Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Axel pRo válasza MATEO6600 (#6242) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Most öszefutottam egy cheaterrel hc hq-n 50-2 stattal zárta a kört (meg egy fos nuke-al) , dehát istenem :DDD

"Cogito ergo Sum."

(#6252) Jakesz


Jakesz
őstag

Beszarás, hogy milyet játszottam most!
4 menetben, egymás után 30-30 kill-el nyertem.

(#6253) feka007


feka007
nagyúr

3rd person se rossz, egy kill 100XP, HQ-ban nagyon lehet szedni a pontokat. :C

(#6254) Siiiiix válasza feka007 (#6253) üzenetére


Siiiiix
tag

jaja

(#6255) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ma kiprobáltam hc HQ-t legjobb eddig és xp-t is lehet vele rendesen összeszedni

PSN:BiZzare_0 ️

(#6256) BandiHUN válasza @rglaaf (#6255) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,ez és a HC TDM a legjobb mindenképp...és ráadásul ugye ha jól helyezkedik az ember,még golyótakarékos is,fegyókra/kiegekre is jól lehet gyúrni,mert gyengébb fegyverből sem kell sok a killhez,pl.hangtompitóhoz mindenképp ezek ajánlottak,vagy csipához,ACOG-hoz,nem frusztrál a fél tár effektus

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6257) MATEO6600 válasza Baloghjanos (#6244) üzenetére


MATEO6600
őstag

Köszi a válaszokat, pubolnék, csak eddig nem tudtam dönteni a L4D2 és eközött.

(#6258) BandiHUN válasza Axel pRo (#6251) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem is volt tegnap ilyen 2 kör is,ami a legfájóbb volt,hogy a csaló f...szt lelőni se lehetett,és pikkpakk megvolt a 25 neki,a többieknek meg ilyen 9 killek mindkét oldalon,alig adott valami xp-t...lassan lehetne valami tényleg hatásos módszert ezek ellen összehozni,ok,nem játszhatnak a warezosok,de ez még annál is nagyobb gond.mondjuk én egy bizonyos számtól külön raknám az egy csapatban érkezőket is,alig lehet olyan játékot találni,ahol ne lenne bent 4-5 egy klánból való,és persze 1 csapatban,ha melléjük sorsol a gép,akkor tuti nyerés+kevés kill,mert ugye ts,stb,nyomulnak,ahogy kell,ellenük meg hiába a jó stat,simán bevédik a hq-t...lehetne opció,hogy hogyha pl.összeugrik x db ember,akkor lehetne ugyanennyi fős csapatot keresni,és több senki idegen.végülis akkor meglenne a war-szerű élmény már,mégha random is az ellenfél,de csak nem lenne ez az általános birkulás,és a csapategyensúlyt sem bontaná fel a sok klán jelenléte.

Én a L4D2-t is megvettem ;) mindkét gémet van miért szeretni,a l4d egy más műfaj,de ott mégjobban kijön a csapatszellemű játék,és nyomja azt is sok magyar.igaz azt mondom,hogy akinek nincs meg az 1,az inkább azt vegye,mert olcsó most,asszem' az 576-ban 2 rongyért vesztegetik,mert a 2 drága,és alig több,mint az elődje,pár új fegyver,kézifegyver,de simán nem éri egy teljesárú játék árát...egyébként talán kis MW-hatás,de a l4d2-be is bekerült az AK47,azzal jó volt találkozni,teszi a dolgát szépen :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6259) SipiBcs válasza Undoroid (#6247) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mindenféleképpen!! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6260) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ma volt nekem is ket csalo, olyan heliket kuldtek fel, h azonnal spawnkillezett :) (HCHQ)

senki nem tudja mire jo az 5-os gomb? secondary inventory

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6261) BandiHUN válasza Fortissimus (#6260) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem arra a killstreak cuccok vannak téve...pl.uav,avagy airdrop jelzőgránát,de a felszedett cuccot is itt veszi elő.

Többiek:
egyébként jó poén,hogy lehet többet is betárazni cuccból,de váltani hogy lehet?pl.ha nem akarom ellőni a helit,de egy uav épp jól jönne... :F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6262) beatkeksz


beatkeksz
tag

Szép jó estét! Akinek van még kedve gamelni vegyen fel. Aláírásban ott a cuccok.

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6263) beatkeksz


beatkeksz
tag

Atommal valaki találkozott már?

