Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) AssasinMate válasza dokee78 (#14996) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Hackelni is csak 7napig hackeltem.
Az nem az én hangom hanem a haveromé. Arra a szeróra meg csak úgy bedobott.Nem kérek semmit aputól mert nem kell ez a fos game őszintén szólva nem sajnállom hogy lebannoltak.IWNet hülyeségei és a pénzes mappack miatt. Bad companyban nem hackelek mert az jó játék és azzal akarok játszani...
És nem bőgtem, SŐT örültem hogy nem köt már ehez a szarhoz semmi. Nah ha ennyire utáltok megyek innen, tudom hogy örültök is neki.

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#15002) dokee78 válasza AssasinMate (#15001) üzenetére


dokee78
félisten

Consol hackeltél te írtad.

Nem utálunk,szeretünk nagyon. :R
Az összest fel kellene akasztani.

[ Szerkesztve ]

(#15003) Tanker21 válasza AssasinMate (#15001) üzenetére


Tanker21
tag

Még mindig kapjál fitymaszűkületet te gyökér.

(#15004) boogie84 válasza Tanker21 (#15003) üzenetére


boogie84
veterán

:DD :DD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15005) jegenye77 válasza AssasinMate (#15001) üzenetére


jegenye77
addikt

Nyelt volna le anyád annak idején kis majom!!!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15006) AssasinMate válasza Tanker21 (#15003) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

dokee78: Azt a szerót nem én csinálltam.Csak oda bedobott az IWNet akkor még nagy szám volt egy olyan.Gondoltam levidizem.

Tanker:Jóvan na akkor fitymaszűkületet kapok küldök PMet ha összeszűkült a fityma sőt ha akarod képet is küldök.Csak kímélj az értelmes mondanivalódtól.

[ Szerkesztve ]

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#15007) jegenye77 válasza AssasinMate (#15006) üzenetére


jegenye77
addikt

"Hackelni is csak 7napig hackeltem"
Ezek a majmok miatt nem veszem meg a DLC-t!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15008) Winne válasza Winne (#14998) üzenetére


Winne
nagyúr

???

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15009) d3vilz válasza AssasinMate (#15001) üzenetére


d3vilz
csendes tag

Gratulálok. Azért kell hackelni, mert utálsz egy játékot? hát ehhez is tehetség kellett. :W

(#15010) boogie84 válasza jegenye77 (#15005) üzenetére


boogie84
veterán

LOL :DD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15011) tomic válasza AssasinMate (#15006) üzenetére


tomic
addikt

Kívánom, hogy nőjön gitár a gyomrodban ,és pengessék a rákok!

(#15012) d3vilz válasza tomic (#15011) üzenetére


d3vilz
csendes tag

:C :C :DD :DD

(#15013) jegenye77 válasza boogie84 (#15010) üzenetére


jegenye77
addikt

De most komolyan.Ez miatt miatt megy el a kedvem a gamétól.És még büszke is rá.Tiszta szégyen az ilyen.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15014) tomic válasza d3vilz (#15012) üzenetére


tomic
addikt

;)
De legalább felvállalta . Azt hiszem ő a második.

(#15015) jegenye77 válasza tomic (#15014) üzenetére


jegenye77
addikt

És ha felvállalta???Attól még majom!De szerintem meg lebukott,bannolták és most így akar felvágni hogy Őt nem is érdekli.Hahaha!Pontosan hogy érdekli és most sír egy sarokba mert apu nem vesz másikat csak ha 5-öst visz haza.Az meg nem megy mert egy VESZTES! :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15016) dokee78 válasza tomic (#15014) üzenetére


dokee78
félisten

Miért 2,?
polo493 még nem vállalta fel.

(#15017) tomic válasza jegenye77 (#15015) üzenetére


tomic
addikt

:DDD :DDD :DDD

(#15018) AssasinMate válasza jegenye77 (#15015) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Én csak elrettentő példának szántam hogy ne csinálljátok amit én. (tudom h nem is fojátok)

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#15019) jegenye77 válasza AssasinMate (#15018) üzenetére


jegenye77
addikt

MUHAHAHA!
Jól van ne sírj barátom!Majd jönnek a többiek is és összedobjuk neked a játékra valót és újra csalhatsz. :C
Na! Valaki dob a kalapba???

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15020) dunc válasza AssasinMate (#15018) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem te egy IKB vagy ha érdekel mi az kérd privátba...:D
Undoritó egy fajta vagy !!! :((( Szerintem még élvezed is,hogy mindenki leköpköd...az ilyen a tuti,hogy a női szerepbe jeleskedik....

(#15021) dokee78 válasza AssasinMate (#15018) üzenetére


dokee78
félisten

Aláírásnak ezt kéne írnod inkább:
Elrontottam más játékát,de legalább a gatyába élveztem.

