Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) danilla válasza Palesz191 (#7350) üzenetére


danilla
őstag

Érdekes csoportnév... :F

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7352) Undoroid válasza Thome (#7349) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Ez valóban érdekes! :K (Ezt SP-ben csináltad?) Elég furcsa a felső kép alján a GL és a Cly kijelzés!Vagy ez csak nálam nincs ott? :U

* * *

Palesz191!

Engedd meg,hogy az ottani nevedhez elsőnek gratuláljak! :(((

szerk: Danilla megelőzött! :B

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7353) bandiie válasza Palesz191 (#7350) üzenetére


bandiie
aktív tag

Currently In-Game
Zero Gear Beta
:DDD
Nem sokáig fog működni az a törés, szal felesleges volt létrehozni ezt a szép nevű groupot. :D

[ Szerkesztve ]

(#7354) henesa


henesa
aktív tag

Eléggé nehézkes az IW-net sok lagg meg unable to host ku...a sokszor :O
Nem tudom mikor jönnek rá az illetékesek hogy a FÍLING rohadt szar

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#7355) SzlobiG válasza Palesz191 (#7350) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt most komolyan gondoltad? :F

(#7356) Grifid válasza Palesz191 (#7350) üzenetére


Grifid
aktív tag

Mivel ez nem az SG warez fóruma ahol házigazda lehetsz így szerintem még a bannolásod elött húzd el innen a csíkot. Itt nincs szükség a hozzád hasonlóakra. :((( :((

(#7357) Thome válasza Undoroid (#7352) üzenetére


Thome
addikt

Ez single, igen, de utána kiléptem a menübe, haverral Coopoztam, majd ott is ezt a pályát próbáltuk, és ugyanígy benne volt a zoom bug! :D

(#7358) Thome válasza Palesz191 (#7350) üzenetére


Thome
addikt

Szánalmas vagy.

(Nem tud multizni a hekkelt verzióval, és ez fáj neki, több szót nem érdemel ez a senki, majd az adminok lerendezik)

(#7359) Palesz191


Palesz191
aktív tag

ja bocsi.
pls akkro delete a hsz-emet. köszi

nem zavarok :)
nem tehetek róla hogy én nem élek túl jól hogy megvegyem :)
na boldog karit!

amguy meg lehet multizni hekkelt verzioval..

[ Szerkesztve ]

(#7360) EyEsOnU válasza henesa (#7354) üzenetére


EyEsOnU
tag

állitsd be a portforwardot ha nincsen még, mert sokat számit, kevesebb lesz a disconnect is!

(#7361) v!ct0y válasza Palesz191 (#7359) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja lehet de hogy mindig elölről kezdeni elég tréé lehet:DDD

(#7362) Gyufaaa válasza Palesz191 (#7359) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Nincs azzal semmi gond, ha nem csalsz és nem hirdeted, hogy nem eredeti... Neked is és mindenkinek BOLDOG KARÁCSONYT skacok!!!!

[ Szerkesztve ]

(#7363) LamaCube válasza v!ct0y (#7361) üzenetére


LamaCube
addikt

Talán ezért lett volna jó demot kiadni,hogy kilehessen próbálni a multit mint az 5-nél.Bár lehet ,akkor se vették volna meg többen,de lehet igen...

Mindenkinek Kellemes és Boldog Karácsonyt kívánok!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7364) r-chee


r-chee
őstag

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem most este 6-tól állandóan kilépeget a game, tucatnyi féle hibaüzivel. Pedig 174-es verzióra van frissítve.
Pingem speedtest.net szerinte Frankfurti szerverhez 50-es. MW2-ben pedig 80-110. Kicsit kezd már kiakasztani ez az egész rohadt hibaüzenettel kilépősdi, élvezhetetlen tőle a game.
Végén még áttérek konzolra.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7365) henesa válasza r-chee (#7364) üzenetére


henesa
aktív tag

Úgylátom sorstársak vagyunk

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#7366) r-chee válasza henesa (#7365) üzenetére


r-chee
őstag

Hát jah. Laggos szervert én is sokat látok, de azokról mindig kilépek egy perc után. Nagyon elcseszték a játékot szerver oldalon.
Ha majd besokallok, látni fogtok YouTube-on egy videót, amint egy tűzcsík halad az MW2 DVD-i felé, majd szépen lángra kap az egész. A forgatókönyv már készen van :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7367) F e Z o


F e Z o
veterán

Szeretnék már normális emberekkel is játszani, necsak 16-18 éves német suhancokkal, akik azt hiszik, övék a világ...