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6264) Siiiiix válasza beatkeksz (#6263) üzenetére


Siiiiix
tag

ja

(#6265) feka007 válasza beatkeksz (#6263) üzenetére


feka007
nagyúr

Jah, de nem nagy szám, egy villanás azt annyi.. Az UMP sokkal látványosabb, mondjuk nem ér annyit, de azért jó mikor azt sorsolja ki. :))

(#6266) BandiHUN válasza feka007 (#6265) üzenetére


BandiHUN
veterán

EMP :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6267) feka007 válasza BandiHUN (#6266) üzenetére


feka007
nagyúr

ja, akkor az :D

(#6268) Siiiiix válasza feka007 (#6267) üzenetére


Siiiiix
tag

UMP is látványos csak 1 a hátránya 25 golyó fér a tárba :)

(#6269) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Hali hogyan tudom előhoznia consolt a játékban? Egy-két parancsot szeretnék beütni, de nincs hova!
0-val nem jön elő...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#6270) SzlobiG válasza MZsoltee (#6269) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nincs console szal ne is keresd.

(#6271) MZsoltee válasza SzlobiG (#6270) üzenetére


MZsoltee
veterán

akkor hogyan tudoom beíni ezt? :cg_drawFPS
kíváncsi lennék az FPS-ekre... Marad a fraps?

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#6272) Doki16 válasza MZsoltee (#6271) üzenetére


Doki16
addikt

Igen, marad a FRAPS vagy Xfire, az utóbbinál nem tudom, hogyan kell beállítani.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6273) Fortissimus válasza beatkeksz (#6263) üzenetére


Fortissimus
őstag

pont ma volt az elso

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6274) bul07


bul07
nagyúr

meguntam hogy idegesítem maga a sok gl-sen és én is elkezdtem velük szemétkedni
felvérteztem magam M79 "Thumper" meg M203 Gránátvetö -vel és lövöm őket de tudnak szidni
csalókkal lépten nyomon találkozok csak azt nem tudom miért nem dobják már ki őket ennél még a PB + admin felügyelet is hatásosabb volt főleg hogy a végén már mindenki megismerte a másikat valamilyen szinten

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6275) beatkeksz válasza bul07 (#6274) üzenetére


beatkeksz
tag

Ez a hátránya annak hogy nem lehet szervert rendelni! Kapcsolnám ki elsőnek a GL-t sok szarházi miatt. Nem értem mit lehet benne élni. Ezért utáltam a CoD4-ben a pubot, csak only promod v agy no gl-es szerver.

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6276) beatkeksz válasza feka007 (#6265) üzenetére


beatkeksz
tag

EMP taliztam már, de tudod mindneki a maximum-ot szeretné látni:D

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6277) v!ct0y válasza beatkeksz (#6276) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kicsit hosszú ez az aláírás nem ? Max 2 sor ;)

(#6278) Thome


Thome
addikt

Gyerekek, ügyes voltam!

Steamen felvett 1 srác, de ez a szar bemagyarosodott, és csak ennyi volt a választás:

...hagyás, tiltás.

Na felette is volt egy sor, amit a kattináts pillanatában olvastam el, és az volt hogy Elfogadás, Figyelmen kívül...

Magyarul most figyelmen kívül hagytam a csávókám.

Hogyan tudom azt visszacsinálni, ha visszalehet? Elkéne fogadnom, csak elbasztam.

(#6279) beatkeksz válasza v!ct0y (#6277) üzenetére


beatkeksz
tag

Jó az főnök!
:R

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6280) beatkeksz válasza Thome (#6278) üzenetére


beatkeksz
tag

Megkell kérni hogy vegyen fel újra vagy te vedd fel:D Ha nem tudod a címet akkor is biztos van valami naplózófájl és vissza kell keresni.

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6281) v!ct0y válasza beatkeksz (#6279) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jó de aztán ne sírj, hogy nem szólt senki

(#6282) Jakesz válasza Thome (#6278) üzenetére


Jakesz
őstag

Játszottál azzal a gyerekkel? Mert, ha teljesen ismeretlenül vett fel, akkor lehet, hogy az account-odat akarta "szépen" elkérni...

(#6283) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap rászóltam egy Lvl hackes gyerekre ( angolul ) hogy ez most mire jó , jobb vagy ettől ?
Válasz (magyarul ) .: ba.d meg a jó k a.ád.