(#15022) jegenye77 válasza dokee78 (#15021) üzenetére


jegenye77
addikt

:DD :DD :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15023) Laraxior


Laraxior
titán

ti is ugyanolyan ost*b*k vagytok, ha nem írtatok volna neki vissza, akkor nem lenne hol élvezkednie... mivel látja van közönség... :W

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15024) Cadal válasza dokee78 (#15016) üzenetére


Cadal
őstag

de Siiiiix igen! vagy itt

[ Szerkesztve ]

(#15025) Undoroid válasza Laraxior (#15023) üzenetére


Undoroid
őstag

Pontosan ezt akartam írni...Megkapta,amit megérdemelt és kész,vége,ennyi! :U

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#15026) jegenye77 válasza Laraxior (#15023) üzenetére


jegenye77
addikt

Sajnos pont azért hagytam abba a játékot ma is mert meguntam a csalókat erre itt meg ez parádézik.Ez legyen a legnagyobb bűnöm hogy nem tudtam visszafogni magam.
De Én kérek elnézést és be is fejeztem.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15027) dunc


dunc
nagyúr

(#15028) tomic válasza Laraxior (#15023) üzenetére


tomic
addikt

te mért ostobázol le itt mindenkit? :U

(#15029) AK-84 válasza AssasinMate (#15018) üzenetére


AK-84
csendes tag

Hat ocsem, akkora egy gyoker vesztes vagy, hogy az anyanyelveden se tudsz irni ("csinálljátok", "sajnallom"). Inkabb tanuljal te kis csira. 14 evesen ilyenekkel jatszol? Apad nem ad egy maflast a szep duci fejedre?

(#15030) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Mik vannak itt gyerekek,nem semmi. :Y

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15031) dokee78 válasza Mrdevil (#15030) üzenetére


dokee78
félisten

Neked mi a Steam neved?

(#15032) AssasinMate válasza AK-84 (#15029) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Nem mar? Nem tudok irni? De legalabb tudom hol az ekezet a billentyuzeten nem ugy mint te...
(Nem is duci a fejem :((( )

jegenye77: Pontosan! :) :C

[ Szerkesztve ]

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#15033) jegenye77 válasza AssasinMate (#15032) üzenetére


jegenye77
addikt

Hanem fasz! :C

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#15034) Grifid válasza AssasinMate (#14977) üzenetére


Grifid
aktív tag

(#15035) AK-84 válasza AssasinMate (#15032) üzenetére


AK-84
csendes tag

Hallottal mar angol billentyuzetrol csiter? Kis 14 eves husgomboc.

(#15036) đayW@LkeR válasza dokee78 (#15021) üzenetére


đayW@LkeR
tag

:DDD :DD :DDD

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#15037) bul07


bul07
nagyúr

csalt bannt kapott megsz@pta(de akinek van lóvé annak nem mindegy úgyis csalni fog)

de ha igaz amit mond az elég szomorú
novemberbe decemberbe már csalt és csak most 2010.05.03 -án bannolták ez nem az ő hibája hanem a VAC-é
ha így nézzük aki most csal majd decemberbe bannolják kit érdekel már akkor de most nagyon dühítő a sok csaló
decembere már lesz más játék esetleg cod7-t
a sok nagyszájú nyugodtan bombázhatná leveleivel a VAC-ot felügyelő céget hogy hé mi a jó isten csináltok ti ott végre lehetne szűrni a csalókat rendesen és nem 5-7 hónap múlva bannolni(persze aki tud angolul értelmesen levelet írni,én nem tartozok ebbe csoportba soha nem tanultam angolt, de oroszt majdnem kötelezően )
ha azonnal vagy egy héten belül banlonná nem lenne ennyi csaló de a jelek szerint nem érdekel senkit

amúgy meg egy kis összeesküvés elmélet nem azért nem bannolják őket hogy ők is megvegyék a DLC-t mert a pénz az pénz mindegy kitől jön
majd mikkor már nem terveznek dlc-t kiadni majd akkor rendesen bannolják őket mert akkor már nem csökkentik a potenciális vásárlóik számát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15038) KukkSteve válasza bul07 (#15037) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

A sok csiter engem is idegesít...annyira hogy az már hihetetlen...ha kiderül, megmondod nekik, akkormég büszkék is rá :S így élvezet a győzelem ?
:O

A számom az adatlapomon. ;)

(#15039) LackoMester


LackoMester
addikt

este jön a DLC, kiváncsian bárom :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15040) believil


believil
tag

Szerintem ezt a személyes hangvételű sértegetést félre lehet tenni egy időre...
Csíter?!...az...nem szeressük ?!...nem... ennyi
Csak azért szólok mindenkinek0, mert engem 6 órára kitiltottak egy hasonló megnyilvánulásomért nemrég... pedíg én is csak az igazamat végtem, és a ki nekem írt sem volt kicsivel sem szerényebb fogalmazásmódú mint én... (direkt figyeltem, hogy trágár szó ne kerüljön be, de személyeskedés címen egy harmadik fél eldöntötte, hogy egy rangosabb (fanatikus tag) ph tagnak ad igazat, holott én csak reagáltam hasonló hangnemben, mint a vitapartnerem).
Szal hagyjátok abba sztem a személyeskedős megjegyzéseket... enegem nem zavar csappet sem, viszont nem jó kitiltva lenni.