Egyébként békés boldog karácsonyt kivánok minden kedves fórumtársamnak...még ma mivel holnap dolgozom...hozzon az angyalka vagy 50 hs-t mindenkinek :D

H2O über alles!

(#7368) r-chee válasza F e Z o (#7367) üzenetére


r-chee
őstag

Én inkább hibaüzenetektől mentes multizást kívánnék a jónépnek Karácsonyra :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7369) Thome válasza Palesz191 (#7359) üzenetére


Thome
addikt

Én sem élek fényesen, sőt, de nem kell elmenni 2-3 hétvégén piálni és/vagy nem kell cigizni 1-2 hétig, és már meg is van az ára. (Kinek nem inge, ne vegye magára!!!)

Meg ha úgy veszed, ez is egy szórakozás, és ha leköt, akkor elég olcsó szórakozás. (Ha már 100 órát játszol vele, olyan mint ha 100ft lenne 1 óra, de ha csocsózni mennél barátokkal, akkor 1 óra alatt nem csak 100ft-ot vinne el a gép) Tudom, szar példa, de jobbat nem tudtam kitalálni.

Illetve. Azért, mert neked nincs pénzed a játékra, attól még bennőnket nem kell le g*cizni! Neked is annyiba kerül mint nekünk, és mi sem ingyen kaptuk, mi is megdolgoztunk érte!

Illetve: Boldog Karácsonyt! :)

Ui.: Ha jól tudom hackelt verzióval 2-3 percenként levág. :B

[ Szerkesztve ]

(#7370) r-chee válasza Thome (#7369) üzenetére


r-chee
őstag

Én úgy tapasztalom, hogy original gammával is ugyanúgy levág (hogy rohadna meg) :( .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7371) forceberg válasza r-chee (#7368) üzenetére


forceberg
veterán

Hm, a lagolást meghagynád nekünk? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#7372) r-chee válasza forceberg (#7371) üzenetére


r-chee
őstag

Meg hát ;] .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7373) forceberg válasza F e Z o (#7367) üzenetére


forceberg
veterán

Én már lexarnám, hogy ki az ellenfél, csak ne lagolna állandóan. Ha nekiülök, jó esetben csak a 2. mapra talál olyan hostot, ahol bexarik az egész.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#7374) dokee78


dokee78
félisten

Hol lehet megnézni a pingem a játékban?

(#7375) Thome válasza r-chee (#7370) üzenetére


Thome
addikt

Lehet, de ott nálad van a hiba. Engem nem vág le. Maximum a játék elején, mielőtt betöltene, vmi Host-al kapcsolatosat, Vagy Lobby Closed, stb...

De a werziónál garantáltan 2-3 percenként levág Steam ..... Faileddel. Nem tudom pontosan mit ír ki.

(#7376) Studi22


Studi22
aktív tag

Sziasztok!

Lassan én is betársulok ebbe a "világba" 92%-on tart letöltés Steamen(elég karcsú a sáv). :U
Van valami infó amit tudnom kellene játék indítás előtt?
Illetve hogy lehet szűrni szervereknél játékmód szerint illetve vannak e konkrét "magyar szerverek"?(Xfire-t használtam eddig,illetve ASE-t)

Boldog karácsonyt a PH COD MW2 társaságnak. :K

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#7377) forceberg válasza dokee78 (#7374) üzenetére


forceberg
veterán

A ping számmal kiíratása nem megy, csak a lagométer. Abban viszon jó vaskos szokott lenni nálam a zöld sáv. Néha jó, meg cod2-cod4-gyel is jó...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#7378) r-chee válasza Thome (#7375) üzenetére


r-chee
őstag

Azért 2-3 percenként nem vág le. Most pl. egy órát játszottam hibaüzi nélkül, de sokszor belépni bármilyen játéktípusba is csak 4-5 hibaüzi után tudok. A ping meg nevetségesen magas, pedig nem megy se torrent, se semmi más, portok mind be vannak állítva, nem fékezheti semmi a gammát. UT3 multi pl. frankón fut, kis pinggel, semmi hiba. COD2/4-ben sosem voltak ilyen problémáim.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7379) v!ct0y válasza Studi22 (#7376) üzenetére


v!ct0y
veterán

Itt csak játékmód alapján lehet szűrni. És nincsenek szerverek egyvalaki viszi az adott meccset. Most az neked jó e vagy sem pingben az már más tészta.