Még neki ált feljebb.Mert hogy ő már 2x felvitte maxra és nincs kedve még 8x stb...
Mondanom sem kel ,hogy három mapot toltam vele ,de mindíg az utolsó helyen kullogott.Meg is jegyeztem neki minden map végén aztán végül feladta.Jó dolog az internet , de ez az arcnélküliség egyes embereket nagyon felbátorít.

Valaki délután este egy kis HC HQ ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6284) keIdor válasza SzlobiG (#6173) üzenetére


keIdor
titán

ACR az 48-tól van, már ki van majdnem maxolva.:D
Challange-ben ha megnézed, akkor az ACR és az AK között van.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6285) W h o z Z y válasza jozefgucci1 (#6283) üzenetére


W h o z Z y
tag

felőlem mehet a hc hq.
steam acc: whozzy455

Killed by WhozZy!

(#6286) Polllen válasza beatkeksz (#6275) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nézd a jó oldalát...olyan kihívás elé állít a játék, ami alól cod4-ben kibújtál...

Cod4-ben ilyen alapon a clay is szemétség lehetne, mégis a legtöbb helyen soha sem volt tiltott...vagy, hogy gránátot dob melléd...a szemét egy kattintással megöl...
OMG betiltani...és még sorolhatnám azokat a fegyókat/eszközöket, amivel pik-pak be lehet gyalázni az ellent...azért miért nem panaszkodtok? (dupla glock, dupla uzi...célozni se kell vele, csak a gombot nyomni, stb-stb...)

Szóval sztem kicsit túl sírják sokan ezt a gl kérdést...úgy kell helyezkedni, mozogni hogy ne tudjon elkapni...ha mégis, fogadd el, h megnyaltad...vagy őket kell vadászni először.

Mondom, úgy hogy csak HQ és domination szerverre járok, ahol egy GL is megkeseríti a pont szerzést...nem hogy amikor az összes csicsenkó azzal zúz...(és jelenleg egyik kasztomnak sincs gl-s fegyója...)

Amúgy bocs, csak már unalmas, h mindenki sír-rí, ahelyett, hogy megtanulna alkalmazkodni... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6287) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Kinek van kedve most indítani egy HC HQ szervert? Játszani kéne egyet :C

"Cogito ergo Sum."

(#6288) LamaCube válasza Polllen (#6286) üzenetére


LamaCube
addikt

"Amúgy bocs, csak már unalmas, h mindenki sír-rí, ahelyett, hogy megtanulna alkalmazkodni... ;)"

Teljesen egyetértek veled.Így csinálták meg a játékot.Sőt a valóságban is létezik.
Remélem a következő részben csak csúzli meg parittya lesz mindenki megelégedésére.se füst,se fű ,se bokor és az emberek is pirosak lesznek,hogy hamarabb meg lehessen találni őket.Ja és persze minden ember csak ugrálni fog egyfolytában ,hogy ne lehessen kempelni sőt már az atom helyett olyan csapás lesz,hogy az ellent 2 napig letiltja a játékról...
Ja és majdnem elfelejtettem csíterekkel sajnos ,akkor se fognak foglalkozni :(((

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6289) BandiHUN válasza Polllen (#6286) üzenetére


BandiHUN
veterán

ja,hát el kell fogadni a gl-t és a thumpert,és igenis meg kell tanulni használni,én nem szégyellem,igenis van betéve gl,de nem használom csak azért is...de viszont húzott ki sok szorult helyzetből,amikor spawn után nem értem volna vissza/kiszedett egy kemper sniperes már harmadjára,mert a spawnot leste,és 5m után feküdt mindenki például.ráadásul van hozzá jópár archivement is.és egyébként aki használja,és jó hatásfokkal,azt nem zavarja közel sem annyira,mint aki csakazértsem...egyébként pont nem a gl-esek csinálnak sok killt,hanem a kemperek,spawnkillerek,ami rosszabb ennél,gl-el még nemigen láttam a spawnt lesőket...azok legalább az objektivát próbálják csinálni,és jellemzően ha mellélő,már le is szedték,egyszerűen úgy kell plantelni/foglalni,hogy az ember védve legyen,ki lehet tanulni,hogy melyik sarok/lépcső jó erre,aki meg rossz helyen áll,azt a granyó/sniper/más bekukkantó emberke is leszedi gl nélkül is. :K

a clayyal meg nagyon kitoltak sajna,mert csak 1 db,és az is a gránát helyett... :O de egyébként ha az ember clayt használ,ajánlott a scavenger használata,mert nem csak a lőszert tölti,hanem minden csomag ad egy clayt is,hq-nál jó poén körberakni az egészet clayokkal igy :D meghát ahogy szalad az ember tdm-en is,akkor minden csomi után ledob egyet,és aki utána fut,az hááát....cumi :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6290) BandiHUN válasza Doki16 (#6272) üzenetére