(#15041) F e Z o válasza AssasinMate (#14977) üzenetére


F e Z o
veterán

Kár, hogy még a single részt is tudod használni, én azt is elvettem volna tőled. Moc*skos csaló!

H2O über alles!

(#15042) jokeman


jokeman
aktív tag

Hát most dobjatok meg kővel, de mégis megkérdezem, max nem válaszol rá senki..........
Valaki elárulná nekem priviben, hogyan lehet virágboltival multizni? :B
Ha hiszitek ha nem ki szeretném próbálni mielőtt megveszem :K
Köszönöm.

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#15043) F e Z o válasza jokeman (#15042) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem lehet vele....

H2O über alles!

(#15044) jokeman válasza F e Z o (#15043) üzenetére


jokeman
aktív tag

Értem.......
És amugy még mindig olyan sok probléma van a játékkal, meg a szerverekkel mint amikor megjelent?
Cheterek gondolom rengeteg van?

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#15045) SipiBcs válasza jokeman (#15044) üzenetére


SipiBcs
őstag

Van akinek már nincs nyál a szájában annyit köpköd, van aki meg mosolyogva el-el játszik mindennap. Kinek mi a vérmérséklete. Akikkel együtt játszom, azokkal 2-3 órát nyugodtan ellövöldözgetünk különösebb probléma nélkül. (igen, van hogy kidob meg megszakad... nyelek egyet... különben is, valószínűleg user hiba. Nem mindenkinek egyforma a internetje, gépe. Valaki írta, hogy konzolra jó lenne az IWNet, de gépre butaság volt.... jogos)

Ami a csítereket illeti: van belőlük rengeteg, de ki kell lépni - előtte lefikázni - és játszani egy új lobbyban. Bummm... Mindenhol, privát szerveren is voltak - lesznek csíterek. Így legalább a vérpistike adminokkal nem kell küzdenünk és az ő szabályaikkal!

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15046) F e Z o válasza jokeman (#15044) üzenetére


F e Z o
veterán

Sajnos egyre több a cheater, ez való igaz, meg néha a sok RPG-s, gl-es felmérgel. Visszamentem én is én is Hardcore HQ-ról Ground War-ra, meg Demolition-ra. A host probléma nem annyira vészes, néha-néha azonban kinlódik csak a rendszer, nálunk általában akkor szokott baj lenni, amikor pl 4-5 en csatlakoznánk játékhoz, nem mindig dob be mindenkit a map-ra.
Mindazonáltal nekem nagyon bejött a játék. DLC pack-ot azonban nem veszem meg, annyit nekem nem ér meg az 5 map.

H2O über alles!

(#15047) madboyhun válasza AssasinMate (#15032) üzenetére


madboyhun
tag

Ékezetnélküli billenytűzet???? Nem nem ismerős? nesze itt egy pár:
Logitech Cordless Desktop MX 3200 Laser
Logitech G15 US

így világos már? Hurka Gyurka :Y

Különben is 13 vagy és ilyen játékokat játszoll....de hogy még csalsz is :(((

[ Szerkesztve ]

MadBoy

(#15048) madboyhun


madboyhun
tag

ezt olvassátok el naon durva sztem van aki hallott róla

(bár ha valakit így fejbeszúrnak nemtom hogy megy be a korházba a saját lábán)

[ Szerkesztve ]

MadBoy

(#15049) dokee78 válasza AssasinMate (#14990) üzenetére


dokee78
félisten

Gondolom az egész Fail Clan cheater.

Fail Clan Szabályzat!
közzétette: ^1(^0FaiL^1)^0Assa^1ss^0in @ 04:00PM on March 10, 2010
Ugyebár tudjátok hogy van egy másik vezetö (Kalács) aki most inaktív ezért még nem végleges a szabályzat csak ideiglenes de attól még SENKI sem mentesül a betartása alól még a vezetök se!

1.A Klán nevét a megfelelö színkódokkal muszály a név elé tenni ^1(^0FaiL^1) és ez után úgy színezheted a neved ahogy akarod! (nem végleges)

2. Akinek van mikrofonja a Mumble-t KELL használlni, megkönnyíti a warokon a taktikát és ha csak partyzunk akkor is jobb mikrofonba beszéllni mint írogatni! Szóval töltsétek le és majd én segítek feljönni a szerverre 2 perc az egész nem nagy dolog!

3. Ugyebár alapvetö hogy nincs WH Aim és hack a játékban :) ha igen akkor sajnos az illetö elbúcsúzik a klántól!

4. Inaktivitás esetén szólj elöre valamelyik vezetönek hogy nem tudsz lenni és nem pedig eltüntél! Ha nem szólsz és több mint 3hetet nem vagy akkor szintén ki kell hogy dobjalak a klánból.

5. Más játékokba pl.: WoW, TF2, CoD1-WaW
lehet más klánba lenni de ne hanyagold el a FaiL-t sem! :D

[ Szerkesztve ]

(#15050) Laraxior


Laraxior
titán

DLC Day :C :Y

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.