Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Siiiiix


Siiiiix
tag

http://clanbase.ggl.com/ El mivan? Egész nap nem jön be az oldal

(#6152) Proky válasza Siiiiix (#6151) üzenetére


Proky
senior tag

Nekem bejön elsőre.

(#6153) Siiiiix válasza Proky (#6152) üzenetére


Siiiiix
tag

Naaz lol akkor mert nekem semmi :D

(#6154) Thome


Thome
addikt

Üdv a körötökben! :DDD
Aki akar, vegyen fel steamre, aztán csapatjuk neki a játékot! :)
Steam nick az aláírásomban!

(#6155) @rglaaf válasza Proky (#6148) üzenetére


@rglaaf
veterán

Azt még nem probáltam Demolitions abba mit kell csinálni? eddig HQ DOM-t toltam avval is lehet fejlődni rendesen most hogy lassan 2x tolom lassan körvonalazódik hogy nekem a TAR fegyó jött be a legjobban a SCAR is de kicsit gyenge

PSN:BiZzare_0 ️

(#6156) BandiHUN válasza @rglaaf (#6155) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem furamód a klasszikusabb cuccok,az m4 és az mp5 jött be,de most at acr-t maxoltam ki,az végülis egész jól ment...a többi igazán nemgyerebe,még talán az m16,nomeg a 1014-es shotit,mint elsőt most elég jól forgattam hc tdm-en,a biztos hatás érdekében :DDD de a sniper és a géppuska csoport egyáltalán nemgyerebe,a géppuska nagy és nehéz,itt nincsenek 50-es szerók,hogy értelme legyen,a sniperhez se igazán jó a legtöbb pálya+szintén kevés a nép,sima m4-gyel 2x annyit tunkolok,mint ezekkel...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6157) frame>24 válasza Proky (#6148) üzenetére


frame>24
addikt

Hát igazad volt, ha nyerő csapatban vagyok, 10-14k is összejön

és ezt aránylag kevesen tolják, tele is van prestige-es emberekkel...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6158) Doki16 válasza @rglaaf (#6155) üzenetére


Doki16
addikt

Demolitionsba van két hely amit az egyik csapatnak védenie kell, míg a másik csapatnak meg pont hogy el kell pusztítania. Bomba mindenkinél van és mindkettő célt fel kell robbantani. Védésnél meg kell akadályozni hogy elpusztítsák, elég ha egy meg marad már akkor nyert a kör.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6159) keIdor


keIdor
titán

(#6160) feka007 válasza keIdor (#6159) üzenetére


feka007
nagyúr

Pff, és még be is szólt, hogy "noob", jó értelmes gyerek lehet
Ezt csinálnám ezzel, csak még el is törém a kezét :K

(#6161) Siiiiix válasza keIdor (#6159) üzenetére


Siiiiix
tag

majd jön a ban aztán nézelődhet. Nézzétek meg a steam profilját mentsétek el majd nézzetek rá 1-2 hét mulva :)

(#6162) boogie84 válasza feka007 (#6160) üzenetére


boogie84
veterán

Ez nagyon állat :DD :C
Valóban ezt kellene csinálni minden csíterrel :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6163) Fortissimus válasza feka007 (#6160) üzenetére


Fortissimus
őstag

hehe

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6164) tupacamaru válasza Siiiiix (#6161) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ember, ébresztő!!! :U Azt hiszed hogy ha sokszor leírod hogy ban így meg ban úgy akkor igaz lesz? Abban a pillantban ahogy frissül a gém megjelenik hozzá a hack és nem fogja az Istenitett VAC-od kiban-olni.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6165) Siiiiix válasza tupacamaru (#6164) üzenetére


Siiiiix
tag

Édes, én nem 3 hete használok steam-et mint ahogy az itteni emberek 98%-a. Olyan 2002 óta aktív steam-es felhasználó vagyok és láttam mi megy 1.6 ba, Sourceba, Hl2Dm ben, Tf2 ben és láttam mit alkot ott a VAC. Hidd el attól, hogy te bemesélted azt hogy húdemekkora fos, attól a VAC a jelenlegi legjobban teljesítő Anti-Cheat. És én a témát itt le is zártam.

