesztve ]

(#11046) boogie84 válasza Laraxior (#11039) üzenetére


boogie84
veterán

Ha megnézted a lapunkat akk tudod h mi SD-t szoktunk játszani. Ott jól jön ha van telefonos segítség :D
Egyik nagy szívfájdalmam h Demolitiont nem lehet HC modban játszani, csak Privát meccsben.. :O

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11047) bul07


bul07
nagyúr

na toltam kicsit Battlefield Bad Company 2 - BETA -val hát nem véletlenül maradok a COD szériánál
járművek irányítása jó de amúgy a fegyverek nekem nem nyerők

azt viszont nem tudom hogy miért 15-20 az FPS em mikkor a MW2 simán megvan a 89fps
még az is furcsa volt hogy hiába állítottam a felbontást nem változott
ennyivel nagyobb lenne a gépigénye

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11048) @rglaaf válasza Laraxior (#11044) üzenetére


@rglaaf
veterán

Este 8 kor nem lehetne? :) 6 kor még nem vagyok otthon

PSN:BiZzare_0 ️

(#11049) Thome válasza bul07 (#11047) üzenetére


Thome
addikt

Ha gondolod, dobhatnál egy béta kulcsot (, már ha nem előrendelttel nyomod,) mert szívesen kipróbálnám/megnézném hogy futtatható-e egyáltalán a notimon rendesen. :B Köszi!

(#11050) sNORh válasza Laraxior (#11044) üzenetére


sNORh
addikt

MSN :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.