(#7380) Thome válasza r-chee (#7378) üzenetére


Thome
addikt

Ez egyéni probléma. Nekem is előjön, de kibírom. Valamit majdcsak csinálnak...

Nekem az a halálom mikor a játék végére, vagy az utolsó 1-2 körre (HC SD) tesz be. Vagy pl. nem lehet állítani a hosszát. Hogy 20 körös legyen. Mekkora szar már...

(#7381) Dj Polc


Dj Polc
tag

Boldog karácsonyt!

(#7382) boogie84


boogie84
veterán

Kellemes ünnepeket!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7383) Undoroid válasza Thome (#7357) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nem lehet,hogy a Single és a Coop-módban nem ugyanúgy működnek a dolgok?Akárcsak a multiban?! :B

* * *

Ma ketten toltuk a játékot...persze kezdéskor többször csak úgy ledobott a STEAM,az egyik ledobás előtt kifotóztam ezt:

Mi a furcsa a képen? :DDD

Nagyon OFF:

Szerintem ezek miatt van az állandó szakadás,mert ha valamelyik rankhacker a host,akkor ha ő repül,akkor mindenki repül! :(((

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7384) v!ct0y válasza Undoroid (#7383) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát vagy nagy kockák és egész nap ezzel játszanak. vagy inkább hackeltek a genyók.

(#7385) SipiBcs válasza Studi22 (#7376) üzenetére


SipiBcs
őstag

Gondolom már letöltötted....

Nincsenek dedikált serverek, csak hostot ad egy játékos a 8 - 12 közül. Játékmódot választhatsz. Az elején csak TDM - FFA áll a rendelkezésedre. Ahogy fejlődsz, úgy érkeznek az lvl emelkedésével a játékmódok. Ne ijedj meg, mire 20-as leszel bármit tolhatsz!

Azt hiszem telepítésnél csak annyi, hogy érdemes másik meghajtót választani, mint a rendszerpartíció. Oda teszed a steam-et, utána automatikusan oda hajigálja a játékot is.

Boldog Karácsonyt

Boldog Karácsonyt

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7386) nanus válasza Undoroid (#7383) üzenetére


nanus
senior tag

Ennyit biztos nem játszottak,örülj hogy ledobott ,ha ilyent látnák mennék magamtól is....... :Y

[ Szerkesztve ]

(#7387) SipiBcs válasza nanus (#7386) üzenetére


SipiBcs
őstag

A kép alapján még mindíg tudnak az lvl hackal játszani. Mondjuk engem ez nem zavar. Skill-t nem ad, hogy saját magával tol ki és már nem tudja 6 alkalommal megélni az örömöt, hogy megcsinálta a 70. szintet. Én spec élvezem, hogy nyomom a prestige-t és jönnek a perkek, fegyverek! Jó ötletnek tartom ezt a megoldást.

Valaki kérdezte, hogy mi lehet a reális lvl ha valaki normálisan tolja. szvsz ha valaki rengeteget játszik és pro-n tolja, akkor 3. prestige közepe..... max a 4. szintet tartom reálisnak.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7388) Motaba78


Motaba78
őstag

Kellemes Gépmeghibásodásból, Csíterből, Laggolásból Mentes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok minden Kedves Fórumtársnak.

(#7389) Thome válasza SipiBcs (#7387) üzenetére


Thome
addikt

A level hack az kimaxolja a csávóka összes cuccát nem?

(Csak azért írom, mert az egyik már a 9. Prestige-be járt, ergó ő nem level hackelt, valahol a 62. szint körül volt.)

Undoroid: Mivel nem léptem ki, így ugyanúgy bejött volna mindenütt a bug, kivétel multi, mert ott már újra kell indítania a játékot a gépnek.