(#6166) SzlobiG válasza feka007 (#6160) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez jó régi videó látszik a gépen is.:D Sajnos egyre jobban terjednek az aimbotos nyomorultak.:(

Én meg azon gondolkodok rányomjak-e prestigere.:D Ez az AK nem valami nagy szám szerintem, azt most fura látni, hogy nem jön az xp.

(#6167) tupacamaru válasza Siiiiix (#6165) üzenetére


tupacamaru
veterán

Észérveid súlya alatt meghajlok, kicsim!! :R

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6168) frame>24


frame>24
addikt

amúgy szerintem a Cold-blooded az egyik legjobb perk:


Ability: Undetectable by UAV, air support, Sentry Guns, and thermal.

Pro Ability: No red crosshair or name shown when you are targeted.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6169) lovag05 válasza boogie84 (#6162) üzenetére


lovag05
aktív tag

Pedig nincs is nagyobb móka, mint más játékát elbaxni. ;] Viccet félretéve, agyon van ez erőltetve...szerintem. :U

So many demons, so little time...

(#6170) SzlobiG válasza frame>24 (#6168) üzenetére


SzlobiG
félisten

Stopping power pro, vagy a killstreakos a legjobb, azok segítenek hozzá a jobb stathoz szvsz.

(#6171) bandika1984


bandika1984
csendes tag

Hy! Az lenne a problémám hogy most raktam fel a játékot! El is indul bejön a menü rész utánna ha elindítom a missiot vagy valami akkor nincs kép! Hang az van a játék menne de kép nincs!
Gépem:
GA-K8NS 939
Athlon 64 x2 4800+
ATI HD 3850
4 GB DDR400 - as ram
Win7 64bit!
Esetleg valakinek valami ötlete?
Jó lenne mert szeretném kipróbálni! :R
Köszi!

(#6172) feka007


feka007
nagyúr

Amúgy 52es szintnél még mindig az M4 a legjobb fegyó. :U Jó lenne már az AK..

(#6173) SzlobiG válasza feka007 (#6172) üzenetére


SzlobiG
félisten

Majd meglátod 70-en, hogy nem egy nagyszám az AK.:D Van tőle jobb...kicsit még bohóckodok 70-en azt nyomom befele még is a prestiget úgydöntöttem, nincs így semmi kihívás már nem olyan mint a wow, hogy eléred a szintet azt onnét kezdődik a lényege a játéknak.

Keldor: Ha az ACR-re gondolsz, akkor az az egyik ami még jó, meg nekem bejön a 3lövetű is attól függ milyen kedvem van meg milyen a map. Amivel nem igazán megy az a sniper nem olyan mint cod2-be volt...

[ Szerkesztve ]

(#6174) keIdor válasza SzlobiG (#6173) üzenetére


keIdor
titán

Amit 60-nál kapsz az mennyire használható hosszabb távon?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6175) Malachi válasza frame>24 (#6149) üzenetére


Malachi
addikt

próbáld ki a chopper gunnert, 11-es killstreak, mint az AC-130 de sokkal jobb, tovább is marad és gyorsabb, azaz többet arathatsz vele, sokkal