BandiHUN
veterán

van még az Ati Tray Tools is,ami egyébként szintén megoldja a screenshot készitést is,de ugye az elsődleges feladata a videokártya tunning/szépen meg lehet oldani vele a netezés alatti kis fogyasztást és a hűtő szabályzását is :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6291) Thome válasza Jakesz (#6282) üzenetére


Thome
addikt

Benne volt a nevében hogy HUN... Magyar volt, csak véletlen elnyomtam. Felvett egy másik is, de az már utána volt, így azt eltudtam fogadni.

(#6292) Polllen válasza BandiHUN (#6289) üzenetére


Polllen
nagyúr

+1 (LamaCube-nak is) :DDD

Amúgy én nem az "azértsehasználokGLt" csoportba tartozom...most éppen nincs rá szükségem, de ha vki felbosszant, majd visszarakom... ;]

A claynél sztem nem baj, hogy 1 db maradt...néha az is sok... :D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6293) Thome válasza W h o z Z y (#6285) üzenetére


Thome
addikt

Esetleg visszaigazolnál? :U

Szerk: Bandiie rám gondolt, csak ugyebár a Thoma név a fórumon foglalt, így lettem [e]-s. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6294) bandiie


bandiie
aktív tag

Lenne HC HQ team, csak nincs túl nagy érdeklődés. :U
Aki szereti tolni, vegyen fel steamen és kérjen meghívót a privát groupba. Steam: BANDIIE
Előbb toltuk Thoma-val, nyertük az összeset. :K

(#6295) BandiHUN válasza Polllen (#6292) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,de lásd a lentebbieket,nekem nem volt akadály körberakni a hq-t 12!!! db clayyal :DDD sajna egyébként ez a gl-re is igaz.mondjuk szerintem pl.ha a ládából érkezik a csapatnak lőszer,azt se szokták észrevenni,meg azt se tudják,hogy az utántöltős perkkel a többi más cuccot is feltölti,gránátot,gl-t,rakétát,nemcsak a clayt.

Bandiie:én pl.tolnám szivesen,de nekem az idő nem jó...8 előtt sose játszok este,de van amikor csak 10 után...olyankor hétközben már semmi nincs.ez volt annó az egyik gondom a klánosdival is,mert a csapat már du bemelegitett,kijátszotta magát,mire énnekem időm lett volna nyomni...mégha össze is jött,akkorse volt az igazi semmi bemelegités nélkül ugrani egy warba,ahogy a gép elé evett a fene :(

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6296) W h o z Z y válasza Thome (#6293) üzenetére


W h o z Z y
tag

persze visszaigazolok, csak még nem nagyon vágom ezt a steam-et

Killed by WhozZy!

(#6297) bandiie


bandiie
aktív tag

Én sűrűn játszom 10 után is. Amúgy nem klánt akarok, ne értsétek félre.
Csak ha belépne ide 8-10 ember aki sokat HCHQzik, akkor mindig behivhatnánk az egész groupot és mindig lenne 3-4 ember csapatba. Úgy jobb játszani.
De már a törlésen gondolkodok, ez az utolsó felhívásom. :U

(#6298) Thome válasza bandiie (#6297) üzenetére


Thome
addikt

Azt minek is törölnéd? Majd beindul ez... ;)

(#6299) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hát ez marha jó volt.
Lett egy predatorom elnyomtam egyből nyitja ki a gépet és host csere.
oké továbbment tudtam is irányítani rendesen két fickó campelt sub base on.
A feje búbjára irányítottam a raksit becsapódik semmi utána kezd 5 től vissazszámolni
Persze kill sehol....:DDD

(#6300) SzlobiG válasza keIdor (#6284) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah, akkor azt csak kipróbáltam nem jött be nekem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.