A lvl70-ről meg annyit, hogy azok 100% hackelők voltak. :)

*********************************************************************************************

BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN MAGYAR MODERN WARFARE 2 -ES JÁTÉKOSNAK!

*********************************************************************************************

[ Szerkesztve ]

(#7390) Siiiiix válasza SipiBcs (#7387) üzenetére


Siiiiix
tag

clantársam 7. végén van hack nélkül

(#7391) SipiBcs válasza Siiiiix (#7390) üzenetére


SipiBcs
őstag

....és nem kocka a srác..... :R Minden bizonnyal vannak extrém játékosok.... én átlagban gondolkodtam és csak tippeltem. No meg ott van: szvsz.... ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7392) dokee78


dokee78
félisten

Véget vethetne a Steam/IWnet a (tört/Levelhack/cheat) multinak,mert így nincs hangulatunk a játékhoz.

MAC cím alapján is bannolhatnák őket.

(#7393) Siiiiix válasza dokee78 (#7392) üzenetére


Siiiiix
tag

Mac címet 2 perc váltani ugyan úgy mint ip-t, csak kicsit több tudás kell ehhez már.

(#7394) Screamer84


Screamer84
tag

Minden MW2-es PH tagnak Boldog és Békés Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

(#7395) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kellemes Karácsonyt Minden Harcosnak! :))
elég sajnálatos,hogy semmi extrát nem kapunk egyébként karácsonyra az iw-től,leszámitva persze a haldokló rendszert,a csitereket,a törttel játszókat és az lvl-hackereket...a minimum lett volna,hogy összedobnak legalább ezek ellen gyorsan valamit,de jó néven vettem volna megint valami extra pályát,mégha nem is épp karácsonyosat,mint a 4-hez,nomeg még ami nem lett volna annyira nehéz,unlockolhatták volna a további 2 játékmódot is...ráadásul egyelőre mégcsak a játék árára se láttam akciót,igaz a steamen 7 óra múlva lesz a kövi akciós csapat

egy jó tipp egyébként,amit én nem bántam meg,tegnap csak azt nyomtam 6 órán át:aki kicsit is szereti a fejlődős dolgokat,annak NAGYON ajánlom figyelmébe a Borderlands-ot!remek játék,sokféle fegyver,multi,és a fegyverek működése tiszta olyan,mintha az ember a cod-ban lövöldöznék,hasonló szórás,mint a cod4,stb :C ráadásul magyar forgalmazó hiján nem is várható itthon dobozos megjelenés,én 1 hónapja vártam,hogy legyen/valami akció...és a dlc a zombi szigettel hozzá a cod5 zombizását kedvelőknek is egy nagy-nagy élmény :D tehát aki eddig szemezgetett vele,annak mondom,hogy szerintem maximálisan megéri az árát! :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7396) dokee78


dokee78
félisten

Kellemes Karácsonyt Minden Origi MW2 játékkal rendelkezőnek.!
Persze nektek is csaló kö***g,szar***ó csaló LVL Hack-es g***ók.

Ha valaki Level Hack-ezik akkor a statja nem változik ugye.
Pl játszik valaki 1000/400 KILL/DEATH aránnyal és benyom egy LVL Hack-et,
akkor ugyanugy 1000/400 lesz ugye?

(#7397) forceberg


forceberg
veterán

Mindenkinek boldog Karácsonyt! [link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#7398) r-chee válasza BandiHUN (#7395) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem már az elején tudták, hogy lazán játszhatnak majd a csíterek, lehet különböző hackeket alkalmazni. A dedikált szerók és ezzel a normálisan működő szerverek megvonása mögött csupán az állt, hogy baromira nem érdekelte IW-t a PC, csupán kevés munkával gyorsan összedobtak nekünk valamit, hogy annyira ne sírjon a szánk, mintha egyáltalán nem lett volna PC-re MW2.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7399) r-chee válasza dokee78 (#7396) üzenetére


r-chee
őstag

Szép megfogalmazás :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7400) Grifid válasza dokee78 (#7396) üzenetére


Grifid
aktív tag

Nem, elveszti azt is és minden játék indításnál level 1 lesz 0/0 aránnyal ezért kell neki a level hack...sok lúzer. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.