(#6176) BandiHUN


BandiHUN
veterán

a demolitions-al hogy lehet sok xp-t kaszálni?most nyomtam egy győzteset,57 killel első hely,1 sikeres plantolás,1 sikeres defuse,és nyomtam persze a csomagokat,uav,ac130 is volt,és mindezért kaptam 4800xp-t... :Y :( hát ennél én egy hq-ra átlagban egy 1000-essel többet kapok,hasonló stattal csak bukva a gémet kaptam 1900-at....hááát hacsak nincs erre is valami jó challenge,szt se fogom tolni,marad a hc tdm és a hq,kicsi sabotage-val fűszerezve...irtó sok a kemper,még támadóban is csak elfoglalják a védő posztokat,és lövöldözik a védőket,plant semmi,a másik fele meg egyenesen spawnkillerkedik...eddig ez a legrosszabb csapatmunkás játékmód,amit nyomtam,pedig a ctf se piskóta... :W :C fene egye meg,nagyon remélem,hogy valaha,valamilyen módon lesz szerver,és lehet rendesen nyomni...ja,azt nem is mondom,hogy persze volt egy cheater is,az acr-ből 2 tár és egy késelés hátulról arra volt jó,hogy megfordult,lőtt kettőt pisztollyal és kampó.ezzel szórakozott,hogy egyszem pisztoly,semmi fedezék,és lődözte az embereket,se gl,se semmi nem irtotta ki...szerencsére kiléett aztán a kör közepén... :C aimot,wh-t láttam,de ez újdonság volt...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6177) BandiHUN válasza feka007 (#6172) üzenetére


BandiHUN
veterán

én most szedtem el egy sráctól,aki azzal nyomta kétszer is,volt neki rajta red dot,de semmivel se éreztem magam jobbnak tőle...az m4,az mp5 és az acr a legjobb szerintem hagyományosból,esetleg valami gyorsabb machine pisztoly akimbóval irtani,nomeg az öreg shotgun duplát kipróbáltam,az sokkal durvábbat nyom,mint a shotik,10m-en belül kampó egy ráduplázás....már várom,hogy legyen,asszem 67-esen kapom majd :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6178) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nah nálam behalt a rendszer :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#6179) beatkeksz válasza @rglaaf (#6178) üzenetére


beatkeksz
tag

Ezt hogy érted? :O

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6180) gti16v


gti16v
őstag

Nem vagyok,egy nagy játékos,csak néhány fps érdekel,de az általában nagyon,pl köztük a cod is,amikor nincs aktuális játék,akkor a vga-m is leadom,minek is romoljon az értéke,ha épp jön egy játék akkor beszerzek,egy közép kategóriát…….mint ahogy a cod6 miatt is tettem.......

Szóval,csak annyit akartam,írni,hogy végre eljutott hozzám,és volt is időm feltelepíteni a cod6-ot…….

HÁT EZ VALAMI ÜBER-BRUTÁL LETT !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C :C :C :R :R :R :DD :)) :K :K

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#6181) bul07


bul07
nagyúr

nálam is gondok voltak vagy vannak most a Steam-el nem lép be a profilomba így játszani se tudtam még a honlapjuk se volt elérhető ha meg igen oda se tudtam belépni a nevemmel meg a jelszavammal

most pár perce mintha megjavult volna remélem így is marad

sok kemper meg sok csaló van még mindig
de ami a legjobban idegesít HC HQ játszva a gl meg a hasonló gránátlövők egyszerűen befekszik a céllal szembe majd mikkor lehet rakni időként belő egyet a s***jából hiába is öli meg az ember mert azonnal éled és kezdi elölről

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6182) frame>24 válasza Malachi (#6175) üzenetére


frame>24
addikt

Sajnos igaz:
azóta próbáltam mindkettőt; az AC130 105mm-es ágyúja lassan tölt, a 40mm Bofors cannon tölténytárát mintha csökkentették volna (nemtom, mé') és a látóterét is, a Vulcan gépágyú meg már nagyon pici terepet lát be, váltogatni kell őket, de így elég nehézkes.
Ha ugyanaddig tartana, mint a chopper, tán akkor sem lenne annyira hatékony. :(

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6183) Thome


Thome
addikt

Na, itt az első alkalmam, első pályám hogy játszottam, UMP-vel mentem, de már a végén volt letehtő minigunom, UAV-om, Predatorom (ezt el is használtam), bár a minigunt pont nem tudtam letenni, mert vége lett... :(

Nagyon ment szerintem, vélemények? :DDD (Nézzétek el a felbontást, notiról játszok, és nem a csúcsok csúcsa ez a gép!)

Katt rá:

Szerk: (Igen, 2 szintet léptem, no meg "Immortal" (Highest K/D ratio nekem volt, illetve Upriser (bár ez nem számít), és Sharpshooter címet kaptam, amitől most boldog vagyok! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6184) Jakesz válasza Thome (#6183) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem olyan rossz, de nekem is kb. ilyesmi lett az első köröm végén, a statom...

(#6185) beatkeksz válasza Thome (#6183) üzenetére


beatkeksz
tag

Nááááájsz Thome :DDD :DDD :DDD

Lesz ez még ígyse :)) :DD

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6186) szállitó


szállitó
senior tag

sziasztok

a következő a problémám ha a fegyver a válamra emelve akarok célozni elfehéredik a kép bármelyik fegyvernél , van valamilyen orvosság erre a hibára?

kösz a segítséget előre is

(#6187) henesa válasza szállitó (#6186) üzenetére


henesa
aktív tag

Driver csere gondolom :F

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6188) F e Z o válasza bul07 (#6181) üzenetére


F e Z o
veterán

A steam-be álam mindig belép, sose volt semmi gondom, szerencsére.

A sok kempelő gl-est, meg csak úgy tudod kivédeni, ha saját haverokkal mést fel játszani. Sajnos egy-két ember (most nem a cheaterekre gondolok) tényleg el tudja venni egy egész társaság kedvéd. Sajnos mivel nincsenek dedikált szerók, ez igy is marad. Dedikált szerón biztos ez is tilos lenne, meg véleményem szerint a model1887, főleg akimbo-val. Az nagyon betyárosra sikerült kis fegyó lett itt az MW2-ben.

H2O über alles!

(#6189) Zsubi


Zsubi
őstag

Srácok a multis profilt és a játék mentését honnan tudom lementeni, mert újra akarom telepíteni a gamet :F :R

(#6190) szállitó válasza henesa (#6187) üzenetére


szállitó
senior tag

a legfrissebbb van.... :O

(#6191) Fortissimus válasza Zsubi (#6189) üzenetére


Fortissimus
őstag

a steam menti, csak rakd fel ujra a jatekot
a single menteseket nemtom

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6192) feka007 válasza Thome (#6183) üzenetére


feka007
nagyúr

Elején nekem is így volt, hogy mindig első voltam szinte, de azért számíts rá, hogyha eléred kb a 45-öt, akkor jópárszor koppanni fogsz, mert ott már ilyen 60-70-esekkel rak össze. :D

(#6193) F e Z o válasza szállitó (#6190) üzenetére


F e Z o
veterán

Akkor próbálj meg régebbi drivert, 1-2 hónaposat? Oprendszer?

#6191 : Én úgy tudom, hogy a steam, csak a multiplayer állást menti el, a single-t nem.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#6194) tgulyas válasza feka007 (#6192) üzenetére


tgulyas
senior tag

Érdekes én 27- szinten vagyok de szinte mindig 35-töll fölfele kapom az elenfeleket .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#6195) Fortissimus


Fortissimus
őstag

mire jo az 5-os gomb? secondary equipment
meg nem jottem ra...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6196) henesa válasza szállitó (#6190) üzenetére


henesa
aktív tag

Hát ez az próbáld meg régebbivel is

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6197) Doki16 válasza Fortissimus (#6195) üzenetére


Doki16
addikt

Az a másodlagos gránát. 3 fajta lehet attól függ, hogy mit állítasz be oda: Smoke, Flash, Stun.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6198) Siiiiix válasza tgulyas (#6194) üzenetére


Siiiiix
tag

de nem fullosokat kapsz. Örülj neki nagyobb élmény hogy nagyot öltél meg :)

(#6199) Zsubi válasza Fortissimus (#6191) üzenetére


Zsubi
őstag

Jó lenne tudni hogy hova menti a single playert, mert szükségem lenne arra is.
Egyre sűrűbben kilép hibával multiból és már kezd idegesíteni azért akarom újra rakni a gamet hátha az segít neki :U

(#6200) Siiiiix válasza Zsubi (#6199) üzenetére


Siiiiix
tag

Próbáld azt hogy steam ről töltöd le nem a Dvd ről rakod fel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.